Siena Heights University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Siena aukštumų universitetas (SHU) yra Romos katalikų aukštesnioji aukštoji mokykla Su savo pagrindine miestelio vieta yra Adrianas, Mičiganas. Institucija buvo įkurta 1919 m Šv. Juozapo kolegija prie Adrijos dominikonų seserys. In 1939 m, Ji buvo pervadinta kaip Siena aukštumų kolegija Po Sent Kotrynė iš Sienos. 1969 m. Jis tapo bendruomenine. In 1998, Ji buvo pervadinta kaip Siena aukštumų universitetas.

Adrijos dominikonų seserys

Sestai yra 29 valstybių, Kolumbijos apygardos ir Puerto Riko sandraugos ir septyniose ne Jungtinėse Amerikos Valstijose: Kanadoje, Dominikos Respublikoje, Kenijoje, Meksikoje, Norvegijoje, Filipinuose ir Taivane. Atsižvelgdamos į "laiko ženklus", jie siekia patenkinti pasaulio poreikius, kad galėtų tarnauti ten, kur yra kviečiami eiti.

Miesteliai

Pagrindiniame miesteliu yra 55 ha su 17 pastatų Adriane, Mičigane. Pagrindinis miesteliu yra skirtumas tarp pirmosios visos bevielio koledžo ar universiteto Mičigano valstijoje. Yra satelite miesteliai Southfield, Dearborn, Benton Harbor, Monroe, Battle Creek, Kalamazoo, Lansing, Jackson ir internete.

Filialai

"Siena Heights" yra susijęs ir remiamas Dominikonų seserų Adrijos, Mičigano, akredituotos Šiaurės centrinės kolegijų ir mokyklų asociacijos (NCACS) akredituotos.

Kolegijos antspaudas naudoja Tarptautinio įsakymų parapijos Dominikonų skydą, kurį sudaro keturi baltieji ir keturi juodieji gironai arba trikampiai. Tai simbolizuoja žmonių, dirbančių kartu bendram labui, vienybę. "Kryžminis purvinas" (arba kryžius su fleur de lis į kiekvieną galą), supiltas ant gyronų, reiškia pergalę, pareigą ir savęs auką. Sableas (arba juodas skydas) simbolizuoja išmintį, tylą, tvirtumą ir atgailą. Šviesos spalva reiškia ramybę, grynumą, labdarą ir nuoširdumą. Švento šūkio "Laudare, Benedicere, Praedicare" šūkis reiškia "pagirti Dievą, palaiminti Tavo tautą ir skelbti Jo Evangeliją". Skydą taip pat gali apsupti šešių ar aštuonių taškų žvaigždė, kuri yra išskirtinis Šv. Dominikos simbolis.

Akademikai

Universitete yra daugiau nei 40 akademinių studijų programų tarp Menų ir mokslo koledžo, Profesinių studijų koledžo ir Aukštojo mokslo koledžo. Bakalauro kolegija toliau suskirstyta į septynis akademinius padalinius: Verslas ir vadyba; Kompiuterija, matematika ir mokslai; Humanitariniai mokslai; Slauga; Socialinis ir elgesio mokslas; Vizualinis / scenos menas ir mokytojų rengimas.

"Siena Heights" taip pat rengia vidurinių mokyklų moksleivių klases pagal dvigubą registraciją. Tai suteikia jauniems žmonėms ir senjorams, kurie atitinka tam tikrus kriterijus, norėdami gauti koledžo kreditą ir patirtį, kol dar yra vidurinėje mokykloje, suteikiant studentams žingsnį arčiau lankyti koledžą, mokytis apie kolegijos gyvenimą ir klasių darbą. Studentų ir dėstytojų santykis yra 12: 1.

Vietos

Adrianas

Address
Siena Heights University Main Campus,
247 E. Siena Heights Dr.

MI 49221 Adrianas, Mičiganas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis