Oficialus aprašymas

Į Pietų technikos kolegijaMūsų karjeros mokymo programos yra skirtos padėti jums pasiekti savo karjeros tikslų - ką jie gali būti! Pietų technikos kolegija yra tinkama vieta studentams, kurie nori kokybės Mokymų augančių sričių Allied sveikatos, verslo, projektavimas, švietimo, informacinių technologijų, teisės studijų, Slaugos ir techninių prekiauja. Taigi, ką jūs laukiate? Susisiekite su Priėmimo atstovą savo vietos miesteliu planuoti asmeninio universiteto kelionė. Mes galime dirbti kartu, kad savo karjeros tikslų tapti realybe!

Kodėl STK

Darbdaviai pripažįsta, kad mūsų absolventai kokybę.

Darbdaviai samdyti Pietų technikos kolegijos absolventų, nes jie pripažinti mokymo kokybę, mes teikiame. Mūsų kompetencija pagrįstą švietimo užima mokiniui ir mokytojui atskaitinga ir užtikrina išmatuojamus rezultatus išsilavinimą. Mes ne tik šviesti, mes rengiamės jėgos ateičiai, o darbdaviai vertiname tai!

Mes teikiame karjeros mokymas pagal jūsų sąlygas.

Mes suprantame gyvenimo poreikius, todėl mes teikiame daug galimybių gauti kokybišką karjeros mokymus. Studentai pasirinkti iš ryto arba vakare klases, internetu ar klasėje. Tai reiškia, kad gali dirbti savo naują karjerą anksčiau, nei jūs manote.

Mūsų instruktoriai ne tik mokyti iš knygos.

Mūsų instruktoriai yra kvalifikuoti specialistai su pramone susijusia patirtimi. Studentai gauna mokytis iš realaus pasaulio žinias naudos ir gali įgyti praktinių įžvalgų, kad negalima išmokti iš vadovėlio natūra.

Mes suteikiame jums praktinių hands-on karjeros mokymus.

Mes manome, kad labai svarbu praktikuoti tai, ką mokotės. Štai kodėl mes įtraukti rankas ant mokymą į visas mūsų programas. Jūs geriau ir greičiau, atlikdami darbą, nei jūs tiesiog sėdi auditorijoje mokytis.

Mūsų finansinės paramos biuro durys visada atviros.

Mūsų kvalifikuoti finansinės paramos pareigūnai yra pasirengęs atsakyti į visus klausimus jums gali turėti dėl savo finansinės pagalbos. Mes žinome, kaip svarbu finansinė parama, ir padės jums naršyti savo kelią per šį procesą.

Mes padėsime jums net po to, kai kirsti baigimo etapą.

Mūsų Karjera Paslaugos pareigūnai yra ten, kad padėtų jums viską iš interviu įgūdžius tobulinti savo CV. Mes žinome, kad mokymas jums už karjerą nesibaigia baigimo ir mes esame čia, kad padėtų!

Miesteliu vietose Floridos Jei esate svarsto kolegijas Floridoje, mes galime padėti jums pradėti į karjeros srityje, kad jums tinka bent vienas iš mūsų devynių universitetų, arba internetu.

Southwest Vietos

Bonita Springs Fort Majersas Port Charlotte Tampa

Centrinis vietose

Auburndale Brandon Mount Dora Orlandas Sanford

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Southern Technical College

Jei turite už išsamiai akis ir įgūdis dirbti su skaičiais, mūsų apskaitos studijų programą gali padėti jums pasiruošti savo idealus karjeros. Mūsų mokslų bakalauras Apska ... [+]

Bakalauro Laipsnį apskaitos

Jei turite už išsamiai akis ir įgūdis dirbti su skaičiais, mūsų apskaitos studijų programą gali padėti jums pasiruošti savo idealus karjeros. Mūsų mokslų bakalauras Apskaita (BSA) studijų programos tikslas yra suteikti jums su plataus, pagrindinių žinių apie apskaitos ir suteiks jums įgūdžių jums reikia dirbti tokioje padėtyje, galite didžiuotis.

Mūsų apskaitos studijų programą, galite įgyti iš organizacijų dinamikos supratimą, verslo aplinką ir ekonomiką. Po universiteto baigimo, galite ieškoti darbo į įvairių nustatymų, įskaitant visuomenės apskaitos, pramonės, vyriausybės ir ne pelno organizacijos.

Nelaukite kitą dieną pradėti savo apskaitos karjerą. Susisiekite su Pietų Techniniai kolegija šiandien daugiau sužinoti apie tai, kaip galite uždirbti savo bakalauro laipsnį Floridoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fort Myers
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
176 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southern Technical College

Kadangi technologija vystosi toliau, įmonės ras poreikis didėja kvalifikuotų informacinių technologijų specialistų. Su informacijos saugumo laipsnį iš Pietų technikos kol ... [+]

Bakalauro laipsnis informacinių technologijų ir apsaugos sistemos

Kadangi technologija vystosi toliau, įmonės ras poreikis didėja kvalifikuotų informacinių technologijų specialistų. Su informacijos saugumo laipsnį iš Pietų technikos kolegija, galite pasiruošti sudėtinga karjeros, kad bus išlaikyti jus jūsų pirštai.

Šie IT saugumo studijų programos yra skirtos padėti jums tapti kvalifikacijos kompiuterinių saugumo spragų identifikuoti ir plėtoti specializaciją lygio informacijos saugumo daugiau, nei yra numatyta daugiau bendrųjų programų. Ši programa suteikia jums pakankamai laiko išnagrinėti problemas ir technologijas kompiuterio ir tinklo saugumas ir plėtoti įgūdžius, reikalingus sukurti arba pašalinti ūkio organizacijos apsaugos sistemos procedūras, standartus, protokolus ir politiką, taip pat užtikrinti, kad operacijos saugumą laikantis su standartais, politika ir įstatymai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fort Myers Tampa
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
176 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southern Technical College

Tai užtrunka daugiau nei stiliaus jausmą ir projektavimo aistros rasti interjero dizaino srityje karjerą. Štai kur Pietų technikos kolegija gali padėti imtis savo kūrybiš ... [+]

Bakalauro Laipsnį Interjero dizainas

Tai užtrunka daugiau nei stiliaus jausmą ir projektavimo aistros rasti interjero dizaino srityje karjerą. Štai kur Pietų technikos kolegija gali padėti imtis savo kūrybiškumą ir stiliaus į kitą lygį.

Mūsų interjero dizaino mokykla yra prieinama interjero dizaino instituto mūsų Bonita Springs mokymosi svetainę ir gali suteikti jums su pažangių įgūdžių ir praktinės mokymo tiek gyvenamųjų ir komercinių dizainas. Baigus šią programą, galite ieškoti darbo, kaip interjero dizaineris su privačiais dizaino firmų, mažmeninės dizaino centruose ar Homebuilder dizaino studijos. Pietų technikos kolegija yra didžiuotis narys Tarptautinės Interjero dizaino asociacijos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bonita Springs
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
176 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southern Technical College

Tuo Pietų technikos kolegija, jūs galite paversti savo natūralias vadovavimo gebėjimus į karjerą. Pasirengti karjeros, kuri gali jus vietomis su bakalauro laipsnį valdyma ... [+]

Bakalauro laipsnį vadybos

Tuo Pietų technikos kolegija, jūs galite paversti savo natūralias vadovavimo gebėjimus į karjerą. Pasirengti karjeros, kuri gali jus vietomis su bakalauro laipsnį valdymas. Ši programa yra skirta asmenims, kurie nori plėsti savo žinias ir perkamumą, kurį uždirba bakalauro laipsnį vadybos.

Mūsų Verslo vadybos studijų programa yra pagrįsta verslo kursinių pamato, kaip antai organizacinės elgsenos, žmogiškųjų išteklių valdymo, tarptautinio verslo, vadovavimo ir komandinio plėtros, finansų ir verslo komunikacijos. Po universiteto baigimo, galite būti pasirengę siekti platų valdymo pozicijas verslo pasaulyje.

Tuo Pietų technikos kolegija, mes čia norėdami padėti jums pakeisti savo gyvenimą ir pasiruošti karjeros norite. Susisiekite su mumis šiandien ir sužinokite daugiau apie mūsų bakalauro laipsnį valdymas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fort Myers Tampa
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
176 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southern Technical College

Pasauliui reikia stiprios, nusimanantys lyderius, kurie yra skirti tarnauti kitiems. Dažnai tie, kurie rengia viešus paslaugų laipsnių yra labiausiai kvalifikuotas. Valst ... [+]

Bakalauro Laipsnis viešųjų paslaugų administravimo

Pasauliui reikia stiprios, nusimanantys lyderius, kurie yra skirti tarnauti kitiems. Dažnai tie, kurie rengia viešus paslaugų laipsnių yra labiausiai kvalifikuotas. Valstybės tarnyboje ir administravimo programos Pietų technikos kolegija, galite įgyti baudžiamojo teisingumo ir kriminologijos pamatai, kaip jums išplėsti savo žinias ir perkamumą.

Be šių viešojo administravimo studijų programų, galite pasirinkti koncentracija į teisėsaugos ir pataisos administracijos, kriminalinės justicijos technologijų ir socialinio teisingumo srityse. Po universiteto baigimo, jums bus gauti pozicijų baudžiamojo teisingumo, socialinių paslaugų ir ekstremalių situacijų valdymo įvairiose srityse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fort Myers Port Charlotte Tampa
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
176 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba