Monmouth College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Monmouth College yra privati, selektyvi, gyvenamoji, nacionalinė laisvųjų menų kolegija, siūlanti didžiųjų gamtos mokslų, socialinių mokslų, meno ir humanitarinių mokslų, taip pat išskirtinių akademinių patarimų, mažų, seminarų stiliaus klasių, įvairios stažuotės ir studijų užsienyje galimybes, ir vasaros mokslinių tyrimų patirtis į apgalvotus, intelektualiai įsitraukusius ir ambicingus studentus.

 • Vieta: Monmouth, Ilinojus, gyventojų skaičius 9 091
 • Artimiausi miestai: Quad Cities - Rock Island, Moline ir East Moline, Ill .; Davenportas ir Bettendorfas (Ajova) (45 mylių); Peorija (65 mylių)
 • Registracija: 1000 studentų iš 22 šalių
 • Demografija: 50% vyrų, 50% moterų; 91% gyvena universitete; 35% amerikiečių mažumų ir tarptautiniai studentai
 • Kalendorius: semestras (du 17 savaičių terminai ir dvi 2 savaičių Škotijos sąlygos)
 • Studijų sritys: 35 didžiosios įmonės, 42 nepilnamečiai, 17 išankstinių profesinių trasų
 • Apdovanotas laipsnis: menų bakalauras
 • Studentų / fakulteto santykis: 10: 1
 • Vidutinis klasės dydis: 13 (79% klasių turi mažiau nei 20 studentų)
 • Campus: 112 ha, įskaitant 33 akrų gamtos draustinį / atletinį parką ir 6 akrų sodo sodą
 • Filialai

Selektyvi, nacionaliniu mastu užimta kolegija

Įkurta 1853 m. Scotch-Irish Presbyterian pionierių, Monmouth yra nacionaliniu mastu užimta, gyvenamoji, laisvųjų menų kolegija. Kolegija švenčia savo istoriją kaip neįvykdytą privačią kolegiją, skirtą aukštąjį išsilavinimą.

Tikėdami, kad visiems turėtų būti suteiktos vienodos švietimo galimybės, „Monmouth“ steigėjai ignoravo populiarią konvenciją, laisvai priimdami spalvas ir moteris. Monmouth universitete buvo įkurtos dvi ankstyviausios ir geriausiai žinomos brolijos moterims - Pi Beta Phi ir Kappa Kappa Gamma. „Monmouth“ turi išskirtinę karo istoriją, skaičiuodama keturis Garbės medalius iš savo absolventų. Jis apdovanoja savo įkūrėjų dvasią per apdovanojimus pelnęs vamzdžių juosta, užregistruotas tartanas ir laimėjusi kovos su Škotija sporto tradicija.

Kaip besimokančiųjų bendruomenė, Monmouth stengiasi sukurti ir palaikyti vertybių, intelektualiai sudėtingų, estetiškai įkvepiančių ir kultūriniu požiūriu įvairialypę aplinką. Kolegija integruoja ketverių metų bendrojo lavinimo programą, kurioje nuodugniai studijavo pagrindinę ir turtingą mokymo programą, kad būtų skatinamas ryšių tarp disciplinų ir didesnių reikšmės modelių atradimas. Per šias patirties Monmouth studentai ištiria įvairias žmogaus būklės perspektyvas ir pasiruošia turtingam asmeniniam ir profesiniam gyvenimui - vadovavimui, pilietiškumui ir tarnystei pasauliniu mastu.

Kolegija, stebėdama ir dalyvaudama, siekia gilinti mokinių supratimą ir vertę kūrybinę įtampą, kuri egzistuoja tarp demokratijos, pliuralizmo, lygybės ir laisvės principų šioje šalyje ir už jos ribų.111248_MonmouthSign.jpg

Misija

Kaip bakalauro laisvųjų menų kolegija, mes pripažįstame glaudų ryšį tarp fakulteto ir studentų, kad jie būtų esminiai mūsų mokymosi aplinkoje.

Kaip besimokančiųjų bendruomenė, mes siekiame sukurti ir palaikyti vertybių, intelektualiai iššūkių, estetiškai įkvepiančią ir kultūriškai įvairią aplinką, o mes laikome pagrindinį mūsų įsipareigojimą laisvųjų menų ugdymui ir vieni kitiems.

Mes integruojame ketverių metų bendrojo lavinimo programą su nuodugniu tyrimu pagrindinėje ir turtingoje bendrojo ugdymo veikloje, siekiant skatinti ryšių tarp disciplinų ir didesnių prasmės modelių atradimą. Per šią patirtį mes padedame savo studentams ištirti įvairias žmogaus būklės perspektyvas ir pasirengti turtingam asmeniniam ir profesiniam gyvenimui - vadovavimui, pilietiškumui ir tarnystei pasauliniu mastu.

Monmouth College buvo įkurtas 1853 m. Kaip universiteto bendruomenė, mes gerbiame tą paveldą ir vertiname religinę įvairovę, kai tiriame dvasinį žmogaus egzistencijos aspektą ir santykį tarp tikėjimo ir žinių.

Kaip stebėtojai ir dalyviai, mes stengiamės gilinti savo supratimą ir vertę kūrybinę įtampą, kuri egzistuoja tarp demokratijos, pliuralizmo, lygybės ir laisvės principų mūsų pačių tautoje ir už jos ribų.

Tikslas

Būdama bakalauro studijų programa, Monmouth College yra:

 1. Parengti studentus turtingam asmeniniam ir profesiniam gyvenimui.
 2. Parengti studentus vadovavimo, tarnybos ir pilietiškumo pozicijoms pasauliniu mastu.
 3. Skatinti sąmoningumą ir kartais prieštaringų principų, egzistuojančių demokratijoje, pliuralizme, lygybėje ir laisvėje, tyrimą.
 4. Sukurkite ir palaikykite mokymosi aplinką, kuri yra vertinga, intelektualiai sudėtinga, estetiškai įkvepianti ir kultūriškai įvairi. Tai įtraukia:
  1. Suteikti studentams ketverių metų bendrojo lavinimo programą, nuodugniai studijuoti pagrindinėse mokyklose ir turtingas mokymo programas.
  2. Skatinti ryšių tarp disciplinų ir didesnių reikšmės modelių atradimą.
  3. Skatinti suprasti vertybių sistemą, kurią formuoja individuali ir kolektyvinė patirtis.
 5. Ištirti dvasinę žmogaus egzistencijos dimensiją ir ryšį tarp tikėjimo ir žinių.
 6. Supažindinkite studentus su įvairiomis perspektyvomis apie žmogaus būklę ir skatinkite savimonę apie pasaulines perspektyvas tiek per ugdymo turinį, tiek per universiteto gyvenimą.
 7. Skatinkite ir skatinkite intelektinį tyrimą ir kritinę analizę pasitelkdami mentorystės ryšius, kuriems būdingas individualus dėmesį.
 8. Sukurti kūrybiškumą ir įgūdžius rašytinėje ir žodinėje komunikacijoje ir meninėje raiška.
 9. Suprasti meno, humanitarinių, gamtos mokslų ir socialinių mokslų tyrimo ir išraiškos metodus.

Vietos

Monmutas

Address
East Broadway,700
61462 Monmutas, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis