Saint Francis University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Saint Francis University

Saint Francis University yra vienas seniausių katalikiškų universitetų šalyje ir seniausias, garsinantis pranciškoniškas vertybes. Mūsų vaizdingas miestelis yra kalno viršūnėje Loretto mieste, Pensilvanijoje, netoli Pitsburgo. Tikėjimas, dosnumas, pagarba, atradimai ir džiaugsmas yra mūsų DNR ir mes norime pritraukti studentus (tokius kaip jūs) su aistra formuoti pasaulį.

Tapti tokiu, kuris ...

Tai, kas seka ... yra būdinga tik jums. Šis sakinys bus parašytas (ir perrašytas) visos jūsų kelionės metu. Kiekvienas iš mūsų, SFU, nori tapti tuo, kuris padeda jums parašyti kuo įspūdingesnę istoriją.

VMU devizas, tapk kažkuo , kalba apie mūsų norą ugdyti užuojautą, rūpestingus, sėkmingus specialistus; ir jūsų siekis tapti tokiu.

Kuras jūsų protas

Sėkmė reiškia atrasti savo talentus ir pasidalyti jais su kitais. Tikslingas pasirengimas karjerai, susimaišęs su turtingomis laisvųjų menų tradicijomis (kai tyrinėjama daugybė aistrų), gali padėti rasti jūsų kelią.

Įkvėpkite savo dvasios

Visi laukiami pasivaikščioti su Pranciškumi. Šventasis Pranciškus Asyžietis, vykdydamas savo katalikišką ir pranciškonišką misiją, paliko mums daugybę įkalčių, kaip gyventi prasmingą gyvenimą, kalbantį visais tikėjimais.

Už paskaitos ribų

Pasaulinė patirtis, stažuotės ir dar daugiau padeda jums tapti tokiu žmogumi, koks esate skirtas. Be to, visa ši patirtis priklauso nuo jūsų oficialios lyderystės, dalyvavimo ir paslaugų nuorašo.

Maža mokykla - aistringi gerbėjai

Mūsų namuose gyvena viena mažiausių NCAA I skyriaus programų ir pripažinta už akademinį meistriškumą ir sportiškumą!

„Flash“ faktai, reitingai ir dar daugiau

Saint Francis University Loretto, PA yra seniausia katalikų-pranciškonų kolegija JAV. Mūsų misija yra padėti studentams tapti užjaučiančiais, sėkmingais profesionalais per tikėjimo, dosnumo, pagarbos, atradimų ir džiaugsmo kultūrą. Universitetas siūlo daugiau nei 50 programų (bakalauro, magistro ir suaugusiųjų) per tris mokyklas: Verslo; Sveikatos mokslai

Mūsų pranciškoniška tapatybė

„Protas už kompetenciją“, „Taikos ir teisingumo dvasia“, „Už tarnystę“

Saint Francis University ir mūsų pranciškoniškojo identiteto sėklas pasodino šeši pranciškonai broliai iš Airijos, kurie įkūrė berniukų akademiją Loretto kalnuose, Pensilvanijoje. Šie pagrindiniai pranciškonų principai yra vertybės, kurias šiai dienai naudojame Saint Francis University .

 • Katalikiškas privataus laisvųjų menų universitetas; vienas pirmųjų katalikų bendradarbių kolegijų tautoje
 • Remia Trečiojo ordino ordino pranciškonai, vadovaujami prezidento kun. Malachi Van Tassell, doktorantas, TOR
Pagal numerius
 • Priėmimas: 2289 (1 726 bakalaurai, 563 absolventai)
 • Lytis: moteris 63,0%, vyrai 37,0% (bakalaurai)
 • Pirmųjų metų išlaikymo norma: 85%
 • Vidutinis baigimo laipsnis: 70,3%
 • Vidutinis klasės dydis: 17,6
 • Nuolatinis fakultetas: 131

Remiantis 2017 m. Rudens registracija.

Akreditacija
 • Ergoterapinio mokymo akreditavimo taryba
 • Gydytojo padėjėjo, Inc., akreditavimo peržiūros komisija
 • Amerikos chemijos draugija, atestuotas chemijos laipsnis
 • Sąjungininkų sveikatos mokymo programų akreditavimo komisija
 • Kineziterapijos mokymo akreditavimo komisija
 • Kolegialaus slaugos švietimo komisija
 • Socialinio darbo ugdymo taryba
 • Aplinkos inžinerijos ABET inžinerijos akreditacijos komisija
 • Tarptautinė kolegialiojo verslo švietimo asamblėja
 • Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisija
 • Pensilvanijos valstijos slaugos valdyba
 • Pensilvanijos valstijos švietimo departamente patvirtintos mokytojų rengimo programos
Valdančioji struktūra

Universitetą remia nuolatiniai Trečiosios tvarkos pranciškonai, o jam vadovauja patikėtojų taryba, kurią sudaro tiek pasauliečiai, tiek pranciškonai. Universiteto prezidentas priima dėstytojus, administratorius ir studentus, kurie prisideda prie Universiteto misijos tobulinimo.

Lengvoji atletika

SFU yra Nacionalinės koledžinės atletikos asociacijos narė, o universiteto 23 vyrų ir moterų sporto komandos varžosi I diviziono lygyje. Universitetas taip pat yra Šiaurės rytų konferencijos narys. Universiteto slapyvardis yra Raudonoji blykstė.

Įranga

Akademinėje erdvėje mūsų patalpos apima akademinius pastatus, kurių centre yra tiek paskaitos, tiek projektinis / laboratorinis mokymasis, biblioteka ir mokymosi bendrijos, taip pat įvairūs studentų palaikymo skyriai. Gyvenamosios vietos miestelio įstaigose yra universiteto miestelio salės ir pereinamasis būstas už universiteto ribų, studentų sąjunga, lengvosios atletikos įstaigos, kelios maitinimo įstaigos ir studentų sveikatos paslaugos. 600 arų miesteliu taip pat įsikūręs Pietų Alergijos meno muziejus, Šv. Pranciškaus ežeras ir „Immergrün“ golfo aikštynas. Netoli esančio Asyžiaus kalno sodai dar labiau pagerina aplinką. netoliese esančiame Asyžiaus kalno sode.120740_120704_20170907_SFU_9718.jpg

Misija ir vertybės

Sudėtingumo amžiuje Šv. Pranciškaus Asyžiaus pranešimo paprastumas yra patrauklesnis nei bet kada anksčiau: Nuolankumas. Dosnumas. Pagarba. Aptarnavimas. Pagarba. Malda. Džiaugsmas. Meilė. Šie pagrindiniai pranciškonų principai yra vertybės, kurias mes puoselėjame Saint Francis University .

Misija

Protas už meistriškumą

Saint Francis University siūlo aukštąjį išsilavinimą aplinkoje, kurioje vadovaujamasi katalikiškomis vertybėmis ir mokymais bei yra įkvėptas mūsų globėjo Šventojo Pranciškaus Asyžiaus pavyzdžio. Seniausia pranciškoniškoji aukštojo mokslo įstaiga JAV, Saint Francis University yra inkliuzinė mokymosi bendruomenė, kuri priima visus žmones.

Taikos ir teisingumo dvasia

Universiteto programos ir veikla puoselėja tokias pranciškoniškas vertybes kaip nuolankus ir dosnus požiūris į mokymąsi, pagarba įvairovei ir atskirų asmenų unikalumui, etinių klausimų supratimas ir pagarba visam gyvenimui. Paprastumo ir džiaugsmo dvasia sudarome galimybes universiteto bendruomenei kritiškai ir analitiškai mąstyti, efektyviai bendrauti ir integruoti teoriją bei praktiką.

Širdis už tarnystę

Saint Francis University siūlo laisvųjų menų tradicijų bakalauro programas, magistrantūros ir profesines studijų programas, akcentuojančias asmeninę ir profesinę etiką, ir tęstinio mokymo galimybes asmeniniam ir karjeros tobulinimui. Mes siekiame, kad visi universiteto bendruomenės nariai įkvėptų meilę mokymuisi visą gyvenimą ir įsipareigojimą dosniai dalintis savo dovanomis ir įgūdžiais greitai besikeičiančiame pasaulyje.

Pranciškoniškojo aukštojo mokslo tikslai
 • Kuklus ir nuoširdus požiūris į mokymąsi
 • Viso gyvenimo ir visos žmonijos gėrio gerbimas
 • Pagarba atskirų asmenų unikalumui
 • Visuotinė vizija
 • Tarnavimas vargšams ir vargstantiems
 • Tikėjimo ir maldos bendruomenė,
 • Paprastumo ir džiaugsmo dvasia
 • Pranciškaus buvimas.

Sudėtingumo amžiuje Šv. Pranciškaus Asyžiaus pranešimo paprastumas yra patrauklesnis nei bet kada anksčiau. Šie pagrindiniai pranciškonų principai yra ne tik idealai, kuriais galima žavėtis, bet ir vertybės, kuriomis reikia gyventi.

Vizija

Saint Francis University yra katalikiškas universitetas, kurį pasirenka gabių studentų, siekiančių autentiškos, akademiškai griežtos, interaktyvios mokymosi patirties, kur jie gali augti intelektualiai, dvasiškai, moraliai ir socialiai. Studentai siekia, kad šventasis Pranciškus galėtų suderinti laisvojo meninio ugdymo vertybes ir viziją su mokymosi tikslais, kurie yra svarbūs visuomenės ekonominiams poreikiams.

Saint Francis University yra pripažintas kaip gyvybiškai svarbus strateginis partneris - regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu - užmezgantis tvirtus ryšius, ieškodamas bendradarbių, kurie puoselėtų ir išplėstų universiteto misiją, viziją ir strateginius tikslus, kartu prisidėdami prie visuotinės visuomenės gerovės vizijos, kurią sukūrė veiksmingų tarnautojo-lyderystės principų įgyvendinimas.

Saint Francis University patalpos yra skirtos sustiprinti ir pakelti aukščiausią pajėgumą savo nacionaliniu mastu pripažintomis lyderystės programomis versle, sveikatos priežiūros, mokslo ir humanitariniuose moksluose.

Saint Francis University siekdamas skatinti išskirtinį savo žmogiškųjų ir finansinių išteklių valdymą, visais lygmenimis nuolat tobulina organizacijos veiksmingumą ir efektyvumą - tai lemia vidiniai ir išoriniai vertinimai.120739_120706_IMG_7078.jpg

Vietos

Loretas

Address
117 Evergreen Drive
PA 15940 Loretas, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos