Oficialus aprašymas

Apie LCCC

Įkurta 1963 m., Lorain County Community College daugiau nei 50 metų padėjo vietos žmonėms įgyti mokymą ir išsilavinimą, kurio jiems reikia, kad galėtų gyventi geriausią savo gyvenimą.

Nesvarbu, ar jūsų tikslas yra asocijuotasis laipsnis, papildomas darbo jėgos mokymas, ar aukštesnysis laipsnis, turime programą, kuri patenkins jūsų poreikius.

LCCC didžiuojasi, kad yra kertinis Lorain apskrities akmuo. Kolegija suteikia galimybę studentams baigti:

  • Bakalauro laipsnis
  • Asocijuoti laipsniai
  • Trumpalaikiai pažymėjimai
  • Darbo jėgos mokymai

Per LCCC universiteto partnerystę galite gauti bakalauro ar magistro laipsnį iš 14 Ohajo universitetų ir kolegijų. Mes taip pat esame pirmoji bendruomenės kolegija Ohajo valstijoje, pasiūliusi savo bakalauro laipsnį.

LCCC išlaiko žemą mokslą - šiuo metu yra antra pagal mažiausią kainą Ohajo valstijoje - kad galėtum baigti studijas turėdamas įgūdžių, reikalingų įsidarbinti, o ne daug skolų.

Dėl nuolatinio įsipareigojimo savo studentams, LCCC Amerikos bendruomenės bendruomenių koledžo asociacija (AACC) buvo paskelbta aukščiausiu šalies bendruomenės koledžu už puikų studentų sėkmės laipsnį.120187_120139_InternationalStudents.jpg

Aukštą atlyginimą gaunantys absolventai

Kai baigiate studijas, jūsų LCCC išsilavinimas suteikia jums galimybę gauti didžiausią uždarbį, kurį uždirba bendruomenės koledžo absolventai Ohajo valstijoje ir 50 geriausių šalyje. Pagal „Payscale“ žmogiškąjį kapitalą, 2016 m. Koledžas užėmė antrąją vietą Ohajo valstijoje ir 41 vietą šalyje už geriausiai apmokamus bendruomenės koledžo absolventus. Mokėjimo sistema yra darbo užmokesčio, išmokų ir kompensacijų informacijos įmonė, kaupianti duomenis apie visą gyvenimą uždirbtus šimtus laipsnių ir didžiąsias įmones. Be to, LCCC pelnė absolventų pajamas iš visų Ohajo bendruomenės kolegijų 2015 m., Pateiktoje Brookingso Metropolitan Policy programos 2015 m. Pridėtinės vertės ataskaitoje.

Lorain County Community College yra Ohajo universiteto sistemos dalis, viena didžiausių valstybėje esančių išsamių valstybinių aukštojo mokslo sistemų. Ohajo valstybinės kolegijos, universitetai ir suaugusiųjų švietimo programos aptarnauja beveik 600 000 studentų ir siūlo visas galimybes nuo GED iki doktorantūros, užtikrinant, kad visi Ohajo gyventojai lengvai pasiektų aukštos kokybės prieinamą aukštąjį mokslą. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Ohajo universiteto sistemoje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Lorain County Community College

Mikroelektronikos gamybos programa paruošia asmenis pritaikyti pagrindinius inžinerijos principus ir techninius įgūdžius projektuojant, surenkant, modeliuojant ir gaminan ... [+]

Taikomųjų mokslų bakalauras mikroelektronikos gamyboje

Mikroelektronikos gamybos programa paruošia asmenis pritaikyti pagrindinius inžinerijos principus ir techninius įgūdžius projektuojant, surenkant, modeliuojant ir gaminant spausdintinių plokščių (PCB), naudojamų elektroniniame surinkime, taip pat mikroelektronines pakuotes ir MEMS jutiklius. Apima rankų darbo įrenginių, naudojamų didelės apimties elektroniniame surinkime ir mikroelektroninėje pakuotėje, eksploatavimą, programinės įrangos naudojimą PCB išdėstymui ir medžiagų važtaraščiams suprojektuoti, gamybos instrukcijas, kokybės kontrolės principus ir „Lean Lite“, programuojamų loginių valdiklių (PLC) programavimo nurodymus. ) ir PCB fizinio projekto ir elektroninių funkcijų inžinerinę analizę.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Elyria
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
1005 North Abbe Road
44035 Elyria, Ohio, Jungtinės Amerikos Valstijos