Keystone College Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Balansavimo karjeros ir šeimos poreikius gali būti sudėtinga. prie Keystone kolegija mes manome, kad jūsų išsilavinimas tikslai gali būti įgyvendinti per virtualią klasėje mišinys ir tradicinėje klasėje, atsižvelgiant klases per bet kurią iš mūsų dieną, vakare arba savaitgaliais formatų, per tradicinę 15 savaičių semestrą.

Dabar naršo mokymasis, kartais vadinama e-mokymosi, yra nuotolinio mokymo forma. Dabar naršo kursai pristatomos per internetą ir gali būti pasiekiami iš bet kurio kompiuterio su interneto naršykle. Bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, galite prisijungti prie savo virtualioje klasėje užbaigti užduotį, pokalbiai su klasiokas, arba paprašykite savo profesorius klausimą.

Dabar naršo kursai gali būti

Asinchroninis - pristatytas Jūsų patogumui kuriuo metu arba vietoje Sinchroninis - esate tinkle nurodytu laiku

Ko tikėtis

Dabar naršo kursai yra ideali vieta jums jūsų darbo grafiką arba šeimos įsipareigojimus neleidžia lankyti užsiėmimus miesteliu.

Jūs galite dalyvauti klasių iš komfortą savo namuose Jūs tikimasi patenkinti terminus užduotis, kuri gali apimti esė, viktorinos, egzaminus, tyrimus, o grupės projektus. Jūs tikimasi dalyvauti on-line diskusijas ir veiklą. Jūs turėtumėte turėti savarankišką discipliną ir motyvaciją būti interneto mokymąsi.

Vietos

La Plume

Address
Keystone College
La Plume, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: