Morrisville State College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vaizdingame Niujorko centre įsikūręs „SUNY Morrisville“ yra novatoriško taikomojo švietimo pavyzdys - vieta, kur studentai pradeda kurti įdomią karjerą per realaus pasaulio patirtį.

3000 Morrisville studentų, kurie yra kilę iš įvairios padėties visoje valstybėje ir visame pasaulyje, renkasi iš daugiau nei 50 asocijuotų ir bakalauro studijų programų, kurios apima žemės ūkį, technologijas, verslą, socialinius mokslus ir laisvuosius menus. Tarp jų yra stiprios programos specializuotose srityse, tokiose kaip atsinaujinanti energija ir ištekliai, akvakultūra, automobilių technologijos, arklių mokslas, pieno produktų valdymas, slauga, medienos technologijos, kurortų ir poilsio valdymas bei informacinės technologijos.

Norwicho miestelyje, esančiame 30 mylių į pietus nuo Morrisville, taip pat siūlomos asocijuotų studijų programos. Šiuo metu miestelyje aptarnaujama maždaug 600 priemiestinių studentų, priimtų į darbščią karjeros ir technikos sritį bei laisvųjų menų perkėlimo programas.

Nors „Morrisville“ perėjo į technologiškai pažengusį koledžą, kuriame gausu tiek asocijuotų, tiek bakalauro studijų programų, pagrindinė jos misija išliko tvirta per visą jos istoriją: šviesti ir paruošti absolventus kaip būsimus jų specializuotų profesijų lyderius, jų bendruomenes.

„SUNY Morrisville“, klasifikuojama tarp geriausių Šiaurės regioninių kolegijų Šiaurės regione pagal geriausius 2020 m. Kolegijas ir pripažinta geriausių valstybinių mokyklų, Šiaurės regioninių kolegijų 2020 m. Reitinge, pabrėžia praktinį mokymosi būdą. Į veiksmą orientuotos mokymosi laboratorijos ir tikroviškos gyvenimiškos patalpos, kurių dauguma yra retos arba vienetinės aukštojo mokslo srityje, leidžia studentams „susitepti rankas“ ir užsiimti būdais, kurie išeina už tradicinės klasės aplinkos ribų. .

Vietos

Morrisville

Address
Eaton Street,80
13408 Morrisville, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: