Rockingham Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nesvarbu, ar planuojate eiti tiesiai į darbo jėgą, ar pereiti į ketverių metų mokyklą, ar tiesiog norite tobulinti savo įgūdžius, kad galėtumėte tobulėti darbo jėgoje, fakultetas ir personalas yra pasirengę jums padėti, kai pradėsite savo studijas. Būtinai apsilankykite Jameso bibliotekoje ir „The Academic Resource Center“.

Abi priemonės yra jums prieinamos ir pagerins jūsų švietimo patirtį. Jei turite klausimų apie studijų programas, finansinę paramą, studentų gyvenimą, karjeros pasirinkimą ar švietimo tikslus, RCC gali jums padėti. Tikiuosi, kad jums patiks laikas, kurį praleidžiate miestelyje.

Skirkite laiko pasivaikščiojimui po gamtos takus, pasivaikščiojimui ar bėgimui trasoje, žaiskite tenisą, pasimėgaukite ramiu laiku mūsų miestelyje, dalyvaukite studentų organizacijose ar apsilankykite sporto renginyje. Miestelyje yra daugybė galimybių atsipalaiduoti ir pasilinksminti, kai jums reikia pertraukos nuo klasės ar laboratorijos. Linkiu jums gero, kol siekiate savo karjeros. Mes jums iššūkį, kad išnaudotumėte savo galimybes, ir tikimės, kad laikysitės aukštų standartų visuose savo veiksmuose, kad suteiktumėte instrukcijas ir palaikymą jums būnant čia.

Vietos

Wentworth

Address
Wrenn Memorial Road,215
27375 Wentworth, Šiaurės Karolina, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis