Northeastern Illinois University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pradėkite Šiaurės rytų

Siekti savo tikslų su geriausios fakulteto ir mažos klasės dydžių.

Naršyti daugiau nei 80 griežtų programas menų, mokslų, švietimo ir verslo. Šiaurės rytų, atsidursite tarp nuoširdžios ir įvairios bendruomenės mokslininkų, kurie taip rimtai apie savo išsilavinimą, kaip ir jūs.

Šiaurės rytų buvo įkurta 1867 kaip pirmasis Cook County mokytojas mokymo įstaigos. Šiandien Šiaurės rytų pritraukia studentus iš viso pasaulio, ir mūsų 67-akras pagrindinis Campus Čikagoje yra svetingas bendruomenė į beveik 12.000 priemiestiniuose studentams, kurie lanko neiu. Mes teikiame savo studentus su kokybės pasirinkimo, siūlanti daugiau nei septyniasdešimt bakalauro ir magistro programas menų ir mokslų, švietimo ir verslo. Šiaurės papildomu vietose Čikagoje ir ežero apskrities padėti mūsų pasaulinės klasės fakultetas kviečia moksleivius integruotis klasėje su lauko pagrįstas mokymosi, mokslinių tyrimų ir paslaugų vietoje ir visame pasaulyje.

Misija

Šiaurės rytų Ilinojaus universitetas, kaip viešoji išsamią universitetą vietose visoje Čikagoje, suteikia išskirtinę aplinką mokymosi, mokymo ir stipendiją. Ruošiame įvairų bendruomenę mokinių lyderystės ir paslaugų mūsų regione ir dinaminės daugiakultūriame pasaulyje.

Vizija

Šiaurės rytų Ilinojaus universitetas bus tarp didmiesčių universitetų lyderis, žinomas dėl savo pasišventimo savo miesto misijos, dėl jos programų kokybę, už jos absolventų sėkmės, o jos mokymosi aplinkos įvairovę.

Vertybės

Šiaurės rytų Ilinojaus universitetas yra įsipareigojusi į bendrų vertybių rinkinys, kad kolektyviai, vadovai savo veiksmus ir sąveiką, taip mes dirbame kartu parengti absolventus atsakingai vykdyti pilietybės. Mes, neiu bendruomenė, manau, kad tai labai svarbus mūsų demokratija sukurti erdvę, kurioje įsipareigojimas šių verčių, rezultatai perskaičiuojami į klestinčią švietimo bendruomenę, kuri transformuoja visą gyvenimą. Kaip mes kritiškai dabartį ir žvelgti į ateitį, šioms vertybėms tarnauja kaip planuojant, kaip mes geriausiai pasiekti ugdymo patikėtą misiją mus leisiantis.

Vientisumas

Neiu yra atskaitinga tie mes tarnauti ir tiems, iš kurių gauname paramą. Mes esame įsipareigoję sąžiningumas, pagarba, ir skaidrumo mūsų žodžius ir mūsų veiksmus. Šiuo atžvilgiu, mes dirbame, kad būtų geri prižiūrėtojai išteklių mes patikėtų naudoti. Tai apima žmogiškąjį, fizinį, fiskalinė ir aplinkos išteklius.

Meistriškumas

Mūsų veiklos ir įsipareigojimo meistriškumui, mes vertiname aukščiausią kokybę mokymosi ir mokymo, stipendiją, ir aptarnavimas. Mes vertiname galimybes ir patirtį, kuri palaiko asmeninį ir profesinį tobulėjimą visų mūsų bendruomenės nariais. Į visa tai mes sakome ir darome, mes esame įsipareigoję proceso ir produktų kokybę.

Prieiga prie Opportunity

Neiu vertės prieigą prie galimybe; Mes vertiname jaukią aplinką, kuri suteikia tinkamą paramą, taip pat skatina tarpusavio atsakomybę už ir įsipareigojimą mokytis.

Įvairovė

Neiu vertina iš plataus spektro studentų, darbuotojų įtraukimą ir dėstytojų į Universiteto gyvenimą. Mes švenčiame ir puoselėti visuotines perspektyvas. Mes skatiname atvirą ir pagarbią išraišką idėjų ir skirtumus minčių, patirtimi ir nuomonėmis.

BENDRIJOS

Kaip priemiestinių institucijos, neiu turi ypatingą pareigą suteikti tokią aplinką, kuri yra palanki, puoselėjant ir dalyvavimo. Tokia aplinka pasižymi mandagumo, puoselėjant žmoniją bei įsipareigojimą ir sukuria bendruomenės jausmą per įtraukimo, tarpusavio pagarba, ir galių. Neiu vertina mūsų didmiesčių nustatymą kaip mokymosi laboratorija, ir mes skatinti partnerystes mokymosi, mokslinių tyrimų ir paslaugų visoje šioje dinamiškoje srityje skatinti visuomenės gerovę.

Įgalinimas mokantis

Neiu skirta sukurti kultūrą, kuri teikia gyvenimą trunkančio mokymosi galimybes visiems universiteto bendruomenės nariams. Mes esame ypač įsipareigojusi transformuoti mokinių gyvenimą, įtraukiant juos į mokymosi patirtį, kuri skatina juos pereiti su įgūdžių ir žinių, kad galėtų tapti veiksmingos lyderiai ir piliečiai savo asmeninį ir profesinį gyvenimą.

Mūsų universitetas iš pirmo žvilgsnio

17_about_graphics-01
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Akreditacijos

Northeastern Illinois University has regional accreditation through the Higher Learning Commission of the North Central Association of Schools and Colleges. The Higher Learning Commission web address is www.hlcommission.org. Read more information about Northeastern's accreditations.

Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Health BScs » Matyti Health MA » Matyti Kursai » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Antropologijos BA

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

NEIU Antropologijos katedra, tvirtai įsipareigojusi mokyti meistriškumą, siūlo kursus, suteikiančius meno bakalauro laipsnį. Antropologijos katedra teikia sudėtingą mokymo programą kultūros antropologijos, biologinės antropologijos ir archeologijos subdiscipliniuose, kurie skatina lauko mokymąsi, duomenų orientuotus tyrimus ir tvirtą pagrindą disciplinos teoriniams konstravimams ir etikai. [+]

Antropologija unikaliai apima tiek kultūrines, tiek biologines perspektyvas, tiriant praeities ir esamų žmonių įvairovę, ekologiją ir elgesį mūsų artimiausių primate giminaičių. NEIU Antropologijos katedra, tvirtai įsipareigojusi mokyti meistriškumą, siūlo kursus, suteikiančius meno bakalauro laipsnį. Antropologijos katedra teikia sudėtingą mokymo programą kultūros antropologijos, biologinės antropologijos ir archeologijos subdiscipliniuose, kurie skatina lauko mokymąsi, duomenų orientuotus tyrimus ir tvirtą pagrindą disciplinos teoriniams konstravimams ir etikai. Antropologijos kursų studentai kuria daugialypį supratimą apie laiko įvairovę, daugiakultūrinius etnografinius palyginimus ir mūsų fizinės formos mokslą. Ši praturtinimo perspektyva yra ne tik tinkama vėlesnei antropologijos studijoms ir profesinei karjerai, bet ir skatina kitų pripažinimą ir derybas dėl daugybės mūsų modernios pasaulio visuomenės aspektų.... [-]


BA anglų kalba

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

NEIU anglų kalbos BA siūlo studentams kritinių ir kūrybiškų metodų pagrindą kartu su pažangia literatūra, literatūros istorija ir kritika, kultūros studijomis, kritine ir kultūrine teorija, retorika, kūrybiniu rašymu ir kompozicija. Kursai ugdo studentų įsitraukimą į tekstus ir jų kultūrines bei estetines aplinkybes, tuo pat metu ugdydami savo sugebėjimus kūrybiniame ir kritiniame mąstyme, skaitymo ir rašymo procese. Kruopštus kritinės analizės ir veiksmingo rašymo priemonių tyrimas rengia studentus įsitraukti į visuomenę ir konkuruoti įvairiuose mokslo laipsnio programose ir srityse, kaip profesionalus ir techninis rašymas, viešieji ryšiai, interneto turinio valdymas ir rašymas, mokymas, tyrimai, leidyba, rinkodara , bibliotekos mokslas, teisė, medicina ir daugelis kitų. [+]

NEIU anglų kalbos BA siūlo studentams kritinių ir kūrybiškų metodų pagrindą kartu su pažangia literatūra, literatūros istorija ir kritika, kultūros studijomis, kritine ir kultūrine teorija, retorika, kūrybiniu rašymu ir kompozicija. Kursai ugdo studentų įsitraukimą į tekstus ir jų kultūrines bei estetines aplinkybes, tuo pat metu ugdydami savo sugebėjimus kūrybiniame ir kritiniame mąstyme, skaitymo ir rašymo procese.

Kruopštus kritinės analizės ir veiksmingo rašymo priemonių tyrimas rengia studentus įsitraukti į visuomenę ir konkuruoti įvairiuose mokslo laipsnio programose ir srityse, kaip profesionalus ir techninis rašymas, viešieji ryšiai, interneto turinio valdymas ir rašymas, mokymas, tyrimai, leidyba, rinkodara , bibliotekos mokslas, teisė, medicina ir daugelis kitų.... [-]


BA Ekonomikos

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Ekonomikos magistras suteikia studentams griežtą taikomosios ir teorinės mokymo programą, skirtą parengti studentus karjeros kiekybinės ir analitinės pozicijos privačių, viešųjų ir ne pelno organizacijų. Mes teikiame lanksčią programą, pagrįstą bendru teorinių kursų pagrindu ir daugybe pasirenkamųjų kursų, siūlomų įvairiais laikais, kad būtų galima pritaikyti tiek dienos, tiek vakarinius mokinius. [+]

Ekonomikos magistras suteikia studentams griežtą taikomosios ir teorinės mokymo programą, skirtą parengti studentus karjeros kiekybinės ir analitinės pozicijos privačių, viešųjų ir ne pelno organizacijų. Mes teikiame lanksčią programą, pagrįstą bendru teorinių kursų pagrindu ir daugybe pasirenkamųjų kursų, siūlomų įvairiais laikais, kad būtų galima pritaikyti tiek dienos, tiek vakarinius mokinius.

Mūsų mokymo programa yra sudaryta iš penkių koncentracijos takų, pagrįstų fakulteto įgūdžiais ir populiariais karjeros keliais, tačiau ekonomikos specialistai turi daug laisvės rinktis pasirenkamuosius kursus, kurie atitinka individualius tikslus.

Programos išmokos... [-]

BA geografijoje

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Geografijos ir aplinkos studijų katedra (G [+]

Geografija yra praktinė disciplina, kuri tiria žmonių, dalykų ir idėjų pasiskirstymą ir judėjimą visame sudėtingame Žemės paviršiuje. Ji siūlo didelę intelektinę erdvę, integruojant žinias iš daugelio socialinių ir gamtos mokslų disciplinų. Tuo pačiu metu jis daug dėmesio skiria erdvinei dimensijai, paliekant geografus geriausiai tinka atsakyti į sudėtingus klausimus, pvz., Kodėl viskas yra toje vietoje, kur jie gali būti ateityje, ir kur jie gali būti geriausiai išdėstyti. Šie įgūdžiai bet kokiu mastu yra taikomi bet kokiam klausimui, kuriame vaidmuo tenka erdvei ir vietovei. Pavyzdžiui, galima nustatyti, kur galima geriausiai rasti verslą arba kaip prognozuoti ar valdyti prekybą. Galima ištirti kaimynystės dinamiką besikeičiančioje ekonomikoje arba planuojant miestų augimą ir pokyčius. Galima ištirti natūralius pavojus, išteklių naudojimą ir platinimą ar klimato pokyčius; ar galbūt migracija, suburbanizacija, turizmas. Kai vieta yra svarbi, geografija atlieka lemiamą vaidmenį.... [-]


BA istorijoje

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Istorijos katedra suteikia studentams įgūdžius analizuoti ir plėtoti praeities perspektyvas, jo kultūrą, idėjas ir vertybių sistemas. Šių įgūdžių įgijimas leidžia studentams geriau suprasti ir įvertinti esamą padėtį ir ateities galimybes. [+]

Istorijos katedra suteikia studentams įgūdžius analizuoti ir plėtoti praeities perspektyvas, jo kultūrą, idėjas ir vertybių sistemas. Šių įgūdžių įgijimas leidžia studentams geriau suprasti ir įvertinti esamą padėtį ir ateities galimybes.

Istorijos pagrindinių ar mažųjų galimybių karjeros galimybės

Būdamas istorijos studentas, sukursite kritinio mąstymo ir rašymo įgūdžius, kuriuos rasite esant reikalingiems karjeros būdams, įskaitant išsilavinimą, mokslinius tyrimus, teisę, verslą, viešuosius reikalus ir profesines paslaugas.

Stipendijos

Istorijos katedra turi tris studentams skirtus apdovanojimus. Pirma, "Brommel-Lindberg" stipendija istorijoje, suteikia vienos stadijos istorijos magistro laipsnį jaunesniuoju lygmeniu arba virš 1200 JAV dolerių už studijas ir mokesčius Šiaurės rytuose ateinantiems mokslo metams.... [-]


BA meno srityje

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Pagrindinis meno departamento programų tikslas yra teikti ir skatinti žinių ir supratimo apie vizualinius menus. Studijų programa suteikia studentams praktinę patirtį įvairiais įgūdžiais, tiek analitiniais, tiek techniniais, siekiant padėti studentams išreikšti sąvokas vizualiai. Meno istorijos programa supažindina studentus su daugybe meno, kultūrinių ir istorinių įvykių, vizualiųjų žodžių ir komunikacijos priemonių bei tyrimų metodų. [+]

Pagrindinis meno departamento programų tikslas yra teikti ir skatinti žinių ir supratimo apie vizualinius menus. Studijų programa suteikia studentams praktinę patirtį įvairiais įgūdžiais, tiek analitiniais, tiek techniniais, siekiant padėti studentams išreikšti sąvokas vizualiai. Meno istorijos programa supažindina studentus su daugybe meno, kultūrinių ir istorinių įvykių, vizualiųjų žodžių ir komunikacijos priemonių bei tyrimų metodų.

Northeastern Illinois University meno katedra siūlo meno bakalauro laipsnį. Bakalauro programa turi dvi koncentracijos galimybes:

Meno istorijaStudio Art

Pažiūrėkite artėjantį meno meną (Meno istorijos ir studijos meno koncentraciją) bei kursus, skirtus laipsniui.... [-]


BA teisingumo studijose

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Teisingumo studijose mes siekiame atrasti socialines ir istorines teisingumo ir neteisybės šaknis ir išnagrinėti, kaip populiarus šių formų supratimas formuoja viešąją politiką, įskaitant ir baudžiamosios teisenos sistemą. Mes nagrinėjame sistemingus teisingumo visuomenėje nesėkmės (ar triumfo) paaiškinimus ir ištirti transformacinio teisingumo potencialą. [+]

Teisingumo studijose mes siekiame atrasti socialines ir istorines teisingumo ir neteisybės šaknis ir išnagrinėti, kaip populiarus šių formų supratimas formuoja viešąją politiką, įskaitant ir baudžiamosios teisenos sistemą. Mes nagrinėjame sistemingus teisingumo visuomenėje nesėkmės (ar triumfo) paaiškinimus ir ištirti transformacinio teisingumo potencialą. Kritinio tyrimo, socialinių mokslų tyrimo ir patirtinio mokymosi dėka teisingumo studijų studentai supranta socialinio ir ekonominio teisingumo problemas bei kritinę kriminologiją, kuri nagrinėja nusikalstamumo struktūros šaknis ir atsižvelgia į įvairius, miesto, pajamos ir beviltiškos bendruomenės, kurių nariai dažnai yra baudžiamosios justicijos sistemos klientai.... [-]


Filosofijos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Pagrindiniai programos tikslai yra reikšmingai prisidėti prie universitetinių studentų liberaliojo išsilavinimo, parengti didžiąsias išsilavinimo studijas savo pasirinktoje srityje ir padėti studentams įvairiose būsimose profesinės veiklos srityse supažindinant juos su taikomosios filosofijos. [+]

Filosofija užsiima ir kritiškai analizuoja daugelį žmonių patirties klausimų, tokių kaip žinių, prasmių, samprotavimų, moralės, pasaulio, Dievo, laisvės, žmogaus prigimties, teisingumo ir istorijos pobūdis. Todėl filosofija yra reikšminga visiems, kurie nori gyventi ir veikti atspindintį ir kritišką būdu. Be to, filosofijos studentas plėtoja kritinio mąstymo gebėjimus, įžvalgumą į teksto analizę ir įtikinamus rašymo įgūdžius, naudingus taikymui visose disciplinose ir karjeros srityse.

Plačiai apibrėžta filosofija yra sistemingas kai kurių žmogaus egzistencijos problemų tyrimas. Šios problemos yra tos, kurios negali būti sprendžiamos mokslo metodais, o tos, kurių struktūros griežtai pagrįstos racionaliu argumentu. Šia prasme filosofijos studija, pasitelkiant plačią humanistinę aplinką, kurią ji teikia, visada buvo svarbi, galbūt svarbiausia, liberaliojo švietimo sudedamoji dalis.... [-]


Komunikacijos, žiniasklaidos ir teatro bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Komunikacijos, žiniasklaidos ir teatro (CMT) departamentas, kaip siūlo savo vardu, apima tris skirtingus, kūrybingus ir sunkius dalykus, susijusius su jų įkūrimu bendravimo studijoje įvairiuose kontekstuose. Šių sričių specialistai mokosi labiau bendrauti, žiniasklaidos ir teatro menų teoriją bei praktiką, tuo pačiu plėsdami skirtingų pasaulio, kurioje jie gyvena, vertybes ir suvokimus. [+]

Komunikacijos, žiniasklaidos ir teatro (CMT) departamentas, kaip siūlo savo vardu, apima tris skirtingus, kūrybingus ir sunkius dalykus, susijusius su jų įkūrimu bendravimo studijoje įvairiuose kontekstuose. Šių sričių specialistai mokosi labiau bendrauti, žiniasklaidos ir teatro menų teoriją bei praktiką, tuo pačiu plėsdami skirtingų pasaulio, kurioje jie gyvena, vertybes ir suvokimus.

Bakalauro laipsnis yra laisva meno krypties studijų programa, kuri leidžia studentams sutelkti dėmesį pasirenkamuosius kursus į bet kurią iš trijų studijų krypčių, siūlomų skyriuje:

Bendravimas (CMTC), teatras (CMTT) ir žiniasklaida (CMTM).

Tyrimo temosTarpasmeninis ir tarpkultūrinis bendravimasVerslas ir profesinis bendravimasRyšiai su visuomeneGarso ir vaizdo gamybaŽurnalistikaŽiniasklaidos istorija ir teorijaKino ir televizijos studijosŽiniasklaidos rašymasStage performanceRežimas ir rašymas scenojeDramaturgijaScenos projektavimas ir techninė gamybaStudentų galimybėsGaukite praktinę garso / vaizdo redagavimo patirtį naujausioje žiniasklaidos laboratorijojeDalyvaukite visuose "Stage Center" teatro renginiuosePasinaudokite profesine praktika su pirmaujančiomis organizacijomis visame ČikagojeKarjeros galimybėsŽurnalistasVaizdo / garso gamintojasPublicistaiSocialinės žiniasklaidos direktoriusInžinierius įrašymoAktoriusScenaristasViešųjų ryšių konsultantasScenos vadybininkasApšvietimo dizainerisMokymosi reikalavimaiBūtini kursai [-]

Matematikos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Matematikos bakalauro studijų programa sukuria bakalauro laipsnį matematikos srityje ir yra skirtas suteikti studentams galimybes pasirinkti įvairias karjeros planus. [+]

Matematikos bakalauro studijų programa sukuria bakalauro laipsnį matematikos srityje ir yra skirtas suteikti studentams galimybes pasirinkti įvairias karjeros planus.

Koncentracijos

Koncentracijos pasirinkimas nustato reikalingą matematikos kursų rinkinį, taip pat tuos, kuriuos galima laikyti pasirenkamais. Koncentracijos apima:

Taikomoji matematikaVidurinė matematika

Matematika suteikia įrankius ir metodus, kurie gali būti naudojami sprendžiant problemas daugelyje sričių. Su pagrindine matematika studentai mokosi pritaikyti šias priemones ir taip tobulinti savo karjeros galimybes. Mūsų programos yra skirtos parengti matematikos specialistai šiuo metu siūlomų darbo vietų, verslo, švietimo ir valdžios institucijų. Koncentracijos pasirinkimas turėtų atspindėti studento akademinius interesus, taip pat karjeros planus.... [-]


Pedagogų rengimo bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Mokytojų rengimo departamentas siūlo aukštos kokybės mokymosi galimybes ir didelę klinikinę patirtį, kad atitiktų jūsų asmeninius ir profesinius tikslus, kaip dėstytojo kandidatą dvikalbių / bikultūrių ugdymui, ikimokykliniam ugdymui ir pradiniam ugdymui. [+]

Mokytojų rengimo departamentas siūlo aukštos kokybės mokymosi galimybes ir didelę klinikinę patirtį, kad atitiktų jūsų asmeninius ir profesinius tikslus, kaip dėstytojo kandidatą dvikalbio / bi-kultūrinio ugdymo, ankstyvojo ugdymo ir pradinio ugdymo srityse.

Jūs turėsite galimybę bendrauti su kompetentingomis ir rūpestingomis dėstytojomis, turinčiomis 12 klasės "Pre-K" klasių, kurie yra pasirengę padėti jums pritaikyti naujausias žinias apie mokslą ir geriausią mokymo praktiką. Jūs įsitraukiate į bendruomenės ir profesinę patirtį, kuri pasiruošusi mokyti visus studentus kultūriniu ir kalbiniu požiūriu įvairiais mokyklos parametrais.

Mokytojų rengimo katedra apima tris pagrindines pedagogų rengimo programas: studentams, norintiems tapti licencijuotomis mokytojomis Ilinojaus valstybėje dvikalbio ugdymo, ankstyvojo ugdymo ir pradinio ugdymo srityse. Visus mokytojų rengimo programas Mokytojų rengimo departamente akredituoja Nacionalinė pedagogų rengimo akreditavimo taryba (NCATE) ir Ilinojaus valstybinė švietimo taryba (ISBE).... [-]


Politikos mokslų bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Politikos mokslai yra pagrindinis visų pagrindinių socialinių problemų supratimas ir yra vienas iš populiariausių laisvųjų menų sričių. Politikos mokslo išsilavinimas suteikia žmonėms galimybę suprasti politikos veiklą ir jos poveikį mūsų visų gyvenimams. Šios srities pagrindas padeda mokiniams tobulinti supratimo ir analizės įgūdžius, ugdo kompetenciją žodžiu ir raštu. Absolventai pradeda karjeros teisės, verslo, žurnalistikos, mokymo, ir vyriausybės. [+]

Politikos mokslai yra pagrindinis visų pagrindinių socialinių problemų supratimas ir yra vienas iš populiariausių laisvųjų menų sričių. Politikos mokslo išsilavinimas suteikia žmonėms galimybę suprasti politikos veiklą ir jos poveikį mūsų visų gyvenimams. Šios srities pagrindas padeda mokiniams tobulinti supratimo ir analizės įgūdžius, ugdo kompetenciją žodžiu ir raštu. Absolventai pradeda karjeros teisės, verslo, žurnalistikos, mokymo, ir vyriausybės.

Politologija yra pagrindinis visų pagrindinių socialinių klausimų supratimas; Todėl bet kokio išsilavinusio žmogaus supratimas yra būtinas politiniam gyvenimui. Šiuo metu katedroje yra magistrantūros studijų magistras, politikos mokslų daktaras, viešojo administravimo nepilnametis ir magistro laipsnis.... [-]


Psichologijos bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Šiaurės rytų psichologijos katedra siūlo bakalauro studijų programą, kuri veda į psichologijos menų bakalaurą. Mūsų išsami psichologijos programa atskleidžia jus į įvairias psichologijos sritis, taip pat apie praktinius mokslinius tyrimus ir pasirenkamąją patirtį. [+]

Šiaurės rytų psichologijos katedra siūlo bakalauro studijų programą, kuri veda į psichologijos menų bakalaurą. Mūsų išsami psichologijos programa atskleidžia jus į įvairias psichologijos sritis, taip pat apie praktinius mokslinius tyrimus ir pasirenkamąją patirtį.

Departamento fakulteto nariai pateikia keletą teorinių požiūrių, taip pat platų turinio sričių spektrą, todėl suteikiama galimybė susipažinti su visa šio plačiausio ir sudėtingo dalyko taikymo sritimi. Dėl poreikio kurti kursų derinimą, atitinkantį jų karjeros tikslus, studentai raginami užmegzti tęstinius santykius su departamento fakulteto patarėju ankstyvuoju jų pagrindiniu.

... [-]

Socialinio darbo bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Socialinio darbo programos misija - parengti praktikuojančius bendruosius specialistus, kurie yra pasirengę įstoti į aukštesniojo lygio socialines pareigas ir įstoti į socialinio darbo aukštojoje mokykloje. Mūsų studentai tampa kritiniais mąstytojais, įgydami socialinės darbo vertybes, profesinį identitetą ir žinias per savirefleksiją ir mokymosi paslaugas. [+]

Nuo 1988 m. Mūsų socialinio darbo meno bakalauro (BASW) programą akreditavo Socialinio darbo ugdymo taryba (CSWE). CSWE akreditacija reiškia, kad mūsų BASW programa atitinka nacionaliniu lygiu priimtus standartus aštuoniose srityse:

Misija, tikslai ir tikslaiGyvenimo valdymas, struktūra ir ištekliaiFakultetasStudentų profesinis tobulėjimasNediskriminavimas ir žmonių įvairovėProgramos atnaujinimasProgramos vertinimas ir nuolatinis tobulinimasMūsų misija

Socialinio darbo programos misija - parengti praktikuojančius bendruosius specialistus, kurie yra pasirengę įstoti į aukštesniojo lygio socialines pareigas ir įstoti į socialinio darbo aukštojoje mokykloje. Mūsų studentai tampa kritiniais mąstytojais, įgydami socialinės darbo vertybes, profesinį identitetą ir žinias per savirefleksiją ir mokymosi paslaugas.... [-]


Sociologijos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Pagrindinė departamento misija - plėtoti studentų kritinius supratimus apie socialinį gyvenimą, pasidalijant žiniomis ir išradingais veiksmais. Mūsų fakultetas yra įsipareigojęs bendradarbiauti su mokiniais, kad suprastų, kaip klasizmas, rasizmas, seksizmas, homofobija ir kitos nelygybės formos sutampa ir veikia, ir kaip individai, grupės ir organizacijos užginčija šias nelygybes prieš visus sunkumus. Mūsų pagrindinis tikslas yra suteikti studentams mokymosi visą gyvenimą malonę; plačios, įvairios ir kritiškos socialinio pasaulio perspektyvos; ir atitinkamus ir svarbius gyvenimo įgūdžius, atitinkančius laisvųjų menų ugdymo tikslus. Gilinant studentų kritinius supratimus apie struktūras ir modelius, kuriais grindžiamas kasdienis gyvenimas, katedra skatina studentų "sociologines vaizduotę" per įgaliojimus, socialinį įsitraukimą ir įsipareigojimą socialiniam teisingumui. [+]

Koks skirtumas tai daro, jei mes prisijungsime prie gaujos, turime kūdikį ar eime į koledžą? Koks skirtumas turi pinigų? Ką pokyčiai šeimoje reiškia ateities kartoms? Ką reiškia socialinė politika, pvz., AlŠS įstatymai ar socialinės kampanijos, tokios kaip antikonkurencinė ar kovos su narkotikais veikla, skirta visuomenei? Kaip karinė ir vyriausybinė veikla ar technologijų pokyčiai daro įtaką žmonių kasdieniam gyvenimui? Kokia yra kultūrinės įvairovės, rasės, socialinės klasės ir lyties socialinė reikšmė? Ką mes galime padaryti savo kasdieniame gyvenime, kad galėtume atlikti teigiamus pokyčius mūsų šeimose, bendruomenėse ir visuomenėje?

Sociologai bando atsakyti į tokius klausimus, kad suprastų, kokia visuomenė yra ir kaip ji veikia žmones. Viena iš pagrindinių sociologijos įžvalgų yra supratimas, kad grupės ir grupinis gyvenimas įtakoja kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą. Sociologija yra sistemingas žmonių visuomenės tyrimas, jų modeliai ir tvarka bei jų vystymosi ir pokyčių procesai. Mūsų fakultetas yra tvirtai pasiryžęs kritiškai analizuoti socialinę struktūrą ir socialinius susitarimus, pabrėžiant rasės, klasės, lyčių nelygybės ir socialinių pokyčių analizę.... [-]


Specialiojo ugdymo bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Specialiojo ugdymo pagrindas yra skirtas parengti studentų kandidatus, kad jie galėtų įgyti aukštąjį išsilavinimą teikiant instrukcijas ir paslaugas visiems mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams, turintiems išskirtines teises. [+]

Specialiojo ugdymo pagrindas yra skirtas parengti studentų kandidatus, kad jie galėtų įgyti aukštąjį išsilavinimą teikiant instrukcijas ir paslaugas visiems mokyklinio amžiaus vaikams ir paaugliams su išskirtiniais bruožais. Programa susideda iš 48 kreditų valandos pagrindinio plius 24 kredito valandos giminystės (vietoj nepilnamečio).

Kandidatai yra atrenkami kiekvieną spalį, kad pradėtų studijas kitame pavasario semestre kaip kohortą.

Programos išmokos

Northeastern Illinois University siūlo lanksčius kursų pasiūlymus, mažų klasių dydžius ir prieinamą išsilavinimą.

Pagrindinės Campus ir El Centro specialiosios mokyklos programos yra siūlomos.... [-]


BSc

Aplinkos mokslų bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Programa "Aplinkos mokslai" skatina problemų sprendimo įgūdžių ugdymą, plačią ir tvirtą mokslinę žinių bazę, moko veiksmingą komandinį bendradarbiavimą, nes aplinkosaugos problemų supratimas ir sprendimai dažnai apima patirtį daugelyje mokslo sričių, tokių kaip geologija, hidrologija, biologija , chemija, fizika, taip pat aplinkos politika. Komandos įgūdžiai, įskaitant vadovavimo gebėjimus, yra itin svarbūs aplinkos mokslui ir yra neatskiriama naujosios aplinkos mokslo srities dalis. Programa parengs absolventus, kurie yra įsipareigoję pilietiškam įsitraukimui ir yra tinkami užimtumui su pramonės atstovais, vyriausybinėmis reguliavimo agentūromis, aplinkosaugos konsultacinėmis firmomis ir magistro studijomis Aplinkos moksluose ar kitose susijusiose srityse. [+]

Aplinkos mokslas siekia suvokti daugelį aplinkos ir jos komponentų sąveikos, taip pat žmogaus veiklos poveikį aplinkai ir, kita vertus, tai, kaip aplinka veikia žmones. Aplinkos mokslai yra pagrindinis aplinkosaugos klausimas, siekiant suprasti mokslo už juos, taip pat kuriant moksliškai pagrįstus sprendimus.

Programa "Aplinkos mokslai" skatina problemų sprendimo įgūdžių ugdymą, plačią ir tvirtą mokslinę žinių bazę, moko veiksmingą komandinį bendradarbiavimą, nes aplinkosaugos problemų supratimas ir sprendimai dažnai apima patirtį daugelyje mokslo sričių, tokių kaip geologija, hidrologija, biologija , chemija, fizika, taip pat aplinkos politika. Komandos įgūdžiai, įskaitant vadovavimo gebėjimus, yra itin svarbūs aplinkos mokslui ir yra neatskiriama naujosios aplinkos mokslo srities dalis. Programa parengs absolventus, kurie yra įsipareigoję pilietiškam įsitraukimui ir yra tinkami užimtumui su pramonės atstovais, vyriausybinėmis reguliavimo agentūromis, aplinkosaugos konsultacinėmis firmomis ir magistro studijomis Aplinkos moksluose ar kitose susijusiose srityse.... [-]


Apskaitos bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 2 daugiau

Northeastern Illinois University bakalauro studijų programa yra viena iš šešių didžiausių apskaitos programų Ilinojus valstijoje. Apskaita yra verslo kalba, o mažų ir didelių organizacijų darbuotojai turi suprasti pagrindinius apskaitos principus. Debitų ir kreditų, finansinių ataskaitų ir apskaitos informacinių sistemų žinios yra pagrindinės visos verslo veiklos. [+]

Northeastern Illinois University apskaitos BS yra viena iš šešių didžiausių apskaitos programų Ilinojus valstijoje.

Apskaita yra verslo kalba. Labai svarbu, kad visose mažose ir didžiosiose organizacijose būtų darbuotojai, kurie supranta pagrindinius apskaitos principus ir gali juos panaudoti geriausioms verslo praktikoms. Įmonių, vyriausybės, ne pelno organizacijų ir viešojo sektoriaus apskaitos srityje žinios apie debetus ir kreditus, finansines ataskaitas ir apskaitos informacines sistemas yra pagrindinės visos verslo veiklos.

Verslo ir vadybos koledže yra gerai parengtų mokymosi tikslų ir mokymosi tikslų visose programose, kurios vertinamos periodiškai. Verslo ir vadybos kolegija yra akredituota asociacijos "Advance Collegiate Business Schools" (AACSB) akreditavimui ir yra viena iš penkių procentų pasaulio verslo mokyklų, siūlančių studijų programas. "Dean's Welcome" rasite keturias įdomias funkcijas, kurias galite mokytis verslo ir vadybos koledže.... [-]


Bendrojo verslo administravimo bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Bendrojo verslo administravimo magistras yra skirta tiems, kurie nori plėtoti plačią verslo sričių (apskaitos, finansų, vadybos ir rinkodaros) supratimą, o ne sutelkti dėmesį į konkretų dalyką. Visų pirma tiems, kurie nori tapti verslo bendruomene ar verslininkėmis, ir tie, kurie nori pradėti arba valdyti mažąsias ir vidutines įmones, gali verstis pagrindine verslo administravimo misija. [+]

Bendrojo verslo administravimo magistras yra skirta tiems, kurie nori plėtoti plačią verslo sričių (apskaitos, finansų, vadybos ir rinkodaros) supratimą, o ne sutelkti dėmesį į konkretų dalyką. Visų pirma tiems, kurie nori tapti verslo bendruomene ar verslininkėmis, ir tie, kurie nori pradėti arba valdyti mažąsias ir vidutines įmones, gali verstis pagrindine verslo administravimo misija.

Verslo ir vadybos koledže yra gerai parengtų mokymosi tikslų ir mokymosi tikslų visose programose, kurios vertinamos periodiškai. Verslo ir vadybos kolegija yra akredituota asociacijos "Advance Collegiate Business Schools" (AACSB) akreditavimui ir yra viena iš penkių procentų pasaulio verslo mokyklų, siūlančių studijų programas. "Dean's Welcome" rasite keturias įdomias funkcijas, kurias galite mokytis verslo ir vadybos koledže.... [-]


Biologijos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Ar jus domina mokymasis apie jus supantį pasaulį? Northeastern Illinois University Biologijos fakultetas gali suteikti jums įrankių, kad galėtumėte paklausti ir atsakyti į tuos aktualius jus dominančius klausimus. Biologija yra gyvųjų organizmų (bakterijų, protozoanų, grybų, dumblių, augalų ir gyvūnų) tyrimas; mūsų studentai turi galimybę sužinoti apie šiuos organizmus molekulinių, ląstelių, organizmo ir ekologiniu lygmeniu. [+]

Biologijos katedra šiuo metu siūlo bakalauro studijas ir nepilnamečius biologijoje. Plataus masto pagrindinių reikalavimų tikslas yra parengti studentus:

pažangias biologijos, biomedicinos, aplinkos biologijos, ekologijos ir taikomosios ekologijos studijas;profesinis mokymas medicinoje, odontologijoje, optometrijoje, chiropraktikoje, farmacijoje, veterinarijoje ir kitose sveikatos profesijose;biologijos mokymas vidurinėse mokyklose; arbakarjeros galimybes mokslinių tyrimų, biomedicinos mokslų, žemės ūkio, pramonės, vyriausybės ir akademinių institucijų.

Departamentas taip pat turi magistro programą, vedančią į magistro laipsnį.

Studentai, norintys baigti biologijos pagrindus ar nepilnamečius, yra labai primygtinai reikalaujami, kad būtų paskelbtas pagrindinis patarėjas iš anksto ir ieškotų patarimų. Ypač svarbu, kad studentai žinotų, kad jei jie baigs pagrindines biologijos studijas, jiems netaikoma jokių Bendrojo lavinimo programos Gamtos mokslų platinimo sričių kursų.... [-]


Chemijos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Šiaurės rytų chemijos bakalauro studijų programa patenkina studentų, turinčių skirtingų akademinių tikslų, poreikius ir rengia jas karjerai pramonės ir akademinėse srityse. Programa yra akredituota Amerikos cheminių medžiagų asociacijos (ACS) ir atitinka AKS profesinio mokymo komiteto nustatytus standartus. [+]

Šiaurės rytų chemijos bakalauro studijų programa patenkina studentų, turinčių skirtingų akademinių tikslų, poreikius ir rengia jas karjerai pramonės ir akademinėse srityse. Programa yra akredituota Amerikos cheminių medžiagų asociacijos (ACS) ir atitinka AKS profesinio mokymo komiteto nustatytus standartus.

Mokymo programa suteikia reikiamą pagrindą studentams, kurie ketina dalyvauti chemijos, medicinos, odontologijos, farmacijos ir kitose profesinėse sveikatos srityse baigusiose ar profesinėse mokyklose. Be chemijos kursų tradicinėse disciplinose, katedra taip pat siūlo specializuotus aplinkos chemijos, medicinos chemijos, farmakologijos, toksikologijos ir biologinės chemijos kursus. Studentai, turintys chemijos programą, turi galimybę atlikti tyrimus su chemijos katedros fakultetu arba dalyvauti stažuočių programose įvairiose institucijose ir pramonėje.... [-]


Finansų bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

"BS in Finance" supažindina studentus su verslo ir tarptautinių finansų bei investicijų principais, pagrindinėmis ekonomikos ir rinkos koncepcijomis. Per mokymo programas finansų rinkos gali pabrėžti rinkų tyrimą arba finansų valdymo praktikos tyrimą. [+]

Finansai yra vertės, investicijų ir finansų valdymo tyrimas. Naudojant pagrindinius apskaitos, ekonomikos ir statistikos sričių principus, finansavimas apima finansų įstaigų, rinkų ir koncepcijų analizę.

"BS in Finance" supažindina studentus su verslo ir tarptautinių finansų bei investicijų principais, pagrindinėmis ekonomikos ir rinkos koncepcijomis. Per mokymo programas finansų rinkos gali pabrėžti rinkų tyrimą arba finansų valdymo praktikos tyrimą.

Verslo ir vadybos koledže yra gerai parengtų mokymosi tikslų ir mokymosi tikslų visose programose, kurios vertinamos periodiškai. Verslo ir vadybos kolegija yra akredituota asociacijos "Advance Collegiate Business Schools" (AACSB) akreditavimui ir yra viena iš penkių procentų pasaulio verslo mokyklų, siūlančių studijų programas. "Dean's Welcome" rasite keturias įdomias funkcijas, kurias galite mokytis verslo ir vadybos koledže.... [-]


Fizikos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Fizikos bakalauro studijų programa leidžia studentams mokytis, studijuoti ir plėtoti karjerą ar tęsti studijas. Visą mokymą teikia dieninės fakulteto mažos klasės, suteikiančios daugybę galimybių glaudžiai bendrauti tarp studentų ir instruktorių. Visi pažangūs bakalauro kursai vyksta vakare, leidžiant studentams baigti studijas tiek visą arba ne visą darbo dieną. Fakulteto nariai aktyviai dalyvauja moksliniuose tyrimuose, kuriuose siūlomos įdomios studentų dalyvavimo galimybės. Be to, fakulteto nariai siūlo pagalbą studentams, vykdantiems projektus patys. [+]

Fizikos bakalauro studijų programa leidžia studentams mokytis, studijuoti ir plėtoti karjerą ar tęsti studijas. Visą mokymą teikia dieninės fakulteto mažos klasės, suteikiančios daugybę galimybių glaudžiai bendrauti tarp studentų ir instruktorių. Visi pažangūs bakalauro kursai vyksta vakare, leidžiant studentams baigti studijas tiek visą arba ne visą darbo dieną.

Fakulteto nariai aktyviai dalyvauja moksliniuose tyrimuose, kuriuose siūlomos įdomios studentų dalyvavimo galimybės. Be to, fakulteto nariai siūlo pagalbą studentams, vykdantiems projektus patys.

Mokymosi reikalavimaiBūtini kursai

* Šiuos pasirenkamuosius dalykus reikia pasirinkti iš bent dviejų skirtingų skyrių.... [-]


Kompiuterijos mokslo bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Informatikos katedros tikslas - suteikti asmenims plačią teorinį ir praktinį kompiuterinių mokslų supratimą. Studentai, kurie baigia programą, yra pasirengę tęsti studijas arba prisiimti pareigas, į kurias įeina programinės įrangos inžinerija, techninis programavimas ir kompiuterių bei susijusių technologijų taikymas pramonės problemoms, tokioms kaip kompiuterių saugumas, tinklo projektavimas ir valdymas bei interneto dizainas. [+]

Informatikos katedros tikslas - suteikti asmenims plačią teorinį ir praktinį kompiuterinių mokslų supratimą. Studentai, kurie baigia programą, yra pasirengę tęsti studijas arba prisiimti pareigas, į kurias įeina programinės įrangos inžinerija, techninis programavimas ir kompiuterių bei susijusių technologijų taikymas pramonės problemoms, tokioms kaip kompiuterių saugumas, tinklo projektavimas ir valdymas bei interneto dizainas.

Kompiuterijos mokslo bakalauro studijų programoje yra trys takeliai:

Kompiuterių mokslo koncentracija: ši koncentracija suprojektuota daugiausia studentams, ketinantiems siekti aukštesnio laipsnio kompiuterių mokslo srityje. Tačiau tai tikslinga kiekvienam studentui, kurio tikslas yra suprasti kompiuterijos mokslo pagrindus.Kompiuterių tinklai ir saugumo koncentracija: ši koncentracija skirta parengti studentus užimtumui kompiuterių saugumo srityje.Informacinių technologijų koncentracija: ši koncentracija skirta studentams parengti užimtumą, įskaitant interneto kūrimą ir kompiuterių tinklų projektavimą bei priežiūrą.Programos išmokos... [-]

Rinkodaros bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Rinkodaros magistras skirtas tiems, kurie nori išsamiai suprasti, kaip rasti tai, ką klientai ar potencialūs klientai galvoja, kaip gauti produktus ir patraukti potencialiems klientams, ir kaip uždaryti sandorį, kai susitinka produktai ir klientai. [+]

Rinkodaros magistras skirtas tiems, kurie nori išsamiai suprasti, kaip rasti, ką klientai ar potencialūs klientai galvoja, kaip gauti produktus ir patraukti potencialiems klientams, ir kaip uždaryti sandorį, kai produktai ir klientai susitinka.

Verslo ir vadybos koledže yra gerai parengtų mokymosi tikslų ir mokymosi tikslų visose programose, kurios vertinamos periodiškai. Verslo ir vadybos kolegija yra akredituota asociacijos "Advance Collegiate Business Schools" (AACSB) akreditavimui ir yra viena iš penkių procentų pasaulio verslo mokyklų, siūlančių studijų programas. "Dean's Welcome" rasite keturias įdomias funkcijas, kurias galite mokytis verslo ir vadybos koledže.... [-]


Vadybos bakalauras

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Vadybos magistras skirtas tiems, kurie nori sužinoti, kaip planuoti ir organizuoti veiklos, organizacinės infrastruktūros, kapitalo ir žmogiškųjų išteklių įtraukimą į verslo procesus, taip pat kaip personalą, vadovauti ir kontroliuoti šiuos procesus siekiant organizacinio tikslo . [+]

Vadybos magistras skirtas tiems, kurie nori sužinoti, kaip planuoti ir organizuoti veiklos, organizacinės infrastruktūros, kapitalo ir žmogiškųjų išteklių įtraukimą į verslo procesus, taip pat kaip personalą, vadovauti ir kontroliuoti šiuos procesus siekiant organizacinio tikslo .

Verslo ir vadybos koledže yra gerai parengtų mokymosi tikslų ir mokymosi tikslų visose programose, kurios vertinamos periodiškai. Verslo ir vadybos kolegija yra akredituota asociacijos "Advance Collegiate Business Schools" (AACSB) akreditavimui ir yra viena iš penkių procentų pasaulio verslo mokyklų, siūlančių studijų programas. "Dean's Welcome" rasite keturias įdomias funkcijas, kurias galite mokytis verslo ir vadybos koledže.... [-]


Žemės mokslų bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

"Earth Science" programa naudoja integruotą požiūrį į Žemės aplinkos problemų nagrinėjimą geologijos, hidrologijos ir geocheminės sintezės būdu. Mes pabrėžiame, kad geologija yra tvirtas pagrindas su galimybėmis sutelkti dėmesį į ekologines gamtos mokslus. [+]

"Earth Science" programa naudoja integruotą požiūrį į Žemės aplinkos problemų nagrinėjimą geologijos, hidrologijos ir geocheminės sintezės būdu. Mes pabrėžiame, kad geologija yra tvirtas pagrindas su galimybėmis sutelkti dėmesį į ekologines gamtos mokslus.

Žemės mokslų bakalauro laipsnis rengia studentus magistro studijoms arba įvairiems pozicijoms Aplinkosaugos geosciendo srityse, įskaitant pramonės, konsultavimo ar valstybinių / federalinių agentūrų. Be reikalingų ir pasirenkamų ESCI kursų, norint užbaigti studijų programą reikalingi papildomi gimnazijos (matematikos ir mokslo) kursai. Visi studentai yra raginami planuoti savo programą padedant ESCI fakulteto patarėjams.... [-]


Bakalauras

Bakalauras muzikoje

Su bendrabučiu Dieninės 5 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago Grayslake + 1 daugiau

Nesvarbu, ar jus domina muzikinis mokymas ar spektaklio pagrindinis ar nepilnametis, muzikos programa pabrėžia jūsų muzikinio spektaklio gebėjimų ugdymą. Daugelis Šiaurės rytų fakulteto narių mokosi vienose iš geriausių muzikos mokyklų ir žiemos sodų pasaulyje. Šis žinių ir patirties lygis kartu su jūsų asmeninėmis investicijomis padės jūsų studijų pamokoms antrą vietą. Dalyvavimas muzikiniuose ansambliuose yra visų muzikos studentų reikalavimas, taip pat kiekvienų semestro dalyvavimas gyvų pasirodymų metu. Visi studentai, norintys patekti į muzikos programą, turi atlikti tiesioginį klausymą. [+]

Nesvarbu, ar jus domina muzikinis mokymas ar spektaklio pagrindinis ar nepilnametis, muzikos programa pabrėžia jūsų muzikinio spektaklio gebėjimų ugdymą. Daugelis Šiaurės rytų fakulteto narių mokosi vienose iš geriausių muzikos mokyklų ir žiemos sodų pasaulyje. Šis žinių ir patirties lygis kartu su jūsų asmeninėmis investicijomis padės jūsų studijų pamokoms antrą vietą. Dalyvavimas muzikiniuose ansambliuose yra visų muzikos studentų reikalavimas, taip pat kiekvienų semestro dalyvavimas gyvų pasirodymų metu. Visi studentai, norintys patekti į muzikos programą, turi atlikti tiesioginį klausymą.

Studentai, įstojusieji į muzikos magistro laipsnį, įgys muzikos bakalauro laipsnį (BM).... [-]


Vaizdo įrašai

Northeastern Illinois University: Learn, Lead and Achieve

Locations Flyover

Kontaktai

NEIU

Adresas 5500 North St. Louis Avenue
60625-4699 Chicago, Illinois, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė http://www.neiu.edu/
Telefonas +1 773-583-4050

Adresas 3390 North Avondale Avenue
60618 Chicago, Illinois, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas undefined

Adresas 700 East Oakwood Boulevard
60653 Chicago, Illinois, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas undefined

Adresas 1200 University Center Drive
60030 Grayslake, Illinois, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas undefined

Adresas 770 North Halsted Street, Suite 420
60642 Chicago, Illinois, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas undefined