San Diego State University

Įvadas

Oficialus aprašymas

San Diego State University (SDSU), tikrai pasaulinė mokymosi bendruomenė, yra ideali vieta pradėti savo tarptautinį išsilavinimą. SDSU yra 23 miestelių Kalifornijos valstijos universiteto (CSU) sistemos dalis. Tai trečias pagal dydį valstijos universitetas, kuriame mokosi daugiau nei 35 000 studentų. Mes siūlome 97 bakalauro, 84 magistro ir 21 doktorantūros programas.

SDSU turi apdovanojimus pelniusius profesorius, aukščiausio lygio mokslinių tyrimų patalpas ir saulėtą vietą prie vartų į Lotynų Ameriką ir Ramųjį vandenyną, todėl studentams suteikiamos priemonės išplėsti savo žinias ir potencialą.

Akademinė stiprybė ir reitingai

US News & World Report“ mus priskiria 70 geriausių valstybinių universitetų šalyje.

  • Geriausios Amerikos kolegijos: Nr. 30 („ Forbes“ , 2019 m.)
  • Baigimo laipsnio našumas: Nr. 8 ( JAV naujienų ir pasaulio ataskaita )
  • Etninė įvairovė: 35 populiariausios ( JAV naujienų ir pasaulio ataskaita )
  • Tarptautinis verslas: Nr. 11 ( JAV naujienų ir pasaulio ataskaita )
  • Verslumas: Nr. 37 ( JAV naujienų ir pasaulio ataskaita )
  • Statybos, elektrotechnikos ir mechanikos inžinerija: 25 geriausi inžinerijos bakalauro laipsnio apdovanojimai (ASEE, 2018)
  • „Fulbright“ mokslininkai: daugiau nei 90 studentų gavo „Fulbright“ apdovanojimus, todėl SDSU tapo geriausiu „Fulbright“ nugalėtojų prodiuseriu.

139702_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Mūsų universitetas

Cosmopolitan“ gražiausių koledžų miestelių sąraše užimta 8 vieta, SDSU miestelis yra gyvas istorinių ir moderniausių pastatų derinys, išsidėstęs per 280 arų vešliai sutvarkytų teritorijų. Nors miestelis yra didelis, per miestelį galite nueiti vos per 20 minučių. SDSU yra į šiaurės rytus nuo San Diego centro, patogioje vietoje kartu su „San Diego“ vežimėliu (patogiam susisiekimui su visomis karštomis vietomis aplink San Diegą).

Mūsų vieta

Antras pagal dydį Kalifornijos miestas San Diegas yra klestintis kultūros, mokslo ir švietimo centras. Mūsų artumas prie Ramiojo vandenyno krašto ir Meksikos bei mūsų įvairūs regioniniai gyventojai suteikia galimybių atlikti vertingą darbą ir mokytis.

Mūsų regione, žinomame dėl beveik tobulo klimato, mylių smėlio paplūdimių ir smagios veiklos pakrantėje, mūsų regione gyvena įvairios pramonės šakos, pradedant inžinerija ir biotechnologijomis, baigiant žemės ūkiu ir turizmu. „Gaslamp“ kvartalo ir miesto apylinkių šurmulį papildo žavūs ir eklektiški paplūdimio miesteliai Ramiojo vandenyno, Okeano paplūdimio ir La Jolla.

Mokslinių tyrimų galimybės

Jei jus skatina atradimų jaudulys, pasiruoškite kartu su SDSU istorijos kūrėjais atlikti tyrimus. Mūsų studentai, dėstytojai ir absolventai dalyvavo tyrimų grupėse, kurios nagrinėjo svarbius dalykus, tokius kaip RNR modifikavimas, biomatematika ir audros nuotėkis po gaisro. Jų tyrimai atskleidžia naują šviesą apie plaučių ligas, paauglių nerimą, vėžį, diabetą, dengės karštinės virusą ir daugelį kitų sutrikimų.

Mūsų absolventai

Baigęs studijas, jūs prisijungsite prie absolventų bendruomenės, kurioje gyvena daugiau nei 300 000 actekų, gyvenusių visą gyvenimą. SDSU stengiasi padėti visiems studentams rasti savo svajonių karjerą per daugybę praktikų, karjeros paslaugų ir kuravimo programų. SDSU sujungs jus su verslais San Diego rajone ir visame pasaulyje. SDSU išsilavinimas turi didelę investicijų grąžą. „PayScale“ duomenimis, vidutinės karjeros metu mūsų absolventai uždirba 102 800 USD.

Vietos

San Diego

Address
5250 Campanile Drive
San Diego, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis