LeMoyne-Owen College

Įvadas

Oficialus aprašymas

LeMoyne-Owen College yra ketverių metų laisvųjų menų kolegija, suteikianti studentams transformacinę patirtį, kad jie būtų paruošti būsimoms profesinėms pastangoms. Mūsų studentai tampa absolventais ir ateities pasiekėjais. Mes taip pat esame sėkmės startas - nesvarbu, kur mokslininkas yra akademinėje kelionėje.

„ LeMoyne-Owen College miestelis yra Memfio miesto centre, Tenesio valstijoje. Mes įsikūrę istorinio Soulsville rajono širdyje, kur legendiniai menininkai kadaise įrašė sielos klasiką „Stax Records“. Mūsų įstaiga buvo bendruomenės dalis nuo tada, kai 1914 m. Atidarėme duris Walkerio prospekte, ir didžiavosi tradicija mokyti žymius absolventus, įskaitant gydytojus, teisininkus ir politikus. Pažymėtina, kad mes taip pat esame vienintelis istoriškai juodas Memfio koledžas, kurio istorija prasidėjo 1862 m., Ir didžiuojamės būdami viena iš daugiau nei 100 tokių institucijų, likusių visoje šalyje.

Mūsų žemesnis registravimas kartu su vieno universiteto miestelio akademiniu pėdsaku leidžia sukurti aplinką „namuose toli nuo namų“. Mūsų studentai susipažįsta, taip pat su kolegijos dėstytojais ir darbuotojais. Mūsų studentai ir dėstytojai taip pat aktyviai dalyvauja už mūsų miestelio bendruomenės ribų, pasitelkdami savanorių galimybes, įskaitant mentorystę ir studentų mokymą. Memfis yra miestas, kuris grąžina laiką ir lobius: kolegija diegia šią filosofiją miestelyje.Vietos

Memfis

Address
Walker Avenue,807
38126 Memfis, Tenesis, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: