Oficialus aprašymas

Apie Saint Francis University

Saint Francis University yra vienas seniausių katalikiškų universitetų šalyje ir seniausias, garsinantis pranciškoniškas vertybes. Mūsų vaizdingas miestelis yra kalno viršūnėje Loretto mieste, Pensilvanijoje, netoli Pitsburgo. Tikėjimas, dosnumas, pagarba, atradimai ir džiaugsmas yra mūsų DNR ir mes norime pritraukti studentus (tokius kaip jūs) su aistra formuoti pasaulį.

Tapti tokiu, kuris ...

Tai, kas seka ... yra būdinga tik jums. Šis sakinys bus parašytas (ir perrašytas) visos jūsų kelionės metu. Kiekvienas iš mūsų, SFU, nori tapti tuo, kuris padeda jums parašyti kuo įspūdingesnę istoriją.

VMU devizas, tapk kažkuo , kalba apie mūsų norą ugdyti užuojautą, rūpestingus, sėkmingus specialistus; ir jūsų siekis tapti tokiu.

Kuras jūsų protas

Sėkmė reiškia atrasti savo talentus ir pasidalyti jais su kitais. Tikslingas pasirengimas karjerai, susimaišęs su turtingomis laisvųjų menų tradicijomis (kai tyrinėjama daugybė aistrų), gali padėti rasti jūsų kelią.

Įkvėpkite savo dvasios

Visi laukiami pasivaikščioti su Pranciškumi. Šventasis Pranciškus Asyžietis, vykdydamas savo katalikišką ir pranciškonišką misiją, paliko mums daugybę įkalčių, kaip gyventi prasmingą gyvenimą, kalbantį visais tikėjimais.

Už paskaitos ribų

Pasaulinė patirtis, stažuotės ir dar daugiau padeda jums tapti tokiu žmogumi, koks esate skirtas. Be to, visa ši patirtis priklauso nuo jūsų oficialios lyderystės, dalyvavimo ir paslaugų nuorašo.

Maža mokykla - aistringi gerbėjai

Mūsų namuose gyvena viena mažiausių NCAA I skyriaus programų ir pripažinta už akademinį meistriškumą ir sportiškumą!

„Flash“ faktai, reitingai ir dar daugiau

Saint Francis University Loretto, PA yra seniausia katalikų-pranciškonų kolegija JAV. Mūsų misija yra padėti studentams tapti užjaučiančiais, sėkmingais profesionalais per tikėjimo, dosnumo, pagarbos, atradimų ir džiaugsmo kultūrą. Universitetas siūlo daugiau nei 50 programų (bakalauro, magistro ir suaugusiųjų) per tris mokyklas: Verslo; Sveikatos mokslai

Mūsų pranciškoniška tapatybė

„Protas už kompetenciją“, „Taikos ir teisingumo dvasia“, „Už tarnystę“

Saint Francis University ir mūsų pranciškoniškojo identiteto sėklas pasodino šeši pranciškonai broliai iš Airijos, kurie įkūrė berniukų akademiją Loretto kalnuose, Pensilvanijoje. Šie pagrindiniai pranciškonų principai yra vertybės, kurias šiai dienai naudojame Saint Francis University .

 • Katalikiškas privataus laisvųjų menų universitetas; vienas pirmųjų katalikų bendradarbių kolegijų tautoje
 • Remia Trečiojo ordino ordino pranciškonai, vadovaujami prezidento kun. Malachi Van Tassell, doktorantas, TOR
Pagal numerius
 • Priėmimas: 2289 (1 726 bakalaurai, 563 absolventai)
 • Lytis: moteris 63,0%, vyrai 37,0% (bakalaurai)
 • Pirmųjų metų išlaikymo norma: 85%
 • Vidutinis baigimo laipsnis: 70,3%
 • Vidutinis klasės dydis: 17,6
 • Nuolatinis fakultetas: 131

Remiantis 2017 m. Rudens registracija.

Akreditacija
 • Ergoterapinio mokymo akreditavimo taryba
 • Gydytojo padėjėjo, Inc., akreditavimo peržiūros komisija
 • Amerikos chemijos draugija, atestuotas chemijos laipsnis
 • Sąjungininkų sveikatos mokymo programų akreditavimo komisija
 • Kineziterapijos mokymo akreditavimo komisija
 • Kolegialaus slaugos švietimo komisija
 • Socialinio darbo ugdymo taryba
 • Aplinkos inžinerijos ABET inžinerijos akreditacijos komisija
 • Tarptautinė kolegialiojo verslo švietimo asamblėja
 • Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisija
 • Pensilvanijos valstijos slaugos valdyba
 • Pensilvanijos valstijos švietimo departamente patvirtintos mokytojų rengimo programos
Valdančioji struktūra

Universitetą remia nuolatiniai Trečiosios tvarkos pranciškonai, o jam vadovauja patikėtojų taryba, kurią sudaro tiek pasauliečiai, tiek pranciškonai. Universiteto prezidentas priima dėstytojus, administratorius ir studentus, kurie prisideda prie Universiteto misijos tobulinimo.

Lengvoji atletika

SFU yra Nacionalinės koledžinės atletikos asociacijos narė, o universiteto 23 vyrų ir moterų sporto komandos varžosi I diviziono lygyje. Universitetas taip pat yra Šiaurės rytų konferencijos narys. Universiteto slapyvardis yra Raudonoji blykstė.

Įranga

Akademinėje erdvėje mūsų patalpos apima akademinius pastatus, kurių centre yra tiek paskaitos, tiek projektinis / laboratorinis mokymasis, biblioteka ir mokymosi bendrijos, taip pat įvairūs studentų palaikymo skyriai. Gyvenamosios vietos miestelio įstaigose yra universiteto miestelio salės ir pereinamasis būstas už universiteto ribų, studentų sąjunga, lengvosios atletikos įstaigos, kelios maitinimo įstaigos ir studentų sveikatos paslaugos. 600 arų miesteliu taip pat įsikūręs Pietų Alergijos meno muziejus, Šv. Pranciškaus ežeras ir „Immergrün“ golfo aikštynas. Netoli esančio Asyžiaus kalno sodai dar labiau pagerina aplinką. netoliese esančiame Asyžiaus kalno sode.120740_120704_20170907_SFU_9718.jpg

Misija ir vertybės

Sudėtingumo amžiuje Šv. Pranciškaus Asyžiaus pranešimo paprastumas yra patrauklesnis nei bet kada anksčiau: Nuolankumas. Dosnumas. Pagarba. Aptarnavimas. Pagarba. Malda. Džiaugsmas. Meilė. Šie pagrindiniai pranciškonų principai yra vertybės, kurias mes puoselėjame Saint Francis University .

Misija

Protas už meistriškumą

Saint Francis University siūlo aukštąjį išsilavinimą aplinkoje, kurioje vadovaujamasi katalikiškomis vertybėmis ir mokymais bei yra įkvėptas mūsų globėjo Šventojo Pranciškaus Asyžiaus pavyzdžio. Seniausia pranciškoniškoji aukštojo mokslo įstaiga JAV, Saint Francis University yra inkliuzinė mokymosi bendruomenė, kuri priima visus žmones.

Taikos ir teisingumo dvasia

Universiteto programos ir veikla puoselėja tokias pranciškoniškas vertybes kaip nuolankus ir dosnus požiūris į mokymąsi, pagarba įvairovei ir atskirų asmenų unikalumui, etinių klausimų supratimas ir pagarba visam gyvenimui. Paprastumo ir džiaugsmo dvasia sudarome galimybes universiteto bendruomenei kritiškai ir analitiškai mąstyti, efektyviai bendrauti ir integruoti teoriją bei praktiką.

Širdis už tarnystę

Saint Francis University siūlo laisvųjų menų tradicijų bakalauro programas, magistrantūros ir profesines studijų programas, akcentuojančias asmeninę ir profesinę etiką, ir tęstinio mokymo galimybes asmeniniam ir karjeros tobulinimui. Mes siekiame, kad visi universiteto bendruomenės nariai įkvėptų meilę mokymuisi visą gyvenimą ir įsipareigojimą dosniai dalintis savo dovanomis ir įgūdžiais greitai besikeičiančiame pasaulyje.

Pranciškoniškojo aukštojo mokslo tikslai
 • Kuklus ir nuoširdus požiūris į mokymąsi
 • Viso gyvenimo ir visos žmonijos gėrio gerbimas
 • Pagarba atskirų asmenų unikalumui
 • Visuotinė vizija
 • Tarnavimas vargšams ir vargstantiems
 • Tikėjimo ir maldos bendruomenė,
 • Paprastumo ir džiaugsmo dvasia
 • Pranciškaus buvimas.

Sudėtingumo amžiuje Šv. Pranciškaus Asyžiaus pranešimo paprastumas yra patrauklesnis nei bet kada anksčiau. Šie pagrindiniai pranciškonų principai yra ne tik idealai, kuriais galima žavėtis, bet ir vertybės, kuriomis reikia gyventi.

Vizija

Saint Francis University yra katalikiškas universitetas, kurį pasirenka gabių studentų, siekiančių autentiškos, akademiškai griežtos, interaktyvios mokymosi patirties, kur jie gali augti intelektualiai, dvasiškai, moraliai ir socialiai. Studentai siekia, kad šventasis Pranciškus galėtų suderinti laisvojo meninio ugdymo vertybes ir viziją su mokymosi tikslais, kurie yra svarbūs visuomenės ekonominiams poreikiams.

Saint Francis University yra pripažintas kaip gyvybiškai svarbus strateginis partneris - regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu - užmezgantis tvirtus ryšius, ieškodamas bendradarbių, kurie puoselėtų ir išplėstų universiteto misiją, viziją ir strateginius tikslus, kartu prisidėdami prie visuotinės visuomenės gerovės vizijos, kurią sukūrė veiksmingų tarnautojo-lyderystės principų įgyvendinimas.

Saint Francis University patalpos yra skirtos sustiprinti ir pakelti aukščiausią pajėgumą savo nacionaliniu mastu pripažintomis lyderystės programomis versle, sveikatos priežiūros, mokslo ir humanitariniuose moksluose.

Saint Francis University siekdamas skatinti išskirtinį savo žmogiškųjų ir finansinių išteklių valdymą, visais lygmenimis nuolat tobulina organizacijos veiksmingumą ir efektyvumą - tai lemia vidiniai ir išoriniai vertinimai.120739_120706_IMG_7078.jpg

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Saint Francis University

Biologijos, BS laipsnis teikia mokymus studentams visose pagrindinėse biologinių mokslų srityse, įskaitant molekulinę ir ląstelių biologiją, organizacinę biologiją, ekolo ... [+]

Biologija

Biologija yra viso gyvenimo įvairovės ir sudėtingumo tyrimas. Biologai tiria gyvenimą skirtinguose lygmenyse: nuo molekulinės biologijos ir fiziologijos iki ekologijos ir evoliucijos. Kiekvienas biologijos studentas turi rasti unikalią šios įvairios srities nišą, kuri geriausiai atitiktų jos aistras.

Kodėl biologija SFU?Pirmiausia studentai. SFU Biologijos programa sukurta atsižvelgiant į kiekvieno studento unikalumą. Mūsų skyriuje teikiamos pritaikomos studijų programos ir asmeniniai akademiniai biologijos fakulteto patarimai.Mažos klasės dydžiai, glaudžiai susieta studentų bendruomenė ir galimybės studentams kartu su fakulteto mentoriais užsiimti naujais tyrimais.Aukšti sėkmės rodikliai. Daugelis mūsų absolventų tęsia universitetines ir profesines mokyklas, kiti bakalauro laipsnį naudojasi siekdami karjeros mokslinių tyrimų, švietimo, laukinės gamtos tvarkymo, medicinos laboratorijose, taip pat akvariumuose ir zoologijos soduose.Biologijos katedros mokymosi tikslai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Loretto
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Saint Francis University

Kompiuterių mokslas yra jaudinanti, auganti ir sudėtinga sritis, turinti įtakos beveik kiekvienam mūsų gyvenimo aspektui. Mūsų kompiuterių mokslo programoje pabrėžiamas k ... [+]

Kompiuterija

Kompiuterių mokslas yra jaudinanti, auganti ir sudėtinga sritis, turinti įtakos beveik kiekvienam mūsų gyvenimo aspektui. Mūsų kompiuterių mokslo programoje pabrėžiamas kolegialus fakulteto ir studentų santykis, kai fakultetas padeda studentams ugdyti įgūdžius ir koncepcijas, kurios yra pagrindinės disciplinai šiandien ir ateityje.

Kodėl SFU?Realaus pasaulio įgūdžiai. Kompiuterių mokslo programa padeda mūsų studentams ugdyti programavimo, tinklų kūrimo, saugumo, projektavimo ir sistemų valdymo įgūdžius.Šiuolaikiški įrenginiai. Kadangi kompiuterių mokslas yra nuolat tobulėjanti sritis, didelę naujojo mokslo centro dalį skyrėme moderniausiai programavimo auditorijai, taip pat pažangių tyrimų laboratorijai, kurios abi yra įrengtos sudėtingose darbo vietose, didelio ekrano monitoriuose ir atnaujinta aparatinė ir programinė įranga.Praktinis pritaikymas. Mes nuolat plėtojame naujus projektus, kurie suteikia studentams galimybę praktiškai pritaikyti išmoktus kompiuterinius įgūdžius.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Loretto
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Saint Francis University

Rinkodaros programa parengia studentus pardavimų, rinkodaros tyrimų, reklamos, mažmeninės prekybos ir rinkodaros vadybos karjeroms. Programa pabrėžia stiprų verslo pagrin ... [+]

Rinkodara

Rinkodaros programoje „Shields“ verslo mokykloje pabrėžiamas stiprus verslo pagrindas kartu su reklama, vartotojų elgsena, rinkodaros tyrimais, tarptautine rinkodara ir rinkodaros valdymu.

Rinkodara yra žmonių dėmesio konkursas. - Setas Godinas

Rinkodara yra komunikacijos ir sąveikos su vartotojais procesas, siekiant suteikti produkto ar paslaugos vertę, siekiant parduoti produktą ar paslaugą. Verslo įmonės naudoja rinkodarą kaip svarbią verslo funkciją, kad pritrauktų reikiamą rinką ir klientus.

Turimos koncentracijos

Rinkodara, BS laipsnis yra šios koncentracijos:

Rinkodara, BS, verslumo koncentracijaValdymas ir rinkodara, BS (dvigubas pagrindinis)Mokymosi rezultatai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Loretto
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Saint Francis University

Mūsų naftos ir gamtinių dujų inžinerijos (PNGE) programa yra griežta inžinerijos programa, sustiprinta aplinkosaugos principais. Kaip katalikų pranciškonai, mes labai rūp ... [+]

Naftos ir gamtinių dujų inžinerija

Saint Francis University siūlo ketverių metų bakalauro laipsnį naftos ir gamtinių dujų inžinerijoje (PNGE).

Mūsų PNGE programa apima pranciškonišką požiūrį į realaus pasaulio patirtį kaip neatsiejamą mokymosi komponentą kartu su gyvybiškai svarbiu laisvųjų menų švietimu. Mažos klasės ir tvirti santykiai su fakultetu yra mokymosi aplinkos, sukurtos SFU bakalaurams, pranašumai. Mūsų studentai lavina įvairius įgūdžius, kurių reikia norint sėkmingai mokytis sparčiai augančioje inžinerijos srityje per mokymąsi klasėje, praktines keliones, laboratorijų darbą, akademinių ir pramoninių tyrimų projektų veiklą, lyderystę profesionalių studentų skyriuose ir dar daugiau. Mūsų absolventai yra kvalifikuoti dirbti naftos ir dujų eksploatavimo įmonėse, naftos ir dujų paslaugų įmonėse, vyriausybėje (pvz., Energetikos departamente) ir akademiniuose / mokslinių tyrimų institutuose, arba eiti į aukštąsias mokyklas ar atidaryti savo verslą, susijusį su naftos produktais. ir dujų pramonė.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Loretto
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Saint Francis University

Verslo analitikai reikalingi beveik kiekvienoje pramonės šakoje. Verslo analizės pagrindinė dalis „Shield“ verslo mokykloje moko studentus, kaip naudoti metodus, įrankius ... [+]

Verslo analizė

Verslo analitikai reikalingi beveik kiekvienoje pramonės šakoje. Verslo analizės pagrindinė dalis „Shield“ verslo mokykloje moko studentus, kaip naudoti metodus, įrankius ir programinę įrangą duomenims paversti informacija. Mokymo programoje pagrindinis dėmesys skiriamas įgūdžių ir žinių formavimui programavimo, statistikos, duomenų tvarkymo, duomenų transformavimo ir vizualizacijos srityse.

4 pagrindinės priežastys siekti verslo analitikos laipsnio SFU:„Beveik visi darbai tam tikru būdu palies duomenis“, pasak Tableau „Duomenų švietimo būklė“. Plačiai naudojant technologines naujoves, mūsų visuomenė generuoja vis didėjantį duomenų kiekį. Visų tipų organizacijos vis dažniau ieško būdų, kaip panaudoti šią naują informacijos lobį.Verslo analizė, suderinta su kitais laipsniais, padidina paklausą. Skydai leidžia pasiekti du laipsnius vos per ketverius metus. Kadangi duomenų analizė yra labai pageidaujamas visų verslo sričių įgūdis, pridėjus dvigubą pagrindą verslo analizėje prie bet kurio kito verslo, padidėja laipsnio vertė ir suteikiama pranašumas kiekvienoje darbo rinkoje.„Analytics“ teikia įrankius, kurie gali paversti duomenis naudinga informacija. Duomenys dažnai naudojami kuriant naują supratimą, priimant sprendimus ir planuojant strateginę kryptį. Verslo vadovai prašo departamentams, programoms, gaminiams ir žmonėms pritaikytų duomenų apžvalgų.Beveik kiekviena pramonės šaka pasikliauja analitika, kad augtų ir sėkmingai veiktų. Gamybos specialistai naudoja duomenų analizę maršrutų, metodų ir procesų neveiksmingumui nustatyti. Pramogų ir mažmeninės prekybos paslaugos naudoja analizę, kad pateiktų realiu laiku pritaikytas rekomendacijas. Teisėsauga analizuoja nusikalstamumo tendencijas, siekdama efektyviau disponuoti turtu.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Loretto
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Saint Francis University "Become that Someone"

Donut Heaven

Hoop House & Sustainable Food

From SFU to NYC

6 Things to Consider When Choosing a College

Graduation 2019

Canine Behavior

French Toast by Chef Armando

Welcome Weekend 2018

Welcome Class of 2022

Springfest Celebration of Spring

Address
117 Evergreen Drive
PA 15940 Loretto, Pennsylvania, Jungtinės Amerikos Valstijos