The State University of New York at Geneseo

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Geneseo", įsteigtas 1871 m. Kaip mokytojų mokykla, tapo viena didžiausių viešųjų liberalų menų kolegijų šalyje. Koledžas yra įsikūręs 220 hektarų istoriniame Geneseo kaime, greitkeliu nuo Ročesterio ir Buffalo. Campus įkūnija šiaurės rytų kolegijų tradicijas su savo plytų takais, šešėlių medeliais ir klestinčiomis gebenėmis.

"Geneseo", kaip viena iš labiausiai atrankų viešųjų koledžų šalyje, yra itin vertinama nacionalinėse leidiniuose dėl akademinės kokybės ir vertės. Bakalauro studijų dotacijų programa leidžia daugybei studentų dalyvauti įvairiuose moksliniuose tyrimuose su Geneseo fakulteto nariais ir pristatyti dokumentus regionų ir nacionaliniuose susitikimuose.

Kolegijos 53 milijonų JAV dolerių integruotas mokslo centras yra vienintelis granulių dalelių greitintuvas Vakarų Niujorke - pagrindinis šio regiono mokslinių tyrimų turtas. Pasak Amerikos fizikos instituto, "Geneseo" yra vienas iš didžiausių fizikos bakalauro laipsnių gamintojų. Tarp pirmiausia bakalauro laipsnį įsteigtų institucijų kolegija įsitvirtino 10-oje iš 10 šalių absolventų, turinčių daktaro laipsnį STEM srityse.

Nestled šalia Geneseo kaimo - vienos iš 24 bendruomenių visoje šalyje, kad būtų pripažintas kaip nacionalinis istorinis paminklas - miestelio plytų plytų pastatai rodo tradicinį koledžo aplinką. Kaimas yra ideali kolegijos namai, turinti ilgametę abipusės pagarbos ir bendros kultūros tradiciją.

"Geneseo" siūlo 49 bakalauro studijas ir daugybę dvejopo laipsnio ir tarptautinių studijų programų, įskaitant humanitarinius kursus Anglijoje ir Europoje kiekvieną vasarą, įskaitant mūsų pagrindinius humanitarinius kursus, kuriuos kiekvieną vasarą dėsto Anglijoje ir Europoje.

Studentų veikla apima NCAA III sporto šakos sportą (2005 m. Nacionalinis moterų krepšinio čempionatas); 200 studentų organizacijų (įskaitant 11 studentų daugiakultūrines grupes); aktyvi studentų vyriausybė; bendruomenės paslaugų galimybės; ir daugybę išskirtinių kalbėtojų ir kultūrinių renginių kiekvienais metais. Kolegija taip pat siūlo nacionaliniu lygiu apdovanojimus pelniusią studentų lyderystės programą ir nacionaliniu lygiu apdovanojimus pelniusį bendruomenės / koledžo bendradarbiavimą, skirtą atkurti uraganų "Katrina" sugriautus rajonus.

Vietos

„Geneseo“

State University of New York at Geneseo

Address
SUNY Geneseo
1 College Circle

„Geneseo“, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 585-245-5000

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis