Saint Anselm College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Atsižvelgiant į tai, kas geriausia iš laisvųjų menų švietimo dvasia, akademinis branduolys Saint Anselm kolegijoje buvo sukurta siekiant suteikti studentams patirties plotis, kad bus parengti juos gyvenimui; išsilavinimą, kuris ne tik suteikia profesinį ir karjeros parengimą, bet taip pat skatina mokymąsi visą siekė tiesos, kad bus išlaikyti ir praturtinti savo gyvenimą. Tai mokslas palengvino pagrindinę mokymo programą, sudarytą iš bendrų kursų ir mokymosi pasiekimus, kurios būtinos moksleivių visų didžiųjų švietimo rinkinys.

Kolegija neseniai peržiūrėtos ir atgaivino savo akademinę branduolį priimant naują pagrindinę mokymo programą, kuri prasidėjo sumažėjimas 2014 metais. Naujasis branduolys pasižymi pusiausvyrą tarp bendrų kursų, puoselėti akademinės bendruomenės ir pasirenkamuosius kursus, kurie leidžia individualiam studentų pasirinkimas jausmą.

Pagrindinė mokymo programa apima tris pagrindinius elementus: - humanitariniai mokslai - College Rašymas - Core mokymosi rezultatų

Po pamokų

Tiesa septyni laisvieji menai neįmanoma neviršydama kurso kataloge ribų. Atvirkščiai, visa priemonė supratimo, tyrimo ir paslaugų reikalaujama visiškai išsilavinę studentas dažnai mokama ne klasėje. Studentai Saint Anselm kolegija turi daug galimybių akademinio, kultūrinio, socialinio ir turtinimo ne klasėje.

Kaip gyvena keletas tarptautiniu mastu pripažintų centrų ir institutų, Sent Anselm sveikina minties lyderiai iš viso pasaulio studijuoti, kalbėti, ir atlikti mokslinius tyrimus miesteliu. Tiesą sakant, Naujasis Hampšyras institutas Politikos yra pažymėti nacionalinė vieta demokratinėje diskurse, kuris vyko politiniai komentatoriai ir prezidento debatus. Be kursinių, mokslo ir akademinių tyrimų sveria labai bakalauro studijų Saint Anzelmo. Studentai Saint Anzelmo turi galimybę dalyvauti mokslinių tyrimų galimybių darbo kartu su fakulteto nariai, dirbantys laboratorijoje ir akademinėje aplinkoje ir įrenginių miesteliu socialinių mokslų, taip pat lauko vietose visame pasaulyje.

Ir laikantis benediktinų atsidavimo mokymosi žmonijos paslaugą, Sent Anselm kolegija skatina visus savo studentams dalyvauti mokymasis tarnaujant taikyti klasėje sąvokas sudėtingiausių visuomeninių kontekstuose. Paslaugų mokymosi projektai koordinuoja Meelia centro Bendrijos dalyvavimas ir fakulteto nariai dažnai integruoti paslaugų mokymosi galimybes jų kursus.

Dvasinis gyvenimas, įskaitant masinio aptarnavimo, savanorių galimybes, ir alternatyvius Spring Break ministerijų koordinuoja Saint Anselm miesteliu ministerija.

Vietos

Mančesteris

Address
A Catholic Benedictine Liberal Arts College
100 Saint Anselm Drive

Mančesteris, Naujasis Hampšyras, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis