South Carolina State University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie

Pietų Karolinos valstijos universiteto išlaikė meistriškumo švietimo palikimą. Mes jau namuose kartų mokslininkų ir vadovų verslo, karinės tarnybos, Vyriausybės atletika, švietimo, medicinos, mokslo, inžinerijos technologijų ir dar daugiau. Įsikūręs Orangeburg, AB, AB valstybė buvo įkurta kaip žemė dotacijos koledžą su teikiant švietimą ir paslaugas iš valstybės piliečių misiją. Savo pirmajame amžiuje, AB valstybė buvo švietimo lyderis ir toliau rodyti kelią į kitą amžiaus.

Istorija SC State University

Įkurta 1896 kaip valstijos vienintelis visuomenės kolegijoje juoda jaunimo, Pietų Karolinos valstijos universiteto suvaidino svarbų vaidmenį afroamerikiečių švietimo būklę ir tautos. Kaip žemės dotacijos įstaigoje, ji kovojo teikti žemės ūkio ir mechaninį mokymus kartų juoda jaunuolių. Per savo prailginimo programos, ji išsiuntė ūkio ir namų demonstravimo agentai į kaimo apskričių suteikti žinių ir informacijos, nuskurdusių juoda ūkininkų šeimų.

Universitetas buvo išsilavinę dešimtys mokytojai valstybinėse mokyklose. Jis pateikė išsilavinimą mokslų, literatūros ir istorijos. Iš ROSENWALD fondo ir bendrojo lavinimo valdybos parama padėjo institucija išgyventi depresiją. Po Antrojo pasaulinio karo, valstybės teisės aktų leidėjas sukūrė studijų programą ir teisės mokyklą Pietų Karolinos valstijos universiteto išvengti juoda studentams įtraukiant į Pietų Karolinos absolventų ir teisinis švietimo programas universitete. Teisės aktų leidėjas taip pat smarkiai išaugo finansavimą kolegijos, stengiantis padaryti "atskirą, bet lygūs" realybe aukštojo mokslo Pietų Karolinoje. Per 1950 ir 1960 metais šimtai SC VALSTYBĖS studentų dalyvavo vietos pilietinių teisių demonstracijas ir buvo suimtas. 1968 trys jaunuoliai žuvo ir 27 buvo sužeista apie kurį STATE HIGHWAY patrolmen į Orangeburg žudynių miesteliu.

Nuo 1966, AB narė buvo atvira baltos studentų ir dėstytojų, bet iš esmės išlaikė savo misiją ir charakterį, kaip istoriškai juoda institucija. 1971, žemės ūkio programa buvo nutraukta ir aukštasis ūkis buvo paverstas bendruomenė poilsiavietėje sudaro golfo taip pat futbolo ir beisbolo srityse. Šiandien yra beveik 5000 studentų kryptys platų programų, kurios apima agroverslo, apskaitos, menas, anglų, ir dramos, taip pat mados prekiavimo, fizikos, psichologijos, ir politinį mokslą.

Misija

Pietų Karolinos valstijos universiteto (SC valstybė) yra istoriškai Juodosios viešųjų 1890 žemės suteikimas vyresnysis išsami institucija apie 4,500-6,000 studentams. Įsikūręs Orangeburg, Pietų Karolina, SC valstybinis universitetas yra įsipareigojusi teikti įperkamas ir prieinamas kokybės bakalaureato programas į verslo srityse, taikyti profesinius mokslus, matematiką, gamtos mokslus, inžineriją, inžinerija technologijų, švietimo, meno, ir humanitarinius mokslus. Programų skaičius yra siūlomi magistro lygio mokymas, žmogaus paslaugas ir agroverslo ir švietimo specialistų ir daktaro programos yra siūlomi švietimo administracija.

AB valstybinis universitetas rengia aukštos kvalifikacijos, kompetentingi ir socialiai sužinotų absolventus, kad jie galėtų dirbti ir gyventi produktyviai dinamiškoje, pasaulio visuomenei. Per technologijų ir tradicinių metodų mokymo ir mokymosi, mokslinių tyrimų ir paslaugų, universitetas stiprina piliečių gyvenimo kokybę ir prisideda prie ekonominio vystymosi valstybės ir tautos.

(Ši misija buvo patvirtintas AB valstybinio universiteto patikėtinių tarybos kovo 30, 2010 ir iki Pietų Karolinos Komisijos Aukštojo mokslo gegužės 6 2010)

Vietos

Orangeburg

South Carolina State University

Address
300 College Street NE
29117 Orangeburg, Pietų Karolina, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 800-260-5956

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis