Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Maryville College

Maryville College yra ideali vieta Maryville, Tenn., Tarp Didžiųjų rūstų kalnų nacionalinio parko ir Noksvilio, trečiojo pagal dydį šalies valstijos. Žinoma, kad Maryville College yra nacionaliniu lygmeniu įsteigta aukštojo mokslo įstaiga, kuri sėkmingai jungiasi su laisvaisiais menais ir profesiniu pasirengimu bendradarbiaudama su kitais, siūlo savo studentams griežtą ir labai asmeninę patirtį. 1819 m. Įkurta Maryville yra dvyliktoji seniausia pietų kolegija, palaikanti ryšį su Presbiterijos bažnyčia (JAV). Bendras įregistravimas už 2016 m. Rudens semestrą yra 1 198.

Misija

Maryville College rengia studentus už pilietiškumo ir lyderystės gyvenimus, nes kiekvienas iššūkis siekia ieškoti tiesos, išsiplėsti išmintimi, dirbti teisingumu ir skirti kūrybiškumą bei tarnavimą pasaulio žmonėms.

Tapatybės ataskaita

Maryville College yra bakalauro, laisvųjų menų, gyvenimo bendruomenė tikėjimo ir mokymosi įsišaknijusi Presbyterian / Reformed tradicija tarnauja visų amžiaus grupių ir fone studentams.

Tikslo pareiškimas

Maryville College yra laisvas menas, susijęs su bažnyčia. Jis siekia būti visų amžiaus grupių suaugusiųjų išlaisvinimo ir augimo priemone. Kolegija savo studijų programoje patvirtina nuolatines įvairias humanitarinių, mokslų ir meno studijų vertybes. Siekdama išvengti siauros specializacijos, Koledžas siekia tobulinti karjeros galimybes ir išsiugdyti tikro pašaukimo jausmą.

Koledžas siekia parengti studentus netikrumo ir paspartėjusių pokyčių pasauliui, siekdamas paskatinti tikslingą tyrimą, paskatinti analitinį mąstymą ir veiksmingą išraišką, skatinti diskriminacinį estetinį skonį ir pagrįstą nuomonę, suteikti galimybę kurti asmenines vertybes ir ugdyti gilumą kurie kelia konstruktyvius veiksmus. Įkurta Presbyterian / Reformų tradicijos lyderių, Maryville College yra susijusi su Presbyterian bažnyčia JAV savanoriško sandorio. Laisvės ir jautrumo atmosferoje Maryville College liudija apie Dievo apreiškimą Jėzuje Kristuje, kuris kenčia visus žmones ieškant tiesos, dirbdamas teisingumu, ugdydamas išmintį ir tapdamas myliniais asmenimis. Tęsdamas šį gyvybiškai svarbų tikėjimą, Kolegija įsitikinusi, kad ji turi atidžiai ir nuolankiai klausytis visų žmonių balsų, kad galėtų išgirsti Dievo kvietimą, nesvarbu, kaip Dievas galėtų kalbėti.

Maryville College iš esmės yra mokymosi bendruomenė. Ši bendruomenė apima įvairias interesų grupes, išsilavinimą, įsitikinimus ir tautybes. Fakultetas, kaip mokslininkų grupė, siekianti išsaugoti ir pažinti žinias, pabrėžia veiksmingą mokymą ir skatina palaikomus santykius su studentais. Moksleiviai susiduria su sunkumais ugdant akademinę kompetenciją, asmeninę ir socialinę brandą, dvasinį supratimą ir įsipareigojimą. Tokioje atvirumo ir rūpestingumo atmosferoje formuojasi ilgalaikiai draugystes. Per rūpinimąsi kitais universiteto miesteliuose ir už jos ribų, dalijantis iš tiesų susirūpinusiomis pasauliu ir siekiantiems įgyvendinti kolegijos tikslą, direktoriai, administracija, darbuotojai, fakultetai ir studentai siekia kurti ir stiprinti žmonių bendruomenę.

Tikslo pareiškimas priimtas 1980 m. Balandžio mėn

Įvairovės vizija

" Maryville College " tikslas yra įvardyti įsipareigojimą įvairovės atžvilgiu:

" Maryville College iš esmės yra mokymosi bendruomenė. Ši bendruomenė apima asmenis su įvairiais interesais, išsilavinimais, įsitikinimais ir tautybėmis. "

Kolegija turi išskirtinę istoriją, patvirtinančią, kad įvairovė yra svarbi aukštojo mokslo kokybei. Pirmoji moteris, baigusi Tenesio koledžą, gavo Maryville College laipsnį. Kolegija buvo viena iš pirmųjų, kuri mokė Afrikos amerikiečius ir vadovavo devyniolikto amžiaus pabaigos pastangoms išlaikyti rasinę integraciją aukštojo mokslo valstybėje. Kolegija turi kitokių ilgalaikių įsipareigojimų įvairovės srityje, įskaitant tarptautinį švietimą, kurčiųjų bendruomenės problemas ir mokymąsi iš Pietų Appalachijos studentų. Tačiau " Maryville College taip pat pripažįsta XXI amžiaus pradžią kaip progą spręsti naujus ir nuolatinius vietos, nacionalinės ir pasaulinės įvairovės iššūkius. Šie iššūkiai apima rasinius ir tarpkultūrinius santykius, lyčių ir žmogaus seksualumo klausimus, dialogą ir konfliktus religinių tikėjimuose ir jų tarpusavyje bei Kolegijos dėstytojų, darbuotojų ir studentų įvairovę.

Įvairios švietimo bendruomenės buvimas suteikia galimybę įvykdyti įsipareigojimą siekti demokratinio pilietiškumo. Kitų idėjų, kultūrų ir vertybių poveikis visiems mokymosi bendruomenės nariams auga intelektualiai, dvasiškai ir emociškai. Įvairovė stiprina mokymąsi, nes jis pripažįsta visų žmonių savybę. Tai skatina besimokančiuosius atrasti pasiekimų ir tradicijų netoli ir tolimų kultūrų, labiau vertinti jų paveldą ir ugdyti didesnį savimonę. Lygiai taip pat svarbu, kad įvairovė palengvina kritinį tyrimą apie istorijas, prielaidas ir elgesį, padedančius atskirti kai kuriuos vietos ir pasaulio bendruomenių narius. Taigi, įvairovė skatina besimokančiuosius ugdyti intelektualųjį judrumą ir jautrumą persvarstant ilgalaikes prielaidas apie kitus, kruopščiai klausydamiesi ar stebint skirtingų realybių išraišką. Nors toks tyrimas gali atskleisti prieštaravimus ir remtis stipriomis emocijomis, dialogas, kurį skatina įvairovė, gali paskatinti kritinį mąstymą, gailesį ir nuolankumą.

Remdamasi įvairovės ugdymo pranašumais, Maryville College siekia sukurti saugią ir pilietinę aplinką, skatinančią supratimą, smalsumą ir pagarbą tiems, kurių įžvalgos ir patirtis priklauso nuo įvairių tradicijų. Koledžas siekia skatinti tarpkultūrinį bendradarbiavimą ir pakviesti naujų balsų plėsdamas mokymosi bendruomenę. Pripažįstant, kad kritinis įsitraukimas į įvairovę reikalauja asmeninės patirties, dėstytojai, darbuotojai ir studentai skatinami išnagrinėti mokymo programų ir bendrojo lavinimo dalykų įvairovę, kai jie susipažįsta ir švenčia daugybę žmonių dovanų. Bendruomenės nariai, priklausantys skirtingoms grupėms, nori gauti paramą, didinti žinias, įgyti naujų perspektyvų ir atverti galimybės langus per socialinius veiksmus. Pagal dizainą narystė Maryville College bendruomenėje žada bendrauti su įvairiais žmonėmis, perspektyvomis ir idėjomis.

Nediskriminavimo pareiškimas

Maryville College " nediskriminuoja dėl rasės, spalvos, lyties, etninės ar tautinės kilmės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar politinių įsitikinimų teikiant švietimo galimybes ir naudą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Maryville College

Biologijos mokymo programa suteikia studentų garsą rengiant pagrindinėse biologijos mokslo srityse, tuo pačiu leidžiant koncentraciją specializuotose srityse, kurios yra ... [+]

Biologija

STUDIJŲ PROGRAMOS:

Biologijos bakalauro laipsnisBS BiologijaBiologija mokytojo licencijavimuiMažas biologijojeNaujausių Gamtos mokslų skyriaus absolventų apklausa

83% uždirbo aukštesnįjį išsilavinimą arba siekia vieno.

98% teigė, kad MC parengė juos "labai gerai" arba "gerai", kad galėtų baigti studijas.

95% teigė, kad jie vėl pasirinks MC savo bakalauro laipsnį.

Kodėl studijuoti biologiją MC?

Biologijos mokymo programa suteikia studentų garsą rengiant pagrindinėse biologijos mokslo srityse, tuo pačiu leidžiant koncentraciją specializuotose srityse, kurios yra ypač svarbios. Lauko tyrimas netoliese esančiuose kalnuose ir ežeruose ir galimybė atlikti mokslinius tyrimus per asocijuotas universitetas Oak Ridge ir nacionalines laboratorijas, tokias kaip Argonne, Jefferson ir Oak Ridge, papildo mokymo programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Maryville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Maryville College

Ar esate pasiruošęs pakeisti studento gyvenimą? Maryville College magistro anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymas (TESL) rengia dirbti su prekindergarten per 12 klasė ... [+]

Anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymas

STUDIJŲ PROGRAMOS: BA dėstytojo licencijavimo anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymas

Kodėl verta mokytis anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymą MC?

Ar esate pasiruošęs pakeisti studento gyvenimą? Maryville College magistro anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymas (TSEL) rengia dirbti su prekindergarten per 12 klasės kalbos mokinius. Tyrimai pabrėžia kalbotyra, antrosios kalbos įgijimą, kalbos vystymosi psichologiją ir pedagoginius gebėjimus, reikalingus jauniems anglų kalbos mokiniams. Jei reikalaujama nedidelės kalbos užsienio kalba, geriau suprasite kalbos mokymosi procesą, kuris padės jums prisijungti prie savo studentų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Maryville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Maryville College

" Maryville College Music Department" įsikūrusi naujajame "Clayton" menų centre siūlo visapusišką, NASM akredituotą muzikos mokymo programą, įkurtą &q ... [+]

Muzika

STUDIJŲ PROGRAMOS:

BA muzikosBM muzikos teorijoje-kompozicijojeBM muzikinio ugdymo, vokalo akcentasBM muzikos ugdymas, instrumentinis akcentas"BM" spektaklyje, "balsas" - mažas muzikojeKodėl studijuoja muziką MC?

" Maryville College Music Department" įsikūrusi naujajame "Clayton" menų centre siūlo visapusišką, NASM akredituotą muzikos mokymo programą, įkurtą " Maryville College laisvųjų menų srityje. Nacionalinė muzikos mokyklų asociacija yra mokyklų, žiemos sodų, kolegijų ir universitetų organizacija, kurioje yra apie 650 akredituotų institucinių narių. Jame nustatomi nacionaliniai aukštojo mokslo ir aukštojo mokslo laipsniai bei kiti įgaliojimai muzikos ir muzikos disciplinų klausimais, taip pat teikiama pagalba institucijoms ir asmenims, besiverčiantiems meno, mokslo, švietimo ir kitais su muzika susijusiomis pastangomis. Studentai iš Maryville College gaus ekspertų instrukcijas muzikos teorijos, muzikos istorijos ir spektaklio. Mūsų penkios muzikos magistro programos, muzikos menų bakalauras, muzikinio ugdymo muzikos bakalauras (choras), muzikinio ugdymo muzikos bakalauras (instrumentinis), muzikos bakalauras vokaline spektaklio, muzikos bakalauras teorijoje ir kompozicijoje , Suteikiama pakankamai pasirengimo ir lankstumo, siekiant užsiimti karjera, apimančiu muziką ar aukštąją mokyklą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Maryville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Maryville College

Kompiuterija skatina inovacijas mokslo srityje, pradedant nuo žmogaus genomo projekto iki AIDS vakcinų tyrimų iki aplinkos stebėsenos ir apsaugos ... [+]

Kompiuterija

STUDIJŲ PROGRAMOS:

Kompiuterijos bakalauro laipsnisNedidelis informacinių technologijų srityjeNeesminis "Analytics"Kodėl studijuoja kompiuterines technologijas MC?

Kompiuterija skatina inovacijas mokslo srityje, pradedant nuo žmogaus genomo projekto iki AIDS vakcinų tyrimų iki aplinkos stebėsenos ir apsaugos. Tai disciplina, kuri liečia beveik viską, ką darome. Kompiuterių mokslas plėtoja pagrindinius gebėjimus, kad būtų galima nustatyti sėkmę, nesvarbu, kur kelia savo karjeros kelią. Maryville College kompiuterių mokslo studentai mokosi matematinės ir skaičiavimo mąstymo, kad išspręstų realias problemas, derinant programavimo įgūdžius su sistemų samprata. Laukia daugybę įvairių galimybių mūsų studentams - mes sveikiname jus pradėti savo kelią su mumis!... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Maryville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Maryville College

Maryville College politikos mokslų (PLS) pagrindai rengia jus karjeros klausimais vyriausybės, diplomatinių, nevyriausybinių, žiniasklaidos ir teisinių sričių. ... [+]

Politiniai mokslaiKodėl mokytis Politikos mokslų MC?

