Lakeland University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Daugiau nei prieš 150 metų, vokiečių imigrantų kirsti medžius, prieki žemę ir pastatė pirmuosius pastatus Lakeland miesteliu. Nebuvo elektros, ne tekančiu vandeniu ir ne futbolo komanda - tiesiog bendras atsidavimas aukštesnio lygio išsilavinimas, Įsipareigojimas ir dvasia iš šių nuolatinių gyventojų gyvena ne Ežerų kraštas į gyvybiškai ir augančio universiteto akademinės kompetencijos ir elektros dvasia, kad diskai programas vis aukštesnį lygį. Šiandien Lakeland koledžo yra bakalauro ir magistro laipsnį suteikimo laisvųjų menų institucija susijusi su Jungtinių Kristaus Bažnyčios su beveik 3500 studentų (900 tradicinių studijų studentams ir 2,600 vakare, savaitgaliais ir internetiniai studentų) iš 24 šalių, 10 on-campus gyventi salėse ir daugiau nei 30 didžiųjų, įskaitant mūsų naujausių akademinių programų: aviacijos, ryšių ir slaugos.

Be to, mes turime Vakare savaitgaliais ir internetiniai centrai Milvokyje, Madison, Wisconsin Rapids, Chippewa Valley, Fox Cities, Green Bay ir dvejų metų tarptautinė Campus Tokijas, Japonija, Mūsų įsipareigojimas švietimo peržengia klasėje, nes mes siūlome mūsų studentams galimybę padaryti skirtumą ir padėti kitiems. Ežerų kraštas studentai vadovauti už švaresnę aplinką skambutį, pažangesnių perdirbimą, teikti pastogę ir maistą vargšams ir kovos su vėžio ir kitų ligų. Bendrijos tarnyba dalis Lakeland studentų DNR.

Mūsų studentai-sportininkai yra jėga, su kuria reikia skaitytis, kaip mūsų vyrų ir moterų komandos ir asmenys konkuruoti NCAA III beisbolo, krepšinio, kryžminio šalies, Futbolas, Golfas, Futbolas, futbolo, teniso, lengvosios atletikos, tinklinio ir imtynių.

Ar turite ką ji mano, kad tapti Muskie?

Geriausias būdas sužinoti tikrai yra aplankyti pagrindinę Lakeland College Campus arba šalia jūsų centrą. Pasirinkite Peržiūra Diena Data ir užsiregistruoti specialiųjų sesijų su kitais aukštųjų mokyklų studentams. Arba pasirinkti kitą dieną, kad veikia geriau už jus, ir mes įsteigti tvarkaraštį, kuris apima dalykus labiausiai norėtumėte pamatyti ir nuveikti. Jūs galite susisiekti su Lakeland Priėmimo ne 800-242-3347.

Tada jūs galite pamatyti, ką tai reiškia būti didelis žuvų!

Vietos

Plimutas

Address
Lakeland College,
W3718 South Drive

WI 53073-4878 Plimutas, Viskonsinas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis