Lane Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

juosta

apie Lane

Iš Lane Community College tikslas yra padėti studentams pasiekti savo svajones ir paversti gyvenimą per mokymąsi. Fakultete ir darbuotojai yra skirta padėti studentams pavyks. partneriai Lane su verslo bendruomenėje padėti formuoti esamą ir būsimą darbo jėgą.

Lane yra mokymąsi sutelktą Community College, kuri suteikia prieinamą, kokybišką, visą mokymosi galimybes, kurios apima:

  • Profesionalūs techniniai ir kolegijų perdavimo programos
  • Darbuotojų įgūdžių tobulinimas, verslo plėtros ir tobulinimosi
  • Pamatiniai mokslo, kalba ir gyvenimo įgūdžių ugdymas
  • Mokymasis visą asmeninis tobulėjimas ir sodrinimo operacijos, kultūros ir bendruomenės paslaugų

PROGRAMOS

Lane Community College yra išsamus Community College. Kolegija siūlo platų mokymo programas, įskaitant perdavimo kredito programų, mokyklos Profesinės ir techninės karjeros programos, tęsti švietimo noncredit kursus, programas anglų kaip antrosios kalbos ir tarptautinio ESL, Ged programas ir individualų mokymą vietos įmonėms. Klasės siūlomi keliose vietose, ir lankosi klasės ir telecourses yra taip pat prieinama.

Lane siūlo kulinarijos ir svetingumą, sveikata, automobilių, pramonės ir skrydžio programų spektrą.

juosta

vadovavimas

LCC švietimo taryba

Švietimo valdyba pirminę instituciją steigimo politikas kolegijos veikimą reglamentuojančias ir priimant Kolegijos metinę biudžeto. Valdybos mokestis prižiūrėti programų ir paslaugų kūrimą, kad valdybos nariai manyti, geriausiai tarnauti Lane Community College rajone žmonių poreikius.

Septyni išrinkti, ne moka asmenys sudaro švietimo taryba ir turėti pirminės institucijai nustatant politiką iš kolegijos veikimą reglamentuojančias ir priimant Kolegijos metinę biudžeto. Jų mokestis prižiūrėti programų ir paslaugų plėtrą, kuri, jų nuomone, geriausiai tarnauti Lane rajono žmonių poreikius.

Įrašas

Lane yra trečias pagal dydį Community College Oregone kurių bendra metinė studijuoja daugiau nei 36.000 studentų. Apie pusė Studentai atsižvelgiant klases kreditą Lane mokosi visą laiką, su kita puse lankyti darbo laiku. Lane taip pat siūlo ne kredito kursus orientuota į įvairių interesų.

Ekskursijos

Visiems būsimiems studentams ir jų šeimoms yra skatinami aplankyti Lane pagrindinę miesteliu gauti ką Lane yra visa informacija apie jausmą. Campus vizitai yra puikus būdas pamatyti miesteliu, apsilankykite programas ir užduoti klausimus įsitikinti juostos yra teisingas pasirinkimas.

Priėmimo

Lane tarptautinių programų sveikina studentus iš viso pasaulio ir jas remia įgyvendinti savo svajones Amerikos švietimui. Mes priimame tarptautinių studentų, kurie ne mažiau kaip 17 metų amžiaus į mūsų programą. Lane siūlo anglų kaip antrosios kalbos kursai, perdavimo programas ir karjeros ir techninės mokymo programas daugiau nei 400 tarptautinių ir 10000 JAV kiekvienais metais studentams. Kai esate ne Lane studentas, tarptautinių programų dirbs su jumis, siekiant išlaikyti savo F-1 būklę ir pasiekti savo akademinius tikslus.

Tuo Lane mes nereikia TOEFL rezultatas dėl priėmimo. Visi studentai bus išbandyti anglų kalbos atvykus ir jūsų klasė vieta bus grindžiama rezultatais. Mes taip pat siūlome mūsų anglų kalbos testą internete tiems, kurie nori atlikti testą prieš atvykstant miesteliu. Studentai bus patalpinta anglų kalbos kursus arba aukštasis lygio kredito klasių remiantis emisijos platinimo bandymo rezultatus.

Lane siūlo 3 suvartojamų per metus tarptautiniams studentams. Datas galite šiek tiek keisti kasmet, tačiau jie iš esmės rugsėjis vartojimas, sausio įsiurbimo ir kovo vartojimas.

Norėdami užbaigti patogų paraišką internete, spauskite čia: https://inform-edu.net/apex/f?p=300060:1 Norėdami gauti daugiau informacijos ir klausimų dėl priėmimo, parašykite: internationaladmissions@lanecc.edu

juosta

istorija

Lane buvo įkurta 1964 metais pagal vietos gyventojų balsavimu, ir pagrindinis Campus atidarytas 1968 m. Kolegija buvo įpėdinis Eugenijus Techniniai-Profesinės mokyklos, kuri buvo įkurta 1938 m. Lane gavo daugybę apdovanojimų ir apdovanojimų už savo novatoriškas programas ir aukštos kokybės mokymą. Kolegija yra iš inovacijų lygos Bendrijos kolegijos narys.

juosta

Gyvenimas čia

Vienas iš gydančio Lane privalumų yra gyvas šioje srityje. Lane pagrindinis Campus yra Judžinas, miestas žinomas dėl savo gyvenimo kokybės ir už tai, kad iš Oregono universiteto namo. Eugenijus gyvena daugiau nei 153,000 žmonių ir kaimyninių Springfield turi daugiau nei 57,000 gyventojai sudaro antrą didžiausią gyventojų centrą valstybei. Eugenijus ir Springfildas yra įsitaisęs Willamette slėnyje tarp Ramiojo vandenyno ir Cascade Mountains. Kai kurios Kaskadiniai kalnai viršūnės galima matyti iš pagrindinio miesteliu. Zonos vaizdingas kalnai, miškai, upės, ežerai, ir pakrantės siūlo daug galimybių lauko nuotykius ar tik už sėdi atgal ir mėgautis vaizdu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauro studijos » Matyti Associate of Applied Science » Matyti Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bakalauras Socialinių mokslų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Eugene + 1 daugiau

Socialinių mokslų skyrius siūlo kursus apie žmones, jų socialinio ir kultūrinio paveldo, ir jų elgesį. Šie dalykai yra labai svarbūs yra sėkmingas bet kokios profesijos ar pašaukimo, ir jie prisideda prie mūsų gyvenimo kokybę. [+]

Socialinių mokslų skyrius siūlo kursus apie žmones, jų socialinio ir kultūrinio paveldo, ir jų elgesį. Šie dalykai yra labai svarbūs yra sėkmingas bet kokios profesijos ar pašaukimo, ir jie prisideda prie mūsų gyvenimo kokybę.

Dauguma socialinių mokslų klasės gali būti taikomos link bakalaureato didžiųjų Amerikos studijų, antropologija, bendruomenės paslaugų, švietimo, Etninių tyrimų, apskritai socialinių mokslų, geografijos, istorijos, teisės, teisėsaugos, patikslinimus, filosofija, politologija, psichologija, viešojo administravimo, religinių tyrimai ir sociologija. Divsion siūlo šias profesionalias / techninius programas: "Baudžiamasis teisingumas", bendruomenės paslaugų ir Nepilnamečių pataisymai.... [-]


Bakalauro ankstyvojo ugdymo

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Eugene

Studentams, kurių karjeros tikslas yra mokyti vaikus nuo gimimo iki anksto darželio amžiaus vaikų priežiūros centruose ir namuose nustatymai, Lane Community College siūlo dvejų metų, ankstyvojo ugdymo bendradarbis taikomosios mokslo laipsnis, taip pat vienerius metus, EEK sertifikatas , [+]

Studentams, kurių karjeros tikslas yra mokyti vaikus nuo gimimo iki anksto darželio amžiaus vaikų priežiūros centruose ir namuose nustatymai, Lane Community College siūlo dvejų metų, ankstyvojo ugdymo bendradarbis taikomosios mokslo laipsnis, taip pat vienerius metus, EEK sertifikatas ,

Išplėsti švietimo galimybės apima:

Klasė susijusi su valstybės įgaliota mokymą asmenims jau dirba šioje srityje; Tėvystės įgūdžių klasių; Visuotinės svarbos Klasės Įgūdžiai pastatas už ieškau laipsnį [-]

Bakalauro grafinio dizaino

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Eugene

Jei jums patinka dirbti su kompiuteriais išspręsti vizualinius ir erdvinius problemas ir sukurti įdomių dizaino paskelbimo spaudoje arba žiniatinklyje, grafinis dizainas karjera gali būti tavo. Kai baigsite mūsų dvejų metų programa turėsite pamatinių įgūdžių prisijungti prie kitų mūsų absolventai yra įdomių srityse kaip reklama, grafinis dizainas, leidiniai, komercinio spausdinimo ir interneto. [+]

Jei jums patinka dirbti su kompiuteriais išspręsti vizualinius ir erdvinius problemas ir sukurti įdomių dizaino paskelbimo spaudoje arba žiniatinklyje, grafinis dizainas karjera gali būti tavo. Kai baigsite mūsų dvejų metų programa turėsite pamatinių įgūdžių prisijungti prie kitų mūsų absolventai yra įdomių srityse kaip reklama, grafinis dizainas, leidiniai, komercinio spausdinimo ir interneto. Jūs išmoksite naują technologiją, stiprus bendravimo ir organizacinius įgūdžius ir baigia savo dizaino studiją su kooperatyvas švietimo stažuočių, teikiančių mokymo srityje ir dažnai veda prie naujų ir pasitenkinimą darbo galimybes.

Ar jums praleisti valandas priešais kompiuterį ir negali laukti, kad gauti savo rankas ant naujausia projektavimo programinės įrangos ... Kodėl gi ne paversti savo hobį į karjerą? Lane Grafinis dizainas programa bus išmokyti jus įgūdžius kurti savo likimą.... [-]


Bakalauro ir ekonomika

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Eugene

Ekonomika dažnai apibūdinama kaip socialinis mokslas, kuris siekia išanalizuoti ir aprašyti gamybos, paskirstymo ir vartojant prekes ir paslaugas. [+]

Ekonomika dažnai apibūdinama kaip socialinis mokslas, kuris siekia išanalizuoti ir aprašyti gamybos, paskirstymo ir vartojant prekes ir paslaugas.

Lane Community College siūlo mažesnis padalijimo pagrindinis ir bendrojo lavinimo kursus, reikalingus studentų, siekiančių ekonomisto specialybę. Bendrojo lavinimo ir pagrindiniai kursai Transfer vadovas atitikti Menų Oregonas perdavimo (AAOT) laipsnį bendradarbis reikalavimus.

[-]

Bakalauro kompiuterių jį

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų June 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Eugene + 1 daugiau

Kompiuterių Informacinės technologijos katedra suteikia tiek profesionalų techninį ir mažesnis padalinys informatikos ir kompiuterių informacinių sistemų kursinį darbą. Mes siūlome dvejų metų bendradarbis taikomųjų mokslų studijų programų, kurios yra skirtos parengti studentus darbo vietų, kaip kompiuterinių tinklų administratoriams, vartotojas paramos specialistais arba kaip programuotojų, taip pat dvejų metų perkėlimo laipsnį. [+]

Kompiuterių Informacinės technologijos katedra suteikia tiek profesionalų techninį ir mažesnis padalinys informatikos ir kompiuterių informacinių sistemų kursinį darbą.

Mes siūlome dvejų metų bendradarbis taikomųjų mokslų studijų programų, kurios yra skirtos parengti studentus darbo vietų, kaip kompiuterinių tinklų administratoriams, vartotojas paramos specialistais arba kaip programuotojų, taip pat dvejų metų perkėlimo laipsnį. Keli karjeros kelyje Sertifikatai taip pat yra prieinama studentams, norintiems specializuotis.

akademinių programų Kompiuterių tinklo operacijų Programavimo studijos Kompiuterinis modeliavimas / žaidimų kūrimas kompiuterinės informacinės sistemos Perkelkite Studentų Informacija ... [-]

Bakalauro mokslų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Eugene + 1 daugiau

Studentai ruošiasi perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete gali rinktis iš įvairių aukos patenkinti savo mokslo bendrojo lavinimo reikalavimus. Tie planuoja pagrindinis fizinių ar biologinių mokslų rasite būtinų kursus baigti pirmuosius dvejus metus nuo jų mokymo programą tarp nesutariančių pasiūla. [+]

Studentai ruošiasi perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete gali rinktis iš įvairių aukos patenkinti savo mokslo bendrojo lavinimo reikalavimus. Tie planuoja pagrindinis fizinių ar biologinių mokslų rasite būtinų kursus baigti pirmuosius dvejus metus nuo jų mokymo programą tarp nesutariančių pasiūla. Tai apima visą programas besidomintiems mediciniškai orientuotų profesijų, pavyzdžiui, medicinos, odontologijos, farmacijos, ir veterinarijoje.

"Iš mokslų skyriaus misija yra padėti asmenims pasiekti jų mokslinio švietimo poreikius ir tikslus."

Mokslas skyrius siūlo kursus ir programas:

Anatomija ir fiziologija / Mikrobiologija biologija chemija Žemės ir aplinkos mokslai Fizika ir Astronomija ... [-]

Bakalauro verslo

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 2 - 4 metų June 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Eugene + 1 daugiau

Kiekvienas šiuolaikinės karjeros reikalauja tam tikrų verslo žinių. Tuo Lane, siūlome kelis variantus pasiruošti karjeros versle, ar esate vienerių arba dvejų metų kelią arba ieškau bakalauro laipsnį. [+]

Kiekvienas šiuolaikinės karjeros reikalauja tam tikrų verslo žinių. Tuo Lane, siūlome kelis variantus pasiruošti karjeros versle, ar esate vienerių arba dvejų metų kelią arba ieškau bakalauro laipsnį.

perkėlimo laipsnį: Lane yra Smart Start į savo ketverių metų laipsnį! Uždirba Mokslas perdavimo (ASOT) laipsnis bendradarbis Verslas ir sklandžiai perduoti bet kuriam viešojo universitete Oregone kaip junior. Pasinaudokite mažos klasės ir asmeninį dėmesį nuo fakulteto. Jūs taip pat sutaupyti pinigų už mokslą atsižvelgiant jūsų pirmieji dveji metai Lane.

Karjera ir technikos studijų Nustatymai: Uždirbti vienerių metų sertifikatą arba dvejų metų Koledžas įgyti įgūdžius, parengti įvesti į darbo rinką baigus.... [-]


Inžinerijos bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Eugene + 1 daugiau

Inžinieriai naudoti savo vaizduotę ir analitinius gebėjimus išrasti, dizainas, ir kurti tai, kas svarbu. Jie komandos žaidėjai su nepriklausomais galvose, kurie prašo: "Kaip mes galime sukurti geresnį perdirbimo sistemą, siekiant apsaugoti aplinką, sukurti mokyklą, kuri gali atlaikyti žemės drebėjimas, arba sukurti pažangiausius specialius efektus filmuose?" Iki svajoja kūrybinių ir praktinių sprendimų, inžinieriai pakeisti pasaulį visą laiką. [+]

Kas yra inžinerija?

Inžinieriai naudoti savo vaizduotę ir analitinius gebėjimus išrasti, dizainas, ir kurti tai, kas svarbu. Jie komandos žaidėjai su nepriklausomais galvose, kurie prašo: "Kaip mes galime sukurti geresnį perdirbimo sistemą, siekiant apsaugoti aplinką, sukurti mokyklą, kuri gali atlaikyti žemės drebėjimas, arba sukurti pažangiausius specialius efektus filmuose?" Iki svajoja kūrybinių ir praktinių sprendimų, inžinieriai pakeisti pasaulį visą laiką.

Kai inžinerijos sritys

Civilinė, mechaninis, elektrinis, Pramonės ir gamybos, IT, chemijos, aviacijos, aplinkos, transporto, Biomedicina, medžiagos, branduolinės, naftos, Miško, vandenynas, vandens išteklių ir Bioinžinerija.... [-]


Vaizdo įrašai

I am Lane Community College

Lane Community College - Campus Tour

Lane Community College - Eugene Life

Welcome to Lane!