Oficialus aprašymas

Į viršų reitinguota privačių gyvenamųjų laisvųjų menų patirtis

Lawrence University yra aukščiausio rango privati gyvenamųjų namų menų kolegija ir muzikos konservatorija, skirta tik bakalauro studijoms. „Lawrence“ bendruomenė yra vienas iš tarptautiniu mastu įvairiausių šalies, įsikūrusi Wisconsin valstijoje, kurioje gyvena 15 proc. 1500 studentų, atvykusių iš daugiau nei 50 šalių už JAV. Didžiulis Kolegijų narys, kuris keičiasi, gyvena organizacijai, Lawrence yra skirtas mokymosi metodui, kuris ugdo gebėjimus, kuriuos vertina aukštosios mokyklos ir darbdaviai.

Greiti faktai

  1. Individualizuotas 9-1 studento ir fakulteto santykis prilygsta labai individualizuotam mokymosi patyrimui.
  2. Dalyvavo 99% „Lawrence“ studentų, kurie per šešis mėnesius nuo studijų baigimo yra visiškai įsitraukę į darbą, absolventų mokyklą ar oficialią pakopą.
  3. Įperkamas „Lawrence“ yra įsipareigojęs padėti tarptautiniams studentams finansuoti jų išsilavinimą. Tarptautiniai studentų stipendijos ir poreikiais pagrįsta pagalba yra prieinama visiems studentams.
  4. Sveiki atvykę į „Campus“ būstą garantuoja saugi ir visa apimanti bendruomenė.

http://tour.lawrence.edu/

Programos

  • Menų bakalauras su 44 studijų sritimis
  • Muzikos bakalauras su keturiomis didžiosiomis bendrovėmis ir dviem akcentuojamomis sritimis
  • 5 metų dvejų laipsnių dailės bakalauras ir muzikos bakalauras

Įtrauktas mokymasis Lawrence

Įtrauktas mokymasis apima sudėtingą ir prasmingą asmeninio mokymosi patirtį su fakultetais ir bendraamžiais, klasių dydžiais, kurių vidurkis yra 15 studentų. Šie aktyvūs įgūdžiai ištirti, diskutuoti, tirti ir kurti, padės jums prisitaikyti ir klestėti besikeičiančiame pasaulyje.

Lawrence mieste mūsų 1500 mokinių atvyksta iš didžiausių pasaulio miestų ir mažiausių miestų, kad sudarytų darnią gyvenamąją bendruomenę draugiškame ir saugiame mieste. Lawrence studentai yra akademiniu, socialiniu, kultūriniu ir ekonominiu požiūriu įvairūs. Jie yra protingi, draugiški ir klesti bendradarbiaujant.

Be pagrindinio miestelio, Lawrence siūlo universitetinę patirtį mūsų ramioje 441 akrų Bjorklunden universitete, vos 160 kilometrų į šiaurės rytus nuo Appleton ir Londono centro, esančio Londono JK širdyje, viename iš įdomiausių pasaulio miestų.

Sveikinantis miestelis pasveikinančiame miestelyje

„Appleton“, Viskonsinas yra energingas miestas, kuriame gyvena 74 000 žmonių. Tai yra vietinio regiono, kuriame gyvena daugiau nei 230 000, dalis. Šio regiono kultūrinė ir komercinė širdis, „Appleton“, yra reguliariai rodoma JAV miestų, kurie yra saugiausi ir turintys aukščiausią gyvenimo kokybę, sąrašuose.

Appleton

Kosmopolitinio ir natūralaus gaminio mišinys „Appleton“ yra tikras perlas - ir vieta, kuri dažnai stebina mūsų lankytojus iš tokių vietų kaip Niujorkas, Čikaga, Los Andželas ir Denveris, kurie tikėjosi kažko visiškai kitokio nei šiaurės rytų Viskonsino miestas.

Apie „Appleton“

Su 73 000 gyventojų (ketvirčio milijono metro zonoje) „Appleton“ yra viena iš sparčiausiai augančių didmiesčių zonų Midwest. Vietos dydis, kultūrinis sudėtingumas ir įmonių platumas suteikia jums daug galimybių stažuotėms, mokslinių tyrimų projektams, pilietiniam dalyvavimui ir bendruomenės paslaugoms.

Čia jūs galite gauti čia.

„ATW“ („Appleton“ oro uostas) yra tik 6 km nuo universiteto. Jis aptarnauja „Appleton“, prisijungdamas prie pagrindinių oro linijų centrų: „United / Continental“ (per „Chicago O'Hare“); ir Delta (Detroitas, Mineapolis ir Atlanta).

Apie šį orą ...

Gerai, mes pripažinsime, kad čia gali būti šalta (vidutinis sausio aukštas / žemas: 24 ° F / 7 ° F). Tačiau mes taip pat žinome, kaip ją spręsti (suknelė sluoksniuose). Žiemos atsipirkimas: pavasaris yra įspūdingas. Nuopuolis taip pat yra nuostabus.

Išlipkite (pusė)!

Važiavimas, žygiai, važiavimas dviračiu, irklavimas, sėdėjimas. Jei atliksite bet kurį iš šių dalykų - ir yra didelė tikimybė, kad atliksite bent vieną iš jų - jūs turėsite daug lauko vietų, kad juos atliktumėte visoje teritorijoje: nuo High Cliff valstybinio parko prie Winnebago ežero 10 km nuo universiteto, į šiaurę tekančią Fox upę, einančią išilgai Lawrence krašto, iki dešimčių parkų, esančių dviejų mylių atstumu nuo universiteto.

Ir jei esate beisbolo gerbėjas, jūs galite sugauti „Milwaukee“ alaus klasės „Mažosios lygos“ komandą, „Wisconsin Timber Rattlers“ „Time Warner Field“, tik 6 km nuo universiteto.

114990_DSC_9224-X2.jpg

Koledžo prospektas

Čikagoje yra „Magnificent Mile“. „Appleton“ turi „College Avenue“, kur yra daugybė restoranų (nuo penkių žvaigždučių maitinimo iki vėlyvosios nakties picos), daugybė kavinių ir daugybė parduotuvių. Visa tai yra tiesiai už jūsų durų Lawrence. Ir jei jums reikia dar daugiau apsipirkimo, jums reikia tik nuvykti į „Fox River Mall“, tik 5 km nuo universiteto.

Parodykite savo „Lawrence“ ID kortelę šiose įmonėse, kad išpirktumėte akcijas ir nuolaidas

Brodvėjaus kolegija

Pusė mylios nuo universiteto miestelio „Fox Cities Performing Arts Center“ pristato „Appleton“ pramogų pasaulį. Šis 45 milijonų dolerių brangakmenis sėdi 2100 (su „blogiausia sėdynė namuose“ vos už 100 pėdų nuo scenos). „Appleton“ - ne Milvokis ar Madisonas - surengė „Wisconsin“ premjeras „The Lion King“ ir „Wicked“.

„Little Apple“ yra daugiau elektros nei „Big Apple“?

1882 m. Rugpjūčio 20 d. „Appleton“ tapo pirmuoju miestu, kuriančiu elektros energiją. (Po dviejų savaičių Niujorkas tapo antruoju miestu.)

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Lawrence University

Lawrence University konservatorija aptarnauja apie 350 labai įsitraukusių, entuziastingų ir aistringų studentų. Trys laipsniai, keturios didžiosios įmonės, dvi dėmesio sr ... [+]

Apie

B.Mus. laipsnis leidžia daugiausia dėmesio skirti muzikai profesinės studijų programos, kuri yra grindžiama laisvojo švietimo principais. Jūs galite atlikti svarbų spektaklį, muzikos mokymą ar teoriją / kompoziciją. Maždaug du trečdaliai savo klasių bus muzikoje, įskaitant pamokas, klases, pvz., Muzikos teoriją ir istoriją, bei ansamblius, o ne muzikos užsiėmimai sudarys likusį trečdalį savo studijų. Dėl to gausite gerai suapvalintą išsilavinimą kartu su aukščiausios kokybės muzikos mokymais, gerai pasiruošę XXI amžiaus gyvenimo iššūkiams ir galimybėms.

Lawrence University konservatorija aptarnauja apie 350 labai įsitraukusių, entuziastingų ir aistringų studentų. Trys laipsniai, keturios didžiosios įmonės, dvi dėmesio sritys, du nepilnamečiai, dvidešimt šešios studijos ir devyni dideli ansambliai yra daugybė būdų skulptūruoti muzikinį gyvenimą Lawrence.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Appleton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lawrence University

Ekonomistai kuria modelius ir analizuoja duomenis, kad suprastų, kaip žmonės pasirenka ir kaip veikia ekonomika. ... [+]

Apie

Ekonomistai kuria modelius ir analizuoja duomenis, kad suprastų, kaip žmonės pasirenka ir kaip veikia ekonomika.

Daugelis ekonomikos sričių apima įvairias temas, o sprendimų priėmėjai vyriausybėse, taip pat verslo ir kitose organizacijose naudojasi ekonomikos įrankiais informuoti savo sprendimus.

Jums tai patiks, jei jus dominaSupratimas, kaip socialiniai mokslininkai požiūris į žmogaus elgesio tyrimąKarjera verslo, finansų, konsultavimo, teisės, visuomenės sveikatos, viešųjų paslaugų, švietimo srityseAbstrakčių modeliavimo įgūdžių ugdymas mąstymo struktūrojeKiekybinių motyvavimo įgūdžių, reikalingų rinkti, struktūrizuoti ir analizuoti duomenis, kūrimasTiriant rinkų veikimą ir kodėl tai svarbuIštirti, kodėl kai kurios šalys yra turtingos, tačiau dauguma jų nėraTirti verslumo vaidmenisLawrentians kartais susieja ekonomiką suMatematikaVyriausybėNaujovėsPsichologijaMuzikos atlikimasUžsienio kalbosTarptautinės studijosAplinkosaugos studijosKinijos studijosRusijos studijosPasauliniai tyrimaiGyvenimas po Lawrence... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Appleton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lawrence University

Lawrence University fizikos katedra siūlo vieną iš pirmaujančių bakalauro fizikos programų šalyje, apimančią fizikos programų plotį ir gylį, dažnai nematomą bakalauro lyg ... [+]

Apie

Lawrence University fizikos katedra siūlo vieną iš pirmaujančių bakalauro fizikos programų šalyje, apimančią fizikos programų plotį ir gylį, dažnai nematomą bakalauro lygmenyje.

Jūs išmoksite fizikos praktiką per programą, kurioje yra klasių ir bendrojo ugdymo veiklos sąveika, viskas bendradarbiaujančioje aplinkoje, orientuota į studentų sėkmę. Sėkmingai pasieksite savo pasirašymo programas, susijusias su fakulteto kompetencijos sritimis, kartu su mokymo programa, kuri prasideda mokymo programoje ir pasiekia brandinimo mokslinių tyrimų stipendijas ir vyresniųjų patirties projektus.

Jums tai patinka, jei domitės ...Suprasti visatos valdančius įstatymus: nuo gigantiškų žvaigždžių iki subatominių daleliųMokslinių tyrimų atlikimas ir fizinio pasaulio tyrimasPo didžiųjų pasaulio mokslininkų, pvz., Marie Curie ar Albert Einstein, pėdsakųDarbas įtakingose pramonės šakose, pvz., Energetikos, oro ir erdvės... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Appleton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lawrence University

Visuotiniuose tyrimuose nagrinėjame įvairius kultūrinius, politinius, religinius, ekonominius ir aplinkosauginius klausimus, kurie kyla, kai galvojame apie pasaulį kaip v ... [+]

Apie

Pasaulinės studijos pasaulinėse studijose nagrinėjame įvairius kultūrinius, politinius, religinius, ekonominius ir aplinkosauginius klausimus, kurie kyla, kai mes galvojame apie pasaulį kaip visumą. Ši tarpdisciplininė svarba leis jums spręsti klausimus, kurie neapsiriboja vienoje šalyje ar regione, bet pagalvoti apie savo klausimus iš pasaulinės perspektyvos vienoje iš keturių takų: nacionaliniai ir identitetai, pasauliniai miestai, žmonių saugumas, menas ir mainai.

Pagrindinis „Global Studies“ turi keturis takelius, jei norite gauti daugiau informacijos apie kiekvieną takelį, spustelėkite toliau pateiktą langelį:

Tautų ir tapatybių kūrimas.

Ištirti tautų statybą ir funkciją, taip pat naujesnes tarptautines tapatybės formas. Dėmesys istorijai ir valdžiai, literatūros, kultūros ir meno kursai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Appleton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lawrence University

Filmų studijose vaizdo medžiaga laikoma visais jo formatais ir platformomis kaip gyvybiškai svarbios meno formos ir kultūriniai artefaktai, kuriuos galima griežtai analiz ... [+]

Apie

Filmų studijose vaizdo medžiaga laikoma visais jo formatais ir platformomis kaip gyvybiškai svarbios meno formos ir kultūriniai artefaktai, kuriuos galima griežtai analizuoti. Naršykite vaizdo istoriją, analizę ir interpretaciją kaip pagrindinę šiuolaikinės kultūros formą.

Plėtoti judančių vaizdų teorijos ir kritikos foną, kad būtų sukurtas gilesnis malonumas, nagrinėjant techninius, stilistinius ir retorinius prietaisus, kuriuos filmai naudoja, kad sukurtų ir perduotų prasmę. Jūs taip pat turėsite galimybę sukurti ir parodyti savo meną aukščiausios klasės filmų studijoje.

Jei norite sužinoti, ar domitės:Atvaizdai ir tapatybės tyrinėjimai kino ir kitose vizualinėse laikmenoseRašykite savo scenarijus arba filmuokite savo „YouTube“ vaizdo įrašusPasakojimas ir kūrybinis rašymasBendrijos menasPasaulinė filmų kalba iš vokiečių ekspresionizmo iki penktos kartos kinų kino į JAV blokatorių ir dar daugiauAntropologija ir vizualinė kultūraReklama ir rinkodaraLawrentians kartais susieja filmų studijas su ...AntropologijaMeno istorijaAnglų ir kūrybinis rašymasKalbosMuzikos atlikimasStudijos menasTeatrasGyvenimas po Lawrence... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Appleton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lawrence University

„Lawrence“ psichologijos mokymo programa yra gerai subalansuota, kad atspindėtų pagrindines psichologijos sritis, įskaitant klinikines, pažinimo, vystymosi, sveikatos, ne ... [+]

Apie

Psichologija yra proto ir elgesio mokslas.

„Lawrence“ psichologijos mokymo programa yra gerai subalansuota, kad atspindėtų pagrindines psichologijos sritis, įskaitant klinikines, pažinimo, vystymosi, sveikatos, neurologijos, asmenybės ir socialinės psichologijos sritis. Psichologijos skyrius taip pat pateikia išsamų specifinių temų tyrimą, pavyzdžiui, psichofarmakologiją, muziką, kalbą, psichopatologiją, paauglių vystymąsi, išankstinį nusistatymą ir emocijas.

Jums tai patiks, jei jus domina

Kaip veikia smegenysKaip žmonės palaiko socialinius santykiusKaip žmonės galvoja, prisimena, sprendžia problemas ir sukuriaKaip protas formuoja elgesį ir kaip elgesys formuoja smegenisKaip psichikos sutrikimai išsivysto ir geriausiai gydomiŽmonių pirkimo įpročių iššifravimasIndividualus socialinis elgesys grupėjeKaip vaistas ir chemikalai veikia elgesįGyvenimo gerinimas atskirai (pvz., Psichopatologijos gydymas) ir kolektyviai (pvz., Sprendžiant didelio masto socialines problemas)... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Appleton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
711 E. Boldt Way
Appleton, Viskonsinas, Jungtinės Amerikos Valstijos