Oficialus aprašymas

"Ohio Wesleyan" siūlo viską, kas gali patirti savarankišką mokymąsi ir išgyvenant, ir tai padarys, kad jūs norėsite daugiau.

Nuo 1842 m.

Vis dar nepasotinamas.

Ohio Wesleyan University yra žmonių, kurie turi nepasotintą apetitą gyvenimui ir mokymuisi, bendruomenė. Mes aistringai ir noriai užmezgame ryšius su pasauliu aplink mus ir pasaulį. Kodėl? Kadangi skirtingų idėjų, perspektyvų ir patirties sujungimas skatina naujoves ir atradimus. Mūsų 200 akrų miesteliu siūlomos begalinės galimybės tyrinėti. Vykdykite juos visus. Svajokite naujas idėjas. Pasinaudokite proto puoselėjančiomis ir ateities formavimo galimybėmis. Visiškai patenkinti laisvųjų menų švietimo turtingumu ir ryšiu.

Sukurk rytoj mūsų studentams

Su 200 milijonų JAV dolerių "Connect Today", "Create Tomorrow" visapusiška kampanija, kuri yra didžiausia mokyklos istorijoje, mes atnaujiname savo įsipareigojimus dėl mūsų įkūrimo principų, nes mes nustatome drąsų kelią į priekį. OWU, ilgalaikės laisvųjų menų švietimo vertybės ir toliau rengia absolventus vadovavimo ir aptarnavimo gyvenimui visuose mūsų visuomenės segmentuose. Dėkojame už jūsų vaidmenį išlaikant mūsų palikimą.

Investavimas į mūsų profesorius | Tikslas: 37 milijonai dolerių

Paprašykite ko nors, ką jie myli OWU, ir jie pavadins mėgstamą profesorą - du ar tris. Jūsų pagalba leidžia OWU įdarbinti, puoselėti ir plėtoti savo didžiausią turtą - žmones, kurie ugdo, formuoja ir įkvepia mūsų lyderius rytoj.

Stipendijos ir finansinė pagalba Tikslas: 50 milijonų dolerių

Mes neturime leisti, kad ištekliai taptų kliūtimi transformaciniam OWU švietimo poveikiui. Nesvarbu, ar tai yra būtina, pagrįsta nuopelnais, ar pagalba grįžtamam studentui, stipendijos gali būti lemiamas veiksnys, padedantis studentams dalyvauti OWU ir užtikrinti, kad jie galėtų baigti savo laipsnį.

Investavimas į mūsų universitetą: kapitalo tobulinimas Tikslas: 43 milijonai JAV dolerių

Mūsų istorinis universitetas buvo apdovanotas keliais įspūdingais naujais pastatais ir matė kai kurias iš labiausiai žinomų erdvių, suteikiančių naujo gyvenimo ir tikslo dėl didelės filantropinės paramos.

OWU ryšys | Tikslas: 35 milijonai dolerių

Ši novatoriškų mokymo programa leidžia studentams prisijungti akademinę teoriją su realiomis praktikomis pasaulinėje aplinkoje. Be to, studentų galimybės stažuotėms bus išplėstos per planuojamą "Career Connections" centrą.

Investicijos į kiekvieną dieną: kasmetinė išmoka | Tikslas: 35 milijonai dolerių

Mes ir toliau siekiame išsaugoti mūsų gražų kampusie ir stiprinti aukštųjų technologijų mokymosi erdves. Nuo technologijos iki programos finansavimo, fakulteto ir personalo mokymo bei atlyginimų, kasdienės dovanos prisiliečia kiekvieną OWU dalį kiekvieną dieną.

Misija

Tikslų pareiškimas

Nuo pat įkūrimo Ohajas Wesleyanas palaikė ryšį su metodistu (dabar - Jungtinės metodistų) bažnyčia, siūlanti stipendiją, vadovavimą ir paslaugas, praturtindama tiek Bažnyčią, tiek visuomenę.

"Ohio Wesleyan" chartija numato, kad "Universitetas amžinai turi būti vykdomas pagal labiausiai liberalius principus, prieinamas visoms religinėms konfesijoms ir yra skirtas mūsų piliečiams apskritai".

Šio paveldo dvasioje Universitetas apibrėžia save kaip mokytojų ir studentų bendruomenę, skirtą laisvam tiesos siekiui. Jis bando ugdyti savo studentų intelekto ir charakterio savybes, kurios bus naudingos nesvarbu, ką jie nusprendžia padaryti vėliau. Žinių perdavimas, išplėtimas ir atradimas yra svarbiausias laisvųjų menų tradicijas.

Universitetas, skatindamas profesinę stipendiją ir pagrįstai didžiuotis savo fakultetu ir absolventais, kurie savo sritimis turi nacionalinę ar tarptautinę reputaciją, yra pagrindinis tikslas būti kokybiška mokymo ir mokymosi įstaiga. Kadangi veiksmingas mokymas yra itin svarbus, fakulteto nariai reguliariai peržiūrimi ir vertinami už meistriškumą mokyme.

"Ohio Wesleyan" pats sėkmingai teisėja, kai savo darbe su mokiniais pasiekė tris tikslus:

Pirmasis - suteikti žinias. Čia yra žinios apie mūsų kultūrinę praeitį; liberalus išsilavinimas informuoja apie tai, ką puikiai galvojo mintis, sukūrė puikūs menininkai, puikūs lyderiai. Taip pat įtrauktos naujos žinios; liberalus išsilavinimas informuoja apie tai, kas yra įgyjama šiuolaikinio tyrimo sienose ir dabartinės žmogaus dvasios pažangos. Žinių skleidimo tikslas prasideda nuo įsitikinimų, kad žinias ir supratimą, perduodamus per humanitarinius, meno ir mokslo mokslus, iš esmės verta išgirsti.

Antrasis pagrindinis tikslas - plėtoti ir stiprinti kai kuriuos svarbius studentų gebėjimus. Studijuodami universiteto mokymo programomis, studentai užtikrina skaitymo, rašymo ir kiekybinės analizės pagrindus. Jie remiasi šiais įgūdžiais, galinčiais kritiškai ir logiškai mąstyti, taikyti skirtingų tyrimo sričių metodus ir suprasti simbolines kalbas, naudojamas šiuolaikinėje visuomenėje žinias šifruoti ir perduoti. Jie gali sukurti estetines jausmus ar kūrybinius talentus keliose srityse. Daugelis studentų mokosi integruoti teoriją su praktika, rengdami karjerą įvairiose disciplinose ir per ikiprofesines bei profesines programas.

Trečias tikslas - mokymasis vertybių kontekste. Liberalų švietimas siekia ugdyti studentų supratimą apie save, kitų vertinimą ir norą patenkinti pilietybės įsipareigojimus laisvoje visuomenėje. Ji pripažįsta, kad tradicinis jautrumas privatiems ir viešiesiems vertybiniams klausimams, pagrįsti įvairiomis kultūrinėmis palikimo garsu, yra svarbus brendimui ir geram gyvenimui. Tai suteikia didelę pagarbą intelektinei sąžiningai. Vadovaudamasis metodistų tradicija, "Ohio Wesleyan" skatina susirūpinimą dėl visų religinių ir etinių klausimų ir skatina savo studentus išnagrinėti savo nuomonę atsižvelgiant į šiuos klausimus.

Kadangi "Ohio Wesleyan" šviečia liberaliai, jis atlieka savo galutinį tikslą aprūpinti studentus žinių, kompetencijos ir charakteristikos vadovavimui, paslaugoms ir tęstiniam mokymui sudėtingoje ir vis pasaulinėje visuomenėje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

Ohio Wesleyan University

Pasiruošimas verslo ateičiai - tai didžiausias OWU verslo administravimo dėmesys. Jūs mokate planuoti, organizuoti, valdyti ir kontroliuoti verslo funkcijas ir procesus d ... [+]

Bakalauro verslo administravimas

Pasiruošimas verslo ateičiai - tai didžiausias OWU verslo administravimo dėmesys. Jūs mokate planuoti, organizuoti, valdyti ir kontroliuoti verslo funkcijas ir procesus dinamiškoje ir pasaulinėje ekonomikoje. Programa yra retas nacionalinių liberalų menų srityje, suteikiant jums aukštos kokybės verslo išsilavinimą kartu su laisvųjų menų fondu, paruošiant jus už prasmingą darbą ir gyvenimą.

Verslo ugdymas OWU yra žymiai kitoks negu dideliame universitete. Tu mokai galvoti kitaip, todėl galite išsiskirti iš minios. Jūs gausite naudos iš griežtų verslo klasių, realaus pasaulio patirties ir glaudžių ryšių su savo profesoriais. Jūs įgysite solidų verslo žinių ir laisvųjų menų švietimo, kuris padės jums tobulinti įgūdžius, kuriuos darbdaviai trokšta: kritinį mąstymą, sprendimų priėmimą, bendravimą, kūrybiškumą, komandinį darbą ir pasaulinę perspektyvą. Tai yra ir gyvybiškai svarbūs įgūdžiai pradedantiesiems verslininkams.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Delaware
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Ohio Wesleyan University

Šis biologijos pagrindas yra pagrindas biologinių principų, kurių didžiausias lankstumas pasirinktinai ištirti įvairių biologinių temų. Kaip pagrindinis biologijos specia ... [+]

Bakalauras biologijoje

Biologija yra gyvenimo tyrimas, nuo molekulinio lygio iki viso organizmo į pasaulinę biosferą. Biologai nagrinėja visus gyvenimo sistemų aspektus, o biologiniai atradimai ir toliau gerina žmonių sveikatą, maisto gamybą ir aplinkos tvarumą.

Apie Majorą

Šis biologijos pagrindas yra pagrindas biologinių principų, kurių didžiausias lankstumas pasirinktinai ištirti įvairių biologinių temų . Kaip pagrindinis biologijos specialistas, jūs išmokite identifikuoti, keisti ar valdyti biologinius procesus nuo vienos ląstelės iki viso organizmo.

Raktiniai žodžiai: medicina, sveikatos karjera, visuomenės sveikata, išsaugojimas, pažangūs tyrimai, laboratorijų mokslas, lauko tyrimai, aplinkos mokslas, biotechnologijos, farmacijos arenos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Delaware
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ohio Wesleyan University

Duomenų analizė yra sparčiai auganti įvairių sričių profesija: finansų, sveikatos priežiūros, draudimo, biomedicinos mokslų, kompiuterių mokslo, rinkodaros ir daugelio ki ... [+]

Bakalauras duomenų analizėje

Duomenų analizė yra sparčiai auganti įvairių sričių profesija: finansų, sveikatos priežiūros, draudimo, biomedicinos mokslų, kompiuterių mokslo, rinkodaros ir daugelio kitų sričių atstovai. Duomenų analizės specialistai greitai įvertina savo gebėjimą apdoroti didelius duomenų kiekius, aptikti svarbias tendencijas ir daryti įžvalgas, leidžiančias priimti svarbius sprendimus.

Apie Majorą

Šis pagrindinis dalykas apima studijas matematikos ir informatikos srityje, tvirtą pagrindą laisvųjų menų srityje. Duomenų analitikas Susan Etlinger sakė "TED Talk" dėl iššūkių interpretuojant didelius duomenis: "Tai, ką turime padaryti, yra šiek tiek daugiau laiko skirti tokiems dalykams kaip humanitariniai mokslai ir sociologija bei socialiniai mokslai, retorika, filosofija, etika, nes jie suteikia mums kontekstą, kuris yra toks svarbus dideliems duomenims, ir todėl, kad jie padeda mums tapti geresniais kritiniais mąstytojais ".... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Delaware
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ohio Wesleyan University

Didysis pradeda skaičiuoti ir pereina į tarpinius kursus, kurie sudaro pagrindą tolesniam matematikos tyrinėjimui. Būtina atlikti teorinį analizės kursą ar algebą, taip p ... [+]

Bakalauras matematikos

Departamentas teikia kursus, skirtus studentams, kurie ketina dirbti matematikos, statistikos ar matematikos studijas. Be to, mes siūlome kursus studentams, norintiems naudoti matematiką ar statistiką remti kitą didelį arba tiesiog išmokti kažką naujo ir kiekybinis.

Apie Majorą

Didysis pradeda skaičiuoti ir pereina į tarpinius kursus, kurie sudaro pagrindą tolesniam matematikos tyrinėjimui. Būtina atlikti teorinį analizės kursą ar algebą, taip pat kursą (ar jį įrodyti) kompiuterių programavimui. Iš ten, departamentas siūlo turtingą rinkinį pažangių matematikos kursus, kurie rengia studentus įvairias karjeros galimybes.

Statistika koncentracija... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Delaware
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ohio Wesleyan University

"Ohio Wesleyan" skiriasi tarptautinių studijų pagrindinis dėmesys skiriamas patirčiai ir ryšiui. Kaip studentas, turite daug galimybių įgyti realios patirties per stažuot ... [+]

Bakalauras tarptautinėse studijose

"Ohio Wesleyan" skiriasi tarptautinių studijų pagrindinis dėmesys skiriamas patirčiai ir ryšiui. Kaip studentas, turite daug galimybių įgyti realios patirties per stažuotes ir mokslinių tyrimų projektus Vašingtone, Kolumbijos apygardoje ir vietose visame pasaulyje. Taip pat svarbu turėti kasdienes tarptautines galimybes miesteliuose - susitiko su tarptautinių politikos specialistais ir mokslininkų atstovais, "Skyping" su lyderiais NATO ir kitose tarptautinėse organizacijose, bendraujant su OWU absolventais federalinių agentūrų aukštyje, ir gyventi universitete su kolegomis studentais iš viso pasaulio. pasaulis.

Įvadas į programą... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Delaware
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ohio Wesleyan University

Ohio Wesleyan yra vienas iš nedaugelio kolegijų su dviem glaudžiai integruotomis gyvybės mokslų tarnybomis: botanika ... [+]

Bakalauras zoologijoje

Ohio Wesleyan yra vienas iš nedaugelio kolegijų su dviem glaudžiai integruotomis gyvybės mokslų tarnybomis: botanika

Apie majors

"Ohio Wesleyan" zoologijos programa suteikia jums dvi pagrindines galimybes, todėl galite sukurti programą, atitinkančią jūsų interesus ir karjeros tikslus.

Bendroji zoologijos magija skirta studentams, kurie nori studijuoti žmones ir kitus gyvūnus, bet galbūt nenoriu eiti profesinės karjeros medicinoje ar zoologijoje. Dažnai bendrosios zoologijos didžiosios mokyklos pasirenka dvigubą magistro laipsnį kitoje disciplinoje, toliau plečia savo karjeros galimybes.Ikimokyklinės zoologijos specialistai labiau tinka tiems, kurie pasiruošę medicinos mokyklai ar studijas zoologijoje. Šio pagrindinio išsilavinimo metu bus patenkinti minimalūs reikalavimai beveik visoms biologijos ar zoologijos srities studijų programoms, taip pat patenkinti daugumą būtinų medicinos, stomatologijos ir veterinarijos mokyklų reikalavimų.Zoologija, generalinis majoras... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Delaware
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ohio Wesleyan University

Chemija leidžia mums suprasti, kaip elgiasi atomai ir molekulės, ir kaip šie elgesys lemia viską, ką mes žinome ir myliu. Tai dalyko tyrimas ir visi svarbūs pokyčiai. ... [+]

Chemijos bakalauro laipsnis

"Molekulių sintezė kelia chemiją labai arti meno. Mes kuria daiktus, kuriuos mes ar kiti mokantys ar vertindami. "

- Roald Hoffmann

Chemija leidžia mums suprasti, kaip elgiasi atomai ir molekulės, ir kaip šie elgesys lemia viską, ką mes žinome ir myliu. Tai dalyko tyrimas ir visi svarbūs pokyčiai. Chemijos specialistai stengiasi suprasti įvairius reiškinius molekuliniu požiūriu.

Apie majors

OWU siūlo du skirtingus chemijos srities specialistus, kad atitiktų studentų švietimo ir karjeros tikslus.

Pagrindinė chemija rengia jus įvairias chemijos pramonės pozicijas, įstoja į kai kurias studijų programas ir moko vidurinės mokyklos chemiją.ACS-Certified Chemistry atitinka Amerikos chemijos bendruomenės profesinio mokymo komiteto rekomendacijas. Baigę šį pagrindą, jums bus patvirtinta Amerikos chemijos draugija. ACS sertifikuotos didžiosios bendrovės yra ypač patrauklios pramonei. Studentai, turintys išsamesnę šio pagrindinio ugdymo programą, taip pat yra geriau pasirengę chemijos ir pramonės tyrimų studijoms. Šis pagrindas yra labai rekomenduojamas studentams, kurie siekia chemijos karjeros.Pagrindinė chemija (BA)... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Delaware
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ohio Wesleyan University

Jei pasirenkate ekonomikos magistro laipsnį, mokysitės mikroekonomikos, makroekonomikos, mokslinių tyrimų metodų, tarptautinės ir lyginamosios ekonomikos bei integruoto v ... [+]

Ekonomikos bakalauro laipsnis

Ekonomika yra socialinis mokslas, kuriame sprendžiamas pasirinkimas, kai ištekliai yra riboti. Be to, kad naudojama versle, ekonomika naudojama padėti mažesnes pajamas gaunančioms šalims plėtoti, padėti šalims spręsti nedarbo problemas, išsiaiškinti geriausią būdą pagerinti aplinką, suprasti, kodėl vartotojai perka tai, ką jie perka, ir paaiškinti, kas nustato žmonių pajamas.

Apie Majorą

Jei pasirenkate ekonomikos magistro laipsnį, mokysitės mikroekonomikos, makroekonomikos, mokslinių tyrimų metodų, tarptautinės ir lyginamosios ekonomikos bei integruoto vyresnio amžiaus seminarų. Jūs būsite gerai pasirengę pradėti savo karjerą ar dirbti aukštesniuoju laipsniu. Ir jei jūs ketinate baigti darbą, jūs norėsite įtraukti didelę darbo matematikos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Delaware
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ohio Wesleyan University

Kursai, skirti informacinių technologijų srityje, pasiruošę profesiniam užimtumui arba tęstiniam studijoms aukštojoje mokykloje. ... [+]

Kompiuterių bakalauro laipsnis

Kursai, skirti informacinių technologijų srityje, pasiruošę profesiniam užimtumui arba tęstiniam studijoms aukštojoje mokykloje.

Apie Majorą

Studentai paprastai pradeda nuo įžanginio kurso kompiuterių mokslo ir programavimo. Po to vyksta tarpiniai kursai, kuriuose nagrinėjami pagrindiniai techninės ir programinės įrangos klausimai. Studentai mokosi įvairiausių aukšto lygio programavimo kalbų (įskaitant C / C ir Scheme), asamblėjos kalbą, UNIX operacinę sistemą, objektyvų programavimą ir susipažįsta su universitetų ir departamentų kompiuterių aparatine įranga.

Daugelyje teorinės ir taikomosios informatikos sričių įtrauktos pažangiosios programos. Pagrindiniai kursai yra skaičiavimo ir algoritmų analizės teorijos. Departamentas siūlo taikyti kursus duomenų bazių teorijoje, operacinėse sistemose ir dirbtinio intelekto. Studentams, besidomintiems kompiuterinėmis kalbomis, kursų pasiūlymai apima kompiliatoriaus dizainą ir programavimo kalbų teoriją.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Delaware
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ohio Wesleyan University

Norėdami išplėsti žinių gilumą ir gilumą, turėsite specialią mokymo programą, sukurtą specialiai OWU politikai ir vyriausybėms. Dirbdami glaudžiai su savo fakulteto patar ... [+]

Politikos bakalauro laipsnis

Jūsų vyriausybės studija suteiks gausų tikrovės ir idealo mišinį, dažnai konfliktus tarpusavyje ir praktines kliūtis. Ši sąveika kiekvieną dieną mums atskleidžia kaip individai, mūsų tautos piliečiai ir pasaulinės bendruomenės nariai.

Apie Majorą

Norėdami išplėsti žinių gilumą ir gilumą, turėsite specialią mokymo programą, sukurtą specialiai OWU politikai ir vyriausybėms. Dirbdami glaudžiai su savo fakulteto patarėju, jūs pasirenkate kursus kiekvienoje pagrindinėje srityje, kad atitiktumėte savo unikalius interesus ir karjeros tikslus. Departamentas taip pat siūlo penkių kursų specialybę.

Politika ir vyriausybės majoras... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Delaware
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ohio Wesleyan University

Pagrindinės psichologijos studijos atveria duris į galimybių pasaulį, o OWU psichologijos absolventai atlieka svarbų darbą daugelyje sričių visoje šalyje. Psichologijos s ... [+]

Psichologijos bakalauro laipsnis

Pagrindinės psichologijos studijos atveria duris į galimybių pasaulį, o OWU psichologijos absolventai atlieka svarbų darbą daugelyje sričių visoje šalyje. Psichologijos specialistai renka ir analizuoja duomenis ir išmoko pranešti apie pastebėtas tendencijas. Daugelis taip pat dalyvauja unikalių projektų dėstytojais.

Apie Majorą

Kaip psichologijos magistras OWU, jūs išmoksite įvairias temas:

nuo asmens socialinės ir intelektinės plėtros iki psichologinių sutrikimų prevencijos ir gydymo,iš operanto ir Pavlovo elgesio analizės į žmogaus mąstymo procesų modelius,nuo smegenų grandinių analizės iki ilgalaikės atminties mechanizmų,nuo asmenų elgesio atskirai nuo grupės elgesio organizacijose,nuo vizualaus suvokimo biologinių bazių iki gydomųjų šizofrenijos žmonių gydymo priemonių.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Delaware
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
South Sandusky Street,61
43015 Delaware, Ohio, Jungtinės Amerikos Valstijos