Slippery Rock University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Slippery Rock University , įkurtas 1889 m. "Slippery Rock" miestelio piliečiams, yra regioninis aukščiausias viešasis gyvenamasis universitetas. Universitetą formuoja jo įprastas mokyklos paveldas ir jam būdingas įsipareigojimas intelektinei plėtrai, vadovybei ir pilietinei atsakomybei.

SRU savo duris atidarė 1889 m. Kovo 26 d., Kaip slidinėjimo roko valstijos įprastą mokyklą, įgaliota mokyti įdomius ir potencialius asmenis būti mokytojais. SRSNS ištisus metus puikiai įvykdė savo mandatą, baigdamas tūkstančius studentų, dirbančių Pensilvanijos ir visos šalies viešosiose mokyklose.

1926 m. Šią instituciją įsigijo Sandrauga, pervadinta Slippery Rock State Teachers College, tapo ketverių metų mokytojų kolegija ir toliau mokytojų rengimo tradicija.

"Slippery Rock State College" buvo įkurta 1960 m. Ir pirmą kartą galėjo suteikti aukštąjį ir magistro laipsnį laisvųjų menų ir profesijų srityse. 1983 m. Universiteto statusas suteiktas.

Šiandien SRU yra visapusiškas universitetas, siūlantis platų bakalauro ir magistro studijų programų pasirinkimą.

Įsikūrusi Vakarų Pensilvanijos kalvotose vietovėse, SRU yra vakarų labiausiai Pensilvanijos valstijos 14 universitetų aukštojo mokslo sistemos įstaiga . 660 akrų miestelis yra mažiau nei valandą į šiaurę nuo Pitsburge, valandą į pietus nuo Erie ir 45 minutes į rytus nuo Youngstown, Ohio. Du pagrindiniai magistraliniai keliai, I-79 ir I-80, supjaustyti per septynias mylias nuo universiteto, patogiai susiejami su visa Sandrauga ir jo kaimyniniais regionais.

Campus yra Slippery Rock miestelyje Butlerio apskrityje, Pensilvanijoje, saugioje ir draugiškoje maždaug 3000 žmonių bendruomenėje, besiribojančiose su riedmenimis, miškai ir putojantys ledyniniai ežerai.

Tęstinis mokymasis

Išplėstinis mokymasis SRU suteikia jums galimybę gauti kokybišką išsilavinimą, pasinaudojant įvairiomis galimybėmis, tokiomis kaip nuotolinio mokymo kursai, "Leadership Development" centras, "McKeever" aplinkosaugos mokymosi centras, "Pennsylvania" aplinkosaugos švietimo centras ir "Retirement Learning" institutas.

SRU siūlo mokiniams galimybes mokytis per partnerystes ir bendradarbiavimą su verslu ir pramone bei aljansus su korporacijomis ir ne pelno organizacijomis.

Vietos

Slidi uola

Slippery Rock University of Pennsylvania

Address
1 Morrow Way Slippery Rock,
16057 Slidi uola, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 724-738-9000

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis