Oficialus aprašymas

Sveiki Muskingum universiteto

"Kartos studentų atsidūrė tinkamoje vietoje Muskingum koledžo rasti ir atverti kelius į supratimą ir kompetenciją. Aš visada tikėjo, kad New Concord ir Muskingum yra visatos centras, nes, jei jūs gaunate savo pradžią čia jūs galite eiti bet kur. "John Glenn, klasė" 43 Jungtinės Amerikos Valstijos senatorius, Astronautas Nuo įkūrimo 1837 m Muskingum buvo besimokančiųjų bendruomenė - žmonėms, kurie mokosi iš ir su kitais žmonėmis. Muskingum misija yra šviesti "visą asmenį", - intelektualiai, dvasiškai, socialiai ir fiziškai - ir ji tai daro tenkinant mokinių, kur jie yra švietimo kontinuumas, ir padėti šiems mokiniams pereiti į savo didžiausią potencialą.

Muskingum meistriškumo matuojamas svarbiausia jos absolventai, kurie tarnavo pasaulį kaip CEO nuo didelių korporacijų, didelių žiniasklaidos veikėjų, mokslininkų, švietėjų, pilietinių ir religinių lyderių, ir, kaip tėvų ir draugų.

Sužinokite, ką kiti, įskaitant Harvard Business Review ir Ohajo fondo Nepriklausomų kolegijų, turite pasakyti apie Muskingum absolventai.

Kviečiame sužinoti daugiau apie šį labai ypatingą vietą.

Misija

Misijos Muskingum universitetas pasiūlyti kokybiškas akademines programas laisvųjų menų ir mokslų gyvenamojo, coeducational, bažnyčia susijusių kolegijoje aplinkoje ir į rūpestinga bendruomenė, kurioje asmuo įvykdymas yra skatintinas ir bus gerbiamas žmogaus orumas kontekste. Jo pagrindinis tikslas yra, dvasiškai, socialiai ir fiziškai sveiki asmenys, skatinant kritinį mąstymą, teigiamą veiksmą, etinį jautrumą ir dvasinį augimą, intelektualiai-plėtoti taip, kad jie gali sukelti profesiškai gamybinius asmeniškai patenkinti ir socialiai atsakingus gyvenimą.

Vieta

Muskingum universitetas, įsikūręs rytinėje ir centrinėje Ohio, yra lengvai prieinama pagrindinė rytų-vakarų ir šiaurės-pietų greitkelių. New Concord, Muskingum namų mieste, kaime yra įsikūrusi JAV 22 40, kartu Interstate 70, 115 mylių į vakarus nuo Pitsburgo ir 70 km į rytus nuo Columbus. JAV interstates 77 ir 70 susikerta dešimt mylių į rytus nuo New Concord netoli Kembridžo; Zanesville yra šešiolika mylių į vakarus.

istorija

Muskingum universitetas yra turtingas tradicijas, jos didžiuojasi paveldas pasiekti atgal į pirmąjį XIX amžiuje, kai Ohajas buvo kūdikių valstybės ir kuriems vagonai buvo pareikšti drąsus gyventojai vakarus per naujai užpildytą National Road per New Concord. Universiteto Indijos vardas, kartais mispronounced ir dažnai su klaidomis, yra pasididžiavimo šaltinis tiems, kurie brangina tos spalvinga dalis pasienio Amerikoje istoriją "už Alleghenies." Per savo pirmuosius pusę amžiaus Muskingum prisijungė prie švietimo modelius klasikinės kolegija laikotarpį. 1854 moterys buvo leista dalyvauti lygiomis teisėmis su vyrais. Po pilietinio karo pastovaus augimo laikotarpis prasidėjo, greičiau, kol siena klasikinė kolegija mažiau nei šimtą studentų išsivystė į šiuolaikinės laisvųjų menų ir mokslų kolegijos kai 1900 su aukštosios mokyklos studentams, su 225-akras miesteliu.

Kai Franklinas kolegija, svarbu švietimo įstaiga, presbiterionų bažnyčia 19 amžiaus, uždarytas 1927 m, jos absolventai ritinėliai atėjo Muskingum.

2000 metų sausio mėnesį, dr Anne C. Steele tapo Muskingum universiteto 20 prezidentas. Muskingum pasikeitė atestuoto statusą iš koledžo į universitetą 2009 m.

Presbiterionų paveldo

Kovo 18 1837 valstybės teisės aktų leidėjas suteikė daug naujų Concord piliečių grupė chartiją įsteigti kaime kolegijoje. Kadangi bendruomenė įsikūrė daugiausia ūkių žmonių Scotch-Airijos kilmės, vyraujanti religija buvo presbiterionų. 1877 Muskingum buvo siejamas su Ohajo Jungtinių presbiterionų bažnyčios sinodo. Su iš presbiterionų ir Jungtinė presbiterionų bažnyčių susijungimo 1958 metais, Muskingum buvo siejamas su naujai sukurtą Jungtinių presbiterionų bažnyčia JAV. 1983, kad bažnyčia susijungė su presbiterionų bažnyčia Jungtinėse Valstijose formuoti presbiterionų bažnyčia (JAV). Muskingum tiesioginis prijungimas yra su trijų valstybės sinodo paktu.

Akreditavimas

Muskingum universitetas buvo nuolat akredituota nuo 1919 iki Aukštojo mokslo Komisija Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų(Atnaujinta 2013), ir yra įgaliotas, ir gauna periodine Reauthorization nuo, Ohajo valdyba Regents suteikti savo laipsnių. Chemijos programa patvirtinta Amerikos chemijos draugijos, Muskingum universitetas yra pilnai patvirtintas mokytojų švietimo sistemoje Ohajo Švietimo departamentas ir yra akredituota pagal Nacionalinė taryba akreditacijos mokytojų rengimo (NCATE). Muskingum yra iš Interstate sertifikavimo Compact, kuriame numatyta panašaus švietimo sertifikavimo daugelyje kitų valstybių, įskaitant, Pensilvanija, Niujorke ir New Jersey yra įtraukti narys. Muskingum turi narystę Amerikos Tarybai dėl švietimo, dėl pažangos ir paramos Švietimo, Nepriklausomų kolegijų Vadovų Taryba, ir Nepriklausomų kolegijų ir universitetų asociacija. Muskingum universitetas yra akredituotas institucinė narė Nacionalinės mokyklų asociacija Muzika, 11250 Roger Bacon Drive, Suite 21, Reston, VA 20190, (703) 437-0700. Universitetas taip pat yra iš Ohajo konfederacijos Pedagogų Švietimo organizacijos (OCTEO) narys.

HLC akreditacijos 2012

Nediskriminavimas pareiškimas

Muskingum universitetas neturi diskriminuoti dėl rasės, odos spalvos, religijos, lyties, tautybės ar etninės kilmės, amžiaus, negalios, fizinių iššūkis, negalios, seksualinės orientacijos, socialinės ir ekonominės padėties ar politinių pažiūrų pagrindu priėmimo ar prieigos prie jų arba gydymo ar darbo savo švietimo programas ir veiklą, įskaitant teises ir privilegijas, švietimo politika, stipendijų ir paskolų programas, sporto veiklos ir mokyklos vartojamas programas. Žmogiškųjų išteklių, atitikties koordinatorius direktorius buvo paskirtas koordinuoti Kolegijos atitiktį nediskriminavimo reikalavimus pagal reabilitacijos akto 1973 504 skirsnio IX antraštinė švietimo pakeitimai 1972 Amžius diskriminacijos įstatymas 1975, kurie draudžia diskriminaciją nuo neįgalumo, rasės, lyties ir amžiaus, atitinkamai pagrindu. Žmogiškųjų išteklių direktorius, Montgomeris salė, gali būti susisiekta (740) 826-8114.

Akademikai

Tuo Muskingum, akademinės programos laisvųjų menų ir mokslų, yra svarbiausias mūsų misijos: "plėtoti - intelektualiai, dvasiškai, socialiai ir fiziškai - ištisas žmonių." Muskingum anketa auditorijose, laboratorijose, klinikiniai svetainėse, stažuotes, lauko stažuotes, repeticijų salės, teatrai, galerijos, Aikštelės ir bendro naudojimo patalpos yra visas vietas, kur studentai dirba su atliktų mokslininko-mokytojams patobulinti savo intelektinius įgūdžius, plėsti savo kultūrinį perspektyvas, ir plėtoti gyvenimą -long įpročius mokymosi, paslaugų ir vadovavimo.

Akademinės informacijos apie Muskingum svetainėje pristatymas struktūra būdas spręsti tam tikrų kategorijų studentams Universiteto poreikius. Naudokite nuorodos šiame puslapyje ištirti visas galimybes mokytis, kad Muskingum akademinės programos pasiūlyti.

Tradiciniai Bakalauro programos

Dėl studentų, siekiančių pirmąjį bakalaureato laipsnį (įvesdami pirmuosius metus ir perdavimo studentai), kurie planuoja imtis savo klases dauguma dienos metu.

PLIUS programa

Sukurta siekiant suteikti struktūrinį akademinę pagalbą studentams, kuriems diagnozuota mokymosi skirtumus. PLIUS programa studentams siekti tradicinių bakalauro akademinę programą gaudamas mokymosi paramą. Nuoroda nukreipia lankytojus į Pliusprograma puslapių svetainėje.

Muskingum Suaugusiųjų programa (MAP)

Bakalaureato laipsnį programa, skirta visų pirma suaugusius studentus, kurie įgijo didelį kiekį akademinio kredito link bakalauro laipsnį, bet kurio darbas ar asmeniniai tvarkaraščiai reikalauja, kad jos galėtų imtis klases vakarais arba savaitgaliais.

Studijų programų

Apima menų švietimo, magistro mokymo, Master of Information strategijos, sistemos ir technologijos, ir švietimo specialistė studijų programų magistras. Studentai su bakalaureato laipsnių, kurie ieško papildomo mokytojų ia taip pat turėtų sekti šią nuorodą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Muskingum University

Iš misijos Aplinkosauga programa ne Muskingum universiteto yra suartinti studentus į auklėjančios ir susimąstyti akademinių ir mokslinių tyrimų patirtis rodo, kad tai pas ... [+]

Iš misijos Aplinkosauga programa ne Muskingum universiteto yra suartinti studentus į auklėjančios ir susimąstyti akademinių ir mokslinių tyrimų patirtis rodo, kad tai paskatins visą gyvenimą ir tikrą susidomėjimą tarp prekybos žmonėmis ir gamtinės aplinkos žemės santykius.

Studentų galimybės Stažuotės

Naujausi stažuotes Aplinkos mokslų studentams yra:

NSF remiamai tyrimų ir studentams (REU) programas - Muskingum mokiniai dalyvavo REU programas skirtingų universitetų, studijuojantiems aplinkosaugos klausimus įvairovė. Pavyzdžiai apima vieną studentą, kuris mokėsi Furman University, kaip dalis jų baseino tyrimų programą ir kitas asmuo, kuris dalyvavo Delavero anketa REU programa monitoringo vandens mėginių Chesapeake Bay rajone universitete.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New Concord
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Muskingum University

Trys studentai paprastai dirba apskaitos fakultete kaip studentų padėjėjai. Studentų padėjėjai kokybės namų, kopijuoti klasės padalomąją medžiagą, periodiškai kuratorius ... [+]

Studentų galimybės Stažuotės

Pavyzdžiai Pastaraisiais stažuočių apskaitos studentams apima:

Holbrook ir Manter, CPA (Viešoji tarnyba auditorius) - Neeman Medicinos International (Asia) Ltd (Viešoji tarnyba buhalterė) - "Ernst & Young" (Abu Dabis) (Viešoji tarnyba auditorius) - Valstybės auditorius Ohio (audito brolija Vidinis) Užimtumas

Trys studentai paprastai dirba apskaitos fakultete kaip studentų padėjėjai. Studentų padėjėjai kokybės namų, kopijuoti klasės padalomąją medžiagą, periodiškai kuratorius mokinius ir suteikti kitai teikia administracinę pagalbą.

Karjeros galimybės apskaitos Specialybių Viešojo apskaita - Įmonių Apskaita - Vyriausybė - Švietimas - Ne pelno Kur Naujausi Apskaitos Specialybių iš Muskingum dirba: "Ernst and Young" - "PricewaterhouseCoopers" - Ohajo valstijos Auditorių biuras - Rea and Associates "- Crowe, Chizek ir Įmonės Studijų programų ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New Concord
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Muskingum University

Programa palengvina minimų medžiagų aplink mus ir pokyčių jiems taikoma teikiant studentams žinių jiems reikia už kasdienio patirtį, aplinkosaugos ir ekonominius klausimu ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Muskingum universiteto chemijos fakultetasLaboratorijoje intensyvus mokomoji programa buvo patvirtinta Amerikos chemijos draugijos nuo 1966. Programa palengvina minimų medžiagų aplink mus ir pokyčių jiems taikoma teikiant studentams žinių jiems reikia už kasdienio patirtį, aplinkosaugos ir ekonominius klausimus supratimo supratimą.

Studentų galimybės Stažuotės

Dauguma chemijos didžiųjų kreiptis NSF remiamai tyrimų patirtis dėl studentams, Taip pat dėl ​​kitų tyrimų stažuočių įvairiuose universitetuose visoje šalyje. Visi šie stažuočių įtraukti originalų tyrimus cheminės problema. Pavyzdžių universitetuose, kur studentai dirbo per pastaruosius porą metų pora Bowling Green State University ir Oregono universiteto.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New Concord
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Muskingum University

Muskingum universitetas teikia savo studentams turėti gerą techninį išsilavinimą, apima temas iš naujų sričių, įskaitant interneto įrankių plėtra, tinklo ir belaidžio ryš ... [+]

Muskingum universitetas teikia savo studentams turėti gerą techninį išsilavinimą, apima temas iš naujų sričių, įskaitant interneto įrankių plėtra, tinklo ir belaidžio ryšio, animacinių grafikos, dirbtinės gyvybės, ir robotų skaičius. Tuo pačiu metu, departamentas fakultetas mano, kad laisvųjų menų institucija turėtų turėti specialų misiją, kuri apima diskusijas apie šios technologijos poveikis per mūsų visuomenėje ir visame pasaulyje.

Studentų galimybės Stažuotės

Naujausi stažuotės kompiuterių mokslo studentams apima:

Battelle laboratorijos Datatel IBM NASA tyrimas

Be stažuotes, studentai paprastai įsitraukti į mokslinių tyrimų, susijusių su dviem kursai-CPSC 400: Programavimas Projektai ir CPSC 495: IT Technologijos seminare.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New Concord
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Muskingum University

Ekonominių jėgų įtakos visus įvairiais būdais asmenis. Valdymo šių pajėgų priklauso nuo jų supratimo, įgytą per ekonomikos tyrimas. ... [+]

Ekonominių jėgų įtakos visus įvairiais būdais asmenis. Valdymo šių pajėgų priklauso nuo jų supratimo, įgytą per ekonomikos tyrimas.

Susiję studijų srityse apskaita verslo Tarptautinis verslas Misija

Iš ekonomikos, apskaitos ir verslo departamento misija yra padėti gaminti gerai suapvalinti narius verslo bendruomene, kurie supranta, kad pelno subalansuota etiško elgesio, teisinės elgesio ir rizikos apribojimų būtinumą. Visi keturi stambiausios mūsų departamento (Ekonomikos, apskaitos, apskaita, Viešųjų ir verslo) yra sukurta siekiant suteikti įrankius būtina mūsų absolventai sėkmingai tiek komercijos pasaulyje ir antrosios pakopos studijų programų. Mes siekiame iššūkis mūsų studentams objektyviai analizuoti ekonomines aplinkybes, statyti įmanoma ir etikos alternatyvas ir priimti tinkamus sprendimus, kad subalansuoti įmonės gerovę su bendru poveikiu visuomenei.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New Concord
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Muskingum University

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinis verslas pagrindinis ne Muskingum universitetas suteikia studentams kompetencijų, reikalingų sėkmingai šiandienos pasa ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Tarptautinis verslas pagrindinis ne Muskingum universitetas suteikia studentams kompetencijų, reikalingų sėkmingai šiandienos pasaulio ekonomiką derinant kursus iš įvairių disciplinų rinkinys. Studentai mokosi kalbą ir pagrindinius principus, verslo, apskaitos ir ekonomikos; įsigyti daugiakultūrę informavimo ir komunikacijos įgūdžių pasaulio kalba (anglų kalbos kitakalbiams); ir įgyti tarptautinę perspektyvą per savo kursinių politologijos, istorijos ir kitų sričių.

Susiję studijų srityse apskaita verslo ekonomika prancūzų Vokiečių kalba Tarptautinių santykių studijos ispanų Studentų galimybės tyrimas ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New Concord
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Muskingum University

Inžinerija Mokslas modernus, įvairių sričių inžinerijos programa, skirta suartinti mokslo atradimų ir naujų technologijų gamybos atotrūkį. ... [+]

Inžinerija Mokslas yra modernus, įvairių sričių inžinerijos programa, skirta suartinti mokslo atradimų ir naujų technologijų gamybos atotrūkį. Derinant platų pagrindą inžinerijos, matematikos, mokslo ir laisvųjų menų praktinę patirtį projektuojant, įgyvendinant ir ataskaitų apie realaus pasaulio projektus, inžinerijos mokslo laipsnis yra puikiai tinka, siekiant patenkinti sparčiai kintančius poreikius ir galimybes inžinerijos ir mokslo susijusių karjeros srityse.

Akreditavimas

ABETThe inžinerijos mokslo programa yra akredituota pagal inžinerijos Akreditavimo komisijos ABET

Misija

Absolventai inžinerijos mokslo, fizikos, ir fizikos mokslo programų, kurias siūlo Fizikos ir technikos departamento Muskingum Universitetas... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New Concord
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Muskingum University

Graduate Management Admission Test arba Matematika programa ne Muskingum universiteto skirta vaizduoti matematika kaip universalus kalba kūrybos ir kritinis mąstymas ir p ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Matematika programa ne Muskingum universiteto skirta vaizduoti matematika kaip universalus kalba kūrybos ir kritinis mąstymas ir patenkinti tų, kurie ketina mokyti poreikius, padaryti studijų darbą matematikos, ir siekti karjeros, kuri remsis iš esmės nuo matematikos.

Studentų galimybės tyrimas

Pirminė galimybė studentų mokslinių tyrimų yra MATH 495: Matematika seminaras. Be to, studentai kartais dirba vienas ant vieno su fakulteto nariai, taikomų studijų situacijose tyrimų temomis.

Honoraries

Studijuojantys matematikos Muskingum turi galimybę prisijungti prie Ohajas Zeta skyrių Kappa Mu Epsilon matematikos Garbės. KME specializuota Honor su skyrių kolegijose ir universitetuose, kurie siūlo tvirtą matematikos programą. Skyrių "nariai parenkami iš mokinių matematikos ar glaudžiai susijusiose srityse, kurie pasiekia akademinę skirtumą. Maždaug šešiasdešimt tūkstančių studentai buvo pradėtas nuo KME "buvo įkurta 1930 metais.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New Concord
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Muskingum University

Verslo vadybos Pagrindiniai reikalavimai (30 kreditų valandos) ... [+]

Verslo vadyba (48 semestro valandų pagrindinis)

Verslo vadybos Pagrindiniai reikalavimai (30 kreditų valandos)

Acct 201 Finansų apskaita (3) Acct 202 Valdymo apskaita (3) KLAUSIMAI 321 Organizacinė valdymo (3) KLAUSIMAI 360 Verslo teisė (3) KLAUSIMAI 414 Verslo etika (3) KLAUSIMAI 420 informacinės sistemos Verslo (3) ECON 215 principai Mikroekonomika (3) ECON 216 Principai Makroekonomika (3) ECON 325 Statistika (3)

Pasirinkite vieną iš šių veiksmų:

COMM 355 Organizacinė Bendravimas (3) ENGL 202 Verslo rašymas (3)

Verslo valdymo reikalavimai (18 kreditų valandos)

KLAUSIMAI 318 Vadovavimo Finansai (3) KLAUSIMAI 32... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New Concord
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Muskingum University

Verslo vadybos programa yra visiškai integruota studijų programa, kuria siekiama suteikti studentams tiek įvairiapusė pamatų klasėje ir specialių off-kampusie stažuotes v ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Verslo valdymo programa yra visiškai integruotos studijų programos, kuria siekiama suteikti studentams tiek įvairiapusė pamatų klasėje ir specialių off-kampusie stažuotes verslo pasaulyje ataką. Studentai palikti paruošti studijuojant ekonomikos, verslo ar teisę ir nedelsiant dalyvavimo verslo bendruomene.

Studentų galimybės Stažuotės

Naujausi stažuotes Verslo studentams apima:

Išteklių sistemos (New Concord, OH) Empower Media Marketing (Cincinatis, OH) Istorinis Roscoe Village (Coshocton OH) Enterprise Rent-A-Car (Columbus, OH) Cincinatis spiečius (Profesionalus Arena Futbolas) Vašingtonas grupė (Klivlendas, OH) tyrimas ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New Concord
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba