Oficialus aprašymas

Peržiūrėti mūsų interneto brošiūrą čia.

Top 10 priežasčių studijuoti San Mateo kolegijų Silicio slėnyje

 1. Mūsų trys valstybinės bendruomenės koledžus (Kanada koledže, San Mateo ir Skyline kolegija) yra žinomas dėl savo kokybės perdavimo programas ir paslaugas, taip pat garantuojamas pervedimų ir partnerystės su selektyviniu universitetuose.
 2. Metinė studijų JAV dolerių 6456 JAV dolerių.
 3. Trys kolegijos yra saugiausias Kalifornijoje ir viena saugiausių šalyje.
 4. # 1 garantuojamas pervedimų iki keturių metų universities- šiuo metu 55 universitetų pasiūlyti garantuota pervedimus į mūsų studentams.
 5. Vietoje perdavimo konsultavimą teikia UC Berkeley atstovų ir 165% augimo perdavimo priėmimo normą UC Berkeley, paskutinių metų (89 2014 ir 213 2015).
 6. Visi trys koledžai siūlo kokybės bendradarbis, pažymų ir siuntimo programas moderniausių švietimo įrenginių su apdovanojimais dėstytojams ir kitiems darbuotojams, daugybė tinklų ir stažuočių galimybes su Silicio slėnio aukštųjų technologijų kompanijų visame kolegijose.
 7. Pasaulinis Beca stipendija, įskaitant visą mokslą išimčių, jomis gaunamų tarptautinių studentų.
 8. Pirmenybė Žinoma registracija tarptautinių studentų.
 9. Būstas koordinatorius galima padėti su būsto artimiausioje mūsų trijų kolegijose.
 10. Nacionaliniai pripažinta MTIM centrą Cañada koledžo ir gamyba Lab Skyline kolegija.

San Mateo kolegijos Silicio slėnyje apima tris likusius visiškai akredituota dvejų metų bendruomenės koledžus: Kanada koledže, San Mateo ir Skyline kolegija. Jie yra Kalifornijos San Francisko srityje širdį.

Visi trys koledžai turi "perdavimo Priėmimo garantijos", su galbūt daugiausiai viešųjų ir privačių universitetų visoje JAV. Tai suteikia studentams gauti į universitetą, jei studentas atitinka Universiteto akademinę ir kitus reikalavimus ir nėra taikoma tipinė universiteto pirmakursis priėmimo selektyvumas kliūtis "pagarbą. 2015, 236 mokiniai buvo įtraukti į UC Berkeley iš trijų kolegijų kaip perdavimo studentams. Šie studentai pateks kaip jauniams ir reikia tik daugiau dvejus metus baigti bakalauro laipsnį UC Berkeley.

Kolegijos yra žinomas dėl savo kotą (mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos) programų ir Skyline "Kolegija turi sutartį su Kalifornijos ir UC Berkeley stažuotę. Cañada Kolegija turi apdovanojimai MTIM centras, pirmasis tarp visų bendruomenės kolegijų Kalifornijoje. Jos animacijos klasė Pavyzdžiui, dėsto Pixar darbuotojas. Skyline kolegija, tik 15 minučių kelio nuo San Francisko, siūlo tarptautinės prekybos ir su biotechnologijomis ir inžinerijos pervedimo programų įvairovė. Ji taip pat turi stažuotės programą su Kalifornijos ir UC Berkeley. Kolegija San Mateo yra viena seniausių bendruomenių koledžai, Kalifornijoje. 1920-aisiais, kolegija San Mateo buvo didele dalimi, yra prep mokyklos ar tramplinas į Stanfordo universiteto ir Kalifornijos universiteto (Berkeley).

Studijavimas Silicio slėnyje potencialiai suteikia studentams stažuočių ir tinklų kūrimo galimybes Google, Apple, Salesforce, "Twitter" ir "Facebook", ir tt Kiekvienas iš mūsų miesteliai yra mažų ir saugių bendruomenių, esančių šalia automagistralių, kad nuves jus tiesiai į San Franciską, San Chosė, OFS tarptautinio oro uosto ir kitais labai garsus turistinių vietų, tokių kaip Monterey Bay, Yosemite ir Lake Tahoe yra per nuvažiuotas atstumas.

Tarptautiniai studentai gali apsilankyti mūsų rajono tarptautiniai Priėmimo svetainėje daugiau informacijos.

JAV piliečiai ir nuolatiniai gyventojai gali apsilankyti mūsų rajono interneto svetainėje daugiau informacijos.

universitetas
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Biologija yra gyvenimo ir gyvųjų organizmų, įskaitant jų morfologijos, fiziologijos, anatomijos, elgesio, kilmę ir platinimo tyrimas. ... [+]

Laukas

Biologija yra gyvenimo ir gyvųjų organizmų, įskaitant jų morfologijos, fiziologijos, anatomijos, elgesio, kilmę ir platinimo tyrimas.

Kad pavyktų biologija, studentai turi būti aistringai apie gamtos pasaulį ir parodyti tvirtą analitinį ir problemų sprendimo įgūdžiai.

biologija

Soliariumo "San Mateo" kolektyvų kolegijose dalyvaujančios biologijos klasės studentai gali tikėtis išmokti tinkamus mokslinius atskaitomybės metodus ir išsamiai suprasti mokslinį metodą, ir naudoti biologinius tyrimus, stebėjimus ir eksperimentus, kad išbandytų hipotezes ir analizuotų rezultatus. Biologija klases taip pat atitinka bendrojo lavinimo reikalavimus dėl didžiųjų įvairovė.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Mateo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 - 5 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
San Mateo Colleges of Silicon Valley

Cañada Kolegija turi visiškai akredituota inžinerijos perdavimo programą. Tai žemesnio padalinys programa susideda iš tų pačių kursų, siūlomų bet ketverių metų kolegijoje ... [+]

Cañada Kolegijos ir Kolegijos San Mateo yra visiškai akredituota inžinerijos perdavimo programas. Tai žemesnio padalinys programa susideda iš tų pačių kursų, siūlomų bet ketverių metų kolegijoje ar universitete žymiai mažesnę kainą, mokė fakultetas su dideliu pramonės patirtį.

Beveik visi mūsų inžinerijos studentams vėliau įgijo savo laipsnius ketverių metų kolegijoje ar universitete ir įvedėte inžinieriaus profesija. Kolegija turi sąnariams sutartis su inžinerinių padalinių UC, CSU ir nepriklausomų kolegijose ir universitetuose.

Inžinerija yra viena iš didžiausių profesijų Jungtinių Amerikos Valstijų per vieną milijoną darbo vietų srityse nuo lėktuvo dizaino taršos kontrolę. Keturi didžiausi filialai inžinerijos yra elektromechaninį civilinės ir kompiuterių inžinerijos. Visi inžinerijos šakos nedėkite ant jo sunkių dėmesio problemų sprendimo. Inžinerijos mokslas dėmesys skiriamas mokymo mokslo ir inžinerines koncepcijas ir jų taikymą kūrybos ir veiksmingą problemų sprendimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Mateo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
San Mateo Colleges of Silicon Valley

Matematika formuoja šiuolaikinio mokslo pamatus. Labai svarbu tiems, kurie nori suprasti ir dalyvauti svarbiose mokslo raida mūsų laikų. Tačiau tai taip pat labai nauding ... [+]

Matematika formuoja šiuolaikinio mokslo pamatus. Labai svarbu tiems, kurie nori suprasti ir dalyvauti svarbiose mokslo raida mūsų laikų. Tačiau tai taip pat labai naudinga studentams socialinių mokslų ir tiems, kurie nori suprasti, labiau, pasaulis aplink mus. Savo esmė, matematika yra būdas mums pagilinti mūsų supratimą ir išplėsti savo akiratį.

Norėdami sėkmingai matematikos asmenys turi išlaikyti atvirą protą, kreipkitės į dažnus klausimus ir ieškoti į už jų darbą priežastis, o ne tiesiog įsiminti. Atkaklumo, organizavimas ir kritinis mąstymas taip pat yra svarbūs bet kokios matematikos studentas, nesvarbu jų įgūdžių lygį.

Matematikos programoje San Mateo kolegijų Silicio slėnyje ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos San Mateo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
San Mateo Colleges of Silicon Valley

Psichologija yra mokslas susijęs su elgesio žmogiškųjų ir nežmogiškas-gyvūnų, ir yra tik apie 125 metų. Tai plati disciplina, iš esmės apimanti dalyką iš biologijos socio ... [+]

Kas yra psichologija?

Psichologija yra mokslas susijęs su elgesio žmogiškųjų ir nežmogiškas-gyvūnų, ir yra tik apie 125 metų. Tai plati disciplina, iš esmės apimanti dalyką iš biologijos sociologijos. Psichologija nagrinėja dviejų kritinių santykių sankirtą: viena - smegenų funkcija ir elgesys, viena - tarp aplinkos ir elgesio. Kaip mokslas, psichologija taip mokslinius metodus, naudojant atidžiai stebėti, eksperimentuoti, ir analizę.

Psichologija yra psichikos procesų, pažinimo ir elgsenos tyrimas. Psichologas yra susiję su tuo, kaip smegenys ir nervų sistemos funkcija, kaip suvokimas vystosi iš pojūtis, kaip mes mokytis ir žinoti, ir kas tai yra, kad mus motyvuoja. Psichologija apima visą gyvenimo trukmę daugiau sužinoti apie tai, kaip asmenys veikia šeimos, bendruomenės ir visuomenės. Psichologai norite sužinoti, ką galima suklysti plėtros, kaip ji gali būti pakeista, ir kaip išspręsti organizacinius, asmeninę, tarpasmeninę ir šeimos konfliktą. Tai dinamiška sritis, kurioje naujos žinios veda prie naujų supratimo, kurios auga iš bazę mokslinių tyrimų. Tai tiek teorinių ir taikomųjų mokslų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Mateo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Cañada Commencement Moments

San Mateo Colleges of Silicon Valley - Join Us!