Oficialus aprašymas

Ką daro MiraCosta College ?

Apie mūsų mokinius

Tiek studentai, tiek darbuotojai turi draugišką atmosferą ir jausmą, kad visi esame čia, kad padėtų vieni kitiems. Mūsų įvairialypė studentų organizacija apima įvairaus amžiaus, etninių grupių ir kultūrinės kilmės žmones.

 • Kredito registracija: 14,773
 • Ne kreditų registracija: 2,479
 • Kredito įrašymas pagal lytį: Moteris: 57% Vyras: 43%
 • Vidutinis amžius: 26
 • Kredito registracija pagal etninę priklausomybę:
  • Afroamerikietis: 4%
  • Balta: 45%
  • Ispaniškas: 34%
  • Azijos, Ramiojo vandenyno salų gyventojai: 8%
  • Keli: 7%
  • Kita: 2%
 • Aktyvūs kariniai / veteranai / priklausantys: 1,396
112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Kolegijos fondas

„ MiraCosta College fondo vizija yra užtikrinti, kad niekam nebūtų uždrausta įgyti išsilavinimą dėl finansinių poreikių ir kad ištekliai būtų prieinami praturtinant koledžo patirtį visiems studentams. Fondas yra 501 (c) (3) pelno nesiekianti korporacija, kuriai vadovauja bendruomenių lyderių savanorių valdyba ir kurią administruoja Vystymosi ir kolegijos fondas. Per pastaruosius penkerius metus fondas daugiau nei dvigubai prisidėjo prie kolegijos, o tai savo ruožtu trigubai padidino stipendijų ir dvigubų privačių išteklių, kurie remia universiteto programas, skaičių. Vienas iš Fondo prioritetų yra „MiraCosta“ pažadas, kuris suteiks kolegijai metus, kai mokestis nebus mokamas reikalavimus atitinkantiems studentams. „Promise“ taip pat finansuos vadovėlius ir mokomuosius mokymus tiems, kurie įsipareigoja laikytis Promise reikalavimų.

Asmenys, korporacijos ir pilietinės grupės bendradarbiauja su MiraCosta College fondu siekdami savo filantropinių tikslų. Daugelis nusprendžia finansuoti stipendijas, o kiti remia akademinių programų ir priemonių tobulinimą per Prezidento ratą. Naudos gavėjai kasmet prisideda nuo $ 1000 iki 10 000 JAV dolerių ir remia įvairius poreikius kolegijoje, įskaitant stipendijas studentams, kapitalo projektus, stipendijas programoms ir švietimo įrangą. Prezidento „Circle“ nariai kviečiami susitikti su „MiraCosta“ prezidentu, kad sužinotumėte apie kolegiją ir jos vaidmenį bendruomenėje ir dalintųsi savo idėjomis, taip sukuriant vertingą ryšį tarp kolegijos ir bendruomenių, kurias ji tarnauja.112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Misija

Misija

„MiraCosta“ bendruomenės koledžo rajono misija yra suteikti geresnes švietimo galimybes ir studentų paramos paslaugas įvairiems besimokančiųjų gyventojams, daugiausia dėmesio skiriant jų sėkmei. „MiraCosta“ siūlo bakalauro laipsnius, universitetų perkėlimo kursus, karjeros ir technikos švietimą, sertifikavimo programas, pagrindinių įgūdžių ugdymą ir mokymosi visą gyvenimą galimybes, stiprinančias ekonominę, kultūrinę, socialinę ir švietimo gerovę bendruomenėse, kuriose ji dirba.

Instituciniai tikslai

I tikslas. MiraCosta bendruomenės koledžo rajonas taps pirmaujančia švietimo įstaiga, įsipareigojusi diegti naujoves ir ištirti geriausią praktiką, plačią prieigą prie aukštojo mokslo ir aplinkos tvarumą.

II tikslas. MiraCosta bendruomenės kolegijos rajonas taps institucija, kurioje kiekvienas studentas turi didelę tikimybę pasiekti akademinę sėkmę.

III tikslas. MiraCosta bendruomenės koledžo rajonas institucionalizuos veiksmingus planavimo procesus, sistemingai naudodamasis duomenimis priimant sprendimus.

IV tikslas. MiraCosta bendruomenės koledžo rajonas parodys aukštus priežiūros ir fiskalinio atsargumo standartus.

V. tikslas. MiraCosta bendruomenės koledžo rajonas bus sąžiningas bendruomenės partneris.

Vieta

MiraCosta bendruomenės koledžo rajonas yra San Diego apskrityje, pietinėje Kalifornijos pakrantėje, tarp Orange County į šiaurę ir San Diego metropolinės zonos į pietus. Rajonas yra maždaug 35 mylių į šiaurę nuo San Diego ir 90 mylių į pietus nuo Los Andželo. Rajone yra Oceanside, Carlsbad, Encinitas, Rancho Santa Fe, Solana paplūdimys, Del Mar, La Costa, Olivenhain, ir Carmel slėnio bei Camp Pendleton jūrų bazės dalys.

Šiaurės San Diego apskritis yra žinoma dėl savo išskirtinių K-12 mokyklų ir puikių aukštojo mokslo pasirinkimų gausos. MiraCosta College aptarnaujami valstybiniai mokyklų rajonai yra Karlsbadas, Kardifas, Del Maras, Encinitas, Oceanside, Rancho Santa Fe, San Dieguito ir Solana paplūdimiai. Vietos kolegijos ir universitetai yra „Cal State San Marcos“, Nacionalinis universitetas, Palomaro koledžas, San Diego valstybinis universitetas, UCSD ir San Diego universitetas.

San Diego turizmo tarnybos interneto svetainėje San Diego Šiaurės apskritis apibūdinama kaip plati, plati sritis, žinoma dėl savo nesugadintų paplūdimių, gamtos konservų ir mylių nuo atvirų erdvių. Nuo „Del Mar“ iki „Oceanside“, Šiaurės apskrities pakrantė yra unikalių vaizdingų pajūrio kaimų, turinčių nedidelį miestelį, eilutė.

Jei ieškote galimybių užsiimti lauko veikla San Diege, šiauriniame regione yra daug. Nuo pėsčiųjų ir jodinėjimo Los Peñasquitos kanjono draustinyje, stovyklavietėje ir baidarėmis Carlsbad lagūnoje, dviračiais palei istorinį 101 greitkelį, sportinę žvejybą, banginių stebėjimą ar banglenčių liniją nuo La Jolla iki Oceanside pramogauti. „National Geographic“ neseniai pavadino geriausius pasaulio banglenčių miestus San Diego šiauriniame Encinito miestelyje.

Šiaurės apskrities pakrantės regione yra keletas San Diego populiariausių lankytinų vietų, tarp jų Kalifornija, „Sea Life“ akvariumas ir „Legoland“ vandens parkas, „Carlsbad“ gėlių laukai ir „Del Mar“ parodų rūmai. liepos mėn. pradžioje, o po to - „Del Mar“ grynaveislių lenktynes iki rugsėjo pradžios. Taip pat yra San Diego botanikos sodas, skirtas San Diego vietinei florai ir faunai pažvelgti, o rytinėje Šiaurės apskrities dalyje - San Diego zoologijos sodas Safari parkas, Las Vegaso stiliaus Indijos kazino žaidimai ir sauja: puikios vyno gamyklos ir vietinės alaus daryklos. Meno mėgėjai mėgsta „Oceanside“ meno muziejų ir „LUX“ meno institutą.

San Diego Šiaurės apskrities pakrantės ir vidaus regionai taip pat yra golfo žaidėjų rojus, iš kurių galima rinktis daugiau nei 40 skirtingų kursų. „Arnold Palmer“ suprojektuotas „Park Hyatt Aviara“ ir „Tom Fazio“ suprojektuoti „Grand Del Mar“ golfo aikštynai yra išskirtinai suprojektuoti aplink natūralius kraštovaizdžius ir vietinę augmeniją.

San Diego šiaurinis regionas suteikia jums tik valandą nuo Disneilendo, bet vis dar arti San Diego centro, kur yra netoliese Balboa parko, San Diego zoologijos sodo, Gaslamp kvartalo ir SeaWorld San Diego muziejai.

Šiaurės San Diego apskrityje gyvena aštuonios šalies sparčiausiai augantys miestai, įmonės ir šeimos yra nukreiptos į Šiaurės apskrities saulėtą vidaus slėnį ir vaizdingas pakrantės bendruomenes.111577_pexels-photo-1152500.jpeg

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

MiraCosta College

Baigiamajame bakalauro studijų programoje tobulinami įgūdžiai, gebėjimai ir žinios, kurias studentai turi dirbti unikalioje biologinės gamybos aplinkoje. Ji pabrėžia taik ... [+]

Biomasės gamyba

Biomanufacturing bakalauro studijų programa plėtoja įgūdžius, gebėjimus ir žinias, kurių studentai turi dirbti unikalioje biologinės gamybos aplinkoje. Ji pabrėžia taikomą, kiekybinę biotechnologinių procesų projektavimo ir eksploatacinių savybių analizę, kad studentai pasirengtų įsidarbinti biotechnologijos pramonės, kurioje yra bioterapijos, diagnostikos, prekių ir paslaugų bei pramonės produktų, gamybos sektoriuje.

Biomanufacturing bakalauro studijų programą reikia baigti 120 semestro vienetų, įskaitant 45 vienetų viršutinio skyriaus kursinių ne mažiau kaip 12 vienetų gyventi MiraCosta College .Ben Wicks / Unsplash

Programa remiasi koledžo asocijuota studijų programa biomanufacturing, leidžia studentams, kurie baigia asocijuotas laipsnis arba lygiavertis kursinių iš kitų kolegijų įvesti kaip juniorai ir uždirbti bakalauro laipsnį. Studentai, uždirbantys kolegijos bakalauro laipsnį, turi užpildyti arba CSU-GE (B planas), arba IGETC (planas C) bendrojo lavinimo modelį, kad įgytų bakalauro laipsnį biotechnologijoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Oceanside
Susisiekti su mokykla
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MiraCosta College

MiraCosta College