Ar jums patinka dirbti JAV politinėje kampanijoje? Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie pasaulines politines problemas ir ištirti kai kurių didžiausių pasaulio socialinių problemų sprendimus dalyvaudami tarptautiniame "Hult" premijos konkurse? Ar norėtumėte pasinaudoti JAV ir tarptautiniais ikiteisminiais kursais iš fakulteto, kurie reguliariai keliauja į užsienį ir dirba kaip DC įkurti politikos analitikai, tarptautiniai rinkimų stebėtojai ir dokumentinių filmų kūrėjai?

Maryville College politikos mokslų (PLS) pagrindai rengia jus karjeros klausimais vyriausybės, diplomatinių, nevyriausybinių, žiniasklaidos ir teisinių sričių. Dirbdami su dėstytojais, turintiems profesinę patirtį Vašingtone ir daugiau nei dvidešimt šalių aplink darbus, PLS pagrindiniai studentai sužinojo apie politinius procesus, institucijas ir teorijas, vadovaujančias vyriausybėms visame pasaulyje. Jie taip pat sužinojo, kaip socialiniai ir ekonominiai veiksniai šiose šalyse daro įtaką kasdieniam vyriausybės darbui.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Maryville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Maryville College

Psichologijos magistras siūlo plačius pagrindus supratimui apie elgesį ir psichinius procesus. Sutelkiant dėmesį į žmogaus elgesį ir pažinimą, pagrindiniai studentai įgyj ... [+]

Psichologija

STUDIJŲ PROGRAMOS:

Psichologijos bakalaurasBA psichologijos konsultavimo sektiMažoji psichologijaNeesminis "Analytics"Kodėl mokytis psichologijos MC?

Kodėl žmonės daro tai, ką jie daro? Kaip vaikai mokosi ir vystosi? Kaip pretekstas formuojasi ir kokiomis aplinkybėmis žmonės labiau linkę padėti vieni kitiems? Tai yra tik keletas klausimų, kuriuos psichologijos sritis bando išspręsti. Psichologijos magistras siūlo plačius pagrindus supratimui apie elgesį ir psichinius procesus. Sutelkiant dėmesį į žmogaus elgesį ir pažinimą, pagrindiniai studentai įgyja individualių skirtumų, grupės elgesio ir aplinkos bei socialinių veiksnių poveikio supratimą. Mes teikiame studentams įrankius, reikalingus moksliniam elgesio tyrimui ir gebėjimui sutelkti kursinius darbus dominančiose srityse, tuo pačiu gauti reikiamą socialinių, kognityvinių, vystymosi ir klinikinių sričių plotą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Maryville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Maryville College

Ar esate pasirengęs keliauti po pasaulį? Pasirengę patirti gyvenimą užsienio kultūrose? Pasirengę spręsti šiuolaikinio pasaulio verslo iššūkius? Visi šiandien veikiantys ... [+]

Tarptautinis verslas

STUDIJŲ PROGRAMOS: Tarptautinio verslo bakalauras

Kodėl studijuoti tarptautinį verslą MC?

Ar esate pasirengęs keliauti po pasaulį? Pasirengę patirti gyvenimą užsienio kultūrose? Pasirengę spręsti šiuolaikinio pasaulio verslo iššūkius? Visi šiandien veikiantys verslai yra globalūs arba bent jau paveikti pasauliniai įvykiai, todėl visame pasaulyje mąstymas yra pirmasis žingsnis mokantis naršyti šiuolaikinį konkurencingą verslo pasaulį. Jūs būsite įtrauktas į mokymo programą, pagal kurią jums reikės išleisti ne mažiau kaip visą semestrą užsienyje vienoje iš daugiau nei 100 šalių ir studijuoti bei, tikiuosi, užsiregistruoti užsienio kalba. Jūs taip pat studijuosite tarptautinę politiką, ekonomiką, istoriją, religiją ir kultūrą, taip pat visus verslo apskaitos, finansų, valdymo ir strategijos pagrindus. Jūs sudarysite glaudžius ryšius su fakultetu, kuris gyveno ir dirbo užsienyje, plačiai keliavo ir gali praturtinti savo išsilavinimą per projektinį mokymąsi, praktiką ir neįkainojamą ryšį. Mūsų tarptautinis verslo magistras atitinka rinkos paklausą absolventams, turinčioms pasaulinę mąstyseną, kurie yra gerai žinomi, aukštos kvalifikacijos ir patyrę.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Maryville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Maryville College

Didžiųjų duomenų amžiuje per pastaruosius dvejus metus buvo sukurta daugiau duomenų nei visoje žmogaus rasės istorijoje. Verslo analitikai šiuos duomenis interpretuoja ir ... [+]

Verslo analizė

STUDIJŲ PROGRAMOS: BS verslo analizei; Neesminis "Analytics"

Kodėl studijuoti "Business Analytics" MC?

Didžiųjų duomenų amžiuje per pastaruosius dvejus metus buvo sukurta daugiau duomenų nei visoje žmogaus rasės istorijoje. Verslo analitikai šiuos duomenis interpretuoja ir analizuoja siekdami pagerinti įmonių ir organizacijų veikimą. Šie specialistai dirba visur nuo "Fortune 500" įmonių iki ligoninių, ne pelno organizacijų ir vyriausybinių organizacijų. Sėkmingi verslo analitikai turi unikalų žinias apie domeną ir tvirtą pagrindą matematikos, statistikos ir kompiuterijos moksluose.

" Major in Business Analytics" pateikia kūrybišką ir tvirtą pusiausvyrą tarp matematinių metodų ir verslo taikomųjų programų ir suteikia lankstumo, kad galėtų patenkinti įvairius studentų poreikius ir interesus. Išsilavinę Maryville College stipriame laisvųjų menų mokymo programoje, programos absolventai gali patenkinti daugybę iššūkių, susijusių su šiuolaikine duomenų valdoma verslo aplinka. Programa siekiama sukurti ekspertus, kurie supranta sudėtingus klausimus, su kuriais susiduria organizacijos; rinkti, tvarkyti ir analizuoti duomenis iš įvairių šaltinių; pasiūlyti realius sprendimus, pagrįstus kietais matematiniais samprotavimais; ir skelbti išvadas įvairioms auditorijoms.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Maryville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Maryville College

"Exercise Science" magistras suteikia studentams sudėtingą edukacinę patirtį, norinčią užsiimti sveikatos / fitneso profesine veikla ir toliau ugdyti aukštąjį i ... [+]

Exercise Science

STUDIJŲ PROGRAMOS: BS pratimai

Kodėl studijuoti "Exercise Science" MC?

Ar jūs žavisi žmogaus kūno ir kaip ji veikia? Ar jūs aistringai siekiate padėti žmonėms ir padaryti poveikį visuomenei? Ar tau patinka pratybos / fizinis aktyvumas? Pratimų mokslo studentas tiria tiesioginį ir ilgalaikį fizinio aktyvumo poveikį organizmui. " Exercise Science" magistras suteikia studentams sudėtingą edukacinę patirtį, norinčią užsiimti sveikatos / fitneso profesine veikla ir toliau ugdyti aukštąjį išsilavinimą.

Pagrindinė programa suteikia praktinės patirties sveikatingumo / fitneso industrijoje, susietoje su pagrindine akademine pasirengimu pratybų ir sveikatos moksle. "Exercise Science" suteikia tvirtą pagrindą pasiruošti įvairiausioms karjeroms, tokioms kaip fizinė terapija, sporto treniruotės ir fizinės fizikos veikla. Praktikos mokslo srityje yra daug įdomių karjeros. Atkreipkite dėmesį, kad daugelis reikalauja tolesnio tyrimo, tačiau daugelyje sričių yra pradinių lygių pozicijų, o jūs siekiate tolesnio išsilavinimo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Maryville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Maryville College

Minimalus apskaitos tikslas yra papildyti studento pasirengimą pagrindinėje srityje. Tai suteikia papildomą gylį lauke ir fonui tolimesniam tyrimui. ... [+]

ApskaitaKodėl studijuoti apskaitą MC?

Minimalus apskaitos tikslas yra papildyti studento pasirengimą pagrindinėje srityje. Tai suteikia papildomą gylį lauke ir fonui tolimesniam tyrimui.

Apskaita nepilnametis nėra atvira studentams, kurie specializuojasi finansų / apskaitos srityse.

Norėdami įgyti CPA egzaminą, asmuo turi būti įgijęs akredituotos kolegijos ar universiteto laipsnį ir užpildydamas 150 semestro valandų, laikantis tam tikrų nustatytų valandų apskaitos ir verslo.

Keletas universitetų siūlo savarankiško meno kolegijų absolventams pritaikytą apskaitos programą; šių programų priėmimo standartai nereikalauja jokių papildomų apskaitos kursų, negu yra siūloma per apskaitos mažumos Maryville College . Studentai, domintys apskaita, kurie baigė Maryville College laipsnį ir apskaitos mažesni reikalavimai, gali būti tinkami 15 mėnesių apskaitos magistro programai, prieinama Tenesio universitete, Knoxville, baigus 3 papildomus apskaitos kursus, UT vasarą po baigimo .... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Maryville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
19 - 20 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba