Providence Christian College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apvaizda laikosi pasaulėžiūros ir Biblijos įsitikinimo, kad visa tiesa yra Dievo tiesa. Mes tikime, kad nėra jokio išsilavinimo, jei nėra Dievo ir Jo žodžio ir kad klasikinių liberalų meno pagrindai rengia mūsų absolventus būti būsimais lyderiais ir dorais piliečiais.

„Providence“ įkūrėjai sukūrė ketverių metų laisvųjų menų programą, kuri atspindėtų Jėzaus Kristaus viešpatystę iš akivaizdžiai reformuotų, Biblijos perspektyvų. Visos programos buvo sukurtos taip, kad jos būtų mokomos vadovaujantis Biblija, neklystančiu ir neteisingu Dievo žodžiu. Apvaizda yra pasiryžusi griežtai, holistiškai ir tarpdiscipliniškai nagrinėti laisvųjų menų programą, skirtą studentams suteikti galimybę kritiškai mąstyti, įvertinti įvairias pasaulėžiūras, aiškiai matyti iš krikščioniškos perspektyvos, pademonstruoti kūrybiškumą ir įtraukti juos supantį pasaulį.

„ Providence Christian College kaip reformuotos krikščionių institucijos, misija yra suteikti studentams tvirtą pagrindą Biblijos tiesai, išsamų išsilavinimą laisvųjų menų srityje ir visišką savo bažnyčios, savo bendruomenės ir pasaulio veiklą Dievo garbei ir tarnystei. žmonijai.

Vietos

Pasadena

Address
East Walnut Street,464
91101 Pasadena, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: