Meridian Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Meridian Community College ( MCC ) tenkina įvairius augančius bendruomenės poreikius skatindamas švietimo, ekonomikos ir bendruomenės plėtrą. Be stiprios Universiteto perkėlimo programos, Koledže yra daugiau nei 50 studijų sričių, įskaitant su sveikatos priežiūra susijusias sritis ir į gamybą orientuotas programas, kurios teikia mokymus, reikalingus norint patekti į darbo rinką arba atnaujinti dabartinius įgūdžius. Meridian Community College taip pat siūlo tęstinio mokymo kursus, skirtus asmeniniam ir profesiniam praturtinimui, pagalbos studentams paslaugas, kultūros praturtinimo renginius ir suaugusiųjų pagrindinio bei tobulinimosi švietimo programas, skirtas suteikti jums ateitį.

Mes siūlome universitetinio ir nuotolinio mokymosi patirtį, leidžiančią gauti pažymėjimus, asocijuotus laipsnius, perkėlimą į universitetą, suaugusiųjų švietimą, darbo jėgos mokymą ir asmeninį bei kultūrinį praturtėjimą, kurie skatina mokytis visą gyvenimą.

Vietos

Meridian

Address
Highway 19 North,910
39307 Meridian, Misisipė, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: