Oficialus aprašymas

Keuka koledžas buvo įkurtas 1890 metais ir yra įsikūręs ant ežero kranto Keuka Niujorko valstijoje piršto ežerų regione. Keuka kolegija yra privati, bakalauro ir magistro, gyvenamųjų kolegija, kuri siūlo bakalauro ir magistro studijų programas miesteliu ir per savo Pagreitintas studijų programa skirta suaugusiems ir tarptautinių programų Kinijoje ir Vietname.

Nepriklausomai nuo laipsnį arba vietoje, Keuka kolegijos absolventų pasigirti didelę, realaus pasaulio patirtį, kuri stebina darbdavius ​​ir Aukštųjų mokyklų.

Ir tai todėl, kad patirtinis mokymasis jau seniai iš Keuka koledžo patirtį kertinis akmuo. A labai gerbiama, nacionalinių šaltinių skaičius gyrė Keuka Aukštesnysis patirtį, įskaitant spaudoje ("US News & World Report", "The New York Times", Vašingtonas mėnesį), švietimo pamatus (Karnegio fondo už mokymo gerinimo), ir net Baltieji rūmai (Prezidento aukštojo mokslo bendruomenės Paslaugos Garbės gyvūnais).

Tuo Keuka kolegijos įsipareigojimu patirtinio mokymosi centre yra laukas laikotarpiu reikalaujama stažuotės programa mūsų namuose universiteto studentus. Kiekvienais metais jie kaupti 140 valandų praktinės patirties, praktiškai tai, ką jie išmoko klasėje. Studentai gali pasirinkti vykdyti tarptautinėje arenoje laikotarpius Koledžo partnerių universitetų ar dėl jų pačių.

Keuka College siūlo 34 bakalauro studijų programų savo namų miesteliu, daug su specializuotomis koncentracija; 27 nepilnamečiai; ir savarankiškai sukurta didžiųjų. Keuka Kolegija taip pat siūlo septynių magistro laipsnį programas ir iš anksto profesionalių programų odontologijoje, teisės, medicinos, veterinarinės medicinos, optometrijos, farmacijos, ir fizinės terapijos.

Bendrijos tarnyba buvo neatskiriama nuo Keuka koledžo patirtį, nes ji buvo įkurta ir šiandien visi 40 plius klubų Pagrindiniame miestelyje privalo atlikti bent vienos Bendrijos paslaugų projektas kiekvieną semestrą. Keuka College siūlo 17 Międzyuczelniany sporto ir vidiniams sporto savo namų miesteliu įvairovė.

Per savo Pagreitintas studijų suaugusiems programa (ASAP), kolegija siūlo bakalauro laipsnį baigimo programas organizacinės valdymo, baudžiamojo teisingumo sistemomis, socialinio darbo, ir slaugos, taip pat magistro laipsnį vadybos, kriminalinės justicijos administravimo ir slaugos vietose aplink Naujosios Niujorkas valstybė. Kolegija taip pat išplečia mokymosi galimybes per per savo Wertman biuro distancinio mokymo internetu.

Keuka kolegija taip pat yra pagrindinis švietimo žaidėjas Ramiojo vandenyno, su 2,680 Kinijos studentų, siekiančių Keuka Koledžo laipsnių keturių partnerių universitetų, vienas iš didžiausių mokinių bet JAV kolegijoje veikianti šalyje. Dar 505 Vietnamiečių studentai darai taip pat dviejų universitetų Vietname. Daugiau nei 110 tarptautinių studentų studijuoja pagrindiniame miesteliu.

Mūsų vertybės

• Vientisumą. Tuo Keuka kolegija, elgiasi etiškai ir sąžiningai reiškia būti sąžiningas, išlaikant pažadus, ir atsižvelgiant į turtą ir interesus kitais. Mūsų asmeninis ir profesinis sąžiningumas vadovus mūsų kolegijos bendruomenės veiksmus, palaiko simbolių plėtros, Sveikatos ir dvasingumą mūsų studentams ir daro mus labiau pilietinę visuomenę. Keuka kolegija rengia vientisumą ir etišką elgesį savo studentams per mokymo programą ir nuosekliai modeliavimo sąžiningas ir tiesmukas elgesį fakulteto, personalo, administravimo ir absolventai.

• Akademinės kompetencijos. Tuo Keuka kolegijos akademinė kompetencija yra pagrindinis koledžo švietimo misiją ir dideli lūkesčiai yra nustatyti studentų ir dėstytojų panašūs. Mes vertiname intelektinės pasiekimus ir stipendiją, dirba naujoviškus ir patrauklius mokymo metodus vystyti visą asmenį, ir pabrėžti kritinio mąstymo įgūdžius auginimą ir mokymosi meilę. Akademinės kompetencijos yra ne tik iš intelektinių gebėjimų Koledžo studentai funkcija, o tai labai priklauso nuo kokybės ir dargana Mokymo / mokymosi procese.

• Studentų orientuotą. Tuo Keuka kolegija, mes teikiame holistinį mokymosi patirtį skatinti intelektinės ir asmeninį augimą kiekvienam studentui. Studentai, dėstytojai, darbuotojai, absolventai ir užsiima tokiu būdu, kuris jungia mokymosi procesą į pasaulį po kolegijos. Per akademinių programų, bendradarbiavimo partnerystės ir patirtinio mokymosi patirtimi, Keuka Kolegijos studentai išplėsti savo įgūdžius ir perspektyvas karjeros, asmeninės atsakomybės, Sveikatos ir pilietinis dalyvavimas.

• Įvairovę. Tuo Keuka kolegija, mes pripažįstame, pagarbą, ir švęsti mūsų skirtumus. Mūsų bendruomenė susideda iš daugelio tapatybių, kurių kiekvienas teikia vertinamas perspektyvą. Mes skatiname atvirą aplinką, kurioje mes sąmoningai dirbti link supratimo, pagarbos ir suvokti įvairovę. Be to, mes peržengti tolerancijos supratimo ir abipusės pagarbos.

• Pasaulinės perspektyvos. Tuo Keuka kolegija, turintys globalią perspektyvą reiškia būti atviru, kai dirbate su žmonėmis įvairios geografinės kilmės ir kultūros paveldo - mokytis iš jų, ir jie iš mūsų. Siekiant parengti studentus į 21-ajame amžiuje pasaulyje, mes suteiksime jiems galimybių mokytis ir bendrauti su kitų kultūrų, tautų ir perspektyvomis. Studentų poveikis pasireiškia įvairiais būdais - per mūsų šalies ir tarptautinių studijų programų ir mokymo klasėje, ir už jos ribų per kelis galimybes klasėje bendrauti su žmonėmis iš įvairių sluoksnių ir patirtimi.

• Stewardship. Tuo Keuka kolegija, mes esame įsipareigoję išsaugoti ir kurti savo palikimą ateities kartoms ir skatinti atsakomybės ir įsipareigojimo kolegijos jausmą. Aktyvus Stewardship yra etiška ir institucinė atsakomybė, įkūnija atidžiai ir apdairiai panaudojimą ir valdymą mūsų išteklių, įskaitant mūsų žmonių, finansinių ūkių, gamtos išteklių, ir ilgalaikio turto. Kolegija ir jos sudedamosios dalys turi moralinę ir finansinę būtina naudoti daug ir įvairių savo išteklius taip, kad būtų veiksmingas, efektyvus ir tvarus.

• Pilietiškumas. Tuo Keuka kolegija, mes manome, kad pilietiškumas apima aspektus vadovavimo, paslaugų ir socialinės atsakomybės. Visi Keuka kolegijos bendruomenės nariai stengiasi būti geri lyderiai ir pavyzdingi piliečiai. Efektyvūs vadovai ir piliečiai eksponuoti bendrų bruožų išminties, ryžto, vizija, emocinis intelektas, empatija ir socialinės atsakomybės. Mes aktyviai modeliuoti šias savybes ir mentorių jų vystymąsi, taip parodant ir pavyzdinį pilietiškumo - vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Keuka College

Keuka kolegijos valdymo programa suteikia studentams galimybę pasirengti prisiimti pagrindinius vaidmenis platų verslo įmones. ... [+]

Keuka kolegijos valdymo programa suteikia studentams galimybę pasirengti prisiimti pagrindinius vaidmenis platų verslo įmones.

Programa renginiai:

Yra kaip pagrindinis ar nepilnametis Pasiūlymai studentams šešias skirtingas koncentracijas, iš kurių rinktis Kiekvienus metus, studijų Garantuotas stažuotę Sklandų perėjimą į vieną iš mūsų verslo studijų programų Daugybė 4 + 1 MBA partnerystė

Keuka kolegijos verslo valdymo programa suteikia unikalią mokymosi patirtį, maišymo pažangiausius mokymo su istorine įsipareigojimo viešaisiais darbais.

Keuka Kolegijos absolventai turi žinių, įgūdžių ir patirties klestėti šiandienos pasaulio verslo aplinkos, kartu su stipriu noru padaryti į kitų gyvenimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Keuka Park
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keuka College

Tie, renkantis šią studijų programą bus parengti per studijų ir praktinės patirties karjeros biologija, biochemija, chiropraktikos, ekologija, švietimo, medicinos įranga, ... [+]

Įsikūręs ant šviežių vandenyse Keuka ežero, apsuptas kaimo aplinkoje, ir tik trumpą atstumą nuo netoliese Ročesteris Keuka kolegija suteikia idealią aplinką studentams kryptys biologija.

Tie, renkantis šią studijų programą bus parengti per studijų ir praktinės patirties karjeros biologija, biochemija, chiropraktikos, ekologija, švietimo, medicinos įranga, Medicina, mikrobiologijos, farmakologijos, fizinė terapija, fiziologijos, augalų mokslų, visuomenės sveikata, zoologija, ar mokslinių tyrimų.

Kas bus mokytis kaip biologijos studentas?

Kaip ir visi Keuka studentai, jums reikia užbaigti 140 valandų Lauko laikotarpį. Nuo miesto centro Penn Yan į Šiaurės Dakota, studentai baigę lauko tyrimus vietose visame pasaulyje, kurie teikia juos su realaus gyvenimo patirtį, kuri suteikia jiems pranašumą patekti į darbo rinką ar aukštosios mokyklos. Nuo veterinarinių tarnybų ir mokyklų ligoninėms ir humaniško visuomenėse, studentai pasiūlė kelis variantus per lauko laikotarpiu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Keuka Park
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keuka College

Programa suteikia jums su galimybe sutelkti dėmesį į fizinio arba biologijos mokslo aplinkos mokant matematikos, fizikos, chemijos, biologijos ir žemės mokslą pagrindai. ... [+]

Apsuptas lapija turto ir nustatyti ant šviežių vandenyse Keuka ežero, Keuka kolegija daro ideali nustatymą aplinkosaugos mokslo didžiųjų stebėti ir bendrauti su jas supančia aplinka.

Ką daryti kaip aplinkos fakulteto studentas?

Programa suteikia jums su galimybe sutelkti dėmesį į fizinio arba biologijos mokslo aplinkos mokant matematikos, fizikos, chemijos, biologijos ir žemės mokslą pagrindai. Taip pat yra daug galimybių mokiniams tyrinėti, atlikti mokslinius tyrimus, arba įsitraukti su netoliese bendruomenės grupėms, kaip antai Keuka ežero asociacijos ir Kornelio kooperatinės pratęsimo, kuri siūlo studentams galimybę bendrauti savo pasirinktoje srityje išjungti kampusie. Miesteliu, už Aquatic tyrimų centras suteikia jums galimybę atlikti nepriklausomą tyrimą dėl aplinkinių ežerų vandens kokybe.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Keuka Park
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keuka College

Keuka kolegijos dailės ir dizaino pagrindinis yra orientuota į studentų, kurie domisi dizainu, vaizdinės išraiškos, ir skaitmeninio ryšio. Nors skatinti kūrybinę plėtrą ... [+]

Keuka kolegijos dailės ir dizaino pagrindinis yra orientuota į studentų, kurie domisi dizainu, vaizdinės išraiškos, ir skaitmeninio ryšio. Ir, pasak "The Wall Street Journal", bauda-menai laipsnis gali būti geresnis pasirinkimas nei daugelis mano.

Nors skatinti kūrybinę plėtrą ir saviraiškos, pagrindinis suteikia įgūdžių ir patirties esminiams sėkmės dizaino ir vizualinės komunikacijos srityje. Tiesą sakant, programos sustiprintas dėmesys skaitmeninės žiniasklaidos ir grafinio dizaino atvers pažangiausius galimybes studentams, kaip jie pereiti prie jėgos arba pažangių studijų.

Pasinaudojant Koledžo istorinės įsipareigojimu patirtinio mokymosi ir fakulteto nariai, kurie atneš svarbią, realaus pasaulio patirtį klasėje, Keuka Koledžo programa suteikia "praktiškas, karjeros orientuotą konsultavimą ir patirtimi", kad neseniai nacionalinėje ataskaitoje apie švietimo meno rekomenduoja. Tai apima pirmo kurso įvadas į principus ir praktiką kuriant profesionalią portfelį; savarankiškas, viršutinių lygio seminaras sutelktas į "meno pasaulyje;" ir koncentracijų serijos per dur, kad teikti karjeros kelius įvairovė.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Keuka Park
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keuka College

Studentai kryptys organizacinės komunikacijos bus panardintas į kultūrą, istoriją ir vaizdo elementų anglų kalba. Keuka Kolegija taip pat siūlo komunikacijos studijų nep ... [+]

Studentai kryptys organizacinės komunikacijos bus panardintas į kultūrą, istoriją ir vaizdo elementų anglų kalba.

Tvirtu fone verslo papildymas suteikia studentams kraštas jiems reikia, kai į darbo rinką, kurioje bendravimas yra raktas.

Kursai viešojo kalbėjimo, žiniasklaidos raštu, viešųjų ryšių, žmogiškųjų išteklių valdymą, ir stalinės leidybos tik keletas universalumo, kuris ateina su šio laipsnio, parengti studentus už karjeros galimybes masyvo tokiose srityse, kaip viešųjų ryšių, žurnalistikos pavyzdys, socialinės darbas. Be to, studentai nuėjo tapti lobistai, mokslinių tyrimų analitikai ir garso ir vaizdo technikai. Studentai lavinami istorijos ir fone literatūros ir anglų kalba, o suteikta rinkodaros ir valdymo pagrindus. Laikantis Keuka Koledžo hands-on mokymo misiją, suteikti studentams galimybę vadovauti ir dizainas klasės pristatymus unikali interaktyvi patirtis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Keuka Park
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keuka College

Į politologijos ir istorijos programa analizuoja Vakarų civilizacijos paveldo, kaip jis susijęs su šiuolaikinės vyriausybės, tarp Vakarų ir ne Vakarų vertybes ir politiko ... [+]

Į politologijos ir istorijos programa analizuoja Vakarų civilizacijos paveldo, kaip jis susijęs su šiuolaikinės vyriausybės, tarp Vakarų ir ne Vakarų vertybes ir politikos sąveika sparčiai kintančiame globalioje aplinkoje. A politologijos ir istorijos laipsnis bus pasiruošti studijuojant ar teisės mokykloje, taip pat užimtumo srityse socialinių mokslų specializacija - pavyzdžiui, politinio ir istorinių tyrimų, viešųjų ryšių, palūkanų grupės ir politinės partijos veiklą - ar kitos susijusios darbo galimybes.

Jūs taip pat pateikiami analizės priemones ir daug žinių iš keturių sub-laukų Specialybė: Europoje ir pasaulyje, Amerikos visuomenės ir valdžios, užsienio reikalų ir tarptautinių santykių, ir viešosios politikos ir administravimo metų, Keuka studentai, tėvai, ir draugai Kolegijos patiko keliaujate lauko Laikotarpis iki vietose, pavyzdžiui, Italijoje, Izraelyje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Kosta Rika ir kitur su fakulteto iš Politikos mokslų ir istorijos programą. Atsižvelgdama daktaro Istorikas ar politologas sukelti grupė mokymosi procesas atveria duris į kultūros, architektūros, politinių įvykių reikšmę ir istorija pati.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Keuka Park
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keuka College

Studentai, kurie pasirenka Marketingo programa bus įgyti patirties įvairiose srityse, kad bus parengti juos karjeros viešųjų ryšių, rinkodaros tyrimų, mažmenine prekyba, ... [+]

Turimas kaip major, minor, ar valdymo laipsnių koncentracijos Pelnas realaus pasaulio rinkodaros patirtį per garantuojamas KASMET stažuočių ir su verslu susijusios popamokinės veiklos

Studentai, kurie pasirenka Marketingo programa bus įgyti patirties įvairiose srityse, kad bus parengti juos karjeros viešųjų ryšių, rinkodaros tyrimų, mažmenine prekyba, profesionalių pardavimo arba apskritai rinkodaros valdymo įvairovė. Be to, klases, ištirti kelis rinkodaros susijusių kelius, studentai privalo baigti 140 valandų stažuotės kiekvienais metais.

Šie Lauko laikotarpiais, nustatyti iš Keuka koledžo patirtį kertinis akmuo, teikti praktinę patirtį, kuri suteiks Keuka kolegijų studentų pranašumą, kai į darbo rinką arba pereinant į aukštosios mokyklos. Kai mokiniai baigia, jie turi realaus pasaulio įgūdžių naršyti iššūkius pardavimo ir tarpasmeninių santykių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Keuka Park
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keuka College

Per teorijos ir praktinės patirties, psichologija programa ne Keuka kolegijos readies jums už karjeros galimybes, įtraukiant šeimos paslaugos, psichiatrija, psichologija, ... [+]

Per teorijos ir praktinės patirties, psichologija programa ne Keuka kolegijos readies jums už karjeros galimybes, įtraukiant šeimos paslaugos, psichiatrija, psichologija, vaikų apsauga, ar mokyklos konsultantas įvairovė. Kaip studentas, jums būtų suteikta galimybė pasirinkti savo studijas pasirenkant vieną iš keturių koncentracijų vaiko ir šeimos studijų, raidos negalia, teismo psichologijos, arba psichinei sveikatai.

Jūs taip pat suteikta galimybė praktikuoti psichologijos realaus pasaulio aplinkoje, pirmakursis, dėka 140 valandų Lauko Laikotarpis stažuotės, kuri turi būti užpildyta kiekvienais mokslo metais. Galėsite bendrauti tokioje aplinkoje, kad kalba su savo studijų sritis, įskaitant policijos padalinių, sveikatos priežiūros įstaigų, mokyklų, ir dar daugiau.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Keuka Park
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keuka College

Sociologijos programa pabrėžia tiek tradicinių, tiek laisvųjų menų ir karjeros švietimo per bendrą sociologija dur, sociologijos pagrindinės su koncentracija Kriminologij ... [+]

Sociologijos programa pabrėžia tiek tradicinių, tiek laisvųjų menų ir karjeros švietimo per bendrą sociologija dur, sociologijos pagrindinės su koncentracija Kriminologijos ir sociologijos nepilnametį. Programa suteikia jums socialinių santykių per stabilumo ir pokyčių supratimą, taip pat konflikto ir bendradarbiavimo tarp asmenų, grupių, organizacijų ir bendruomenių.

Pagrindinis siekiama sukurti nepriklausomus mąstytojus su aiškų supratimą apie realaus gyvenimo situacijas ir gebėjimas taikyti žinias sumažinti ir spręsti socialines problemas. Lauko Laikotarpis vietas yra svarbi dalis sociologijos programą. Karjeros galimybės yra prieinama praktiškai bet pašaukimo, kuris apima darbo su žmonėmis, įskaitant nepilnamečių paslaugas, socialinio planavimo ir politikos formavimo, personalo valdymo, viešųjų ir pramonės santykiai, lygtinio atleidimo, teisėsaugos, Bendrija, savo veikla ir socialinių tyrimų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Keuka Park
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Keuka College - Learning Leadership: a lesson on the ropes course new

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Keith

Keuka College - The Art of Chemistry

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Dana

Keuka College - Emily's Field Period with the Rochester Knighthawks

Keuka College - Zip's Day