Morris Brown College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Morris Brown College ( MBC ) krikščioniškais principais įkūrė Afrikos metodistų vyskupų bažnyčia. Jį Džordžijos valstija yra privati, koedukacinė, laisvųjų menų kolegija, užsiimanti dėstymu, tyrimais ir valstybės tarnyba menų, humanitarinių mokslų, socialinių ir socialinių mokslų srityse. gamtos mokslai ir profesinės programos.

„ Morris Brown College “ misija yra suteikti švietimo galimybes teigiamoje ir puoselėjančioje aplinkoje, kuri leistų jos studentams tapti visaverčiais asmenimis mūsų pasaulinėje visuomenėje. Kolegija rengia absolventus gyventi prasmingą ir naudingą gyvenimą, taip suteikdama jiems galimybę socialiai konstruktyviai ir kultūriškai reikšmingai prisidėti prie visuomenės.

Įsipareigodamas siekti akademinio meistriškumo, Morris Brown College teikia patirtį, skatinančią ir stiprinančią intelektualinį, asmeninį ir tarpasmeninį vystymąsi studentams, kurie įrodė, kad gali konkuruoti sudėtingose bakalauro studijų laisvųjų menų programose.

Morris Brown College kaip aukštojo mokslo institutą patvirtino ir atnaujino Džordžijos nevalstybinių vidurinių mokyklų vidurinio ugdymo komisija (GNPEC), leidžianti ir reguliuojanti valstybines nevalstybines operacijas ir ne valstybines antradienines kolegijas ir mokyklas, vykdančias ar siūlančias mokymą Gruzijoje. .

Vietos

Atlanta

Address
Martin Luther King Junior Drive Northwest,643
30314 Atlanta, Gruzijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: