Oficialus aprašymas

Monmouth College yra privati, selektyvi, gyvenamoji, nacionalinė laisvųjų menų kolegija, siūlanti didžiųjų gamtos mokslų, socialinių mokslų, meno ir humanitarinių mokslų, taip pat išskirtinių akademinių patarimų, mažų, seminarų stiliaus klasių, įvairios stažuotės ir studijų užsienyje galimybes, ir vasaros mokslinių tyrimų patirtis į apgalvotus, intelektualiai įsitraukusius ir ambicingus studentus.

 • Vieta: Monmouth, Ilinojus, gyventojų skaičius 9 091
 • Artimiausi miestai: Quad Cities - Rock Island, Moline ir East Moline, Ill .; Davenportas ir Bettendorfas (Ajova) (45 mylių); Peorija (65 mylių)
 • Registracija: 1000 studentų iš 22 šalių
 • Demografija: 50% vyrų, 50% moterų; 91% gyvena universitete; 35% amerikiečių mažumų ir tarptautiniai studentai
 • Kalendorius: semestras (du 17 savaičių terminai ir dvi 2 savaičių Škotijos sąlygos)
 • Studijų sritys: 35 didžiosios įmonės, 42 nepilnamečiai, 17 išankstinių profesinių trasų
 • Apdovanotas laipsnis: menų bakalauras
 • Studentų / fakulteto santykis: 10: 1
 • Vidutinis klasės dydis: 13 (79% klasių turi mažiau nei 20 studentų)
 • Campus: 112 ha, įskaitant 33 akrų gamtos draustinį / atletinį parką ir 6 akrų sodo sodą
 • Filialai

Selektyvi, nacionaliniu mastu užimta kolegija

Įkurta 1853 m. Scotch-Irish Presbyterian pionierių, Monmouth yra nacionaliniu mastu užimta, gyvenamoji, laisvųjų menų kolegija. Kolegija švenčia savo istoriją kaip neįvykdytą privačią kolegiją, skirtą aukštąjį išsilavinimą.

Tikėdami, kad visiems turėtų būti suteiktos vienodos švietimo galimybės, „Monmouth“ steigėjai ignoravo populiarią konvenciją, laisvai priimdami spalvas ir moteris. Monmouth universitete buvo įkurtos dvi ankstyviausios ir geriausiai žinomos brolijos moterims - Pi Beta Phi ir Kappa Kappa Gamma. „Monmouth“ turi išskirtinę karo istoriją, skaičiuodama keturis Garbės medalius iš savo absolventų. Jis apdovanoja savo įkūrėjų dvasią per apdovanojimus pelnęs vamzdžių juosta, užregistruotas tartanas ir laimėjusi kovos su Škotija sporto tradicija.

Kaip besimokančiųjų bendruomenė, Monmouth stengiasi sukurti ir palaikyti vertybių, intelektualiai sudėtingų, estetiškai įkvepiančių ir kultūriniu požiūriu įvairialypę aplinką. Kolegija integruoja ketverių metų bendrojo lavinimo programą, kurioje nuodugniai studijavo pagrindinę ir turtingą mokymo programą, kad būtų skatinamas ryšių tarp disciplinų ir didesnių reikšmės modelių atradimas. Per šias patirties Monmouth studentai ištiria įvairias žmogaus būklės perspektyvas ir pasiruošia turtingam asmeniniam ir profesiniam gyvenimui - vadovavimui, pilietiškumui ir tarnystei pasauliniu mastu.

Kolegija, stebėdama ir dalyvaudama, siekia gilinti mokinių supratimą ir vertę kūrybinę įtampą, kuri egzistuoja tarp demokratijos, pliuralizmo, lygybės ir laisvės principų šioje šalyje ir už jos ribų.111248_MonmouthSign.jpg

Misija

Kaip bakalauro laisvųjų menų kolegija, mes pripažįstame glaudų ryšį tarp fakulteto ir studentų, kad jie būtų esminiai mūsų mokymosi aplinkoje.

Kaip besimokančiųjų bendruomenė, mes siekiame sukurti ir palaikyti vertybių, intelektualiai iššūkių, estetiškai įkvepiančią ir kultūriškai įvairią aplinką, o mes laikome pagrindinį mūsų įsipareigojimą laisvųjų menų ugdymui ir vieni kitiems.

Mes integruojame ketverių metų bendrojo lavinimo programą su nuodugniu tyrimu pagrindinėje ir turtingoje bendrojo ugdymo veikloje, siekiant skatinti ryšių tarp disciplinų ir didesnių prasmės modelių atradimą. Per šią patirtį mes padedame savo studentams ištirti įvairias žmogaus būklės perspektyvas ir pasirengti turtingam asmeniniam ir profesiniam gyvenimui - vadovavimui, pilietiškumui ir tarnystei pasauliniu mastu.

Monmouth College buvo įkurtas 1853 m. Kaip universiteto bendruomenė, mes gerbiame tą paveldą ir vertiname religinę įvairovę, kai tiriame dvasinį žmogaus egzistencijos aspektą ir santykį tarp tikėjimo ir žinių.

Kaip stebėtojai ir dalyviai, mes stengiamės gilinti savo supratimą ir vertę kūrybinę įtampą, kuri egzistuoja tarp demokratijos, pliuralizmo, lygybės ir laisvės principų mūsų pačių tautoje ir už jos ribų.

Tikslas

Būdama bakalauro studijų programa, Monmouth College yra:

 1. Parengti studentus turtingam asmeniniam ir profesiniam gyvenimui.
 2. Parengti studentus vadovavimo, tarnybos ir pilietiškumo pozicijoms pasauliniu mastu.
 3. Skatinti sąmoningumą ir kartais prieštaringų principų, egzistuojančių demokratijoje, pliuralizme, lygybėje ir laisvėje, tyrimą.
 4. Sukurkite ir palaikykite mokymosi aplinką, kuri yra vertinga, intelektualiai sudėtinga, estetiškai įkvepianti ir kultūriškai įvairi. Tai įtraukia:
  1. Suteikti studentams ketverių metų bendrojo lavinimo programą, nuodugniai studijuoti pagrindinėse mokyklose ir turtingas mokymo programas.
  2. Skatinti ryšių tarp disciplinų ir didesnių reikšmės modelių atradimą.
  3. Skatinti suprasti vertybių sistemą, kurią formuoja individuali ir kolektyvinė patirtis.
 5. Ištirti dvasinę žmogaus egzistencijos dimensiją ir ryšį tarp tikėjimo ir žinių.
 6. Supažindinkite studentus su įvairiomis perspektyvomis apie žmogaus būklę ir skatinkite savimonę apie pasaulines perspektyvas tiek per ugdymo turinį, tiek per universiteto gyvenimą.
 7. Skatinkite ir skatinkite intelektinį tyrimą ir kritinę analizę pasitelkdami mentorystės ryšius, kuriems būdingas individualus dėmesį.
 8. Sukurti kūrybiškumą ir įgūdžius rašytinėje ir žodinėje komunikacijoje ir meninėje raiška.
 9. Suprasti meno, humanitarinių, gamtos mokslų ir socialinių mokslų tyrimo ir išraiškos metodus.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Monmouth College

Biologijos mokymo programa suteikia galimybę studentams suprasti struktūrą ir procesus, kurie apibūdina gyvenimą ir vertina didžiulę gyvų organizmų įvairovę. Kursinis dar ... [+]

Biologijos mokymo programa suteikia galimybę studentams suprasti struktūrą ir procesus, kurie apibūdina gyvenimą ir vertina didžiulę gyvų organizmų įvairovę. Kursinis darbas yra subalansuotas tarp trijų biologinės organizacijos skalių: ląstelių / molekulių, fiziologijos / organizmo ir ekologijos / evoliucijos.

Svarbi pagrindinė sudedamoji dalis yra savarankiškas tyrimas, leidžiantis studentui susipažinti su mokslo procesu tiriant specifinę biologinę laboratorijos ar lauko problemą.

Dauguma kursų yra išsamūs, o ne intensyvūs, o tai suteikia studentui didelį platumą visuose biologiniuose moksluose. Toks mokymas gali lemti konkretesnį darbą, pvz., Magistrantūros ar profesinę mokyklą, darbą vyriausybėje ar pramonėje, arba mokymą vidurinio ir koledžo lygmeniu. Biologai, kurie yra laisvųjų menų kolegijų absolventai, dažnai siūlo darbdaviams platesnę, lankstesnę požiūrį į artėjančias problemas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Monmouth
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Monmouth College

Dvejopo laipsnio inžinerija - tai būdas derinti inžineriją su laisvųjų menų ugdymu. Skirtingai nuo tradicinių inžinerinių mokyklų programų, dvejopo laipsnio studentai dau ... [+]

Dvejopo laipsnio inžinerija - tai būdas derinti inžineriją su laisvųjų menų ugdymu. Skirtingai nuo tradicinių inžinerinių mokyklų programų, dvejopo laipsnio studentai daug laiko praleidžia studijuodami ne inžinerijos ir gamtos mokslų srityse. Dviejų laipsnių studentai laiko mokytis meno, humanitarinių ir socialinių mokslų, taip pat gamtos mokslų. Dvejopo laipsnio programa suteikia studentams daugiau laisvo pasirenkamumo ir galimybę tapti plačiai išsilavinusiu. Gerai rašyti ir kalbėti gerai yra svarbūs Monmouth College dviejų laipsnių programos aspektai.

Manome, kad plačiai išsilavinęs asmuo yra geriau pasirengęs gyventi asmeniškai ir profesionaliai, ir bus geresnis inžinierius. Kadangi daugelis inžinierių greitai pereina nuo „gryno“ inžinerijos į valdymo inžinierius, plačiai mokoma, kurią jie gauna dvejopo laipsnio programoje, juos gerai paruošia ateičiai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Monmouth
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Monmouth College

„ Monmouth College “ kompiuterių mokslų majoras skirtas parengti studentus karjerai kompiuterių mokslo srityje, teikiant aukštos kokybės bakalauro išsilavinimą laisvųjų m ... [+]

Kompiuterių mokslas yra sparčiai auganti ir nuolat besikeičianti sritis, pirmiausia susijusi su programinės įrangos kūrimu ir kūrimu. Tyrimas kompiuterių mokslo srityje plėtoja gebėjimus logiškai mąstyti ir skatina puikius problemų sprendimo įgūdžius. Su šiuo pasirengimu kompiuterių mokslų absolventai ir toliau turi didelę paklausą.

„ Monmouth College “ kompiuterių mokslų majoras skirtas parengti studentus karjerai kompiuterių mokslo srityje, teikiant aukštos kokybės bakalauro išsilavinimą laisvųjų menų aplinkoje. Departamento tikslas - parengti studentus pradinio lygio pareigoms ir padėti jiems sukurti tvirtą žinių pagrindą, būtiną studijų ir visą gyvenimą trunkančiam mokymuisi. Mokymo programoje pabrėžiamas problemų sprendimas ir suteikiama studentams teorijos ir praktinės patirties derinys, taip pat diegiami etikos ir socialiniai klausimai, susiję su disciplina.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Monmouth
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Monmouth College

Monmouth College yra įsipareigojusi šviesti rytojaus lyderius. Politikos mokslų laipsnis suteikia studentams pagrindą, kurį jie turi tapti sėkmingais lyderiais praktiškai ... [+]

Monmouth College yra įsipareigojusi šviesti rytojaus lyderius. Politikos mokslų laipsnis suteikia studentams pagrindą, kurį jie turi tapti sėkmingais lyderiais praktiškai bet kurioje srityje. Nesvarbu, ar tikslas yra absolventų mokykla, vyriausybė ar verslas, politikos mokslų laipsnis suteiks studentams priemones, reikalingas jų potencialui realizuoti.

Studijų politikos mokslų studija Monmuta padeda mokiniams priprasti prie paviršutiniškų kalbėjimo taškų ir analizuoti struktūrinius ir istorinius galios santykių kontekstus. Naudodamiesi kiekybine ir kokybine analize, studentai taps tikrais laisvųjų menų mokslininkais ir įgis plačių žinių apie socialinius mokslinius metodus. Studentai įgis lyginamąjį politinių sistemų ir ideologijų supratimą ir galės geriau pereiti į naująją pasaulinę visuomenę. Tai savo ruožtu suteiks studentams gilesnę perspektyvą savo pačių pasaulio kampe.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Monmouth
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Monmouth College

Psichologijos studentai išmoks suprasti biologinius, vystymosi ir socialinius žmogaus ir gyvūnų elgsenos veiksnius. Mūsų programa suteiks jums reikiamų priemonių, kad ate ... [+]

Psichologijos studentai išmoks suprasti biologinius, vystymosi ir socialinius žmogaus ir gyvūnų elgsenos veiksnius.

Mūsų programa suteiks jums reikiamų priemonių, kad ateityje galėtų sėkmingai dirbti, suteikiant intelektualinį ir praktinį dalyvavimą per stažuotes, dalyvavimą konferencijose, kelionės ir mokslinių tyrimų galimybes. Pagrindinis psichologijos kursas reikalauja 9,5 kursų. Kursai skirstomi į tris kategorijas: Reikalingi kursai, Pamatiniai kursai ir Išplėstiniai kursai.

„ Monmouth College Psychology“ programa suteikia studentams tris išsamias patirties sritis:

Praktinė laboratorinė patirtis - studentai atliks tyrimo metodus ir pažangias laboratorijų klases, o didžiosios įmonės privalo atlikti nepriklausomus mokslinių tyrimų projektus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Monmouth
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Monmouth College

Monmouth College turi išskirtinį požiūrį į prekybos studijas; taigi pavadinimas „Politinė ekonomika ir prekyba“. Programa yra pagrįsta pamatiniu įsitikinimu, kad žmonės n ... [+]

Monmouth College turi išskirtinį požiūrį į prekybos studijas; taigi pavadinimas „Politinė ekonomika ir prekyba“. Programa yra pagrįsta pamatiniu įsitikinimu, kad žmonės nuolat kuria naujoviškus naujus procesus, kad išspręstų problemas nuolat besikeičiančiame pasaulyje, apimančiame geriausias iš laisvųjų menų tradicijų ir vertybių.

Studentai išmoks suprasti skaičiuoklės analizę, rinkų veikimą, pagrindines rinkodaros sąvokas ir valdymo esmę, kad galėtų efektyviai veikti pasaulio ekonomikoje. Tradicinių verslo programų ir „Monmouth“ požiūrio skirtumai yra dramatiški. Pagrindinis dėmesys skiriamas ilgalaikiam, o ne trumpalaikiam. Tai yra skirtumas tarp šiandieninių problemų valdymo ir pasirengimo rytojaus pokyčiams. Tai ne tik mokymas darbui baigimo metu; tai yra ugdymas asmeniniam ir profesiniam augimui.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Monmouth
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba