Read the Official Description

Chartered 1895 Šiaurės Ilinojaus universitetas (NIU) yra išsamus mokymo ir mokslinių tyrimų institucija. Nuo to laiko išaugo į pasaulinio lygio, mokslinių tyrimų orientuota viešosios įstaigos pritraukia studentus iš visos Ilinojus, šalyje ir pasaulyje. Šiaurės Ilinojaus universiteto vizija yra būti Premier studentą orientuotas, moksliniai tyrimai orientuoti į viešojo universitetui Midwest, prisidėti prie žinių pažangos dėl regiono, valstybės, tautos žmonių labui, ir visame pasaulyje.

NIU yra daugiakultūrė bendruomenė daugiau nei 20.000 studentų, kad ugdyti, skatinti ir švęsti įvairovę. Maždaug trečdalis Niu anketa studentai iš įvairių etninių grupių. Jo studentas kūnas yra daugiau nei 1200 tarptautinių studentų iš daugiau nei 70 šalių. NIU yra DeKalb, IL, kuris yra apie 105 kilometrų į vakarus nuo Čikagos. Su 44.000 gyventojų, DeKalb klestinčią bendruomenę, kuri turi miesto ir kaimo įtakas. Jo vieta prie Čikagoje ir aplinkinių priemiesčių miesto siūlo unikalias galimybes kultūros, pramogų ir užimtumui. Daugelis Niu programas sustiprina universiteto arti pagrindinių pramonės šakų ir dideliu absolventų bazę Čikagoje ir priemiesčio zonoje; tai suteikia galimybes stažuotėms ir klinikinės patirties.

Bakalauro programas niu

Niu anketa 42 skyriai per septynias kolegijų suteikti studentams su puikiais mokymosi galimybes daugiau nei 100 studijų srityse. Mūsų išskirtinis fakultetas padės jums ištirti ir augti įdomų mokymosi aplinka - kur praktinės patirties papildo klasėje. Mes siūlome 56 didžiųjų 90 akcentų, 73 nepilnamečių ir septynių iš anksto profesionalių programų verslo, švietimo, inžinerijos ir inžinerijos technologijų, sveikatos ir žmogaus mokslų, humanitarinių ir gamtos mokslų, ir Vaizduojamasis ir atlikėjų menas kolegijose.

Kolegijos Verslo

apskaita verslo administravimas finansai

Kolegija inžinerijos ir inžinerijos technologijos

elektrotechnika Pramonės ir sistemų inžinerija Mechaninė

Kolegija laisvųjų menų ir mokslų

Kompiuterių mokslas Matematinių mokslų Skyrius biologijos mokslų

Kolegija Vaizduojamasis ir atlikėjų menas

Studentą orientuoto požiūrio į švietimo

NIU yra vieta, kur studentai už studentą orientuoto požiūrio natūra išsilavinimą, padeda jiems užmegzti gyvenimą miesteliu, kuris unikaliai, pritaikytą prie jų poreikių ir interesų. Jo išskirtinis fakultetas padės mokiniams tyrinėti ir augti įdomų mokymosi aplinka - kur praktinės patirties papildo klasėje. Dėstytojai ir patarėjai yra prieinami kiekvienam kolegijoje ir skyriaus padėti studentams pasirinkti dur, dizainas studijų programos, suplanuoti tvarkaraštį, stebėti akademinę pažangą ir paaiškinti karjeros tikslų.

Per stažuotes, mokslinių tyrimų, studijų užsienyje, daugiau nei 300 studentų organizacijų ir daugiau, fakulteto ir darbuotojai Niu sunku teikti jums su gyvenimo besikeičiančios galimybių dirbti. Dėl artimų mokymosi santykių studentai sudaro su dėstytojams ir kitiems darbuotojams, tai požiūris, kad galiausiai lemia karjeros sėkmę, kai jie palieka mūsų universitete.

Būsto Pasirinktys ir apgyvendinimu Sauga

Studentai gali rinktis iš balansinės ir ne prekybai skirtose miesteliu gyvenimo galimybes, suprojektuoti, kad tiktų jūsų gyvenimo būdą ir padidinti savo švietimo ir socialines patirtis diapazone. Niu rezidencijoje salės namas per 5000 Niu studentai kiekvienais metais. Gyvenimas miesteliu suteikia daug galimybių susipažinti su žmonėmis iš skirtingų kultūrų, šalių ir tautybių.

NIU yra įsipareigojusi išlaikyti saugią ir sveiką kampusie savo studentams. Mes siūlome daug paslaugų, skirtų padėti jums likti saugus. Pavyzdžiui, Huskie Saugi linija yra uostą mikroautobusu per vėlai vakare valandas po Huskie Autobusų Linijos sustoja. Ši nemokama paslauga yra prieinama Niu studentų, dėstytojų ir darbuotojų, taip pat bendruomenės narių su negalia. Studentų saugumas yra mūsų dėmesys.

Akreditacija ir Filialai

Akreditacijos

NIU ugdymas šalies pripažintą kokybę, nacionaliniu užėmė vertės ir siekiama suteikti jums su asmens, karjeros ir gyvenimo sėkmę.

Nacionaliniu lygiu akredituota universitetas: Aukštojo mokslo komisija (HLC) Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų. Akreditacija pagal HLC yra vienas iš būdų NIU viešai demonstruoja savo įsipareigojimą kokybei ir noro vyks išoriškai atskaitingos tiems universitetas tarnauja.

Nacionaliniu lygiu akredituota Programos: NIU yra akredituota verslo, inžinerijos, slaugos, Vaizduojamasis ir atlikėjų menas, ir visų mokytojų sertifikavimo programas (tarp kitų), siekiant patenkinti aukščiausius standartus akademinės kokybės ir tikslumo.

Reitingai

"US News & World Report"

Į viršų Visuomenės Mokyklos: NIU gretas viršutiniame 125 Į viršų nacionalinis universitetai: NIU gretas viršutiniame 200 Geriausia verslo mokyklos 2016: Niu anketa kolegijos Verslo nacionaliniu pripažįstamas mokslo ir pramonės ratą savo mokymo, mokslinių tyrimų ir viešųjų paslaugų. Jo bakalauro programa užima viršutiniame ketvirtį (24%) iš geriausių verslo mokyklų iš beveik 550 atitinkantys AACSB akredituota verslo programas. Mažiau nei 4 procentai verslo kolegijų visame pasaulyje uždirbo AACSB akreditacija, aukščiausią pažymėjimus kompetencijos verslo programų Geriausi kolegijos 2016: NIU gretas Top 50 jos Bakalauro inžinerijos programa. Atsižvelgiant į inžinerijos ir inžinerijos technologija, bakalauro programų elektros inžinerijos kolegija, pramonės ir sistemų inžinerija, ir mechanika yra akredituota pagal inžinerijos Akreditavimo komisijos akreditavimo valdyba inžinerijos ir technologijos (kurstyti). Į technologijų programa, elektros inžinerijos technologijų ir gamybos inžinerijos technologijų akcentų yra akredituota technologijų akreditavimo komisijos ABET ir pramonės valdymo ir technologijų dėmesys yra akredituota pagal technologijos, vadybos asociacijos ir taikomosios inžinerijos (ATMAE). Geriausių universitetų Apdovanojimai Amerikos chemikų draugijos (ACS) ACS-sertifikuota bakalauro laipsnį. Niu departamentas Chemijos ir biochemijos gretas tarp geriausių universitetų ACS-Certified bakalauro laipsniai numerį. Pagal Vaizduojamasis ir atlikėjų menas kolegijoje, į meno, muzikos ir kino menų programos yra akredituotos, atitinkamai, Nacionalinės mokyklų asociacija meno ir dizaino (NASAD), Nacionalinės mokyklų asociacija Muzika (NASM), ir Nacionalinė mokyklų asociacija teatro (Nast).

Mokslo metų

Akademiniai metai susideda iš dviejų semestrų maždaug 16 savaičių kiekvienam ir pasirenkamu vasaros sesijos. Nauja tarptautiniai studentai gali pasirinkti pradėti Niu bet kuria rudens / Rugpjūtis ar pavasario / Sausis semestrą.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Northern Illinois University

Peržiūrėta vykdydamos gyvybiškai laisvųjų menų švietimo kontekste, pagrindinis tikslas mūsų programos yra parengti aktoriai, dizaineriai, technikų ir šokėjų profesionalių ... [+]

Peržiūrėta vykdydamos gyvybiškai laisvųjų menų švietimo kontekste, pagrindinis tikslas mūsų programos yra parengti aktoriai, dizaineriai, technikų ir šokėjų profesionalių karjeros savo pasirinktoje srityje. Mes įdarbinti studentus, kurie nori rizikuoti, parodyti iniciatyvą ir yra atsakingas už savo panirimo gylį mūsų mokymą. Esame suinteresuoti studentai, kurie nori ištirti meno forma, kuri pareikalaus pasišventimo gyvenimą.

Bakalauras Dailės Dėmesys - veikdami

Visi studentai yra priimami sėkmingai užbaigus klausytis ir interviu pradėti programą ir vertinami kasmet išlaikyti savo poziciją. Ši programa siūlo intensyvius mokymus, asmeninį požiūrį, kuriuo siekiama užtikrinti, kad absolventai yra pasirengę meno ir verslo poreikius aktoriaus karjerą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos DeKalb
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Northern Illinois University

Studentai su padedant spręsti visuomenės problemas ir studentams verslo interesų patiks ekonomiką kaip pagrindinis interesų. Ekonomika yra tik socialinių mokslų su savo n ... [+]

Ekonomika yra įdomi ir naudinga socialinio mokslas, nagrinėjantis, kaip yra priimami sprendimai paskirstyti nepakankamus išteklius. Ekonomika susijęs su svarbiausių dabartinių problemų sutelkiant dėmesį į tai, kaip asmenys, įmonės ir vyriausybės rinktis, kai susiduria su ribotais biudžetais. Ekonominiais klausimais, kaip antai nedarbas, ekonomikos augimo, tarša, ir tarptautinės konkurencijos, užpildykite laikraščius ir persmelktų politiką. Ekonomikos srityje taip pat susijęs su asmeninių problemų, tokių kaip darbo užmokesčio normų, pragyvenimo išlaidos, ir mokesčius.

Studentai su padedant spręsti visuomenės problemas ir studentams verslo interesų patiks ekonomiką kaip pagrindinis interesų. Ekonomika yra tik socialinių mokslų su savo nuolatine federalinės vyriausybės agentūra (Tarybos Ekonomikos patarėjų), ir tai yra tik socialinių mokslų srities, kurioje Nobelio premija. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos DeKalb
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northern Illinois University

Niu anketa mokslų bakalauras apskaitos programa suteikia esminį tyrimą apskaita. Norėdami pasiruošti daugelio galimybių, kad bus atvira jumis greitas verslo pasaulyje, a ... [+]

Niu anketa mokslų bakalauras Apskaita Programa suteikia esminį tyrimą apskaita. Norėdami pasiruošti daugelio galimybių, kad bus atvira jumis greitas verslo pasaulyje, apskaitos departamentas siūlo Jums:

Kietosios Apskaitos fondas Kartu su įvairiapusės Bendrojo ugdymo Techninė kompetencija Efektyvus problemų sprendimas Efektyvi komunikacija Etikos apskaitos profesinių vertybių Puikus darbo vietą Apskaita Karjera mugė Tik Apskaitos Specialybių Stažuotės programa Karjeros paslaugos mūsų studentams ir mūsų absolventai

Profesionalus Dieninis fakultetas Mokymas Visi 300- & 400-lygio kursus Niu anketa Apskaita fakultetas yra nacionaliniu žinomi dėl jų meistriškumo mokymo, mokslinių tyrimų ir viešųjų paslaugų. Visi turi terminalo laipsnių į savo laukus ir turėti vieną ar daugiau profesinių sertifikatus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos DeKalb
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northern Illinois University

Elektros inžinerijos katedra siūlo BS laipsnį elektrotechnikos, kuri bus aprūpinti studentus su pagrindinių kompetencijos ir darbo įgūdžių, reikalingų kurti, plėtoti ir v ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Elektros inžinerijos katedra siūlo LST laipsnį elektrotechnikos kurie bus aprūpinti studentus su pagrindinių kompetencijos ir darbo įgūdžių, reikalingų kurti, plėtoti ir valdyti sistemas, kurios generuoja ir naudoti elektroninius signalus. Šios technologijos apima technika, elektronikos, ryšių, ir kompiuteriai.

Kaip profesija, elektrotechnika reikalauja individą dirbti su kitais remiant disciplinas, siekiant bendrų tikslų. Dizainas yra centrinis tai profesijai ir yra integruota visoje mokymo programoje. Dizainas patirtis remia sąvokas, susijusias su patikimumu, palaikomumo ir produkto vertės. Studentas yra skatinamas požiūris centrinį techninius klausimus su padidėjusia sąmoningumo logistikos, etinių ir socialinių pasekmių. Pagarba asmenų ir turto sauga yra neatsiejama elektros inžinerijos programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos DeKalb
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northern Illinois University

Mechanikos inžinerijos katedra siūlo viršutiniame pasidalijimas mokymo, kuris veda į BS laipsnį mechanikos inžinerijos. Mokymo programa yra pagrįsta tvirtą pagrindą pagri ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Mechanikos katedra siūlo viršutiniame pasidalijimas mokymo kuri veda prie Bakalauro laipsnį mechanikos inžinerijos. Mokymo programa yra pagrįsta tvirtą pagrindą pagrindinių kursų grynas gamtos mokslų ir inžinerijos ir profesinių kursų mechanikos inžinerijos. Mokymo programa taip pat suteikia foną projektavimo, analizės, kūrimo ir pritaikymo tiek pilnas mechaninių sistemų ir įvairių atskirų sistemos komponentų daugelyje skirtingų sričių.

Siūloma iki Mechaninė departamento LST laipsnis programa apima daug sričių, kaip antai kietųjų mechanikos, dinamikos ir kontrolės, skysčių mechanikos, termodinamikos, šilumos ir masės mainų, energijos konversijos ir gamyba. Tai fonas sustiprinta ir integruota taikant į plačias inžinerinio projektavimo ir laboratorinių kursai seka. Departamentas turi didelę įrangą eksperimentinių tyrimų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos DeKalb
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Northern Illinois University

Programą rengia studentus darbo vietų biologinių srityse valdžios, švietimo ir pramonės įvairovę, už įėjimą į studijuojant biologinėje drausmės, ir profesinių mokyklų, pa ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Skyrius biologijos mokslų siūlo didelį vedantį į Bakalauro laipsnį.

Programą rengia studentus darbo vietų biologinių srityse valdžios, švietimo ir pramonės įvairovę, už įėjimą į studijuojant biologinėje drausmės, ir profesinių mokyklų, pavyzdžiui, medicinos, stomatologijos, podiatric medicinos, optometrijos, veterinarijos ir farmacijos , Su kai kurių papildomų kursinį darbą ir studentų mokymo, studentai taip pat gali būti sertifikuota mokyti vidurinės mokyklos ir vidurinės mokyklos lygmenyse (biologija ir generalinis mokslas).

Kursai departamento

Atkreipkite dėmesį corequisite informaciją žemiau kursus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos DeKalb
September 2019
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba