Loyola Marymount University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurtas 1911 m., LMU yra aukščiausio lygio universitetas, pagrįstas jėzuitų ir Marymount tradicijomis. Esame įsipareigoję puoselėti įvairiapusę akademinę bendruomenę, kurioje gausu intelektinio įsitraukimo ir realaus pasaulio patirties. Mes priimame akademiškai ambicingą, daugiakultūrį ir socialiniu bei ekonominiu požiūriu įvairiapusį studentų būrį. Mes įdarbiname, išlaikome ir remiame įvairius fakultetus, pasižyminčius mokymo, tyrimų, stipendijų ir kūrybiškumo kompetencija. Mūsų trijų miestelių šaknys yra Los Andželo širdyje - pasaulinėje meno ir pramogų, inovacijų ir technologijų, verslo ir verslumo sostinėje.

Loyola Marymount University siūlo griežtas bakalauro, magistro ir profesines programas akademiškai ambicingiems studentams, atsidavusiems prasmės ir tikslo gyvenimams. Mums naudinga vieta, įsikūrusi Los Andžele, dinamiškame mieste, kuriame ypač akcentuojami šių laikų klausimai ir sukuriamos idealios sąlygos studijoms, moksliniams tyrimams, kūrybiniam darbui ir aktyviam įsitraukimui. Siekdami savo minties ir filosofijos, kviečiame įvairius talentus, pomėgius ir kultūrinę aplinką turinčius vyrus ir moteris praturtinti mūsų švietimo bendruomenę ir įgyvendinti savo misiją:

  • Skatinimas mokytis
  • Viso žmogaus išsilavinimas
  • Tikėjimo tarnyba ir teisingumo skatinimas

Universitetas yra oficialiai atsidavęs Romos katalikybei ir savo esminiais įkvėpimais semiasi jėzuitų, Marijos Šventosios širdies religijos ir Šv. Juozapo apelsinų seserų jungtinio paveldo. Šis katalikiškas identitetas ir religinis paveldas išskiria LMU iš kitų universitetų ir suteikia akmenis, kad suprastume mūsų trigubą misiją.

Vietos

Los Andželas

Address
Loyola Marymount University Drive,1
90045 Los Andželas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis