Oficialus aprašymas

Tarnauti Kristų biblinis Pasaulio Žiūrėti krikščionis Atmosphere

SBC yra jūsų kolegija. Daugelis žmonių klaidingai supranta, kad Biblijos koledžas yra tik tiems, kurie visą laiką dirba krikščioniškuose pašaukimuose, pavyzdžiui, klebonams. Tiesa ta, kad Biblijos kolegija daugeliu atžvilgių yra panaši į bet kurią kitą kolegiją.

aboutCampus.jpg

Pietryčių siūlo puikų dvejų metų mokymo programą tiems, kurie norėtų pradėti savo kolegijos karjerą krikščioniškoje atmosferoje. Tada šie studentai gali perkelti savo kreditus vyresniam koledžui ar universitetui tęsti studijas labiau specializuotoje srityje.

Taip, siūlomuose dalykuose, Campus patirtį ir akademinę kompetenciją, Biblijos kolegija yra panaši į bet kurią kitą kolegiją; Tačiau skirtingų būdų, kuriais mes esame skirtingi, išskiria mus nuo kitų kolegijų. Mažesnis studentų skaičius, asmeninis dėmesys, krikščioniškoji atmosfera mokykloje ir už jos ribų, taip pat malonumas būti kam nors kameroje ypatingu, todėl pietryčių patirtis yra puikus būdas palaikyti visą likusį gyvenimą.

Misija

Southeastern Baptist College tikslas - šlovinti Dievą, suteikiant kokybišką aukštąjį išsilavinimą iš Biblijos pasaulėžiūros krikščioniškoje atmosferoje, taip ugdant krikščionių augimą studentams ir rengiant juos tarnauti Dievo karalystėje.

Southeastern Baptist College siekia paruošti vyrus ir moteris krikščionių bendruomenėje, išreiškiančius norą dalyvauti su bažnyčiomis susijusiame pašaukime. Mokymai teikiami miesteliuose ir per pratęsimus, kad padėtų rengti žmones ministerijai pastoracijoje, misijinės veiklos, muzikos ministerijų, krikščioniškojo švietimo ir jaunimo ministerijų. Southeastern Baptist College taip pat siekia apmokyti žmones, kurie nori gauti koledžo pagrindų mokymo programas dvasinėje akademinėje aplinkoje, kurią teikia Southeastern Baptist College . Visi kursai yra mokomi taip, kad integruotų tikėjimą ir mokymąsi, taip suteikiant teisingą visos tiesos Dievui pripažinimą.

Southeastern Baptist College siekia tarnauti krikščionių bendruomenei, siūlydamas ribotą skaičių kreditų ir nekomercinių kursų tiems, kurie nenori pasirinkti struktūrizuotos programos tam tikru laipsniu, pažymėjimu ar diplomu.

Akreditacija

Southeastern Baptist College yra akredituotas valstybiniu lygmeniu Misisipės koledžo akreditavimo komisijos (MCCA) ir Asociacija dėl Biblijos aukštojo mokslo (ABHE) nacionaliniu lygmeniu.

Asociacija

Southeastern Baptist College priklauso Misisipės baptistų misijų asociacijos asociacijai. Tai yra Misisipės kolegijų asociacijos narė, taip pat Biblijos aukštojo mokslo asociacija (ABHE).

Įperkamumas

Southeastern Baptist College yra viena iš mažiausiai brangių privačių koledžų tautoje. Dauguma studentų mano, kad dalyvavimo išlaidos yra labai patrauklios ir prieinamos. Galima organizuoti finansinį planą, kuris atitiktų jūsų poreikius.

Asmeninis dëmesys

Mažosios klasės pietryčiuose leidžia studentams asmeniškai kreiptis į fakulteto narius ir kitus personalo darbuotojus. Pietrynėje visi asmeniškai žino viską. Jums bus daugiau nei numeris mūsų universiteto mieste. Mes specializuojamės krikščioniško svetingumo ir studentų pasitenkinimo.

Studentų gyvenimas

Studentams siūlomos galimybės užmegzti neakivaizdinę veiklą, kuri numato stipendijas ir asmeninę sąveiką per įvairius universiteto miestų organizacijas. Kai kurios tokios organizacijos yra kolegijos choras, baptistų studentų asociacija (ABS), ministrų aljansas ir studentų vyriausybės taryba.

Tarp studentų vyrauja draugystės ir bendradarbiavimo atmosfera. Mes esame kolegijos šeima. Bendrabučio gyvenimas taip pat leidžia mokiniams mėgautis savo laiku kartu už klasės ribų.

Vieta

Southeastern Baptist College yra gražioje Laurel, Misisipė. "Laurel" yra 30 mylių į šiaurę nuo Hattiesburgo; 50 mylių į pietus nuo Meridiano; 80 mylių į pietryčius nuo Džeksono; ir 125 mylių į pietus nuo įlankos pakrantės.

Norėdami pasiekti koledžą iš "Interstate 59", išeikite 95B į 16th Avenue North. Sekite 16th Avenue North (taip pat Highway 15 N) 4 1/2 mylios nuo Interstate į kolegiją.

Studentų vartotojų informacija

Pagal „USDE“ reikalavimus, susijusius su visišku informacijos apie vartotoją atskleidimu, SBC pateikia visą informaciją apie šią informaciją bet kuriam ir visiems būsimiems studentams. Kaip vartotojai studentai ir (arba) būsimi studentai gali naudotis šia informacija, kad galėtų priimti pagrįstus sprendimus dėl šios institucijos. Norėdami pasiekti šiuos išteklius, spustelėkite šią nuorodą į Southeastern Baptist College vartotojų informacijos puslapį

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Southeastern Baptist College

Pasibaigus šiai programai, be bendrųjų tikslų ir bendrų programos tikslų, asmuo turėtų gebėti ginti poziciją, kad Biblija yra įkvėptas Dievo Žodis ir visa tikėjimo ir pra ... [+]

MOKSLO BAKALAURAS (BAŽNYČIOS MINISTERIJOS) (129 VALANDOS, ĮSKAITANT A BIBLIŠKĄ REIKALAVIMĄ)

Programos uždaviniai

Be bendrųjų tikslų ir bendrų programos tikslų, baigus šią programą asmuo turėtų turėti galimybę:

Gina poziciją, kad Biblija yra įkvėptas Dievo Žodis ir visa tikėjimo ir praktikos taisyklė.Padarykite reikšmingą Biblijos tiesos pritaikymą jo asmeniniam ir šeimos gyvenimui.Plačiai skaitykite pasaulietinės literatūros ir kitos žiniasklaidos srityse ir objektyviai vertinkite šią medžiagą, atsižvelgdami į Raštus.Parodykite, kad jis įgijo išsamių žinių apie Bibliją, krikščionišką doktriną ir krikščionišką tarnybą.Pateikite įrodymų, kad turite pakankamai žinių gamtos ir socialinių mokslų srityse, reikalingų bendrauti su šiuolaikine visuomene.Parodykite, kad jis sukūrė krikščionišką misijų filosofiją, pagrįstą Naujojo Testamento mokymais, kad paruoštų jį dalyvauti misionierių įmonėje namuose ir užsienyje.Parodyti pakankamai žinių, kad būtų galima interpretuoti istorijos faktus, kad būtų užtikrinta, jog bus tiksliai žinomos šios srities žinios.MOKSLŲ BAŽNYČIŲ MINISTRŲ BAKALAURAS PASIŪLYTAS TVARKARAŠTIS... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Laurel
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southeastern Baptist College

Be bendrųjų tikslų ir AA programos tikslų, baigus šią programą, studentas turi sugebėti įrodyti, kad gali taikyti funkcines ir pagrindines koncepcijas, kritiškai mąstyti ... [+]

MOKSLO BAKALAURAS (VERSLO ADMINISTRAVIMAS) 129 VALANDOS, ĮSKAITANT A. VERSLO ADMINISTRAVIMO REIKALAVIMAIProgramos uždaviniai

Be bendrųjų tikslų ir AA programos tikslų, baigus šią programą, studentas turėtų turėti galimybę:

Parodyti, kaip galima pritaikyti funkcines ir pagrindines sąvokas kritiškai mąstyti ir išspręsti verslo problemas mokymo programose (klasėse) ir bendrojo lavinimo situacijose (ne klasėse).Pademonstruokite supratimą apie verslo funkcijų ir procesų tarpusavio priklausomybę.Pateikite supratimą apie tai, kaip ekonominės, teisinės ir reguliavimo, politinės, socialinės, techninės, aplinkosaugos ir konkurencijos jėgos (vietos, regioninė, pasaulinė) veikia verslą ir atvirkščiai.Pripažinti etines problemas ir taikyti etines sistemas, jas analizuoti, tada pasirinkti ir ginti sprendimą.Sukurti kokybiškus verslo dokumentus, turintys kompetenciją turinio, organizacijos, aiškumo ir kokybės.MOKSLO BAKALAURAS (VERSLO ADMINISTRAVIMAS) PASIŪLYTAS 129 VALANDŲ LAIKAS, ĮSKAITANT A. VERSLO ADMINISTRAVIMO REIKALAVIMAI (Pirmiesiems dvejiems metams sekti AA, "Business Emphasis")TRETI METAI... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Laurel
Rugsėjis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba