Millikin University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Millikin universiteto!

MILLIKIN yra nepriklausoma, ketverių metų universitetas, kuris yra privati ​​finansuojama ir turi maždaug 2200 studentų tradicinių ir netradicinių bakalauro ir magistro studijų programų priėmimą. Įsikūręs Decatur, Ilinojus, jūs greitai pastebėsite, kad iš Millikin švietimo parašas yra unikali patirtis mums patinka skambinti Veiklos mokymasis.

Nuo įkūrimo prieš daugiau nei 110 metų, MILLIKIN veikė prie teikiant išsilavinimą, kuris sujungia teoriją su praktika filosofija. Nors tai buvo radikali idėja tuo metu, mes žinome, kad šiandien praktika nepakanka.

Šiandien studentai turi atlikti savo žinias tam, kad būtų tikrai pasirengę už sėkmingą karjerą po kolegijos. Per svaiginančius patirtį, pavyzdžiui, stažuotes, CO-mokymo, veikia verslą, keliančių mokslinių tyrimų ekspertų, ir scenos priešais auditoriją - studentai rasti naujų būdų, kaip gyventi savo gyvenimą ir pasinaudoti jų sunkų darbą atlygį.

Rezultatas:

MILLIKIN absolventų su patirtimi ir pasitikėjimo sėkmei. 2014, 96% absolventų įgytą darbo arba pradėti pereiti ar profesinių mokyklų per šešis mėnesius nuo baigimo.

Misija

Siekiant įgyvendinti švietimo Millikin universiteto pažadą buvo ištikimas savo steigiamajame vizijos 100 metų. Mūsų studentai mokosi per realaus pasaulio projektus, kurie stiprina klasėje patirtį, padėti ugdyti praktinius įgūdžius ir išreikšti universiteto atsakomybę į Bendriją. Jie mokosi pamatyti ryšius su kitų akademinių disciplinų pademonstruoti žmogaus patirties įvairovę, tarp technologijų ir visuomenės sąveika ... Ir jie sužino, sau ir kitiems, plėtoti pagarbą skirtumams ir dėl visų orumą.

Tuo MILLIKIN, mes parengti studentus:

Profesinės sėkmės Demokratinio pilietiškumo globalioje aplinkoje Asmens gyvenimo prasmės ir vertės

Mūsų vizija

MILLIKIN universitetas yra nacionalinis lyderis Performance gyvenimą

Mūsų vertybės

Tuo Millikin University, mes vertiname:

Įsipareigojimas žinių atradimas Civilinė diskusijos Aistra ir entuziazmas Orumas ir pagarba asmenims Įvairi ir integracinio bendruomenė Sąžiningumas ir atsakomybė Gerinti didesnio gėrio

Kas buvo Jamesas MILLIKIN?

Jamesas MILLIKIN gimė Ten Mile, Washington County, Pensilvanija, rugpjūčio 2, 1827 pagal dr Albert REYNOLDS Taylor tyrimai, kurie nustatė nemažai abejonių, kad tikslių datų. Jis buvo Abelio ir Nancy (Van Dyke) MILLIKIN, saikingai turtingo ūkininko Vakarų Pensilvanijos sūnus. Jo senelis atvyko iš Airijos, kaip Scotch-Airijos presbiterionų 1771. Jo motina buvo olandų kilmės, kurių protėviai atvyko į Ameriką XVII amžiuje. Jamesas MILLIKIN vėliau pavadinti Van Dyke Street Northwest Decatur jos garbei maždaug 1880.

Mažai tikrai žinoma apie jo vaikystę. Kaip žemės ūkio berniukas Jamesas padėjo vairuoti bandas jaučių į Niujorką. Atsižvelgiant į 1846 m rudenį, jis matriculated Vašingtono koledžas (dabar Washington Jefferson College), Vašingtonas, Pensilvanija. Tai buvo, o lankyti Vašingtoną, kad jis padarė įžadą rado mokymosi instituciją, jei kada nors jis galėjo, kad tilptų jaunimą profesijų.

Iš vakarų suvilioti vadinamas Jokūbą ir 1849 jis lydi savo tėvą dėl avių diską į Indianos ir vėl 1850 iki Danville, Ilinojus. Per 1850 žiemą, jis buvo Wabash koledžo, nors įrašų nėra aišku, ką jis studijavo, arba kaip ilgai. Grįžęs į Pensilvanijos 1851 daugiau avių, jis vėl vairavo juos Danville su partneriu pavadintas McFarland.

Per 1850-ųjų, James ir toliau didinti savo avių ir galvijų. Jis išsinuomojo daugelio ūkių ganyti ir buvo vadinamas "galvijų karalius Prairie narėje." Jis taip pat pradėjo pirkti nekilnojamąjį turtą, dauguma jį iš viešo naudojimo.

1856, James MILLIKIN atvyko į Decatur, kur jis tęsė gyvulių ir nekilnojamas turtas santykiuose. Sausio 1 1857, jis vedė Anna Berenikė "Aston, dukra kun Samuel M. Aston, pastorius Cumberland presbiterionų bažnyčios Siono kalno nuo 1855. P Aston buvo pastorius presbiterionų bažnyčia dešimt Mile, Pensilvanija, kai Jamesas buvo jo ankstyvoje paauglystėje, o Ana ir jos sesuo Nansi buvo išsilavinę Vašingtono Moteris seminarijos Vašingtone.

Jamesas MILLIKIN įvesta bankų verslą 1860, pateikdamas savo lenta J. MILLIKIN & Co. priešais pastatą, kuris buvo anksčiau namo į Railroad banko, kuris neseniai nepavyko. Jis palaipsniui mažinamas jo gyvulininkystės ūkiams ir paskyrė savo interesus nekilnojamojo turto ir bankininkystės, su kai investicijų į vietos pramonės. Jis padėjo Sąjungos Iron Works organizacijos, veikiančios kaip jos pirmininkas, taip pat Decatur anglių Company. Jo bankas tapo didžiausia bankininkystės institucija Ilinojaus išorės Čikagos. 1897, jis reorganizuotas savo banką kaip Millikin nacionalinio banko Decatur.

Jis tarnavo įvairių lentų mieste, įskaitant nario stebėtojų tarybos ir kaip Alderman. Nors jis bėgo valstybės senatorius, iš bankų nepasitikėjimas, kuris buvo ryškus Vidurio Vakaruose jį nugalėjo.

1876, jis pastatė namus pušies ir Vakarų pagrindinių gatvių Decatur. Po universiteto įkūrimo p MILLIKIN tęsė bankininkystės verslo iki savo mirties kovo 2, 1909 in Orlando, Florida.

Ponia MILLIKIN mirė liepos 29, 1913. Į Decatur miesto ji paliko savo ankstyvą auka, Anna B. MILLIKIN namuose amžiaus moterų, kurios buvo organizuota 1879 metais, kaip mergaičių gamybiniu mokyklos senutės "buveinės. Savo valia, ji testamentu savo namus ir daug būti iš Decatur dailės institute, priklausanti universitete ir kartu valdo universitetą ir iš Decatur piliečių namo. Ji dalyvavo universiteto spalvų parinkimo ir tarnavo kaip pirmininkas Moterų Hall skyriuje Pastato komiteto po liepos 7, 1908. Fakultetas komitetas ir valdytojų taryba vėliau pavadinti šį bendrabutį "Aston Hall savo šeimai. Į Millikins mirė be klausimu, be filantropijos dovanos į Decatur mieste.

MILLIKIN vizija

Kas Jamesas MILLIKIN įsivaizdavo, kai jis įkūrė MILLIKIN universitetas 1901 buvo unikalus: universitetą, kad apimtų "praktinę" pusę mokymosi kartu su "literatūrinė ir klasikinis;" ir, nors susijęs su presbiterionų bažnyčia, tai nebūtų siaurai "sektų" bei liktų atvira visiems.

Rezultatas yra vienas iš tautos pirmųjų mažų, bendrojo lavinimo universitetų, kurie, šimtmečiu vėliau, turi tris profesinių mokyklų ir vienas laisvųjų menų ir mokslų; gerai suapvalinti universiteto, kur programos klasikinės muzikos vie į meistriškumo su tais apskaitos ir sveikatos mokslų.

Įsipareigojimas įvairovės

MILLIKIN universitetas yra įsipareigojusi sukurti universiteto kultūrą, kuri gerbia ir vertybių įvairovę. Tuo MILLIKIN įvairovė yra vertinamas bendrais bruožais, įskaitant rasės, tautybės, socialinės-ekonominės padėties, lyties, negalios, tautybės, religijos, seksualinės orientacijos, ir amžių.

Per studentų įvairovė, darbuotojų, dėstytojų ir administratorių ir sukuriant aplinką, kurioje vertinama įvairovė įdarbinimo, MILLIKIN siekia suteikti užsiima mokymosi bendruomenę, kurioje įvairovė padidina bendrą mokymosi patirtį. MILLIKIN universitetas yra įsipareigojusi:

Kurti įvairių universiteto gyventojų, Skatinimas universiteto atmosferą, kurioje būtų vertinama kultūrų įvairovė ir Generatoriniai universiteto mokymosi bendruomenę, kuris apima įvairovę.

MILLIKIN nuolat plėtoja politiką ir procedūras, ir skiria išteklius būdų, atitinkančių šiuos įsipareigojimus. Tai Millikin universiteto politika sau lygias galimybes visiems be išimties ar diskriminacijos asmenims dėl rasės, etninės kilmės, socialinės-ekonominės padėties, lyties, negalios, tautybės, religijos, seksualinės orientacijos arba amžiaus.

MILLIKIN universitetas. Kur studentai klestėti.

Mūsų aistros gali būti skirtingi, bet mūsų tikslai yra tie patys: akademinės sėkmės, karjeros paruošimo ir asmeninio augimo. MILLIKIN universitetas suteikia jums įrankius, reikalingus sėkmingai kiekvienoje iš šių sričių.

Akivaizdu akademikai yra pagrindinis jūsų kolegijoje patirtį, tačiau kolegija yra tiek daug daugiau nei tai. Mes suprantame, kad turite poreikius ir interesus, kurie peržengia klasėje ir mes esame įsipareigoję teikti palankią aplinką, kuri padeda jums sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu.

Iš būsto studentų organizacijoms, o nuo juoktis interviu vidines sporto komandų, MILLIKIN turi galimybių, kad bus padaryti jums jaustis kaip namie.

Vietos

Decatur

Address
1184 W. Main St.

62522 Decatur, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis