Ouachita Baptist University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ouachita Baptist University yra į Kristų orientuota mokymosi bendruomenė. Perimdamas laisvųjų menų tradicijas, universitetas paruošia asmenis nuolatiniam intelektiniam ir dvasiniam augimui, prasmingo darbo gyvenimui ir pagrįstam bendravimui su pasauliu.

Būdama pirmaujančiu laisvųjų menų universitetu, Ouachita pelnė tvirtą akademinę reputaciją. Sujunkite visa tai su glaudžia universiteto miestelio bendruomene ir turėsite aplinką, kurioje studentai klestės akademiškai, dvasiškai ir asmeniškai.

Metais metais Ouachita yra priskiriama prie aukščiausių šalies kolegijų pagal tokius leidinius kaip „ US News & World Report“ ir „ Forbes“. Mūsų studentai taip pat pelno valstybinį ir nacionalinį pripažinimą už pasiekimus, pradedant moksliniais tyrimais ir verslo konkursais, baigiant studentų leidiniais ir muzikiniais pasirodymais.

Jūsų laisvųjų menų išsilavinimas Ouachitoje ne tik kelia įvairias sritis ir pomėgius, bet ir paruošia pradėti prasmingą karjerą ar sėkmingai mokytis aukštojoje mokykloje. Jūsų patirtis klasėje bus sustiprinta didelio poveikio patirtimi, pavyzdžiui, praktinėmis laboratorijomis, lauko darbais ir praktika. Mūsų dėstytojai ir darbuotojai atveria duris investuoti į jus profesionaliai, dvasiškai ir asmeniškai.

„Ouachitoje“ esame pasiryžę mylėti Dievą ir mokytis. Tai aplinka, kurioje jums bus sunku atidžiai ištirti ir priimti tai, kuo tikite, visą gyvenimą susitelkdami į pagalbą kitiems ir padėdami pakeisti Dievo Karalystę.

Vietos

Arkadelphia

Address
Ouachita Street,410
71998 Arkadelphia, Arkanzasas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: