Oficialus aprašymas

istorija

Kaip įvesti šiaurės valstybinio universiteto TAHLEQUAH miesteliu, asfaltuotas takas, vedantis iš Muskogee prospekte bus priimti jus į kelią, kad įkūnija istoriją ir paveldą NSU. Nuo bronzos skulptūra Sequoyah, pažymėjo 19-ojo amžiaus Cherokee diplomatas ir kūrėjas Čerokių raštas, prie laikrodžio bokšto seminarijos salėje, kuri yra šios institucijos simbolis, jums bus dalyvauti labai unikalią patirtį.

Atgal į 1846, Šiaurės rytų valstybinis universitetas buvo įkurtas kaip Cherokee Nacionalinės moterų seminariją. Šis istorinis nuoroda į Cherokee Tautos ir Indijos teritorija padaryti Šiaurės rytų seniausia įstaiga aukštojo mokslo Oklahomoje.

Mūsų istorija, kaip valstybinės institucijos pradėjo kovo 6, 1909, kai Oklahomos įstatymų įsigijo Moteris seminariją ir sukūrė Šiaurės rytų valstybės Normalus mokykla, kurioje pirmieji užsiėmimai vyks rugsėjo 14, 1909. Po dešimtmečio, NSNS virsta šiaurės valstybinį mokytojo koledžo, siūlanti ketverių metų mokymo programa, suteikianti bakalauro laipsnį. Oklahoma įstatymų įgaliotas keisti NSTC pavadinimą Šiaurės rytų State College 1939. Mes tapome oficialiai žinomas kaip Šiaurės rytų valstijos universiteto 1985 m.

Šiandien mes Oklahoma ketvirta didžiausia visuomenės ketverių metų įstaiga ir viena iš šešių, kuriuos reglamentuoja regioninės universitetas sistema Oklahomos tarybos regioninių institucijų. Universitetas padeda mokymosi centru šiaurės Oklahoma suformuotą trijų universitetų - pagrindinis Campus Tahlequah ir filialų miesteliai Muskogee ir Broken Arrow - kuri kartu yra beveik 9000 studentų kasmet.

Misija, vizija ir vertybės

Misija

Grindžiama turtinga švietimo paveldo Cherokee Tautai, į šiaurės rytų valstijos universiteto miesteliai teikti savo įvairias bendruomenes mokymosi visą gyvenimą daugybei bakalauro, magistrantūros ir profesinių doktorantūros studijų programų. Su didelių lūkesčių dėl studentų sėkmė, universitetas teikia kokybiškas mokymas, sudėtingas programas, mokslinių tyrimų ir moksline veikla, svaiginančius mokymosi galimybes ir paslaugas vietos ir profesines bendruomenes. Įstaigos skirta dėstytojams ir kitiems darbuotojams pasiūlyti paslaugas orientuotą, palankią mokymosi aplinką, kurioje studentai rengia pasiekti profesinį ir asmeninį sėkmės daugiakultūrėje ir pasaulio visuomenei.

Tikslinio Misija

Mes suteikti studentams, dėstytojams, darbuotojams ir bendruomenės pasiekti visą savo intelektinę ir žmogiškąjį potencialą kuriant ir plečiant mokymosi, atradimas, ir įvairovės kultūrą.

Vizija

Šiaurės rytų valstybinis universitetas formuoja savo regiono švietimo partnerio pasirinkimo ateitį, nustatyti kompetencijos lygį, padėdamas intelektinius, kultūrinius, socialinius ir ekonominius poreikius universiteto įvairių bendruomenių.

Vertybės

Vientisumas

NSU modeliai vientisumą per plečiant sąžiningumo, žmogaus orumo, ir atskaitomybės etikos ir intelektinės elgesio ir praktikos.

bendradarbiavimas

NSU užsiima bendradarbiaujant per partnerystę sukurti mokymosi galimybes ir skatinti švietimo ir ekonominę sėkmę.

KŪRYBIŠKUMAS

NSU avansus kūrybiškumą per žvalgyba, inovacijų, kritinei apklausai ir intelektualinės laisvės.

vadovavimas

NSU įkvepia vadovavimo per savo įsipareigojimą parengti ir tarnauti kitiems.

Kompetencijos

NSU siekia tobulumo nuolat tobulinant individualiai ir kaip bendruomenė.

bendravimas

NSU palaiko bendravimą per laisvą informacijos srautą ir idėjas.

Įvairovė

NSU vertės įvairovę ir įgalinimą, skatinant asmenų ir lygias galimybes dalyvauti švietimo ir sodrinimo patirtimi teises, gerbti kultūrinius skirtumus ir užtikrinti lygias galimybes.

NSU at a Glance

Įrašas

  • Visas laikas Part Time visas

    Diplomantas 5001 2043 7045

    Absolventas 477 755 1231

    visas 5478 2798 8276

Atidarymo įsirašymo ataskaitą už Fall 2015

Studijų programos

54 bakalauro programas / stambiausios
24 studijų programų

Atidarymo įsirašymo ataskaitą už Fall 2015

Studentų profilis

62,7% moterų
37,3% vyrų
91,9% Oklahoma Gyventojai
6,4% Kita Jungtinės Valstijos ir teritorijos
50,6% Baltas
19,3% Amerikos indėnų / Aliaskos Gimtoji
15,7% Du ar daugiau rasių
4,0% Afro-amerikitiškas / Juodas
1,7% nežinomas
4,8% Ispaniškas
2,0% Azijos
1,7% Nerezidentų užsienietis
0,1% Gimtoji Havajų / Ramiojo vandenyno salų

Atidarymo įsirašymo ataskaitą už Fall 2015

Populiariausi studijų srityse

Pradinio lavinimo studijos
biologija
apskaita
verslas
psichologija
kriminalinės justicijos
Ankstyvojo vaikų ugdymo studijos

Fakultetas

51% moterų
49% vyrų
19% Mažumos
53% su aukščiausiu laipsniu srityje

Klasės dydis

84% Bakalauro klases, kuriose dirba mažiau nei 30 mokinių
97% Bakalauro klases, kuriose dirba mažiau nei 50 mokinių

Korpusas

65% Nauja pirmakursis gyventi miesteliu
18% Visos undergrads gyventi miesteliu
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

Northeastern State University

Verslo administravimo pagrindinis numato diversifikuotą fone įvairių disciplinų, reikalingų sėkmingam verslo srityje. Studentai, kurie nori išlaikyti savo galimybėmis ir ... [+]

Verslo administravimo pagrindinis numato diversifikuotą fone įvairių disciplinų, reikalingų sėkmingam verslo srityje. Studentai, kurie nori išlaikyti savo galimybėmis ir ištirti daug briaunų verslo turėtų pasirinkti Major verslo administravimo.

Verslo administravimo bakalauro laipsnį verslo administravimo siūlo jums labiausiai lankstumo rinktis kursus visų funkcinių sričių verslo. Vadovaujant fakultetas patarėjas, jums nustatyti programą, atitinkančią Jūsų individualius poreikius ir tikslus.

Ką aš galiu padaryti su laipsnį verslo administravimo?

Tipo darbo vietų

Bendroji vadyba Pardavimų valdymas Žmogiškųjų išteklių valdymas politikos plėtros Nekilnojamojo turto valdymas Komercinių bankų valdymas Operacijų valdymas Operacijų tyrimo analizė: Gamybos valdymas: Medžiagos valdymas: Savarankiško darbo Pramonės Pardavimai Klientų aptarnavimas Komercinė bankininkystė Nekilnojamasis turtas / Nekilnojamojo turto valdymas ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Northeastern State University

Apskaitos pagrindinis yra skirtas asmeniui, kuris yra analitinis ir siekia karjeros, kuri gali išsišakoti į beveik bet kokio verslo srityje. Dvi sritys dėmesio šiuo ypati ... [+]

Apskaitos pagrindinis yra skirtas asmeniui, kuris yra analitinis ir siekia karjeros, kuri gali išsišakoti į beveik bet kokio verslo srityje. Dvi sritys dėmesio šiuo ypatingu švino absolventų link diplomuotas buhalteris (CPA) licencijos arba sertifikuotas vadybos apskaitininkas (CMA) sertifikavimą.

CPA siekia karjeros viešosios apskaitos su karjeros prieinama audito, konsultavimo, ar mokesčių paruošimo. Į Oklahomos valstijoje būsimieji CPA turi 150 valandų akademinės kreditą prieš sėdi egzaminui.

CMA siekia karjeros verslo sektoriaus teikiančios paslaugas, susijusias su įmonės veiklos, įskaitant plėtros finansinių ataskaitų, analizės sąnaudų ir operacijas. Vis daugiau laiko praleidžiama dėl vertinimo ir analizės finansinę informaciją.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northeastern State University

Kai žmonės girdi žodį rinkodaros, jie automatiškai galvoti apie reklamos ir pardavimų, bet rinkodara yra kur kas daugiau nei tai. Rinkodara pradeda su jumis. Jūs esate va ... [+]

Kai žmonės girdi žodį rinkodaros, jie automatiškai galvoti apie reklamos ir pardavimų, bet rinkodara yra kur kas daugiau nei tai. Rinkodara pradeda su jumis. Jūs esate vartotojas, ir jūs turite norus ir poreikius. Rinkodara ieško iš vartotojų norus ir poreikius, siekiant sukurti produktus, kurie atitinka šiuos poreikius. Tada ir tik tada, padaryti reklama ir pardavimas įvesti nuotrauką, ir kad už informuoti jus, kad vartotojas apie produktą ar paslaugą, kuris gali patenkinti savo poreikius ar patenkinti savo norus tikslu.

Ir tai dar ne viskas. Verslas-verslui rinkodara gali veikti dideliu mastu. B2B rinkodaros gali padėti suteikti sąvaržėles į pareigas, tiekimo saugyklos, jetliners į aviakompanijos ar elektrinės tautai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northeastern State University

Aplinkos, sveikatos ir saugos vadybos pagrindiniai yra tarpdisciplininis programa, skirta pasiruošti profesinės karjeros įvairiose srityse, įskaitant, bet neapsiribojant: ... [+]

Aplinkos, sveikatos ir saugos vadybos pagrindiniai yra tarpdisciplininis programa, skirta pasiruošti profesinės karjeros įvairiose srityse, įskaitant, bet neapsiribojant: federalinių, valstijos, vietos ir genčių vyriausybių, konsultavimo, pramonės ir kitų privačių įmonių , Įsidarbinimo galimybės egzistuoja gamybos, gamybos, sveikatos priežiūros, draudimo, visuomenės saugumo, teisėsaugos, statybos, viešųjų ir privačių komunalinių, ryšių ir transporto sektoriuose. Darbo statistikos biuras apskaičiavo, maždaug 20% ​​augimą įsidarbinimo galimybes šioje srityje per ateinančius dešimt metų.

Kas yra Aplinkos, sveikatos ir saugos specialistas? Nors tai dažnai yra lengviau apibrėžti teisininkas, gydytojas ar mokytojas vaidmenį; funkcija aplinkos, sveikatos ir saugos profesionalūs koncertuoja yra lygiai taip pat svarbu, kad visuomenėje. Būdamas aplinkos, sveikatos ir saugos specialistas apima apsaugoti Amerikos darbo jėgos, visuomenę ir aplinką nuo žalos, ligos ir žalos. Šioje technologijų ir mokslo pažangos epochą, aplinkosaugos, saugos ir sveikatos vadybos tapo viena iš sudėtingiausių ir karjeros galimybes.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northeastern State University

Finansų pagrindinis yra padalintas į dvi sritis dėmesio: finansų valdyme daugiau dėmesio ir finansinio planavimo svarba. ... [+]

Finansų pagrindinis yra padalintas į dvi sritis dėmesio: finansų valdyme daugiau dėmesio ir finansinio planavimo svarba.

Finansų valdymas Dėmesys

Finansų valdymo Dėmesys rengia studentus efektyviai atlikti tam tikrų finansinių valdymo veiklos įvairovė. Absolventai gali siekti karjeros smulkaus verslo, įmonių finansų valdymo, bankininkystės, draudimo, investicijų valdymo, nekilnojamojo turto, ir hipotekos bendrovių. Kursinis darbas yra susijęs su finansinėmis priemonėmis, finansiniais praktika, struktūra ir funkcijos finansinėmis institucijomis, teisinį ir ekonominį kontekstą, per kurį finansinės operacijos yra vykdomos investicijos analizė, portfelio valdymo, verslo prognozavimo ir ekonominės analizės tyrimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northeastern State University

Siūloma kaip verslo administravimo bakalauro arba kaip technologijos bakalauras, Tiekimo grandinės valdymas rengia jums dinamišką poziciją sparčiai besikeičiančioje pasau ... [+]

Siūloma kaip verslo administravimo bakalauro arba kaip technologijos bakalauras, Tiekimo grandinės valdymas rengia jums dinamišką poziciją sparčiai besikeičiančioje pasaulio ekonomikoje.

Su atsakomybe nuo perka žaliavas platinti gatavus produktus, tiekimo grandinės vadovai turi kontroliuoti išlaidas ir padidinti kokybę, o todėl, kad tai, ką jie padaryti, tai pelninga. Ir jie turi, kad būtų galima dirbti su visais įvairių skyrių rūšių, kaip organizacijoje, taip pat su įvairių organizacijų iš išorės.

Daugelis organizacijų tik dabar mokosi kritiškai geras tiekimo grandinės valdymas yra ir jie stengiamasi rasti kvalifikuoti specialistai prižiūrėti, kas vis labiau tampa svarbi verslo dalis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northeastern State University

Visi Ankstyvasis ugdymas didžiųjų turi užpildyti 4 x 12 reikalavimus. Studentai bus baigti 12 valandų 4 srityse: Bendravimas menų, socialinių mokslų, matematikos ir gamt ... [+]

Protingas pasirinkimas yra modelis programą sukūrė šiaurės rytų valstijos universitetas. Unikalus sumaišytas-spalvotas logotipas ir protingas pasirinkimas šūkis atspindi įsipareigojimą dėl NSU dalis ir dalyvauja dvejų metų kolegijas padėti studentams atlikti sklandų perėjimą nuo uždirbti universitetinio diplomo siekianti ketverių metų laipsnį savo pasirinktą programą.

Studentai, norintys siekti bakalauro ankstyvojo ugdymo, turi atitikti šiuos reikalavimus: studentas baigė minimalius 45 val ir turi 2.75 bendras pažymių vidurkis; Visi potencialūs mokytojų švietimo didžiųjų privalo įrodyti patvirtinimo, kad jos ėmėsi, arba registruotą imtis, Oklahoma Bendrojo lavinimo testas (OGET), kai jie pradeda klases NSU anketa profesinio mokymo seka. Studentai gali užpildyti tiek į mokslo ar meno laipsnį prisijungti. Per asocijuotosios laipsnį, studentai turėtų užpildyti reikiamus prielaidas jų pagrindinis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba