Read the Official Description

Įkurta 1923 metais kaip Jungtinės metodistų institucija, McMurry universitetas yra energingas ir išsamūs centras bakalauro išsilavinimą. McMurry turi nacionalinį reputaciją kompetencijos ir vertę per savo fakulteto studentų ir absolventų pasiekimais. Universitetas studijuoja daugiau nei 1000 studentų ir vidutinis klasės dydis 16. Nieko studijų padėjėjai mokyti kursus ir per 91% mūsų profesorių pasiekė aukščiausią laipsnį jų akademinės disciplinos.

Siūlo įvairių akademinių studijų programos studentai gali rinktis iš 45 didžiųjų meno, verslo, švietimo ir mokslo, taip pat mūsų iš anksto profesionalių programų medicina, odontologija, inžinerijos, teisės, vaistinė, kineziterapijos ir kt. Trijų savaičių gegužės Terminas suteikia studentams galimybę tyrinėti objektą, nesantį jų pagrindinė, o tarnas lyderystės programa moko studentus apie etiką ir padeda plėtoti lyderio savybes.

McMurry turi daugiau nei 40 klubai ir organizacijos ir 19 Międzyuczelniany sporto. Studentai dalyvauja su bendruomene ir vidutiniškai per 24.000 valandų metinio aptarnavimo. Mūsų gražus miesteliu yra įsikūręs 52 akrų Abilene, Teksasas, yra daugiau nei 118.000 draugiškų žmonių miesto.

McMurry vadovaujasi mūsų pagrindinių vertybių: Krikščionių tikėjimas kaip gyvenimo pamatai, asmeniniai santykiai, kaip dėl gyvenimo katalizatorius, mokymosi kaip gyvenimo kelionėje, kompetencijos, kaip gyvenimo tikslas, ir paslaugų, kaip gyvenimo priemonė. Mūsų studentai yra pasirengę viršyti lūkesčius ir pereiti prie padaryti savo ženklą pasaulyje, per paslaugų, vadovavimo ir sėkmės.

McMurry pagreitį: Pagrįstas istorijos, Sklandymas į ateitį

Nors McMurry įsipareigojimas akademinės kompetencijos ir studentų dalyvavimą ir toliau klestėti 2014, dabartiniai nacionalinių ekonominio klimato ir institucijų konkretūs iššūkiai būtina išsamią planavimo pastangų. Paplitęs pirkimas iš plano, taip pat visur įgyvendinimo ir vykdymo galutinio Centennial planą, bus svarbu užtikrinti, kad McMurry universitetas toliau tarnauti savo studentams antrą šimtmetį.

Charakteristikos McMurry universitetas 2023

McMurry universitetas bus eksponuoti šias ypatybes savo Centennial:

Finansinis stabilumas su gebėjimu atlaikyti visus ciklinius ir ekonominius nuosmukius Aukštus akademinius standartus Įvairi studentas kūnas su polinkiu mokytis Supratimas ir demonstravimas krikščionių principais ir vertybėmis ir puoselėjant aplinką remia dvasinio augimo Atsakomybės ir atskaitomybės kultūra Sakas programas / patirtimi padėti studentams įsivaizduoti ateitį pasibaigus bakalaureato laipsniu pasiekti Galimybė užsiimti kūrybine patirtimi Užsiimančiai, aukštos kvalifikacijos, studentą orientuotas dėstytojai ir darbuotojai Palaikančios ir užsiimančius absolventai Reikšmingas vietos, bendruomenė, ir akademinė disciplina Vestuvinis Gerai laikytis mokslininkas sportininkas programa Pirmoji norma įrenginius, įrangą, technologijas, ir miesteliu

Misija

Iš McMurry universiteto misija yra teikti krikščionis laisvųjų menų ir profesinis mokymas, kuri rengia studentus pasiekti gyvenimo lyderystės ir paslaugų.

Universitetas vykdo šią misiją puoselėti universiteto kultūrą, kuri yra skiriamasis šiais būdais:

McMurry formuoja krikščionišką tikėjimą.

Kaip jungtinė metodistų institucija įžemintas per Wesleyan tradicijų intelektinės pasiekimų ir gyvybiškai pamaldumo, McMurry puoselėja ir rūpinasi kiekvieno studento, kaip unikalaus individo, padeda mokiniams per daug iššūkių aukštojo mokslo, bei numatyti būdus, būtina padėti mokiniams augti kaip visa asmenys dvasiškai, emociškai, moraliai, intelektualiai, socialiai ir fiziškai. Mūsų siekis akademinės kompetencijos patvirtina mūsų įsitikinimą, kad tiesa, visatoje Dievo sukurtas, nieko bijoti. Mes gerbiame Kūrėją, kai mes naudojame mūsų protus pagal paskirtį mokymosi būdais nekliudomiems pažeisti ar nežinojimo.

McMurry suteikia septyni laisvieji menai kiekvienam studentui.

Manome, kad laisvųjų menų yra paduota išnagrinėjo, informuoti ir verta gyvenimo pamatas. Per bendrąjį ugdymo programą, visi studentai užsiimti klausimus gėrio, tiesos, grožio ir kaip jie buvo aiškinama pirmaujančių žiburiai senovės ir šiuolaikinės civilizacijos. Per laisvųjų menų, mūsų studentai sukurti gerbiantys jausmą asmens neliečiamybę, pagrįstą dėkingi už kitų perspektyvų, ir aiškią viziją, jų moralinio ir dvasinio tapatumo.

McMurry rengia studentus pasiekti gyvenimo lyderystės ir paslaugų.

Remiantis mūsų bendrą laisvųjų menų fone pagrindu McMurry studentai studijuoja, kad paruošti juos iš vertų karjeros įvairovė. McMurry anketa užklasinę veiklą, programas ir organizacijos suteikti studentams praktinės patirties vadovavimo ir paslaugų. Nesvarbu, ar įvesdami profesinį gyvenimą po baigimo, arba vyksta į studijuojant, studentai palieka mūsų miesteliu su tvirtą pagrindą pasiekti gyvenimo vadovavimo ir aptarnavimo jų pasirinktos profesijos ir jų pilietinių ir religinių bendruomenių.

McMurry tikisi ir leidžia kompetenciją visoje Universiteto bendruomenei.

Mes tikime, kad mūsų savitas miesteliu kultūra klestės tik tada, jei visi McMurry bendruomenės nariai siekia tobulumo. Mes įsipareigojame didelių lūkesčių skirto visiems McMurry - studentų, dėstytojų, administratorių, patikėtinių ir darbuotojų - ir suteikia žmogiškuosius ir finansinius išteklius, būtinus siekiant patenkinti šiuos aukštus standartus. Mes siekiame būti bendruomenė, kurioje studentai išplėsti savo intelektinės ir kultūrinį akiratį, nes jie sukurti mokymosi visą gyvenimą entuziazmo. Mes įsipareigojame surengti mūsų studentai atsiskaito aukščiausių galimų standartų akademinių pasiekimų ir suteikia puikias profesorių, kurie padės jiems patenkinti šiuos lūkesčius.

Vertybės

Krikščionių tikėjimas kaip gyvenimo pamatai, Asmeniniai santykiai kaip gyvenimui katalizatorius. Mokymasis kaip gyvenimo kelionę. Kompetencijos kaip gyvenimo tikslo, ir paslaugų, kaip gyvenimo priemonė.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

McMurry University

Sveiki atvykę į McMurry School of Business buvo kaip studentas mokosi mokykloje, jums bus susiduria su unikaliomis galimybėmis, kuriomis aplink priekį mąstymo samprata pr ... [+]

Sveiki McMurry School of Business buvo kaip studentas mokosi mokykloje, jums bus susiduria su unikaliomis galimybėmis, kuriomis aplink priekį mąstymo samprata praktinės, patirtinio mokymosi. Kintamos kredito stažuotės galimybes yra prieinami visiems koncentracijos programas.

Darbdaviai ieško darbuotojų ir vadovų, kurie žino, kaip manote. Jie ieško žmonių, kurie techniškai išminties, atpažinti problemas ir spręsti problemas, kurie visi yra taip pat svarbūs gebėjimai verslo lyderiai turėti šioje kintančioje ekonominėje aplinkoje. Jūs svarstys pasaulio, socialinius, teisinius ir etinius klausimus, ir įsigyti profesionalumas, kuris yra labai prašoma po. Jūsų smalsumas padės jums padaryti tarp ekvivalentas diskusijų ir praktinį taikymą realių verslo situacijų ryšį. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

McMurry University

BS Computer Science ir reikalingą konkrečią discipliną kursai mokymo laipsnį kompiuterių mokslo. Šis laipsnis dėmesys skiriamas tradicinių pamatų Computer Science, kurio ... [+]

MISIJA: Parengti studentus profesinės karjeros ir studijuojant kompiuterių mokslą per teorijos, koncepcijos, ir problemų sprendimo įgūdžių mokymą. Teikti praktinę patirtį su dabartinių kalbų, įrankių ir tendencijas, kurios ruošia studentus būti iš karto veiksmingas savo karjerą. Pateikite teorijos ir praktinės patirties su tinkama programine įranga studentams, kurie planuoja mokyti.

BS kompiuterių mokslo ir reikalauja disciplinos konkrečių kursus mokymo laipsnį kompiuterių mokslo. Šis laipsnis dėmesys skiriamas tradicinių pamatų Computer Science, kurios apima sunkiųjų koncentraciją programavimo ir matematikos kartu su kompiuterinės organizavimo ir architektūros, operacinių sistemų, algoritmų ir duomenų struktūrų ir tinklų. Programa apima capstone patirtį su dviejų semestrą Software Engineering projektą kurti ir įgyvendinti programinės įrangos sistemą. Ši programa rengia studentų karjeros apskritai programinės įrangos kūrimo ir kompiuterių paramos platų realaus pasaulio veiklą ar aukštosios mokyklos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

McMurry University

Dailės bakalauro (BFA) studentams sutelkti dėmesį į daugialypės terpės ir grafinio dizaino ar studio meną. BPP studijoje meno absolventas, kuris pasižymi lanko aukštosios ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Departamentas meną McMurry universiteto vystosi stiprūs konceptualius ir techninius įgūdžius, meninės raiškos, kūrybiškas problemų sprendimas, meno dėkingi, ir istorinių perspektyvų savo studentams. Šiuo praktinės programos mūsų studentai studijuoti daug tradicijas meno kūrimą.

Mūsų studentai taip pat susiduria su daug žinių apie Vakarų civilizacijos ir ne Europos kultūrų meno santykį su pliuralistinės šiuolaikiniame pasaulyje, kuris padidina meno didžiųjų ir kitų suinteresuotų studentų išsilavinimą.

Mūsų sėkmingai besimokantiems studentams visapusiškai dalyvauti:

KLASĖS užduotys kritikos Parodos Studijuoti užsienyje ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
McMurry University

Mes, Drs. Jaučiai Keithas ir Renfro, tikime, kad fizika yra verta patirti pastangų. Norime padėti jums patirti atradimo, siekiant padėti jums pabandyti patenkinti savo sm ... [+]

Sveiki atvykę į McMurry fizikos katedros!

Mes, Drs. Jaučiai Keithas ir Renfro, tikime, kad fizika yra verta patirti pastangų. Norime padėti jums patirti atradimo, siekiant padėti jums pabandyti patenkinti savo smalsumą ir pasidalinti entuziazmo, kuris neišvengiamai atsiradusią dėl išvados, kad smalsumas auga už klausimus maniau tu prašė.

McMurry Fizika majoras

Kaip jums suplanuoti savo bakalauro karjerą, jūs norite turėti tam tikrą, kur jūs einate idėja. Šio tinklalapio tikslas yra apibrėžti kursus, kurie jums reikės į tam kad tenkina sąlyga kursai kiekvienai. Atminkite, kad išvardinti kursai nėra siūlomi kiekvieną semestrą, nei kiekvienais metais.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
McMurry University

Visoje psichologija yra viena iš sparčiausiai augančių, populiariausių didžiųjų. Tas pats pasakytina apie psichologijos McMurry universitete. Žinios mūsų didžiųjų pelnas ... [+]

Visoje psichologija yra viena iš sparčiausiai augančių, populiariausių didžiųjų. Tas pats pasakytina ir psichologijos McMurry universitetas. Žinios mūsų didžiųjų pelnas yra pamatinis bet karjeros, kad kalbama apie žmones ir santykius. Tačiau McMurry mes neturime tiesiog mokyti psichologijos; mes pavyzdį ir skatinti įsipareigojimą žmonių šiais būdais:

Studentų orientuotą mokymą - Mokinių mokymosi ir gerovė yra mūsų prioritetas. Mes laiko studentams, ar klasėje arba vienas ant vieno pokalbio. Mes labai malonu ir pasididžiavimą padedant mūsų studentai augti intelektualiai taip pat asmeniškai.

Interaktyvus mokymasis - Mes skatiname mūsų studentus būti aktyviais savo mokymąsi per klasės diskusijų ir kompiuterinės technologijos. Mūsų studentai gali dalyvauti praktinės stažuotės, kur jie mokosi apie psichologijos naudoti realiame pasaulyje. Mūsų fakulteto nariai kviečia studentus bendradarbiauti vykstančiose psichologijos mokslinių tyrimų projektuose ir jie skatina studento sąveiką per psichologijos klubo veiklą ir vakarėlio fakulteto narių namus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Abilene
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba