Lawrence University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Į viršų reitinguota privačių gyvenamųjų laisvųjų menų patirtis

Lawrence University yra aukščiausio rango privati gyvenamųjų namų menų kolegija ir muzikos konservatorija, skirta tik bakalauro studijoms. „Lawrence“ bendruomenė yra vienas iš tarptautiniu mastu įvairiausių šalies, įsikūrusi Wisconsin valstijoje, kurioje gyvena 15 proc. 1500 studentų, atvykusių iš daugiau nei 50 šalių už JAV. Didžiulis Kolegijų narys, kuris keičiasi, gyvena organizacijai, Lawrence yra skirtas mokymosi metodui, kuris ugdo gebėjimus, kuriuos vertina aukštosios mokyklos ir darbdaviai.

Greiti faktai

Individualizuotas 9-1 studento ir fakulteto santykis prilygsta labai individualizuotam mokymosi patyrimui.

Dalyvavo 99% „Lawrence“ studentų, kurie per šešis mėnesius nuo studijų baigimo yra visiškai įsitraukę į darbą, absolventų mokyklą ar oficialią pakopą.

Įperkamas „Lawrence“ yra įsipareigojęs padėti tarptautiniams studentams finansuoti jų išsilavinimą. Tarptautiniai studentų stipendijos ir poreikiais pagrįsta pagalba yra prieinama visiems studentams.

Sveiki atvykę į „Campus“ būstą garantuoja saugi ir visa apimanti bendruomenė.

http://tour.lawrence.edu/

Programos

  • Menų bakalauras su 44 studijų sritimis
  • Muzikos bakalauras su keturiomis didžiosiomis bendrovėmis ir dviem akcentuojamomis sritimis
  • 5 metų dvejų laipsnių dailės bakalauras ir muzikos bakalauras

Įtrauktas mokymasis Lawrence

Įtrauktas mokymasis apima sudėtingą ir prasmingą asmeninio mokymosi patirtį su fakultetais ir bendraamžiais, klasių dydžiais, kurių vidurkis yra 15 studentų. Šie aktyvūs įgūdžiai ištirti, diskutuoti, tirti ir kurti, padės jums prisitaikyti ir klestėti besikeičiančiame pasaulyje.

Lawrence mieste mūsų 1500 mokinių atvyksta iš didžiausių pasaulio miestų ir mažiausių miestų, kad sudarytų darnią gyvenamąją bendruomenę draugiškame ir saugiame mieste. Lawrence studentai yra akademiniu, socialiniu, kultūriniu ir ekonominiu požiūriu įvairūs. Jie yra protingi, draugiški ir klesti bendradarbiaujant.

Be pagrindinio miestelio, Lawrence siūlo universitetinę patirtį mūsų ramioje 441 akrų Bjorklunden universitete, vos 160 kilometrų į šiaurės rytus nuo Appleton ir Londono centro, esančio Londono JK širdyje, viename iš įdomiausių pasaulio miestų.

Sveikinantis miestelis pasveikinančiame miestelyje

„Appleton“, Viskonsinas yra energingas miestas, kuriame gyvena 74 000 žmonių. Tai yra vietinio regiono, kuriame gyvena daugiau nei 230 000, dalis. Šio regiono kultūrinė ir komercinė širdis, „Appleton“, yra reguliariai rodoma JAV miestų, kurie yra saugiausi ir turintys aukščiausią gyvenimo kokybę, sąrašuose.

Appleton

Kosmopolitinio ir natūralaus gaminio mišinys „Appleton“ yra tikras perlas - ir vieta, kuri dažnai stebina mūsų lankytojus iš tokių vietų kaip Niujorkas, Čikaga, Los Andželas ir Denveris, kurie tikėjosi kažko visiškai kitokio nei šiaurės rytų Viskonsino miestas.

Apie „Appleton“

Su 73 000 gyventojų (ketvirčio milijono metro zonoje) „Appleton“ yra viena iš sparčiausiai augančių didmiesčių zonų Midwest. Vietos dydis, kultūrinis sudėtingumas ir įmonių platumas suteikia jums daug galimybių stažuotėms, mokslinių tyrimų projektams, pilietiniam dalyvavimui ir bendruomenės paslaugoms.

Čia jūs galite gauti čia.

„ATW“ („Appleton“ oro uostas) yra tik 6 km nuo universiteto. Jis aptarnauja „Appleton“, prisijungdamas prie pagrindinių oro linijų centrų: „United / Continental“ (per „Chicago O'Hare“); ir Delta (Detroitas, Mineapolis ir Atlanta).

Apie šį orą ...

Gerai, mes pripažinsime, kad čia gali būti šalta (vidutinis sausio aukštas / žemas: 24 ° F / 7 ° F). Tačiau mes taip pat žinome, kaip ją spręsti (suknelė sluoksniuose). Žiemos atsipirkimas: pavasaris yra įspūdingas. Nuopuolis taip pat yra nuostabus.

Išlipkite (pusė)!

Važiavimas, žygiai, važiavimas dviračiu, irklavimas, sėdėjimas. Jei atliksite bet kurį iš šių dalykų - ir yra didelė tikimybė, kad atliksite bent vieną iš jų - jūs turėsite daug lauko vietų, kad juos atliktumėte visoje teritorijoje: nuo High Cliff valstybinio parko prie Winnebago ežero 10 km nuo universiteto, į šiaurę tekančią Fox upę, einančią išilgai Lawrence krašto, iki dešimčių parkų, esančių dviejų mylių atstumu nuo universiteto.

Ir jei esate beisbolo gerbėjas, jūs galite sugauti „Milwaukee“ alaus klasės „Mažosios lygos“ komandą, „Wisconsin Timber Rattlers“ „Time Warner Field“, tik 6 km nuo universiteto.

114990_DSC_9224-X2.jpg

Koledžo prospektas

Čikagoje yra „Magnificent Mile“. „Appleton“ turi „College Avenue“, kur yra daugybė restoranų (nuo penkių žvaigždučių maitinimo iki vėlyvosios nakties picos), daugybė kavinių ir daugybė parduotuvių. Visa tai yra tiesiai už jūsų durų Lawrence. Ir jei jums reikia dar daugiau apsipirkimo, jums reikia tik nuvykti į „Fox River Mall“, tik 5 km nuo universiteto.

Parodykite savo „Lawrence“ ID kortelę šiose įmonėse, kad išpirktumėte akcijas ir nuolaidas

Brodvėjaus kolegija

Pusė mylios nuo universiteto miestelio „Fox Cities Performing Arts Center“ pristato „Appleton“ pramogų pasaulį. Šis 45 milijonų dolerių brangakmenis sėdi 2100 (su „blogiausia sėdynė namuose“ vos už 100 pėdų nuo scenos). „Appleton“ - ne Milvokis ar Madisonas - surengė „Wisconsin“ premjeras „The Lion King“ ir „Wicked“.

„Little Apple“ yra daugiau elektros nei „Big Apple“?

1882 m. Rugpjūčio 20 d. „Appleton“ tapo pirmuoju miestu, kuriančiu elektros energiją. (Po dviejų savaičių Niujorkas tapo antruoju miestu.)

Vietos

Appleton

Address
711 E. Boldt Way
Appleton, Viskonsinas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis