Oficialus aprašymas

Rosemont College yra mokymosi visą besimokantiems skirta akademinės kompetencijos ir skatinti džiaugsmo žinių siekimas bendruomenė. Rosemont kolegija siekia plėtoti visų bendruomenės atvira ir kritiška protus narius, gebėjimą priimti pagrįstus moralinius sprendimus ir atsakomybės jausmą tarnauti kitiems mūsų globalioje visuomenėje.

Įsišakniję katalikybės Rosemont sveikina visas religijas ir vadovaujasi Cornelia Connelly ir Šventosios Kūdikėlio Jėzaus draugijos principų, siekiant patenkinti laiko poreikius.

Rosemont College vertybės:

Pasitikėjimas ir pagarba už kiekvieno asmens orumui;
Įvairovė su įsipareigojimu pastato kultūrų bendruomenės;
Patvarumas ir drąsa propaguojant teisingumą su gailestingumu;
Rūpintis Žemės, kaip mūsų bendrus namus.

Iš Rosemont kolegijos misija srautai iš švietimo filosofija finansuojanti religinės kongregacijos kuris buvo atidarytas Rosemont 1921, Šventosios Kūdikėlio Jėzaus draugija. Ši filosofija yra prisotinta su dvasia ir švietimo principų visuomenėje, Cornelia Connelly įkūrėjas. Tai Šventoji Vaikų švietimas yra aiškiai apibrėžtas bet lanksti idealus, įsišaknijusi krikščioniškųjų vertybių ir posakių, pritaikytos mokymosi galimybes, kurios leidžia studentams reaguoti į gyvenimo džiaugsmo uolumo ir užuojautos. Vienintelis kolegija pasaulinio tinklo Šventojo kūdikėlio švietimo įstaigų Rosemont yra pagrįstas Šventojo kūdikėlio filosofija, kuri skatina studentus susitikti įvairovę ir pakeisti su pasitikėjimo savo dovanomis ir Dievu, kuris padarė sandorą su žmogaus šeimos.

istorija

Rosemont koledžas buvo įkurtas 1921 metais Šventojo kūdikėlio Jėzaus draugija.

Nuo institucijos pradžioje per metu SHCJ Fundatorka, Kornelija Connelly buvo varomoji jėga Rosemont anketa nemokamai mokyti studentus ", kad atitiktų amžių, norus", kuris buvo neatskiriama Kolegijos augimą.

Rosemont yra įsikūręs 56 akrų istoriniame gyvenamajame rajone Rosemont, Pensilvanija, 11 mylių į vakarus nuo Philadelphia priemiesčio pagrindinė linija. Kolegija yra žinomas dėl savo puikios akademinės reputacijos ir jo skirti daugiau dėmesio intelektinės, dvasinės ir emocinės gerovės kiekvienam studentui.

Per metus anketa Rosemont vystėsi "patenkinti amžiaus norus", kuriant kaip vieną kolegijoje su trimis mokyklomis: Bakalauro Kolegijos ir doktorantų ir profesinių studijų mokyklos.

Gegužės 30, 2008 patikėtinių Rosemont kolegijos taryba patvirtino strateginį planą, kuriame pabrėžė ir išplėtė Kolegijos priėmimą, programas ir reputaciją apimant bendradarbiavimą švietimo, partnerysčių ir internetu išsilavinimą. 2009, kolegija duris atvėrė pirmosios pakopos studijų visiems suinteresuotiems ir kvalifikuotų moterų ir vyrų, vienijantis tris Koledžo mokyklas ir plėsti Kolegijos misija yra "Bendrijos besimokančiųjų". Tais pačiais metais, magistro ir profesinių mokyklų gavo akreditaciją pasiūlyti visiškai Online programos iš Artimųjų narių Komisijai Aukštojo mokslo studijų.

Rosemont praturtina savo aukas per platų bendradarbiavimo su daugeliu kaimyninių švietimo įstaigų, pavyzdžiui, Villanova universiteto, Rytų universiteto Cabrini College, Immaculata universiteto ir kt. Rosemont sukūrė partnerystes, artikuliacijos susitarimus su Drexel ir Temple universitetų pasiūlyti iš anksto med, dvejopo laipsnį ir garbės programas.

Kolegija pasiekia bendruomenei siūlydami ne kredito programų įvairovę ir unikali "Forumas" programa vyrams ir moterims įvairaus amžiaus, be to, su miesteliu meno parodose ir kultūros programas.

Rosemont yra maždaug 8000 gyvenimo absolventai. Jie gali būti randamas aukštas pareigas mokslo ir medicinos, leidyba, politikos, verslo, švietimo, teisės, ir meno. Rosemont yra nuosekliai reitinguojami pagal US News and World ataskaitoje, ir taip pat buvo pavadintas John Templeton fondo Honor Roll ir "Simbolių-statybos kolegijos" ir kaip "koledže pasižymėjimą". Rosemont yra vienas iš 218 kolegijose pavadintas "Geriausias šiaurės rytų kolegijos "Iki Prinstono apžvalga. Rosemont suteikia moterims ir vyrams įvairaus amžiaus ir išsilavinimo su švietimo ir dvasinio pamato, kurio tikslas padėti jiems pasiekti savo didžiausią potencialą.

Rosemont yra įsipareigojusi rengiančių asmenų susitikti laikų iššūkius ir veikti atsakingai ir efektyviai bei nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

Faktai

Įkurta: 1921
Iš kur: Priemiesčio. Vienuolika mylių į vakarus nuo Miesto centras Filadelfijoje
Charakteris: Katalikų - Visuomenė Šventojo kūdikėlio Jėzaus
Tipas: Asmeninis; laisvųjų menų
Iš viso studentų priėmimo: 1103
Bakalauro Įrašas: 597
Baigiu Įrašas: 506
Studentų mokytojų santykis: 10: 1
Vidutinis klasės dydis: 12
Bakalauro kolegija studijų kainą ir įmokų 2015-2016 mokslo metais: $ 31,520
Bakalauro kolegija studijų kainą ir įmokų 2016-2017 mokslo metais: $ 18,500
Kambarių ir valdybos 2015-2016: Pagrindinis dviviečiame kambaryje; apima elektroninį paštą ir interneto paslaugos: 13.400 $ per metus
Kambarių ir valdybos 2016-2017: Pagrindinis dviviečiame kambaryje; apima elektroninį paštą ir interneto paslaugos: 11.500 $ per metus
Mokykla Aukštųjų studijų mokslą 2015-2016 mokslo metais: $ 640 / kredito valandos
Mokykla Profesinė studijų mokslą 2015-2016 mokslo metais: $ 540 / kredito valandos
Atletiškas skyrius: NCAA III
Vyriški Sportas: Cross Country, krepšinis, Lakross, golfas, futbolas, ir teniso
Moterų sporto: Cross Country, krepšinis, Lakross, futbolo, futbolo, teniso, tinklinio ir
Akreditacija: Rosemont yra akredituota Artimuosiuose narių Komisijai aukštojo mokslo, 3624 Market Street, Filadelfija, PA 19104, 267-284-5000.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Rosemont College

Mokslo bakalauras Apskaita suteikia tvirtą pagrindą sričių finansinės apskaitos ir atskaitomybės, išlaidų ir valdymo apskaitos, audito, ir federalinių pajamų mokesčių. St ... [+]

apskaita

Mokslo bakalauras Apskaita suteikia tvirtą pagrindą sričių finansinės apskaitos ir atskaitomybės, išlaidų ir valdymo apskaitos, audito, ir federalinių pajamų mokesčių. Studentai atliks visus kursus, reikalingus Sertifikuoto viešosios apskaitos egzaminas Pensilvanijos.

Pagrindinis rengia studentus turėti įžvalgų kalbos, teorijos ir principai sudaro karjeros privačiame sektoriuje, pramonės, vyriausybinių, o ne pelno ir visuomenės apskaita.

Be to, kad būtina atitikti kurso reikalavimus kiekvienai iš šių dur, visi studentai taip pat turi atitikti bendrojo lavinimo reikalavimus (maždaug 48 kreditų) dėl Bakalauro kolegija. Bakalauro Mokslo laipsnis Apskaita reikalauja 120 kreditų. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Rosemont
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rosemont College

Mokslo bakalauras Finansų suteikia specializacijos studentams, kurie nori tęsti studijas ir / ar darbo šioje srityje. Į Finansų pagrindinis ruošia studentus dirbti bankin ... [+]

finansai

Mokslo bakalauras Finansų suteikia specializacijos studentams, kurie nori tęsti studijas ir / ar darbo šioje srityje. Į Finansų pagrindinis ruošia studentus dirbti bankininkystės, draudimo, finansinės analizės, turto ir investicijų valdymo srityse, valdžios sektoriaus: didinant ir panaudojant kapitalą, teikiant paramą dienos į dieną grynųjų pinigų valdymo ir pensijų fondų paramą.

Be to, kad būtina atitikti kurso reikalavimus kiekvienai iš šių dur, visi studentai taip pat turi atitikti bendrojo lavinimo reikalavimus Bakalauro kolegija. Bakalauro Mokslo laipsnis Finansų reikalauja 120 kreditų.

Privalomieji dalykai Kurso numeris Kreditai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Rosemont
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Rosemont College

... [+]

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Rosemont
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rosemont College

Biologija pagrindinis yra skirta parengti studentus karjeros sveikatos priežiūros, mokslinių tyrimų ir plėtros, švietimo, aplinkosaugos tyrimus, magistrantūros ar medicin ... [+]

biologija

Sparčiai keičiasi, ir visada vystosi, Biologija kada nors dalyvavo šiandieninėje visuomenėje. Biologija studentai čia Rosemont kolegijos turės galimybę pasirinkti tarp trijų takelių studijų:

Biologija Įrašo Evironmental Įrašo Pasirengimo Sveikatos takelio

Biologija pagrindinis yra skirta parengti studentus karjeros sveikatos priežiūros, mokslinių tyrimų ir plėtros, švietimo, aplinkosaugos tyrimus, magistrantūros ar medicinos mokyklą, ir dar daugiau. Studentai baigs su iš biologinių sąvokų pamatų supratimą.

Kursai apima laboratorinį komponentą, kurioje studentai bus mokytis naujausias technologijas ir metodikas, kurie šiuo metu naudojami įvairiose srityse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Rosemont
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rosemont College

Chemijos pagrindinis ne Rosemont suteikia studentams žinių, reikalingų nustatant sėkmingą karjerą įvairiose pramonės šakose ir antrosios pakopos studijų įvairovė. Student ... [+]

chemija

Be chemijos pasaulis, kaip mes jį žinome galėtų labai gerai neegzistuoja, mes galime niekada sužinojo, kaip išsaugoti maistą, išgydyti ligas, kurti vakcinas ir daug daugiau.

Chemijos pagrindinis ne Rosemont suteikia studentams žinių, reikalingų nustatant sėkmingą karjerą įvairiose pramonės šakose ir antrosios pakopos studijų įvairovė. Studentai kryptys chemija privalo imtis kursus, įskaitant: a bendro chemijos metais, organinių chemijos, analitinio chemijos, fizikinės chemijos, biochemijos ir metus.

Parama kursai apima: fizikos ir skaičiavimas. Pagal šią programą studentai bus supažindinti su tvirtu pagrindu planuojant studijuojant ir chemija susijusias karjerą. Studentai neprivalo užsiimti mokslinių tyrimų ir stažuočių galimybių, bet šios galimybės yra tipiškas dalis studentų chemijos patirtį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Rosemont
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rosemont College

Matematikos programa suteikia studentams tvirtą pagrindą dėl profesijas verslo, technologijų, mokslo ir daugiau įvairių. Studentai baigs pasirengusi pereiti prie studijuo ... [+]

matematika

Charlesas Kalebas Colton kartą pasakė, "Matematikos tyrimas, kaip ir Nilo, prasideda kruopštumas, bet baigiasi didybę." Matematika yra sukelti didelių dalykų visame pasaulyje nuo Egipto sfinkso statybos į skiriantys gydytojai teisingą dozę vaistų.

Matematikos programa suteikia studentams tvirtą pagrindą dėl profesijas verslo, technologijų, mokslo ir daugiau įvairių. Studentai baigs pasirengusi pereiti prie studijuojant, taip pat karjeros privačių ar valdžios sektoriuose tarp daugelio.

Studentai per šį dur galės pasirinkti koncentracija vidurinio išsilavinimo siekti mokymo karjerą į vidurinę mokyklą ir aukštųjų mokyklų lygį.

akademiniai opportunties ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Rosemont
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba