Oficialus aprašymas

Apie Mesijo kolegiją

Mesijo kolegija yra nacionaliniu lygiu įsteigta privati ​​krikščionių kolegija, kurioje yra 3 305 studentų ir magistrantų studentai. Įsikūręs Mechanicsburg, Pa., Mesijas yra tik 12 mylių nuo valstijos sostinės Harisbergo. Kolegiją 1909 m. Įkūrė broliai Kristaus bažnyčioje. Šiandien koledžo tikėjimo bazė yra iš esmės evangelikali ir apima studentus ir darbuotojus iš įvairių denominacijų ir krikščionių tikėjimo tradicijų.

Tapatybės deklaracija

Mesijo kolegija yra krikščionių liberalų ir taikomųjų menų bei mokslo kolegija. Kolegija yra įsipareigojusi priimti evangelikų dvasia, įsitvirtinusia krikščionių bažnyčios anabaptistų, pietistų ir Wesleyo tradicijų.

Misija

Mūsų misija - šviesti vyrus ir moteris dėl intelekto, charakterio ir krikščioniškojo tikėjimo brandos, pasirengusio tarnavimo, vadovavimo ir susitaikymo gyvenimui bažnyčioje ir visuomenėje.

Motyvuotas bendra misija

Pradinis mūsų misijos teiginys - ugdyti studentų "intelekto, charakterio ir krikščioniškojo tikėjimo brandą" - atspindi mūsų bendruomenės bendro tikėjimo integraciją į visus Mesijo kolegijos patirties aspektus. Šis visapusiškas švietimo modelis buvo drąsus mūsų steigėjo SR Smitho vizija daugiau nei prieš 100 metų ir lieka mūsų tapatybės kertiniu akmeniu.

Kiti esminiai Mesijo tarnybos misijos, vadovavimo ir susitaikymo komponentai yra taip pat tvirtai įsitvirtinę mūsų krikščioniškojo tikėjimo kontekste. Mes ne tik tarnaujame, nes tai "teisingas dalykas"; mes tarnaujame, nes Dievas ragina mus atverti savo širdis vargšams ir neturintiems reikalus ir dirbti teisingumui visur, kur vyrauja neteisybė. Mes mokomės vadovauti tikinčiam, kad Jėzus yra mūsų galutinis pavyzdys, vedantis su gailestingumu, pagarba ir meile. Ir dėl mūsų tikėjimo mes esame priversti kurti supratimo ir taikių tiltus, kad pademonstruotų Dievo meilės suderinimą su kitais.

Mūsų universitetas

Mesijas kolegija įsikūrusi priemiestyje, pietinėje centrinėje Pensilvanijoje, esančiame 471 sceniniame akre. Nesvarbu, ar vaikščiate gražioje gatvėje "Yellow Breeches", kuri eina per kampusie, klausydamiesi paskaitos vienoje iš mūsų moderniausių akademinių pastatų, žiūrėdami futbolo žaidimą lauko sporto komplekse, pasitraukiame koncertas mūsų studentų sąjungoje ar tiesiog pramogaudami universiteto miestelio grožį, jūs tikrai būsite jaustis namuose.

Kodėl tu jauisi namuose?

Kadangi Mesijas, tai daugiau nei gražus universitetas. Tai apie svetingumą visam žmogui. Apsilankymas jūsų pirmą kartą? Grįžęs į kampusie savo vyresniems metams? Atsiminkite savo senelius senelės dienai? Nesvarbu, kokia priežastis, jūs visada pasveikinsite draugiški veidai ir tikrai naudingi žmonės, kurie nori jums geriausio.

Aistros kūrimas bendruomenei

Mūsų universitetą sudaro įvairios studentų, personalo ir dėstytojų grupės. Nors mes visi galime ateiti iš skirtingų vietovių ir profesijų, mes pirmiausia skatiname prasmingus santykius mūsų universitetų bendruomenėje.

Nors septyni akademiniai pastatai, 12 gyvenamųjų patalpų, apartamentų, bibliotekos ir daugybė kitų pastatų, skirtų garbinimui, mokymuisi ir studentų gyvenimui, sudaro mūsų fizinį miestelį, daugiau nei 3000 studentų, kurie daro Mesijo gyvenvietę, puoselėja, vykdydami draugystę, aistra Kristus ir akademinės kompetencijos siekis.

Visai šalia

Nors mūsų vaizdingos apylinkės negalima pasakyti, Mesijo apylinkės yra tik kelios automobiliu atstumu nuo netoliese esančių metropolinių zonų. "Harrisburg" valstybinės sostinės restoranų centrai, galerijų muziejai ir sporto centrai yra vos už 15 minučių. Ir užsiėmę Filadelfijos, Baltimorės, Vašingtono ir Niujorko miestai yra per 2-3 valandas kelio automobiliu. Ir kai jūs išgyvenate galimybes, kurias gali pasiūlyti mūsų kaimyniniai miestai, mes džiaugiamės galėdami jus atvykti į mūsų universiteto veiklą!

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Messiah College

"Messiah" kolegijos komunikacijos bakalauro laipsnis padeda jums tobulinti savo žinias bendrojoje bendravimo srityje, leidžiant pasirinkti kursus tose srityse, kurios jum ... [+]

Komunikacija Mesijo kolegijoje

"Messiah" kolegijos komunikacijos bakalauro laipsnis padeda jums tobulinti savo žinias bendrojoje bendravimo srityje, leidžiant pasirinkti kursus tose srityse, kurios jums labiausiai domina.

Mokydamiesi efektyviai ir etiškai pritaikyti teorijas įvairiose komunikacijos specialybėse, jūs baigiate pamatus, reikalingus norint dirbti su komunikacijomis, arba tęsti studijas baigus studijas. Jūs išmoksite komunikacijos vaidmenį istorijoje ir išnagrinėsite teoriją, retoriką, tarpasmeninį ir tarpkultūrinį bendravimą, leidžiančią išmanyti įvairias bendravimo formas, įskaitant žodines, rašytines, vizualias ir virtualias. Jūs taip pat gausite supratimą apie bendravimo procesus tarp individų, taip pat skirtingose ​​kultūrose ir visuomenėse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Nukelkite savo kūrybinę energiją ir pasakojimų talentus į aukštus rekordus, siekdami skaitmeninės žiniasklaidos laipsnio Mesijo kolegijoje, vienoje iš didžiausių privačių ... [+]

Skaitmeninė žiniasklaida Mesijo kolegijoje

Nukelkite savo kūrybinę energiją ir pasakojimų talentus į aukštus rekordus, siekdami skaitmeninės žiniasklaidos laipsnio Mesijo kolegijoje, vienoje iš didžiausių privačių krikščionių kolegijų JAV.

Skaitmeninė žiniasklaida yra nauja laukas, o daugialypės terpės komunikacijos įgūdžiai, kuriuos sukursite per mūsų pagrindinius šios srities kursus, paruošs jus, kad atitiktų didėjančią skaitmeninės žiniasklaidos specialistų poreikį įvairiose srityse.

Skaitmeninės žiniasklaidos pagrindiniai bruožai

Kaip Mesijas kolegijos pagrindinė "Digital Media" programa, galėsite:

Dėmesys tam tikrai skaitmeninės terpės sričiai, kuri jus domina. Imk daugybę įdomių pasirenkamųjų ar papildomų skaitmeninės žiniasklaidos kursų. Dalyvaukite bendrame skaitmeninės žiniasklaidos projekte savo vyresniais metais. Paruoškite dirbti kaip internetinis, grafinis, garso ar žaidimų dizaineris; vaizdo redaktorius; mobili programa ar žaidimų programuotojas; arba garbinimo ministras. Studijuokite vienoje iš 40 studijų užsienyje, kurias siūlo Mesijo kolegija. Padidinkite savo įgūdžius mūsų studijose, skirtose skaitmeniniam menui, skaitmeniniam vaizdo įrašui ir skaitmeniniam garso įrašui, ir dirbkite naujame "Calvin and Janet" aukštojo kultūros ir atlikėjų meno centre, kuriame yra naujausia skaitmeninė įranga, taip pat dvi "iMac" laboratorijos, skirtos į teatro ir muzikos technologijas. Praktykitės savo įgūdžius naujoje studijoje, kurioje yra žalias kambarys, "Foley" studija ir pilnai įrengta valdymo zona. Karjeros galimybių skaitmeninės žiniasklaidos didžiųjų ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Nuo klasių iki klojinių, filmų ir žiniasklaidos menų bakalauro (BA) studijų programa bus pasinerti į tiek techninius, tiek kūrybinius aspektus augančių srityje filmų ir ž ... [+]

Kino ir žiniasklaidos menas Mesijo kolegijoje

Nuo klasių iki klojinių, filmų ir žiniasklaidos menų bakalauro (BA) studijų programa bus pasinerti į tiek techninius, tiek kūrybinius aspektus augančių srityje filmų ir žiniasklaidos menų.

Mesijo gerai suplanuota filmų ir žiniasklaidos meno programa suteikia didelių galimybių stažuotis visais žiniasklaidos gamybos lygmenimis ir rengia jums karjerą gamybos, scenarijaus, režisūros, redagavimo ar kinematografijos srityje.

Filmų ir žiniasklaidos meno pagrindiniai bruožai

Mesijas koledžo pagrindinis filmas ir žiniasklaidos menas galės:

Įgyti mokymą skaitmenine gamyba ir redagavimu, 16 mm kino filmų gamyba, kinematografija, pagrindinis režimas, ekrano rašymas ir pažangiosios kino formavimo technologijos, tokios kaip apšvietimas ir garsas. Susipažinkite su dokumentais, pagrindiniais specialiaisiais efektais ir temomis naujose ir skaitmeninėse laikmenose. Mūsų kursiniai darbai nuolat atnaujinami, kad atspindėtų naujus pasiekimus filmų industrijoje. Savo metu kurkite savo filmus kaip studentus, galinčius jį peržiūrėti kasmetiniame Kolegijos humanitariniame simpoziume; "Splice", kasmetinis studentų kino festivalis; ar net pateiksiu vietos ir nacionaliniams festivaliams už atlygį. Naudokitės mūsų nauju 1740 kvadratinių pėdų medijos laboratorijos įrenginiu "Hostetter" koplyčioje, kuriame yra begalinis želdinto židinio ekranas (taip pat keli nešiojami žali ekranai); valdymo patalpa; Foley garso studija, kurioje yra garso stendas, Foley duobes (skiriant įvairias medžiagas ir kurti garsus), didelis monitorius, mikrofonai ir kompiuterinė stotis su Pro-įrankiais ir garso maišymo įranga; ir nauja įranga, įskaitant HD kameras ir kino kameras, tokias kaip "Blackmagic" ir "Red Epic" (tą patį kamerą, naudojamą filmui "The Hobbit"). Sužinokite iš fakulteto narių, kurie yra filmų ir žiniasklaidos pramonės specialistai. Karjeros galimybės filmų ir žiniasklaidos meno didžiųjų ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Kreipiamės į visus nepriklausomus mąstytojus, kurie domina viešuoju gyvenimu ir rūpinasi socialiniu teisingumu. ... [+]

Politika ir tarptautiniai santykiai Mesijo kolegijoje

Kreipiamės į visus nepriklausomus mąstytojus, kurie domina viešuoju gyvenimu ir rūpinasi socialiniu teisingumu.

Mesijas kolegijoje, aukščiausio lygio Pensilvanijos krikščionių koledže, mes esame politikų ir tarptautinių santykių pagrindiniai dalykai. Jūs pasinerate į studentus ir fakultetus, kurie yra įkvėpti dėl tų pačių dalykų, kurie jus skatina: politines kampanijas, rinkimus, diplomatiją, tarptautinius reikalus visuomenės sveikata, imigracija, aplinka ir rasiniai santykiai.

Politikos ir tarptautinių santykių pagrindas siūlo stiprią akademinę programą, kuri padės jums konkuruoti darbo ar grad mokyklos rinkoje. Nors jūs paprastai galvojate apie politinį mokslą kaip pasirengimą karjerai viešojoje įstaigoje, mes suprantame jį kaip discipliną, kuri kruopščiai paruošia jus įvairiose srityse, įskaitant vyriausybę, verslą, švietimą, komunikaciją, teisę ir daugelį kitų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Messiah College

Ar turite norą pritaikyti savo matematinius įgūdžius verslo programoms? Mesijas kolegijos aktuarinio mokslo pagrindu pasirenkate darbą aktuarijos mokslo srityje, jungdami ... [+]

Aktuarinis mokslas Mesijo kolegijoje

Ar turite norą pritaikyti savo matematinius įgūdžius verslo programoms? Mesijas kolegijos aktuarinio mokslo pagrindu pasirenkate darbą aktuarijos mokslo srityje, jungdami tikėjimą ir drausminę patirtį unikaliais ir sudėtingais būdais.

Mokslo bakalauro (BS) bakalaurų bakalaurų bakalauro laipsnio programa, kuri yra viena iš aukščiausių privačių krikščionių mokyklų JAV, rengia matematiškai talentingus studentus, kurie nori dirbti aktuarinio mokslo srityje. Rasti būdus, kaip valdyti riziką, susidedantį iš stiprių analitinių įgūdžių, verslo žinių ir supratimo apie žmogaus elgesį. Studentai parodys sugebėjimą išlaikyti du profesinius egzaminus srityse, kurioms taikomos kursinių darbų, ir gauti tris galimus VEE kreditus (patvirtinimas pagal edukacinę patirtį) . Ši programa verčia mokinius mąstyti, kaip jų darbas gali tarnauti Karalystei, kai jie įeina į aktuarinį lauką.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Pasiruoškite tapti patvirtintą buhalteriumi; įveskite finansinę, verslo, asmeninę ar mokesčių apskaitos sritį; arba siekti audito - visi krikščioniškoje perspektyvoje. ... [+]

Apskaita Mesijo kolegijoje

Pasiruoškite tapti patvirtintą buhalteriumi; įveskite finansinę, verslo, asmeninę ar mokesčių apskaitos sritį; arba siekti audito - visi krikščioniškoje perspektyvoje.

Būdamas Mesijo kolegijos apskaitos specialistas, viešosios apskaitos įmonės ir nacionalinės korporacijos bei smulkaus verslo įmonės turės didelę paklausą. Iš tiesų, kaip ir daugiau nei 70 procentų mūsų absolventų, jūs netgi galite įsidarbinti priimdami darbo pasiūlymą ankstyviausiais metais.

Kodėl reiktų studijuoti apskaitos?

Kaip apskaitos pagrindas, sukursite kompetencijas, būtinas fizinių ir verslo finansinių įrašų priežiūrai, auditui ir patikrinimui. Taip pat išmokti įgūdžių, reikalingų rengiant finansines ir mokesčių ataskaitas. Tiesiog atidarykite savo mėgstamą darbo paieškos lentą ir rasite ilgą buhalterių darbo vietų sąrašą. Nacionalinės, didelės korporacijos ir viešosios apskaitos įmonės, taip pat mažosios įmonės ir asmenys atspindi šią paklausą apmokyti buhalteriai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Sukurkite pritaikytą studijų programą iš keturių skirtingų koncentracijų verslo administravimo, verslumo, žmogiškųjų išteklių valdymo, lyderystės ir technologijų bei oper ... [+]

Mesijo kolegijos verslo administravimas

Sukurkite pritaikytą studijų programą iš keturių skirtingų koncentracijų verslo administravimo, verslumo, žmogiškųjų išteklių valdymo, lyderystės ir technologijų bei operacijų valdymo srityse.

Mesijo kolegijos pagrindinė verslo administracija jums sukurs tinkintą studijų programą, kurioje pabrėžiamas klausimas, kodėl ir kaip jūs nusprendėte panaudoti savo protą ir tikėjimą. Mes siūlome daugybę skirtingų kūrinių, kad pasirengtume įvairiems profesiniams vaidmenims ir įvairiose įdomiose vietose visame pasaulyje.

Verslo administravimo pagrindiniai bruožai

Mesijo kolegijos pagrindinė verslo administracija galės:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Jei kruopščiai ir kritiškai mąstydamas, kaip išspręsti sudėtingas problemas, jus domina ir jums patinka dirbti su technologijomis, tada jums gali prireikti Mesijo kolegij ... [+]

Kompiuterija ir informatika Mesijo kolegijoje

Jei kruopščiai ir kritiškai mąstydamas, kaip išspręsti sudėtingas problemas, jus domina ir jums patinka dirbti su technologijomis, tada jums gali prireikti Mesijo kolegijos kompiuterių ir informacijos mokslų pagrindų.

Kiekybinių, techninių mąstytojų, turinčių kompiuterių ir informacijos mokslų laipsnį, paklausa yra stipri ir toliau augs. Kompiuterių ir informacinių mokslų pagrindų bakalauro laipsnyje jūs užsiimate pamokomis tokiose srityse kaip kompiuterių programavimas, duomenų bazės, sistemų analizė ir dizaino programos, skirtos įgyti techninių įgūdžių, reikalingų darbui kompiuterinėje ir informacinių technologijų srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Tarptautinio verslo pagrindinis tikslas yra pasiruošti jums būti pasaulinio verslo specialistu. Šiandien visų rūšių organizacijos tampa vis labiau tarpusavyje susijusios ... [+]

Tarptautinis verslas Mesijo kolegijoje

Tarptautinio verslo pagrindas yra skirtas pasiruošti būti pasaulinės verslo profesionalu. Šiandien visokio pobūdžio organizacijos vis labiau jungiasi visame pasaulyje. Tarptautinis verslas yra terminas, naudojamas apibūdinti bet kokią organizacinę veiklą (pvz., Pirkimas, pardavimas, partnerystė, įtakos ir t. t.), kuri vyksta per tarptautines sienas. Naudodamiesi įvairiomis pramonės šakomis, jūs sukursite daugybę specializuotų įgūdžių, kuriuos galėsite naudoti ir paimti su savimi beveik bet kur.

Tarptautiniai verslo pagrindiniai bruožai

Mesijas kolegija yra pripažintas aukštojo mokslo lyderis, kai kalbama apie besimokančiųjų absolventų globalios mąstysenos kūrimą. Mūsų tarptautinis verslas siūlo nepakartojamą galimybę studentams pasirengti sėkmei šioje srityje. Kaip pagrindinis tarptautinis verslas, galėsite:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Mesijuos kolegijoje padėkite savo mintis, širdis ir rankas dirbti biologijos pagrindais. Per biologijos studijų programą jūs ne tik studijuosite kūrybą, bet ir savo kūrėj ... [+]

Biologija Mesijo kolegijoje

Mesijuos kolegijoje padėkite savo mintis, širdis ir rankas dirbti biologijos pagrindais. Per biologijos studijų programą jūs ne tik studijuosite kūrybą, bet ir savo kūrėją, integruojančią savo žinias apie biologiją su savo krikščionišku tikėjimu.

Mesijas kolegijos bakalauras (BS) biologijoje suteikia jums tvirtą pagrindą pagrindinių biologijos kursų ir galimybę sutelkti dėmesį į konkrečią interesų sritį per biomedicinos, ląstelinės, ekologinės, bendrosios ir organizmo biologijos koncentracijos.

Pagrindiniai biologijos bruožai

Mesijas kolegijos pagrindinis biologijos specialistas galės:

Naudodamiesi skenuojančiu elektroniniu mikroskopu, žinduolių audinių kultūros įrenginiais ir molekulinės biologijos metodais, įskaitant polimerazės grandininę reakciją (PGR), kartu su kitomis sudėtingomis priemonėmis, skirtomis kultūroms analizuoti ir manipuliuoti molekulėmis, įgyjama pirmoji patirtis. Užsirašykite biologijos mokymo sertifikatą su minimaliais papildomais kursiniais darbais. Imk kursus, skirtus biomedicininei koncentracijai, kuris jus paruoš jūsų medicinos mokyklai. Dalyvauti kelionių kursuose ar nukreipti mokslinius tyrimus. Susipažinkite su mokslo ir tikėjimo viešaisiais įvykiais. Atliekami tyrimai dėl maliarijos / AIDS Machajos misijos ligoninėje Zambijoje, bendradarbiaujant su Johns Hopkins. Karjeros galimybės biologijos didžiųjų ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Ar siekiate karjeros finansinio planavimo ar turto valdymo, nuosavybės tyrimų, iždo, investicinės bankininkystės ar įmonių finansinio planavimo srityje? Tada finansuoti p ... [+]

Finansų majoras Mesijo kolegijoje

Ar siekiate karjeros finansinio planavimo ar turto valdymo, nuosavybės tyrimų, iždo, investicinės bankininkystės ar įmonių finansinio planavimo srityje? Tada finansuoti pagrindiniai gali būti idealus tinka tau!

Finansų bakalauro (BS) bakalauro laipsnio programa Mesijo kolegijoje, vienoje iš didžiausių privačių krikščionių mokyklų JAV, daugiausia dėmesio skiriama praktiniam finansų teorijos taikymui, naudojant išskirtinius naujausius metodus. Šie metodai vienareikšmiškai paruoš jūsų įrangą ir padės jums būti veiksmingu finansų srities lyderiu ir paveikti pasaulį Kristui. "Ralph S. Larsen Finance Lab" (vyksiantį 2017 m. Rugpjūtį!) Programa apima daugybę galimybių pasinaudoti įmonių finansais ir investicijų valdymo patirtimi, įskaitant dalyvavimą Studentų investicijų klube, kuris aktyviai perka ir parduoda vertybinius popierius savo valdyme. portfelis, kurio vertė viršija 275 000 JAV dolerių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

"Messijo" metu jūs gaunate "daryti" rinkodarą per mūsų lanksčią mokymo programą, rašydami realius rinkodaros planus, teikdami mokslinių tyrimų paslaugas įmonėms ir netgi ... [+]

Rinkodara Mesijo kolegijoje

"Messijo" metu jūs gaunate "daryti" rinkodarą per mūsų lanksčią mokymo programą, rašydami realius rinkodaros planus, teikdami mokslinių tyrimų paslaugas įmonėms ir netgi dalyvaudami pardavimo rinkodaros kompanijoje.

Mesijas kolegijos rinkodaros pagrindu galėsite išnaudoti savo kritinio mąstymo įgūdžius ir kūrybiškumą, rengdami rinkodaros komunikacijos planus, rengdami reklamos kampanijas ir teikdami mokslinių tyrimų paslaugas vietos pelno nesiekiančioms organizacijoms. Campus organizacijos gali paprašyti, kad jūs naudotųsi savo besivystančių rinkodaros įgūdžiais rinkti informaciją ir skatinti jų veiklą. Jūs sužinosite, kaip nustatyti etikos klausimus, susijusius su rinkodara, ir suformuluoti asmeninius atsakymus, kurie atspindi jūsų įsipareigojimą krikščionių principams.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Messiah College

Mesijas koledžo biocheminio laipsnio dėka jūs pasirenkate įvairias jaudinančias karjerą, tokias kaip medicina, farmacijos sričiai, giminingoms sveikatos sritims, teismo m ... [+]

Biochemija Mesijo kolegijoje

Mesijas koledžo biocheminio laipsnio dėka jūs pasirenkate įvairias jaudinančias karjerą, tokias kaip medicina, farmacijos sričiai, giminingoms sveikatos sritims, teismo medicinos mokslui, laboratoriniams darbams, moksliniams tyrimams ir kt. Jei jus domina karjera vienoje iš šių sričių, tada Mesijo kolegijos biochemijos magistras puikiai tinka jūsų koledžo patirčiai.

Kaip programa, patvirtinta Amerikos chemijos draugijos, departamentas siūlo griežtą išsilavinimą visose chemijos ir biochemijos srityse, suteikiant jums intelektinės, eksperimentinės ir bendravimo įgūdžius, reikalingus pasiruošti moksliniam profesionalui.

Biochemijos pagrindiniai bruožai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Mesijo šiuolaikinės mokymo laboratorijos ir mokslinių tyrimų kokybės technologijos bei įranga pritraukia kai kuriuos ryškiausius jauniausius vyrus ir moteris. ... [+]

Chemija Mesijo kolegijoje

Mesijo šiuolaikinės mokymo laboratorijos ir mokslinių tyrimų kokybės technologijos bei įranga pritraukia kai kuriuos ryškiausius jauniausius vyrus ir moteris.

Tyrinėkite pasaulį aplink jus, taip pat sužinokite daugiau apie save ir savo Kūrėją. Mesijo kolegijos, kuri yra viena iš didžiausių privačių krikščionių koledžų JAV, chemijos pagrindas ypatingą dėmesį skiria mokslo žinių ir metodų integracijai, kurią mus moko krikščionių tikėjimas apie žmones ir jų vaidmenį visatoje. Dažnai vadinama "centrine mokslu", chemija daugiausia remiasi matematikos ir fizikos teorija, o tada informuoja įvairias sritis kaip ekologija, žemės ūkis, medicina, molekulinė biologija, genetika, geologija ir maisto mokslas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Tapkite techniškai kompetentingu, veiksmingu analitiniu mąstytoju, kuris sukuria realaus pasaulio inžinerinius sprendimus per mūsų aukščiausio lygio ABET akredituotą baka ... [+]

Inžinierius Mesijo kolegijoje

Tapkite techniškai kompetentingu, veiksmingu analitiniu mąstytoju, kuris sukuria realaus pasaulio inžinerinius sprendimus per mūsų aukščiausio lygio ABET akredituotą bakalauro laipsnį inžinerijos bakalauras (BSE).

Mesija yra vienintelis privatus krikščionių koledžas šalyje, turintis ABET akredituotą bakalauro studijų programą, kuri siūlo mūsų unikalų šešių tipų inžinerijos laipsnių koncentraciją. Galite pasirinkti susitelkti į biomedicininę inžineriją, civilinę inžineriją, kompiuterių inžineriją, elektrotechniką, aplinkos inžineriją ar mechaninę inžineriją. Ir per pastaruosius penkerius metus Mesijas kolegija JAV buvo įvertinta kaip "Geriausia bakalauro inžinerijos programa", kurią pateikė "US News and World Report". Pagal 2017 m. Reitingą Mesijas buvo 55 iš 200 programų nacionaliniu lygmeniu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Jei muzikos grojimas ar dainavimas auditorijai yra jūsų karjeros tikslas, muzikos meistriškumo laipsnis iš žinomos muzikos programos Messiah College tikrai yra žingsnis t ... [+]

Muzikos atlikimas Mesijo kolegijoje

Ar esate pasirengęs tapti sėkmingu muzikiniu atlikėju?

Jei muzikos grojimas ar dainavimas auditorijai yra jūsų karjeros tikslas, muzikos meistriškumo laipsnis iš žinomos muzikos programos Messiah College tikrai yra žingsnis teisinga kryptimi. "Messijo" metu jūs išmoksite techninius įgūdžius, kurie padėtų jūsų pageidaujamam muzikinio spektaklio atlikimui-instrumentalui ar vokalui, ir įgysite praktinių, asmeninių ir verslumo įgūdžių, reikalingų sėkmingai muzikinei karjerai XXI amžiuje.

Muzikos atlikimo pagrindiniai bruožai

Mesijo kolegijos muzikos spektaklio pagrindu galėsite:

Užbaigti kursinius darbus, kurie apima ir daugiau valandų, kai studijuoja pasirinktą instrumentą. Gaukite konkrečiam instrumentui skirtą pedagogikos ir literatūros mokymą. Atlikite dvi išsamias konstatuojamąsias dalis, pastatydami stiprią repertuaro bazę ir įgydami svarbią patirtį scenoje. Atlikti įvairiuose kolegijos muzikos ansambliuose, įskaitant vėjo ansamblį, koncertų chorą, simfoninį orkestrą, džiazo ansamblį, simfoninius vėjas, operos cechą ir kamerinius ansamblius. Karjeros galimybės, susijusios su muzikos atlikimu ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Su meno bakalauro (BA) ar bakalauro (BS) psichologijos bakalauro laipsniu iš Mesijo kolegijos, didžiausios privačios krikščionių kolegijos JAV, būsite gerai pasirengę psi ... [+]

Psichologija Mesijo kolegijoje

Su meno bakalauro (BA) ar bakalauro (BS) psichologijos bakalauro laipsniu iš Mesijo kolegijos, didžiausios privačios krikščionių kolegijos JAV, būsite gerai pasirengę psichologijos karjerai ar dirbti magistro laipsnį. Suteikiant bakalauro laipsnį psichologijos srityje, jūs taip pat galite pasirinkti nepilnamečią, siekti dvigubo pagrindinio išsilavinimo, mokytis užsienyje arba baigti keletą stažuotojų.

Kaip pagrindinė psichologija, jūs pasirinksite iš menų bakalauro arba bakalauro mokslų psichologijos studijų programos. BA rengia jus už pradinio lygio psichologijos pozicijas ir grad school. Taip pat galite pasirinkti pridėti klinikinę koncentraciją į savo bakalauro laipsnį, kad pasiruoštumėte tapti konsultantu ar psichologijos konsultavimo praktika. BS laipsnis gali būti jums tinkamas pasirinkimas, jei jus domina dirbti psichologijos srityje, kurioje daugiau dėmesio skiriama mokslui ir matematikai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Messiah College

Sukurkite savo kūrybinius įgūdžius, kai pasiruojate užsiimančiai karjerai kaip akredituota programos menininkė! ... [+]

Studijos menas (BA arba BFA) Mesijo kolegijoje

Sukurkite savo kūrybinius įgūdžius, kai pasiruojate užsiimančiai karjerai kaip akredituota programos menininkė!

Meno bakalauras (BA) skirtas studentams, norintiems įgyti platų laisvųjų menų ugdymą, akcentuojant vizualinio meno studijas. Dailės bakalauras (BFA) skirtas studentams, norintiems maksimaliai išnaudoti studijų pakrovimą, ypač tiems, kurie ketina studijuoti magistro laipsnį (MFA). Nors ji išlaiko daug laisvųjų menų BA pločio, jo dėmesys skiriamas studijų praktikai ir teorijai.

Studijos meno pagrindiniai bruožai

Mesijas kolegijos studijų meno pagrindu galėsite:

Sužinokite iš žymių atlikėjų per mūsų lankomus menininkus ir dėstytojus kiekvieną semestrą. Tyrimas su dėstytojais, kurie praktikuojasi menininkus, ir jų darbas buvo rodomas parodose ir leidiniuose visoje šalyje ir visame pasaulyje, taip pat su meno istorikumi, kuris dirbo didžiuosiuose muziejuose ir plačiai paskelbė. Rodykite savo kūrybinius darbus regioniniu mastu. Parodyk savo darbą savo kasmetinėje dailės parodoje. Būkite gerai pasirengę aukštojoje mokykloje (BFA programa). Turėkite galimybę dalyvauti praktikoje. Dalyvavimas departamento apdovanojimų programoje ir (arba) nepriklausomo tyrimo metu. išsamių tyrimų ir studijų galimybes. Sukurkite tvirtą kūrybinį kūrybą, kad pasirengtumėte aukščiausiojo meno parodai. Vyresnysis turi specialią studijų erdvę "Frey Hall" vyresnėse studijose. Atlikite metinę kelionę į pagrindinį JAV miestą, kad galėtumėte ištirti muziejus ir galerijas. Karjeros galimybės studijų meno specialistams ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Mechanicsburg
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

A falcon's eye view of Messiah College

2017 Move-In Day at Messiah College