Oficialus aprašymas

apie Simpson

Įkurta 1860, Simpson parengė kartas studentų sėkmingos karjeros, Aukštųjų mokyklų ar paslaugų darbą. Mūsų gražus miesteliu sėdi ant 75 akrų INDIANOLA, Ajova ir siūlo geriausią iš abiejų pasaulių: auklėjančios akademinę aplinką, kuri yra arti karjeros, stažuočių ir pramogų variantų Ajovoje sostinėje.

Dauguma mūsų profesorių surengti aukščiausio laipsnio savo srityje, ir jie yra pasiryžę padėti daugiau nei 1400 studentų pasiekti savo svajones. Studentų gyvenimas yra įdomus ir pasitenkinimą, su kelių dešimčių galimybių studentams dalyvauti, viską iš graikų gyvenimo Międzyuczelniany tiriamojoje veikloje, ir sportui. Simpson sėkmė skatinant kokybės programas ir teikti išskirtinę vertę buvo pripažintas nacionaliniu Peterson konkurencingos kolegijų ir JAV naujienos. Tai puikus kolegija, o tuo labiau, kad žmonės sužino apie Simpson, tuo labiau sužavėtas jie tampa. Kviečiame apsilankyti ir atidžiau pažvelgti.

Faktai Įkurtas 1860 Simpsonas koledžas buvo įkurtas narių Iowa Jungtinė metodistų bažnyčia.

Akreditavimas Simpsonas Kolegija buvo visiškai akredituota aukštojo mokslo Komisija ir Šiaurės Vidurio asociacija narys nuo 1913 m.

Vietos Indianola, Ajova, iš 13000 žmonių bendruomenė yra 12 mylių į pietus nuo Des Moines, Iowa, kuri yra klestintis verslas sostinėje. Simpsonas taip pat turi miesteliai West Des Moines ir Ankeny.

Pagrindinė bendrabučiu Aštuoniasdešimt penki arų sudaro Simpson pagrindinę Campus Indianola 34 pagrindinių pastatų, įskaitant: College Hall, Wallace Hall, Mary Berry Hall, George Washington Carver mokslo centras, Dunn biblioteka, Kent bendrabučiu centras, Smith memorialinis koplyčia, Blankas scenos menų centras, sporto kompleksas Amy Robertsonas muzika centro Henry, H. Thomas H. McNeill salė.

Pobūdis Simpsonas College yra jungtinė metodistų susiję, nepriklausoma, bakalauro, abi lytys mokosi kartu, laisvųjų menų kolegijoje.

Mokslo metai Dvi keturių mėnesių semestrus ir vieną trijų savaičių terminas gegužę, kuris leidžia specializuotą tyrimą arba išjungti kampusie, sudaro mokslo metus.

Taškų fakulteto Fakultetas į studentų santykis yra vienas profesorius kas 13 mokiniams, turintiems 86 proc 95-narys, dieninės fakultetas to, pelnė aukščiausią laipsnį savo srityje.

Studentų skaičius Studentas kūnas yra sudarytas iš 1400 dieninių studentų ir 300 neakivaizdinių studijų studentų.

Priėmimas Prašymo forma, aukštųjų mokyklų nuorašai, ACT arba SAT balai ir rekomendacija iš pagrindinės ar konsultantas yra svarstoma priėmimo procese.

Išlaidos Išlaidos 2016-17 mokslo metais, yra šie: studijų kainą ir įmokų $ 35,876; Standartinis kambarys kainuoja 3860 $; standartų valdyba ima $ 4103.

Specialybių, Nepilnamečiai ir programos Simpsonas siūlo 80 didžiųjų, nepilnamečius ir programas.

popamokinės organizacijos Aštuoniasdešimt keturi procentai mokinių dalyvauja studentų vyriausybės, laikraštyje, radijuje, Międzyuczelniany ir vidines sporto, graikų gyvenimą, departamentų veiklą, garbės ir profesinių grupių, muzikos, dramos, religijos ir kitų interesų grupių.

Międzyuczelniany sportas Vyrai: Beisbolas, krepšinio, Cross Country, Futbolas, golfas, futbolas, tenisas, Track & laukas, imtynės; Moterys: krepšinio , lygumų, golfas, futbolo, futbolas, plaukimas, tenisas, Track & laukas, tinklinis

  • Naujausios Ajova Międzyuczelniany Athletic konferencijos čempionas (nuo 1987).

Garbės ir profesinės sąjungos

Alfa "Lambda" Delta; Alfa "Sigma" Lambda "; Beta beta beta; Epsilon "Sigma; Mu Phi epsilon; Omicron "Delta" Kappa; Phi Alfa teta; Phi Mu Alfa "Sinfonia; Studentų švietimo asociacija.

Graikijos organizacijos Brolijos: Alfa "Tau Omega, Kappa teta Šunys, Lambda Chi Alpha Sigma Alpha Epsilon seserijos: delta delta delta, Kappa Kappa Gamma Pi beta Phi Sigma" Lambda "Gama

skiriamieji faktai Simpsonas yra pripažinta dėl savo kokybės programas ir vertę Peterson konkurencingos kolegijų ir "US News and World ataskaitoje. Be to, Simpson yra viena iš tautos viršų 100 kolegijose procentais studentams, kurie studijuoja užsienyje, pagal US News and World ataskaitoje. Simpson pat vasaros namų tarptautiniu mastu pripažintą Des Moines Metro Opera. Pažymėtina mokslininkas George Washington Carver pradėjo savo koledžo karjerą Simpson 1890.

Head Administratoriai Kėdė, valdybos Patikėtinių: Sunnie Turtingesni prezidentas: Jay Simmons Prezidento kabinetas

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Simpson College

Dailės bakalauras (BA) laipsnį su muzikos svarbus yra 128 kreditų laipsnio, kurioje kursus muzikos skaičius yra mažesnis nei profesionaliai orientuota bakalauras muzikos ... [+]

Dailės bakalauras (BA) laipsnį su muzikos svarbus yra 128 kreditų laipsnio, kurioje kursus muzikos skaičius yra mažesnis nei profesionaliai orientuota bakalauras muzikos laipsnį, tokiu būdu daugiau valandų galima ne muzikos kursų , Laipsnis daro, tačiau reikalauja gerai suapvalinti rinkinį kursus, kurie paliks studentą su puikia muzikos supratimo ir veikimo įgūdžius. Be to, studentas turi teisę į laisvę vykdyti vidurinio dominančią sritį, kuri gali suformuoti konkrečios rūšies profesinio mokymo pagrindas. Dauguma studentų, siekiančių dvigubą dur (muziką ir kitą lauką) pasirinkti bakalauro laipsnį.

Studentai, kurie uždirbo bakalauro laipsnį muzikos Simpson kolegijos džiaugėsi užimtumą administratoriai su meno organizacijų, dalyvavo aukštosios mokyklos uždirbti MBA laipsnių, dalyvavo aukštosios mokyklos muzikos, tapti privačios muzikos mokytojai, ir daug kitų variantų. BA leidžia didžiausią sumą ugdymo lankstumą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Indianola
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Simpson College

Ši parinktis yra skirta studentams su karjeros interesų mokslo ir mokslinių tyrimų (mokykla, koledžai, konsultacinių firmų), interpretacinis ekologija (regioninių ir naci ... [+]

Ši parinktis yra skirta studentams su karjeros interesų mokslo ir mokslinių tyrimų (mokykla, koledžai, konsultacinių firmų), interpretacinis ekologija (regioninių ir nacionalinių parkų, gamta saugo, zoologijos sodai, muziejai), išteklių valdymo (agentūrų ir susiję su miško, vandens organizacijos, ir laukinės gamtos ištekliai), visuomenės sveikatos (valstybinės ir apskričių agentūros) ir aplinkos technologijos (reguliavimo agentūros, komunalinės paslaugos, privati ​​pramonė).

Studentai bus baigti dešimt kursus plius capstone taip:

Reikalinga: Tabletės šerdis: Biol 103 Aplinkosauga w / laboratorijoje Biol 110 Principai Biologijos Aš W / laboratorijoje Biol 111 Principai biologijos II w / laboratorijoje Biol 145 įvadinę Augalų biologija w / laboratorijoje Biol 253 Principai Ekologijos w / laboratorijoje Ekologinė - organizmo Dėmesys (Pasirinkite bent 2 kursus) Biol 245 Bendra entomologija w / laboratorijoje Biol 251 mikrobiologija w / laboratorijoje Biol 275 Elgesio Ekologija w / laboratorijoje Biol 350 Žinduoliai w / laboratorijoje Biol 358 Gėlo Ekologija w / laboratorijoje Biol 390 Specialusis Temos Socialinių, etinių, politika, Istoriniai Aplinkos mokslai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Indianola
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Simpson College

Jis buvo pasakyta, kad "Fizika yra inžinerijos fondas". Todėl Fizikos inžinerija pagrindinis ne Simpson kolegijos suteikia ypač tvirtą pagrindą inžinerijos. Su šiuo dur ... [+]

Jis buvo pasakyta, kad "Fizika yra inžinerijos fondas". Todėl Fizikos inžinerija pagrindinis ne Simpson kolegijos suteikia ypač tvirtą pagrindą inžinerijos. Su šiuo dur jūs išmoksite teorinius pagrindus visoms inžinerinių disciplinų, taip pat projektavimo ir taikyti šio teorijos išspręsti pasaulių problemas.

Be kuriuo tvirtą inžinerinį pamatai, pradedant savo inžinerijos karjerą Simpson kolegija smulkaus klasės dydžio ir asmeninio dėmesio, plataus laisvųjų menų bazę, o daugiau galimybių ieškoti kitų universiteto įsitraukimą ir lengvąją atletiką privalumų.

Pastaba: Šis svarbus yra prieinamas tik tiems studentams, kurie pervesti į inžinerijos mokykloje, po trejų metų dalis Dvejopo studijų programa inžinerijos. Ne daugiau kaip 32 kreditų gali būti perduodami atgal į Simpson kolegija iš inžinerijos mokyklą. (Daugiau informacijos rasite Dual studijų programa inžinerijos.)... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Indianola
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Simpson College

Mes įsitikinę, kad mūsų programos stiprumas, kartu su daugelio stažuočių galimybes įmanoma Des Moines metropoliteną ir už jos ribų, suteikia Simpson finansai absolventų s ... [+]

Per studijų ir praktikos, jūs gausite patirties, kurių reikia sėkmingai aukštosios mokyklos ir savo profesinę karjerą.

Mūsų dabartiniai studentai ir absolventai mielai pasakys: Simpsonas yra vieta būti, jei esate domina finansų srityje karjerą.

Į viršų Priežastys, kodėl turėtumėte prisijungti prie mūsų Simpson Mūsų pagrindinis atveria duris jums karjeros, pavyzdžiui, bankininkystės, finansų, draudimo ar politikos analizės ir suteikia puikią mokymo pažangių studijų MBA arba daktaro programas. Kursinių apjungia griežtą analitinį mokymus praktinio pritaikymo vadovaujama speciali fakulteto varomas padėti jums pavyks. Mažos klasės dydžių leisti, kad mūsų fakulteto suteikti studentams asmeninį dėmesį ir mokymą. Capstone Žinoma suteikia studentams derinti teoriją, duomenų rinkimą ir statistinį metodus gaminti aukštos kokybės, novatoriškus mokslinius tyrimus. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Indianola
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Simpson College

Biochemijos / kriminalistikos pagrindinis yra skirta parengti studentus gauti pradinio lygio darbo vietų laboratorijose, atliekančių teismo medicinos tyrimus, eiti pereit ... [+]

Biochemijos / kriminalistikos pagrindinis yra skirta parengti studentus gauti pradinio lygio darbo vietų laboratorijose, atliekančių teismo medicinos tyrimus, eiti pereiti dirbti teismo ekspertizės, ar suteikti gerą pagrindą Išplėstinė diplominį darbą tokiose srityse, kaip chemijos, biochemijos, Teismai, molekulinė ir ląstelių biologija, ar su jais susijusių technologijų srityse.

Be tipiškų biologijos ir chemijos kursus serijos, remti darbą matematikos, fizikos ir ekspertizės / Baudžiamasis teisingumas reikalingas. Perkelti studentai yra laukiami ir gali galėti užbaigti daugelis reikalaujama kursai prieš įvesdami šią programą. Studentai, ketinantys kreiptis pradinio lygio teismo medicinos pozicijas po baigimo yra skatinami stoti į stažuotės.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Indianola
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Simpson College

Mes norėtume pasakyti "Politika yra gyvenimas" ne Simpson kolegija. Kur dar galima rasti šį daug vadovavimo galimybes? Simpson skiriamasis programa apima Capitol Hill Sta ... [+]

Mes norėtume pasakyti "Politika yra gyvenimas" ne Simpson kolegija. Kur dar galima rasti šį daug vadovavimo galimybes? Simpson skiriamasis programa apima Capitol Hill Stažuotė (CHIP) semestrą Vašingtone, The Culver Viešosios politikos centras ir bendravimo, nacionaliniu mastu užėmė kalba ir diskusijos Team, Modelis Jungtinių Tautų Simpsonas Politinė apklausa, ir gegužės terminas kelionių į Braziliją, Didžiosios Britanijos ir Vašingtonas, Kolumbijos apygarda

Visas kursas Brošiūra: https://issuu.com/kedronbardwell/docs/polisci_brochure2015

Kokie reikalingi kursai Politikos mokslų dur? PoSc 101 JAV Vyriausybė PoSc 240 Pasaulio politika PoSc 385 Vyresnysis Seminaras Vienas kursas lyginamosios politikos: PoSc 230 Vakarų Europos Politika PoSc 231 Rusijos politinė sistema ir Rytų Europoje PoSc 232 Azijos Politika PoSc 233 Lotynų Amerikos politikoje Vienas kursas JAV institucijų: PoSc 215 Amerikos politinių partijų ir rinkimų PoSc 250 Amerikos pirmininkaujanti PoSc 315 Aukščiausiasis Teismas ir Konstitucija Vienas kursas Viešosios politikos: PoSc 245 pasaulinės problemos PoSc 270 Amerikos Viešoji politika PoSc 370 Aplinkos Politika Poli mokslas Pasirenkant Pasirinkite keturis Politologija kursus. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Indianola
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Simpson College

Norite patekti į vidų iš pasaulio lyderių galvose ir mokytis iš savo sprendimus? Jei jus domina pasaulines problemas ir diplomatijos, tada Tarptautinių santykių (IR) yra ... [+]

Norite patekti į vidų iš pasaulio lyderių galvose ir mokytis iš savo sprendimus? Jei jus domina pasaulines problemas ir diplomatijos, tada Tarptautinių santykių (IR) yra puikus pagrindinis Jums! Be ĮR jūs sužinosite apie Lotynų Amerikos politikoje, Azijos istorija, pasaulio religijų, ir daug daugiau. Tada išbandyti savo diplomatijos įgūdžius, kaip jums konkuruoti su studentais iš kitų kolegijų tuo Modelis JT konferencijoje.

Kokie reikalingi kursai Tarptautinių santykių dur? PoSc 130 Modelis Jungtinių Tautų (siūloma, nereikia) PoSc 240 Pasaulio politika PoSc 340 Politika kintančiame pasaulyje PoSc 385 Vyresnysis Seminaras

Trys iš šių veiksmų: (bent jau du iš Politikos mokslų)... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Indianola
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Simpson College

Laipsnį multimedijos žurnalistikos reiškia mūsų studentai išmokti tradicinių rašymo, redagavimo ir ataskaitų teikimo gebėjimus meną, plius sužinoti, kaip sukurti podcasty ... [+]

Į viršų Priežastys, kodėl turėtumėte prisijungti prie mūsų: 3 publikacijos suteikia galimybes dalyvauti: The Simpsonian laikraštį, KSTM radijo, ID Magazine Garantuojamas stažuotės reiškia, kad visi mokiniai baigė su profesine patirtimi pasirengę pradėti savo karjerą su sėkme. Fakultetas su profesinės patirties vadovauti mokytis ir padėti jums sukurti savo kelią pasiekti savo tikslų. Visi studentai gauna individualų konsultavimą dėl kursinių ir darbas / stažuotės paiešką. Simpson strateginė vieta tik už Des Moines siūlo stažuotę, darbo šešėlį ir karjeros galimybes didžiuosiuose transliavimo filialų, laikraščiai ir žurnalai. 100% mūsų pavasaris 2012 apklaustųjų patvirtino savo visą darbo laiką (89% atsako dažnis). ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Indianola
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Simpson College

Mes siūlome visapusišką verslo mokymo, daugiausia dėmesio skiriant valdymą. Senjorų dalyvauti valdymo vyresnysis seminare ir imtis pasaulinį orientuota kreivai. Pasaulin ... [+]

Jūs matote pagrindinis kiekvienoje mokykloje (Global Business, tarptautinio verslo, tarptautinės vadybos) Rūšiuoti skirtingai, bet Simpson Global Management pagrindinis yra skirtumai nustatyti jį išskiria:

Mes siūlome visapusišką verslo mokymo, daugiausia dėmesio skiriant valdymą. Senjorų dalyvauti valdymo vyresnysis seminare ir imtis pasaulinį orientuota kreivai. Pasaulinė komponentas yra ne tik pridedant tyrimą kita kalba. Studentai įlieti pasaulio politikos, kultūros, religijos ir istorijos kursus į savo verslo studijas. Mūsų verslo profesoriai su tarptautinės mokslinių tyrimų, mokymo ir verslo patirtį džiaugiamės galėdami dirbti su visame pasaulyje orientuota studentų. Studentai pasinaudoti gegužės trukmės, semestro ir metų trukmės tarptautinių studijų galimybes, tarptautinių stažuočių ir darbo vietas. Mūsų apklausa 2012 absolventų (100% atsakymas normos), visi studentai rado visą darbo laiką. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Indianola
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Simpson College

Sports administracija pagrindinis ar nepilnametis yra skirta tarnauti interesams ir profesinių galimybių studentų, siekiančių verslo pusė sporto ir fizinio pasirengimo. S ... [+]

Sports administracija pagrindinis ar nepilnametis yra skirta tarnauti interesams ir profesinių galimybių studentų, siekiančių verslo pusė sporto ir fizinio pasirengimo. Sports administracija pagrindiniai bruožai dviejų stažuotes naudoti teikti patirtinį mokymąsi, svarbiausias veiksnys bet sporto vadybos programos.

Sportas administracija majoras

Studentai bus baigti dešimt kursus plius capstone taip:

Reikalinga: SPSC 214 poilsis ir parkas programa Mgmt. SPSC 253 Sportas ir grūdinimasis valdymas * CT įterptųjų įgūdžiai SPSC 263 Sporto teisė * CE dalyvavimo sritis ir WC ir IL įterptųjų įgūdžių SPSC 273 Sportas ir grūdinimasis Rinkodara SPSC 300 Sportas Finansai SPSC 320 Renginių ir infrastruktūros valdymas Sąskaitos Nr 201 Įvadas į Apskaitos * QR įdėta įgūdžių Comm 223 Įvadas į Integruotos marketingo komunikacijos * OC įdėta įgūdžių ECON 100 Principai ekonomikos SPSC 319 Jaunesnysis arba vyresnysis stažuotės capstone: SPSC 385 Vyresnysis capstone su stažuotės * Tualetas ir IL įterptųjų įgūdžiai ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Indianola
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome To Simpson College

This Is Simpson College