Mansfield University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pensilvanijos Mansfieldo universitetas jus sveikina!

Įkurta 1857 m. Mansfieldo universitetas Sujungia geriausias mažosios laisvosios meno koledžo savybes su išsamaus viešojo universiteto ištekliais. Šiuo metu registruojame 2000 studentai Kas gali pasirinkti 40 laipsnių programos ir 47 neesminių programų. Mūsų studentų ir dėstytojų santykis yra 16: 1. Dėl mažo dydžio mūsų studentai gauna individualų dėmesį ir glaudžiai bendradarbiauja su savo dėstytojais mokslinių tyrimų ir kituose projektuose. Už klasės ribų studentai gali pasirinkti iš daugiau nei 100 universitetų klubų ir organizacijų Ir dalyvauti vidiniuose sporto renginiuose ar prisijungti prie mūsų sporto komandų.

Universiteto miestelis

Mūsų universitetas yra gražiuose kalnuose Šiaurės centrinė Pensilvanija, Teritorijoje, kurioje pastebima sauga, gyvenimo kokybė ir daugybė rekreacinių galimybių. Regione gyvena valstybiniai ir federaliniai parkai, Pine Creek geležinkelio takas ir 50 mylių ilgas tarpeklis, žinomas kaip Pensilvanijos Didysis kanjonas. Graduate Management Admission Test arba Universitetas Yra valandą į pietus nuo "Finger Lakes" vynuogyno regiono, įsikūrusio Niujorko upėje, o pagrindiniai miestai, tokie kaip Niujorkas, Filadelfija ir Vašingtonas, yra tik autobusu! Kviečiame studentus iš viso pasaulio tapti mūsų gyvybingos ir sveikinčios bendruomenės dalimi. Jei jus domina mažos klasės, draugiški profesoriai ir individualus dėmesys saugioje miestelio gražioje Jungtinių Amerikos Valstijų dalyje, pasirinkite Mansfieldas!

Mansfieldo universiteto tarptautinio bendradarbiavimo ir mainų centras

Mansfieldo universiteto tarptautinio bendradarbiavimo ir mainų centras yra MU bendruomenės išteklių ir mokymosi centras, skatinantis pasaulinius santykius, tarptautinį supratimą ir kultūrinį jautrumą. Tai vieta, kur tarptautiniai ir vietiniai studentai susitinka ir dalijasi panašumu ir ištirti skirtumus. Mūsų tarptautiniams studentams mes tapome namais toli nuo namų, o mūsų šalies studentams mes sukuriame galimybę susikurti draugus iš viso pasaulio. Per daugiakultūrę programą ir paslaugas mes stengiamės sustiprinti tarptautinę studentų patirtį, esančią Mansfield mieste. Mansfieldo universiteto tarptautinio bendradarbiavimo ir mainų centras skirtas padėti tarptautiniams studentams:

  • Priėmimo procesas
  • Vizų paslaugos
  • Kultūrinis įsimylėjimas
  • Socialinio draudimo atpažinimo ir vairuotojo pažymėjimo gavimas
  • On-campus kultūrinis programavimas
  • Šeimos šeimos galimybės
  • Tarptautinė studentų orientacija

Vietos

Mansfield

Mansfield University of Pennsylvania

Address
North Hall, 5 Swan St.
PA 16933 Mansfield, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 (570) 662-4810

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis