Northern New Mexico College (NNMC)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl turėčiau pasirinkti ŠIAURĖS?

Prieinamas, įperkamas, centralizuota moksleivio. Garantuotas!

VERTĖ

ŠIAURĖS Naujoji Meksika kolegija yra # 1 Labiausiai Įperkamos ketverių metų koledžo Naujosios Meksikos ir visi pietvakarių Jungtinių Amerikos Valstijų (2015-16).

PASIRINKIMAS

ŠIAURĖS siūlo 13 Kokybės bakalauro programas ir 50 + susieti ir sertifikatų laipsnių įvairiose srityse, įskaitant:

Mokslas, technologijos, inžinerijos ir matematikos (STEM) Studijos, Dailė ir atlikėjų menas Slaugos ir sveikatos mokslai Švietimas Humanitariniai, socialiniai mokslai, Kalba ir laiškai Verslas ir verslumas Karjera ir technikos srityse

KOKYBĖS

ŠIAURĖS Naujoji Meksika Kolegija yra visiškai akredituota aukštojo mokslo Komisija ir turi papildomus akreditavimo šiais akademiniais srityse:

Bakalauro ir susieti laipsnių verslo administravimo yra ACBSP akredituota. Bakalauras Informacinės technologijos Inžinerija yra akredituota ABET. RN į BSN Slaugos laipsnis yra akredituota CCNE. Barbering, Kosmetologijos ir Koledžas Slaugos tvirtina jų atitinkamų valstybinių licencijavimo lentos.

Prityręs fakultete. ŠIAURĖS dirba 53 patyrusių, visą laiką dėstytojų ir 30 dieninių doktorantūros fakultetas.

Klasės yra nedidelės ir asmeniška. Vidutinis klasės dydis ne ŠIAURĖS svyruoja nuo 12-15 mokinių, kad būtų galima gauti asmens, vienas ant vieno nurodymų iš dėstytojų.

GALIMYBĖ

ŠIAURĖS suteikia studentams unikalias galimybes akademinių, asmeninio ir profesinio augimo visose studijų srityse.

Šiaurės yra bakalauro studentų mokslinės vieta, NORTHERN, Galite pasinerti į dešinę į mokslinių tyrimų patirtį pradžioje jūsų kolegijoje karjerą. Pavyzdžiai studentas mokslinių tyrimų ir praktinio darbo patirties galimybių apima:

Biologija ląstelės branduolyje Lab Metinė akademinių tyrimų, Kūrybiškumas ir stipendijų simpoziumas (ARCSS) Aplinkosauga ir ekologija mokslinių tyrimų srityje ne Valles Caldera Gaisrų laukinės gamtos mokslai tyrimų Carson National Forest Pristatydamas tyrimus Amerikos indėnų Vietiniams studijų asociacijos Vašingtone (2015). Mokslinių tyrimų stažuotės Los Alamos nacionalinės laboratorijos ir mainai su mokyklomis partnerėmis Bendrijos orientuotą klinikinių ir mokslinių tyrimų patirtis slaugos & sveikatos mokslų Mobile App plėtros Informacinių technologijų inžinerija

Vietos

Española

Address
921 N. Paseo de Oñate
87532 Española, Naujasis Meksikas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis