Nueta Hidatsa Sahnish College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nueta Hidatsa Sahnish kolegija buvo suteiktas akreditacijos pratęsimas liepos 12, 2006, Komisija, remdamasi aukštosiomis mokyklomis Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų.

Bendra informacija

Nueta Hidatsa Sahnish koledžas (NHSC) yra tribally Chartered trys Susijusių gentys Fort Berthold rezervavimo būstinėje New Town, North Dakota. NHSC yra tribally kontroliuoja valdybos, kuri susideda iš septynių nariams iki šešių segmentų tarybos narius skiria ir vienos genties pirmininkas. Pradžioje pavadintas fortas Berthold Community College, ji buvo įkurta Geg 2, 1973, agentūra, atsakinga už aukštąjį mokslą apie Fort Berthold išlyga. Kovo 27, 2015 Trys Dukterinės gentis verslo taryba pasirašė rezoliuciją keitimas į Nueta Hidatsa Sahnish kolegijos kolegijos vardą. Trys Dukterinės gentis patvirtino koncepciją, kad lokaliai remiantis aukštojo mokslo institucija, reikėjo mokyti genčių narius ir veikti kaip teigiamą įtaką išlaikant genčių kultūras. Iniciatyvinės komitetas buvo paskirtas prižiūrėti pradines operacijas Kolegijoje. Šis komitetas buvo pakeistas dėl valdybos atrankos 1974 m.

Pirmieji užsiėmimai siūlomi NHSC buvo ant prailginimo pagrindu akredituotos įstaigos koordinavimą. Į artikuliacija sudarytus susitarimus, iš pradžių buvo su universiteto Marijos Bismarck, ND; Minot State College, Minot, ND; ir Šiaurės Dakota, Williston centras, Williston, ND universitetas. Kolegija pradėjo kurti tolimojo planavimo modelius. Ši planavimas lėmė, skirtą vykdyti misiją ir tikslus kolegija, o taip pat atsižvelgiant į švietimo ir profesinio paslaugos tobulinimo visoje rezervato bendruomenių bazę.

Nueta Hidatsa Sahnish koledžas buvo suteikta akreditacija vasario 12, 1988, per Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų. Liepos 12, 2006, Nueta Hidatsa Sahnish koledžas buvo suteiktas toliau 10 metų akreditaciją per aukštojo mokslo komisija (HLC) ir vyks kitą savo dar kartą patvirtino akreditavimo vizitą 2017-18. Kolegija taip pat yra vienas trisdešimt keturių genčių kolegijose suteiktų 1994 Žemės dotacijos įstaigos statusą. Nueta Hidatsa Sahnish kolegija taip pat yra Amerikos Indijos aukštojo mokslo konsorciumo (AIHEC) narys. Vasario 25, 2011, HLC institucinė Veiksmai Tarybos (IAC) balsavo pratęsti Kolegijos akreditacijos įtraukti bakalauro laipsnio studijų pagrindinio ugdymo ir aplinkos mokslas ir menas indėniška studijų bakalauro, priėmimo NHSC ketverių metų įstaiga.

Švietimo tikslais Filosofija

Mes tikime, kad Nueta Hidatsa Sahnish kolegija siekia: pagerinti gyvenimo kokybę už Mandan, Hidatsa ir Arikara Tautos

Suteikia galimybes tobulinti mūsų ekonominei gerovei ir gyvenimo kokybei. 10 Inicijuoja ir įgyvendina naujus ar novatoriškas idėjas dėl genties labui, įskaitant vadovavimo ir mokymo srityje.

Sukurkite teigiamą aiškų identitetą iš trijų Susijusių Tribes

Daugelis žmonių ir bendruomenių Mandan, Hidatsa ir Arikara Tautos statybininkas Integruojama Trys Dukterinės genčių kultūrą, tradicijas bei kalbą, visų akademinės ir socialinės veiklos suteikiančio žmonėms. Vieta, kur visi žmonės ateina pirmąjį savo mokymosi poreikių.

Apsidrauskite plėtrą pasauliniu pilietybės teikiant būtiną mokymą ir lyderystę

Panaudoti technologijų pristatyti kursus meną. Paruoškite visame pasaulyje spręsti kitų kultūrų, ekonomikos, aplinkos ir veiksmų poveikį. Parengti ir panaudoti esamus išteklius tolesniam personalo / dėstytojų ir valdyba.

Kurti finansiškai stipri institucija, kuri atitinka mokinių poreikius suteikiant jiems saugią mokymosi aplinką, kuri skatina įvairovę ir atitinkamas mokymo programos / programas.

Pateikite rūpestinga ir puoselėjant aplinką, kuri atitiktų visų mokinių poreikius. Panaudoti kelis mokymo metodus ir metodus, kaip mokymosi stilių įvairovę. Siūlyti savarankiškai tobulinimo galimybes išlaikant iš Mandan, Hidatsa ir Arikara Tautos kultūrą. Pasirinkite ir plėtoti dėstytojų, kurie tiki viziją ir misiją Kolegijoje. Pateikite nuolatinį vertinimą

O Mokymo metodai / Gyvenimo / bendruomenės poreikius ir tendencijas, siekiant nustatyti kursą ir programų pasiūlą, poilsis, sporto, vaikų studentas būstą.

Skatinti poreikį išsakyti pagrįstus nuomones padaryti teigiamus pokyčius. Tapkite tarp tribally kontroliuojamų kolegijose lyderis, teikiant aukščiausios kokybės kultūra, akademinių ir paslaugų studentams.

Misija

Nueta Hidatsa Sahnish kolegija suteiks kokybės kultūrinių, akademinių ir profesinių įgūdžių lavinimas ir paslaugų, skirtų Mandan, Hidatsa ir Arikara Tautos

Vizija

Mandan, Hidatsa ir Arikara Tautos Nueta Hidatsa Sahnish kolegija: Dinaminė buvimas, kad išsaugo savo praeitį ir rengia mums ateičiai

Vertybės

Į Nueta Hidatsa Sahnish Koledžo vertės iliustruoja per žemę nameliu, kuriame yra bendra namo į Nueta, Hidatsa ir Sahnish žmonių. Vienybė, kuri yra esminė vertybė, įsikūręs centre (Fire Pit), kuri statyti aplink vertybių poilsio. Dvasingumas, Žmonės, kultūros ir ateitis yra keturi domenai atstovauja keturių pagrindinių pranešimų. Išoriniai dvylika pranešimų atstovauti vertybes per kiekvieną iš keturių sričių.

Akademinė laisvė

Nueta Hidatsa Sahnish Kolegija yra įsipareigojusi intelektinės minties ir vykdymu. Kolegija skatina fakulteto supažindinti studentus su plačiąja ir įvairių požiūrių ir mokslinių tyrimų. Kaip dalis koledžo Amerikos indėnų tradicijas, jis pripažįstamas tam tikrų principų bus išreikštas mokymo programos dalis ir yra priimtini, kai taikoma. Visais laikais, fakulteto nariai turėtų naudotis garso sprendimą, gerbti kitų teises išreikšti idėjas ir nuomones, ir užtikrinti, kad tas pats laisvė būti pratęstas studentams ir kolegoms.

Informacija apie priėmimą ir politika

Priėmimo:

Nueta Hidatsa Sahnish kolegija sutinka su atvirų durų Priėmimo politiką. Bet kuris asmuo, kuris yra akredituotos aukštosios mokyklos absolventas arba kuris turi jo ar jos generalinis Švietimo plėtotės (GED®) sertifikatas gali būti leista NHSC. Priėmimas į NHSC neužtikrina įleistas į kurį nors konkretų studijų kursą. Kai kurios programos turi reikalavimus ne vien standartinių kolegijų priėmimo, kad turi būti laikomasi.

Procedūros:

Šie elementai yra reikalingi Priėmimo į NHSC:

Prašymas Priėmimo Oficiali kopija aukštųjų mokyklų nuorašai ar GED sertifikato ar GED stenograma Pilnas nemokama programa Federacinės Studentų pagalbos (FAFSA) Kopijuoti vairuotojo pažymėjimą, valstybės ID arba socialinės apsaugos kortelę Visi Amerikos indėnų Studentų federaliniu pripažinta alkūnės turi pateikti oficialų patikrinimą genčių registracija Jei taikytina, Amerikos indėnų studentai nelanko federaliniu pripažinta alkūnės turi pateikti oficialų patikrinimą genčių studijuoja vienu iš tėvų Studentai privalo turėti oficialų bendradarbiavimą y savo stenograma (-ų) iš anksčiau dalyvavo kolegijos (-ų) siunčiami tiesiai į metrikacijos biuro adresu NHSC Nauji ir perdavimo studentas turi užimti egzaminą ir pateikia bandymų rezultatus už kėlimas į matematikos ir anglų kalbomis Dual kredito studentai turi pateikti DU L kreditų forma jie gauna iš savo aukštosios mokyklos už kiekvieno kurso Ne JAV piliečiai privalo pateikti dokumentus, kad patikrintų, kad jie yra tinkamos nepiliečiai

Ji yra studento atsako užtikrinti, kad visi dokumentai yra gautas. Sulaikymo bus skiriamas studento akademiniai rezultatai, jei visi dokumentai yra ne jo / jos faile pirmųjų 6 savaičių semestro pabaigoje. Studentas nebus leidžiama vėl stoti, kol nebus gauta visa dokumentacija. Finansinė pagalba taip pat gali būti atidėtas, jeigu dokumentai nebuvo pateikti iki finansinės pagalbos išmokėjimo.

Finansinė pagalba Informacija ir politika

Nueta Hidatsa Sahnish kolegija Biuro Studentų finansinės pagalbos teikia pagalbą studentams užtikrinant pakankamus išteklius dalyvauti NHSC. Įvairių programų yra prieinami Visi studentai turėtų kreiptis dėl finansinės pagalbos.

Tipai finansinės pagalbos Laisvi

477 demonstracinis projektas

Amerikos indėnų kolegija fondas: www.collegefund.org
Šiaurės Dakota Studentų finansinę paramą (VSSP)
Trys Dukterinės gentis aukštojo mokslo programa
Trys Dukterinės gentis Stažuotė partnerystės įstatymą (477)
Veteranų privalumai
Profesinės reabilitacijos
IV antraštinė dalis uždirbtas lėšas ir Neuždirbtos

Kitos Stipendijos yra prieinami Nueta Hidatsa Sahnish kolegija.

Vietos

Naujamiestis

Address
Nueta Hidatsa Sahnish College
PO Box 490/220 8th Ave N

58763 Naujamiestis, Šiaurės Dakota, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis