Oficialus aprašymas

Kas mes esame

1971 m. Kunigas Jerry Falwellas svajojo apie pasaulio pokyčius. Jis įsivaizdavo kiekvienos srities profesionalų kartą, kuri mylėjo Dievą, tarnavo kitiems ir buvo geriausi visais būdais, kurie buvo pašaukti. Jis pamatė kalno universitetą, kuriame galėjo vykti šis mokymas, ir jis pradėjo jį kurti. Mažiau nei po 50 metų Liberty University yra akredituota evangelikų laisvųjų menų institucija, turinti 17 kolegijų ir mokyklų, per 100 000 studentų ir 600 studijų programų nuo pažymėjimo iki doktorantūros lygio. Mūsų internetinėse programose daugiau nei 400 šių programų yra prieinamos studentams visame pasaulyje.

Be to, Liberty University ruošia pilotus, patarėjus, vadovus, slaugytojus, mokytojus, menininkus, teisėsaugos darbuotojus, pastorius - beveik kiekvienos srities profesionalus, kurie myli Dievą, tarnauja kitiems savo bendruomenėse ir yra geriausi tuo, kuo yra pašaukti . Liberty University ruošia čempionus Kristui.

Poveikis pasauliui

Pabrėždamas teisingą akademinės teorijos, mokslinių tyrimų ir praktinio mokymo pusiausvyrą, „Liberty“ unikalus požiūris į švietimą reiškia, kad galite būti pasirengę ne tik sėkmingai pasirinkti pasirinktą profesiją, bet ir prisitaikyti bei klestėti nuolat kintančioje rinkoje.

Liberty University turėsite galimybę atlikti savo darbą etiškai ir nepriekaištingai. Įgykite kritinio mąstymo, tyrimų, duomenų analizės ir bendravimo įgūdžių, kurių reikia norint tapti svarbiu savo srities bendradarbiu ir tokiu, kuris įkvepia kitus.

Sunkus darbas, drąsa ir sąžiningumas apibūdina mūsų tikėjimą, todėl mes ne tik aprūpiname studentus laipsniu - mes ruošiame Kristaus čempionus, kurie daro įtaką pasauliui.

Internetinės programos - mūsų misijos ir miestelio išplėtimas

Tai, kas prasidėjo kaip klestinčio Virdžinijos universiteto vizija, dabar pasklido po visą pasaulį. Internetinių švietimo programų populiarumas auga, tačiau Liberty University tiesia nuotolinio mokymo kelią nuo devintojo dešimtmečio vidurio . Mūsų internetinė programa prasidėjo 1985 m. Kaip Liberty University mokykla visą gyvenimą, nes mes supratome, kad per nuotolinį mokymąsi daugelis studentų galėjo dirbti pirmą kartą lankydami mokyklą.

Mūsų nuotolinio mokymo programos prasidėjo kaip susirašinėjimo kursai. Laisvė studentams siųsdavo VHS juostas, į kurias buvo įdėtas kurso turinys, o studentai atsiųstų užduotis ir testus, prižiūrimus proktoriaus. Dešimtojo dešimtmečio pabaigos ir 2000-ųjų pradžios interneto bumas leido Liberty pasiūlyti krikščionių kolegijų programas tik internetu.

Šiandien studentai gali naudotis savo kursų turiniu internetinėje mokymosi platformoje „Blackboard“. Testai ir užduotys, kuriuos kadaise reikėjo siųsti atgal į mūsų Virdžinijos miestelį, dabar pateikiami internetu iš viso pasaulio. Šiuolaikiniai „Liberty“ skaitmeniniai šaltiniai suteikia studentams galimybę susisiekti su klasės draugais ir pasiekti geriausius akademinių šaltinių duomenis, įskaitant daugiau nei 750 000 elektroninių knygų, žurnalų ir recenzuojamų straipsnių. Studentai taip pat turi prieigą prie internetinio rašymo centro ir įvairių internetinių studentų bendruomenių.

Visada kviečiame atvykti ir ištirti „Liberty“ miestelį Lynchburge (Va.). Miesto miestelio intencijos, „Homecoming“ ir „Commentment“ yra nuostabūs renginiai, kuriuose galite dalyvauti kaip internetinis studentas ir kurie suteikia jums galimybę užmegzti ryšį su savo mokykla. Bet net jei to nepadarysite, žinokite, kad svarbiausias dalykas, kurį mes čia statome, yra pasikeitęs gyvenimas - „Liberty“ sistemoje jums bus naudinga daugiau nei 30 metų mokytis, augti, adaptuotis ir diegti naujoves nuotolinių kursų studentams ir daugiau nei dešimtmetį ištirti internetinio studento poreikius. Galite būti tikri, kad skyrėme laiko išmokti tai, kas jums svarbu.

Prieinamumas, prieinamumas

Pasirinkus tiek daug internetinių kolegijų ir universitetų, gali būti sunku rasti lanksčią ir prieinamą internetinę programą. Liberty University internetinės programos gali pasiūlyti jums abiem!

Mūsų internetinės programos užima aukščiausią penkių iš daugiau nei 2100 internetinių kolegijų ir universitetų kokybę, prieinamumą ir prieinamumą pagal „BestColleges.com“.

Nuo 1985 m. Mes pradėjome nuotolinį mokymą ir siūlome unikalų ir patikrintą požiūrį į internetinį mokymą.

Akademinė kokybė

Liberty University internetinė programa nuolatos siekia naujų pažangių pasiekimų ir didesnio laipsnio pasiekiamumo. Mes norime, kad galėtumėte siekti tokio laipsnio, kuris geriausiai atitiktų jūsų aistras ir karjeros tikslus.

Liberty University siūlo:

  • Daugiau nei 250 galimų internetinių studijų programų.
  • Tokie patys kokybės standartai, kaip mūsų gyvenamųjų namų programoms.
  • Nuolat atnaujinamas kurso turinys, skirtas atspindėti dabartinę pramonės praktiką.
  • Fakultetas, kurį sudaro kiekvienos srities vadovai, kurie klasėje suteikia realaus pasaulio patirtį.

Prieinamumas

Suprantame, kad tinkamas laipsnis jūsų užimtam gyvenimui gali būti sudėtingas. Dėl šios priežasties mes suteikiame jums galimybę pritaikyti savo Liberty University baigimo planą, kad jis geriausiai atitiktų jūsų tvarkaraštį.

Norėdami patenkinti savo asmeninius ir švietimo poreikius:

  • Daugelis mūsų internetinių laipsnių yra siūlomi 100% internetinio formato.
  • Internetinės studijų programos yra siūlomos aštuonių savaičių trukmės formatu su aštuoniomis pradžios datomis per metus.
  • Daugelis „Liberty“ internetinių studijų programų suteikia galimybę lanksčiai atlikti užduotis bet kuriuo paros metu ir nereikia daugumos programų prisijungimo laiko.
  • Liberty University nereikalauja standartizuotų testų balų ar visų vidurinių mokyklų nuorašų, kad būtų galima priimti į bakalauro programas.

Įperkamumas

Liberty University nori ne tik suteikti jums kokybišką išsilavinimą, bet ir pasiūlyti studijų kainą už prieinamą kainą. Suprantame, kad gali būti sunku rasti būdų, kaip susimokėti už mokslą. Dėl šios priežasties mes stengėmės užtikrinti, kad mokslas išliktų už priimtiną kainą, tuo pačiu užtikrinant pažangų, akredituotą ir puikų išsilavinimą.

Kreipkitės jau šiandien, kad pradėtumėte savo kelionę aukščiausiame internetiniame krikščioniškame universitete!

Prisijunkite prie „ Liberty University misijos ir sužinokite sau krikščioniškojo švietimo vertę. Pradėkite tęsti savo mokslą per vieną iš Liberty University internetinių kolegijų studijų programų. Visada laisvė yra pasaulinio lygio aukštojo mokslo įstaiga, skirta paruošti jus sėkmei visais gyvenimo aspektais.

Reitingai ir apdovanojimai

# 1 geriausias internetinis kolegija Amerikoje
Aukso lygis - išskirtinumo mokykla
Geriausias Virdžinijos internetinis universitetas
Geriausias tautos internetinis krikščioniškasis koledžas

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Liberty University

Išsiskirkite dėl visų tinkamų priežasčių. Liberty University buvo pripažintas viena didžiausių tikėjimu grįstų kolegiškų aviacijos programų Šiaurės Amerikoje. Jei norite ... [+]

Pažvelkite į savo ateitį kildami naudodamiesi „Liberty“ komercinės / firmos aeronautikos laipsniu

Išsiskirkite dėl visų tinkamų priežasčių. Liberty University buvo pripažintas viena didžiausių tikėjimu grįstų kolegiškų aviacijos programų Šiaurės Amerikoje. Jei norite skristi komercinėms oro linijoms ar korporatyvinėms organizacijoms, mes teikiame aeronautikos programas, skirtas jums paruošti sėkmę!

Aviacijos pramonė gali augti per artimiausius 20 metų, todėl dabar yra laikas pradėti savo karjerą skraidymo metu. Numatoma, kad visame pasaulyje reikės daugiau kaip 637 000 pilotų, taigi pradėkite kelionę dabar ir užsukite aeronautikos bakalauro laipsnį, kad išmoktumėte įgūdžių ir žinių, kurių jums prireiks, kad sužavėtumėte būsimus darbdavius. Daugelis oro transporto ir karinių tarnybų samdytojų ieško, kad Liberty University studentai patenkintų poreikį dėl mūsų stipraus krikščioniško pagrindo ir akademinio meistriškumo lygio.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lynchburg
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Liberty University

Norite laipsnio, kuris jus nuves į planuojamą karjerą. Mes norime, kad jums, kaip studentams, pasisektų! Tęskite savo verslo administravimo bakalauro laipsnį „Liberty“ ir ... [+]

Sukurkite savo aistros laipsnį naudodamiesi „Liberty“ verslo administravimo programa!

Norite laipsnio, kuris jus nuves į planuojamą karjerą. Mes norime, kad jums, kaip studentams, pasisektų! Tęskite savo verslo administravimo bakalauro laipsnį „Liberty“ ir sukurkite laipsnį, kuris sklandžiai derina jūsų asmenines aistras su jūsų ilgalaikės karjeros tikslais. Turėdami platų kompetencijos lygį, turėsite baigę šį laipsnį, būsite pasirengę pradėti karjerą beveik bet kurioje jūsų pasirinktoje pramonės šakoje. Kursai sustiprins jūsų vadovavimo, vadybos ir žmogiškųjų išteklių įgūdžius, nes išmoksite efektyviai tarnauti kaip ekspertas šiuolaikiniame verslo pasaulyje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lynchburg
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Liberty University

Ar jums patinka dirbti su kompiuteriais? Ar kada nors išsiskyrėte ar surinko savo kompiuterį tik linksmybėms? Jei į kurį nors iš šių klausimų atsakėte teigiamai, tada jum ... [+]

Suprojektuokite rytojaus technologiją su kompiuterių inžinerijos laipsniu

Ar jums patinka dirbti su kompiuteriais? Ar kada nors išsiskyrėte ar surinko savo kompiuterį tik linksmybėms? Jei į kurį nors iš šių klausimų atsakėte teigiamai, tada jums gali prireikti norint tapti kompiuterių inžinieriumi. Kompiuterių inžinierius tiria, projektuoja ir kuria kompiuterinę aparatinę įrangą, įskaitant kompiuterio lustus, mikroprocesorius, plokštės, kompiuterines sistemas ir susijusią įrangą. Mūsų kompiuterių inžinerijos bakalauras pateikia pagrindinius principus, kurių jums reikia projektuojant ir kuriant rytojaus kompiuterinę aparatinę įrangą.

Šioje programoje jūs išmoksite informatikos ir elektrotechnikos derinį, kad sutelktumėte dėmesį į kompiuterių gamybą. Sužinosite ne tik kaip kurti kompiuterius, bet ir kaip kurti ir atlikti eksperimentus bei analizuoti tų bandymų duomenis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lynchburg
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Liberty University

Jei darbas su technologijomis ir problemų sprendimas yra tai, kas jus domina, tada informatikos bakalauro laipsnis gali būti tobulas kolegijos laipsnis! Kompiuterijos mok ... [+]

Padarykite savo ženklą technologijos pasaulyje, įgiję informatikos laipsnį

Jei darbas su technologijomis ir problemų sprendimas yra tai, kas jus domina, tada informatikos bakalauro laipsnis gali būti tobulas kolegijos laipsnis! Kompiuterijos mokslo sritis kasmet auga, ir, atsižvelgiant į naująją technologinę pažangą, ji nerodo jokių sulėtėjimo požymių. Turėdami Liberty University informatikos bakalauro Liberty University , galite patekti į konkurencingą ir pelningą technologijų pasaulį.

Siekdami bendro kurso, galite pasirinkti, kuriose informatikos klasėse norite specializuotis, ir pritaikyti savo laipsnį savo pomėgiams ir karjeros tikslams. Jūs lavinsite savo logiką ir samprotavimo galimybes bei įgysite įgūdžių, kurie leis analizuoti problemas ir kurti, diegti bei išbandyti programinės įrangos sprendimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lynchburg
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Liberty University Online | Advising Interviews