Medgar Evers College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Medgar Evers College istorija

Medgar Evers College pasižymi tuo, kad yra jauniausias iš ketverių metų kolegijų Niujorko miesto universitete. Šeštojo dešimtmečio pradžioje Centrinio Bruklino bendruomenė pripažino vietinio valstybinio koledžo poreikį ir pareiškė norą. Per įvairias bendruomenės organizacijas, įskaitant, bet neapsiribojant, Bedfordo-Stuyvesanto atstatymo korporaciją, Centrinę Bruklino koordinacinę tarybą ir NAACP, ir per jų išrinktus vietos pareigūnus, Centrinio Bruklino gyventojai kreipėsi į Miesto miesto aukštojo mokslo tarybą. Niujorke su šiuo prašymu.

Įvairių bendruomeninių organizacijų nariai sudarė Bedfordo-Stuyvesanto švietimo poreikių ir paslaugų koaliciją, kuri buvo pagrindinė sąsajos su aukštojo mokslo taryba priemonė. Po daugybės diskusijų ir didelio bendruomenės gyventojų bei koalicijos dalyvavimo, 1967 m. Lapkričio 17 d. Aukštojo mokslo taryba „patvirtino bendruomenės kolegijos VII rėmimą, nurodydama ketinimą priimti studentus į 1969 m. Rudenį. "

1968 m. Vasario 13 d. Aukštojo mokslo taryba paskelbė, kad kolegija įsikurs Bruklino Bedfordo-Stuyvesanto rajone. 1969 m. Sausio 27 d. Valdyba pritarė įsteigti „eksperimentinę ketverių metų profesinių studijų kolegiją, siūlančią tiek karjeros, tiek perkėlimo ir bakalaureato laipsnius“, kuri būtų įsikūrusi Bruklino Bedfordo – Stuyvesanto rajone. įsteigta vietoje anksčiau patvirtinto, bet nepradėto naujo VII bendruomenės kolegijos, ir nurodė atitinkamai pakeisti miesto universiteto pagrindinį planą. " Šiai akcijai pritarė Regentų akcija 1970 m. Kovo 20 d.

1970 m. Balandžio 14 d. Aukštųjų mokyklų taryba atspindi valdybos veiksmus, pakeitusius 1968 m. Pagrindinį planą, kad būtų išbrauktas septintasis bendruomenės koledžas ir vietoj jo išvardyti Vyresniojo kolegijos „XVII kolegija, Bruklino vidurys, pradinės patalpos, numatoma Kaina: 10 000 000 USD. " Kolegija buvo oficialiai įsteigta 1970 m. Liepos 30 d., Kai gubernatorius Nelsonas A. Rockefelleris pasirašė teisės aktus, patvirtinančius „ketverių metų eksperimentinės profesinių studijų kolegijos, siūlančios tiek karjeros, tiek perkėlimo asocijuotuosius laipsnius ir bakalaureato laipsnį, įsteigimą“.

Galiausiai 1970 m. Rugsėjo 28 d. Aukštojo mokslo taryba patvirtino kolegijos bendruomenės tarybos rekomendaciją, kad kolegija vadinama Medgar Evers College , pagerbiant nukankintą civilių teisių lyderį Medgarą Wiley Eversą (1925–1963). Pripažindama tai, rugsėjo 28-oji Medgar Evers College kaip „Steigėjų diena“.

1970 m. Gruodžio 2 d. Medgar Evers College bendruomenės taryba, kuriai vadovavo Johnas Enochas, ir Aukštojo mokslo taryba kartu surengė pranešimų ceremoniją JMKK Monroe gatvėje 139, Brukline. Pirmininkas Enochas pareiškė: „ Medgar Evers College , atspindintis nukankinto lyderio, kuris savo gyvenimą paskyrė asmens laisvės, orumo ir asmenybės išsipildymo reikalui, įvaizdį, dar labiau sustiprins augančio švietimo, ekonomikos, kultūros ir socialiniai centrinės Bruklino bendruomenės ir Niujorko pagrindai “.

P. Everso našlė ponia Myrlie Evers ir du iš trijų poros vaikų į ceremoniją atskrido iš Claremont, Kalifornijoje. Ji pristatė slinkties knygą, kurioje cituojamas p. Everso „veiksmingas indėlis į žmogaus laisvės ir orumo reikalą. Renkantis Medgar Evers vardą, mes tikimės, kad jo idėjos įkvėps kolegijos studentus ir dėstytojus siekti tiesa yra pats tikriausias kelias į žmogaus laisvę ir socialinį teisingumą “.

Tada bendruomenė buvo ir tebėra svarbi jėga Kolegijos gyvenime. Kolegijos planavimo ir pirmojo jos pirmininko parinkimo metodas nebuvo precedento neturintis Aukštojo mokslo tarybos istorijoje. Pirmą kartą vietos bendruomenės atstovai aktyviai dalyvavo priimant sprendimus. Septyni Bedfordo-Stuyvesanto koalicijos švietimo reikmėms ir paslaugoms nariai dirbo Prezidento paieškos komitete, o įgaliota Bendruomenės taryba buvo organizuota 1970 m. Pavasarį, vadovaujant laikinai einančiam pirmininkui Johnui Enochui.

Visoje kolegijoje tvyrantis atsidavimo ir tarnavimo bendruomenei jausmas gali būti tiesiogiai siejamas su daugialypiais vaidmenimis, kuriuos kuriant, augant ir plėtojant vaidino Bendrijos taryba ir visa bendruomenė. šios institucijos.

Misija

Medgar Evers College buvo įkurtas bendradarbiaujant bendruomenės lyderiams, išrinktiems pareigūnams, kancleriui ir Niujorko miesto universiteto aukštojo mokslo tarybai. Kolegija, pavadinta pilietinių teisių lyderio Medgaro Everso vardu, buvo įkurta 1969 m., Jai suteikiant įgaliojimus tenkinti švietimo ir socialinius Centrinio Bruklino poreikius. Kolegija yra įsipareigojusi vykdyti šį mandatą.

Laikydamiesi Miesto universiteto ir Medgar Evers College filosofijos, manome, kad švietimas yra visų asmenų teisė siekiant savirealizacijos. Todėl kolegijos misija yra plėtoti ir išlaikyti aukštos kokybės, profesionalias, į karjerą orientuotas bakalauro studijų programas liberaliojo švietimo kontekste. Kolegija siūlo bakalaureato ir asocijuoto laipsnio programas, ypatingą dėmesį skirdama dvejų metų ir ketverių metų programoms.

Kolegija yra įsipareigojusi studentams, kurie nori savęs tobulinimo, patikimo išsilavinimo, galimybės išsiugdyti asmeninę vertybių sistemą ir galimybę gauti maksimalios naudos iš gyvenimo patirties ir savo aplinkos.

140416_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704f752f78d79544cd5b_1280.jpg

Mūsų tikslai

Eik vienas:

Pagal Niujorko miesto universiteto Patikėtinių tarybos politiką Koledžas siekia tarnauti Centrinio Bruklino bendruomenei, kurią sudaro studentai, turintys įvairaus išsilavinimo, socialinį, ekonominį, politinį, kultūrinį ir nacionalinį išsilavinimą.

Antras tikslas:

Kolegija siekia suteikti studentams būtinas pagrindines ir akademines žinias ir įgūdžius, reikalingus griežtoms bakalauro studijoms, stojimui į aukštąsias ir profesines mokyklas bei karjeros pažangai, ir įtraukti studentų patirtinius išteklius į jų įgūdžių ir žinių bei akademinės kompetencijos pasiekimus.

Trečias tikslas:

Kolegija siekia pagerinti studentų supratimą apie save, buvusią ir esamą visuomenę bei ateities tendencijas, suteikdama savo studentams liberalų išsilavinimą, perduodantį tradicijų žinias, mokslininkų mokymą ir jų kultūros paveldo grožį bei gilumą.

Ketvirtasis tikslas:

Kolegija siekia paruošti studentus lyderio vaidmenims besikeičiančiame pasaulyje, kad jie ir Kolegija galėtų būti energija ar pokyčių agentai bendruomenėje.

Penktas tikslas:

Kolegija siekia parengti socialinio, ekonominio ir kultūrinio laipsnio neturinčias švietimo ir mokymo programas, kurios tarnautų jos studentams ir plačiam bendruomenės gyventojų skaičiui.

Šeštas tikslas:

Kolegija siekia įgyvendinti savo misiją aktyviai bendraudama su bendruomenės atstovais

Septintas tikslas:

Kolegija siekia sukurti teigiamą aplinką, kuri suteiktų galimybių visų darbuotojų profesiniam tobulėjimui ir sudarytų sąlygas minties ir tyrimų laisvei, laisvai keistis idėjomis ir dėstytojams bei studentams siekti žinių ir jas tobulinti.

Aštuonis tikslas:

Kolegija siekia sukurti ir palaikyti koordinavimo ir priežiūros procesus ir procedūras, užtikrinančius, kad būtų laikomasi kokybės standartų ir kad jos misija, tikslai ir prioritetai būtų įgyvendinti kuo efektyviau ir efektyviau.

Pirmininko pranešimas

Medgar Evers College apčiuopiama mokyklos energija ir jaudulys. Mūsų centrinis Bruklino miestelis yra vos keli žingsniai nuo Bruklino botanikos sodo, o Bruklino muziejus yra miesto vidurio kultūrinio ir renesanso viduryje. Mūsų atsidavimas studentams, šeimoms ir bendruomenėms, kurioms tarnaujame, padeda paskatinti pokyčius, kurių šiuo metu esate liudininkai.

MEC mes pasirenkame į jūsų genialumą, nesvarbu, ar niekada neįsivaizdavote savęs kolegijoje, ar kandidatuojate į mūsų naująją „Garbės programą“. Šiais ekonominio ir socialinio neapibrėžtumo laikais mūsų griežta mokymo programa, naujos studijų programos ir nuolat besiplečiantis, apdovanojimus pelnantis dėstytojas sukuria pasaulinius piliečius, kurie pasirengę dirbti aukštos kokybės darbus.

Mūsų studentai palieka Medgar Evers College su nauju supratimu apie save ir atsidavimu socialiniam teisingumui, kuris atspindi pilietinių teisių lyderio Medgar Wiley Evers palikimą. Mūsų įvairialypei studentų grupei pateikiamos galimybės ir nauji pasauliai per mūsų Juodosios literatūros centrą, Karibų jūros tyrimų centrą, Teisės ir socialinio teisingumo centrą ir „DuBois Bunche“ socialinės politikos centrą.

Šis ryšys su bendruomene čia prasideda anksti, kai mūsų mokyklos ir karjeros vamzdynų programa skirta K-12 klasių mokiniams. Čia mes žinome, kad potencialas neturi nieko bendra su jūsų pašto kodu ar kilmės šalimi. Potencialas realizuojamas per asmeninį griežtumą ir bendrą džiaugsmą.

-Dr. Rudolfas Ekipažas

Vietos

Brukline

Address
Bedford Avenue,1650
11225 Brukline, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis