Park University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Parkas universitetas buvo įkurtas 1875 metais ir yra ketverių metų, privatus, ne pelno siekianti, abi lytys mokosi kartu, laisvųjų menų institucija, studijų programų, kurios yra visiškai akredituota aukštojo mokslo Komisijos, Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų narys. Parkas buvo pavadintas kaip aukščiausią reitingą vertės šalyje tarp privačių kolegijų ir universitetų tėvai ir kolegijų, interneto išteklių tėvams kolegijos jungiasi studentams ir neturi valstybės mokslą situaciją. Studijavimas Park universiteto Kaip privačioje įstaigoje, Park "s klases yra mažos ir patrauklus. Profesoriai pateikti asmeninę dėmesį ir parengti studentus mokytis visą gyvenimą. Su studentų iš daugiau nei 120 šalių, parkas suteikia galimybes sužinoti apie naujas kultūras ir įgyti žinių, kad pavyks pasaulinėje rinkoje. Studentai mokosi Park universiteto galite užpildyti savo laipsnių tradicinių klasių, internetinėse klasių, arba derinant tradicinius ir internete klases taip, kad atitiktų jų poreikius ir didina savo mokymosi patirtimi. Mūsų lankosi kursai yra interaktyvus, studentas centre, ir yra dėstoma aukštos kvalifikacijos, patyrę dėstytojai. Mūsų tikslas yra, kad ji, kaip patogu, kaip galima jums uždirbti Išplėstinė laipsnis ir kurti savo sėkmę. Akademinė paramos centras siūlo paslaugas, siekiant padėti mūsų studentams su savo akademinės pažangos ir karjeros vystymo Cente r teikia paslaugas visų karjeros etapais. Studijų srityse Parkas Universitetas siūlo bakalauro ir magistro studijų programas šiose studijų srityse:

Menai, muzika ir teatras verslas Komunikacijos studijos švietimas HUMANITARINIŲ Informacija ir IT Technologijos / Matematika KALBOS Vadovavimas ir administravimas Gamtos mokslai Prelaw Premed / Medicina Socialiniai mokslai Psichologija ir

Akreditavimas Park Universiteto studijų programos yra akredituotos aukštojo mokslo Komisijos, Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų narys.

Vietos

Parkvilis

Park University

Address
Park University, 8700 NW River Park Drive
64152 Parkvilis, Misūris, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 816-741-2000

Akreditacijos

Programos

BA
BSc