North Central College

Įvadas

Oficialus aprašymas

North Central College

Įkurta 1861 m. Ir kurioje gyvena 2900 studentų, "North Central" siūlo saugią, įperkamą, praktišką, universitetinę Amerikos universitetų patirtį siaubingoje vietoje. Mūsų karjeros dėmesio laisvųjų menų ugdymas - ypač stipriąsias puses verslo, globalių studijų ir STEM srityse - siūlo kritinį mąstymą ir bendravimo įgūdžius, gilių dalykinių žinių ir gyvenimo įgūdžius, išmoktus mažose, fakulteto dėstytose klasėse ir praktinės patirties Naperville / Čikagoje , Illinois. Šiaurės centrų bakalauro laipsnis - tai jūsų pirmas žingsnis į sudėtingą, tenkinančią karjerą.

Ideali vieta

Tik 45 kilometrų į vakarus nuo Chicago miesto centro, Ilinojus, tradicinis 69-akrų miestelyje "North Central" yra saugaus ir draugiško Naperville miesto centre. Bankai, parduotuvės, restoranai, parkai ir istorinės vietovės yra vos kelios minutės pėsčiomis nuo apsigyvenimo salės. Iš traukinių stoties, esančios pėsčiomis, tik penkių minučių pėsčiomis nuo universiteto, galėsite lengvai keliauti į Čikagą (30 minučių traukiniu važiuoti) kultūriniams renginiams, kelionėms į klasę, stažuotėms ar tiesiog įdomus miesto tyrinėjimo dienai. Mes taip pat yra tik 30 minučių kelio nuo Čikagos O'Hare tarptautinio oro uosto (ORD), todėl kelionės yra labai patogios.

Puikios praktinės patirties galimybės

Dalyvavimas tokiose studentų organizacijose kaip "Model United Nations", nepriklausomų mokslinių tyrimų projektų vykdymas ir dalyvavimas praktikoje yra puikus būdas pritaikyti tai, ko jūs mokote klasėje, ir įgyti patirties, kuri išskiria jus nuo jūsų bendraamžių. "North Central" reguliariai siunčia studentus į regionines ir nacionalines konferencijas savo moksliniams tyrimams pristatyti. Kadangi Čikagos vietovė yra visame pasaulyje esančių bendrovių ir mokslinių tyrimų institutų namuose, studentams nereikia daug keliauti, kad galėtų rasti vasaros stažuotes.

85098_Cornerstone.jpg

Nacionaliniu mastu pripažintas tarptautinių studentų ir programų parama

"North Central" buvo viena iš penkių vienintelių tautos institucijų, kuri 2015 m. Gautų senatoriaus Paulo Simono apdovanojimą už internacionalizavimą "Campus". Šis apdovanojimas pripažįsta universitetus, kurie daro didelę pažangą siekdami visapusiškos internacionalizacijos. Ką tai reiškia jums, kad mūsų komanda yra čia, kad galėtume jus palaikyti - nuo oro uosto pasiėmimo iki orientavimo iki baigimo - ir už jos ribų! Mes susisieksime su vietine Draugystės šeima, studentų mentoriumi, dėstytojais ir biurais visame kampelyje, pavyzdžiui, sveikatingumo centru ir visuotinio švietimo centru. Daugelis mūsų darbuotojų gyveno ir studijavo užsienyje, todėl mes žinome, ką jūs patiriate ir čia esate, kad padėtumėte!

Sėkmingi rezultatai

Kaip vienas iš populiariausių regioninių universitetų (Midwest), pasak USNews

Stipendijos

„North Central“ žinome, kad aukštasis mokslas yra brangus - ir mes norime padėti jums įgyvendinti svajones! Kartu mes esame partneriai, norėdami investuoti į jūsų ateitį. Daugiau kaip 95% priimtų tarptautinių studentų gauna stipendiją - iki 28 000 USD per metus!

Greiti faktai

 • Studentai: 2900 studentų iš 28 valstybių
 • Fakultetas: 151 visą darbo dieną dirbantiems fakultetuose, 100 proc. ar galutinis laipsnis jų srityje. Visų klasių dėsto fakultetas, o ne magistrantūros studentai!
 • Klasės: vidutinė klasė 20 ir 14: 1 studentų-fakulteto santykis
 • Veikla: studentai užsiima daugiau kaip 75 studentų klubais
 • Sportas: studentai-sportininkai konkuruoja 26 tarptogyst ÷ s sporto srityse NCAA III skyriuje ir Illinois kolegijos konferencijoje

85093_On_the_Riverwalk.jpg

Kaip taikyti

Tarptautiniai pareiškėjai turi pateikti:

 • North Central College internetinė programa arba koalicijos paraiška
 • Oficialios vidurinės mokyklos nuorašai, kuriuose yra ne mažiau kaip 3 metų klasių
 • Oficialūs universiteto nuorašai su kursų aprašymais (tik pervedimo prašytojai)
 • Oficialūs TOEFL, IELTS, SAT ar ACT balai (pasirinkti vieną)
 • Paso kopija

* "North Central" praneša pareiškėjams apie jų priėmimo sprendimą ir stipendiją per maždaug dvi savaites nuo užpildytos paraiškos gavimo.

Prioriteto priėmimo terminai:

 • Fall entry (rugpjūtis): gegužės 1 d
 • Pavasario įėjimas (sausio mėn.): Spalio 1 d

Daugiau pagalbos tarnybų

 • Individualizuotos priėmimo ir registracijos patirtis - pritaikyta pagal jūsų poreikius
 • Globalus ugdymo centras suteikia orientavimo, tarptautinių studentų konsultavimo ir studijų užsienyje galimybių
 • Mokytojai, rašymo centras ir kalbos išteklių centras yra prieinami be jokių papildomų išlaidų
 • Garantuojamas visų studentų saugus ir patogus būstų apgyvendinimas studentų būstinėje
 • "Dyson Wellness Center" yra prieinamas visiems studentams
 • Karjeros plėtros darbuotojai teikia ekspertines karjeros ir aukštesniųjų mokyklų konsultavimo paslaugas
 • On-campus anglų kalbos institutas (ELI) numato sąlygines priėmimo galimybes

85090_oldmainspring2.jpg

Vietos

Napervilis

Address
North Brainard Street,30
60540 Napervilis, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis