Oficialus aprašymas

Apie SWOSU

Sveiki atvykę į Southwestern Oklahoma State University (SWOSU) - universitetą, žinomą dėl savo kokybiškų akademinių programų, draugiškos atmosferos ir ekonomiškų išlaidų. Įsikūręs mažame Orefordo mieste, Vakarų Oklahomos širdyje, jis siūlo saugią, svetingą aplinką.

"SWOSU" gyvena 5000 studentų, iš kurių 250 yra ne JAV studentai, atstovaujantys maždaug 35 valstybes. Studentai gali baigti asociacijos, bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnius lankydami tradicines katedros klases ar dalyvaudami nuotolinio mokymosi galimybių, teikiamų naudojant naujausias technologijas.

SWOSU misija, vertybės

Vertybės

SWOSU patvirtino savo vertybes su savo suinteresuotosiomis šalimis.

 • Mes vertiname mūsų, kaip aukščiausio mokslo aukščiausio lygio aukštojo mokslo premjero aukštąjį išsilavinimą, aukštesnįjį aukštąjį išsilavinimą, kuris atitinka valstybės ir regiono poreikius, teikiant prieinamas, prieinamas, kokybiškas partnerių, bakalauro, magistro ir profesinio mokymo programas.
 • Mes esame pasiryžę vykdyti aukštus mokymo, administracinių paslaugų, mokslinių tyrimų, mokslinės ir kūrybinės veiklos standartus bei paslaugas universitetui ir bendruomenei.
 • Mūsų dėstytojai, personalas ir administracija yra įsipareigoję skatinti saugią, sveiką ir įvairią intelektinę, kultūrinę ir socialinę aplinką studentų sėkmei.
 • Mes esame pasiryžę mūsų regiono ekonominiam stabilumui ir augimui ir puoselėjame savo, kaip meno, kultūros, mokslo ir technologijų centro, vaidmenį.
 • Mes vadovaujamės savo veiksmais sąžiningai, sąžiningai ir sąžiningai, nes įvykdome savo įsipareigojimus protingai panaudojus mums patikėtus finansinius ir gamtos išteklius.

Vizija

Kaip pagrindinis universitetas, reaguojantis į vis besikeičiančią pasaulį, SWOSU suteiks aplinką fakultetui, studentų ir absolventų sėkmei ir viešajai tarnybai per įvairius elementus:

 • Novatoriškos ir prieinamos akademinės programos;
 • Studentų veikla ir galimybės;
 • Kultūrinė įtrauktis ir įvairovė;
 • Išplėstos tarptautinės programos, galimybės tarptautiniams studentams ir pasaulinio informuotumo skatinimas;
 • Bendrijos ir privataus sektoriaus partnerystės, kurios naudingos studentams, dėstytojams, darbuotojams ir bendruomenei;
 • Studentų ir dėstytojų moksliniai, kūrybingi darbai, išplėsti žinių telkinius ir gerinant gyvenimo kokybę;
 • Veikla ir investicijos, skatinančios etinį, intelektinį, profesinį ir asmeninį augimą;
 • Universiteto ir bendruomenės sveikatos ir sveikatingumo skatinimas;
 • Įsipareigojimas tobulinti ir palaikyti technologijas, kurios optimizuoja universitetų veiklą ir klasių bei studentų nuotolinį mokymąsi;
 • Valdyti mūsų finansinius išteklius ir kurti naujas galimybes remti ir išsaugoti kokybiškas programas; ir
 • Išplėtimo absolventų santykių, pripažinimo, partnerystės ir paramos.

Misija

Southwestern Oklahoma State University , kuris yra Oklahomos regioninės universiteto sistemos narys, misija yra teikti švietimo galimybes, tyrimus, mokslinę ir kūrybinę veiklą bei teikti saugią, prieinamą, ugdytinę mokymosi aplinką, atitinkančią valstybės ir regionas ir prisideda prie švietimo, ekonominės ir kultūrinės aplinkos. SWOSU siūlo tradiciškai stiprias studijų programas, kurios lemia įvairius laipsnius, nuo asocijuotųjų iki doktorantūros laipsnių. Universiteto studijų sritys, nacionaliniu mastu akredituotos programos, bendrojo lavinimo mokymo programa, paslaugų ir patirtinio mokymosi veikla bei dalyvavimas studentų veikloje ir organizacijose suteikia studentams galimybes įgyti įgūdžių, žinių ir kultūros dėkingumo, skatinančio studentų ir absolventų pasiekimus.

ESL centras - kalbos įmonė

TLC-Weatherford yra pagalbinė svetainė TLC-Edmond, įsikūrusi Southwestern Oklahoma State University (SWOSU). Su mumis, jūs pagerinsite savo anglų kalbos įgūdžius ir tuo pačiu sukursite puikius prisiminimus apie JAV ir jos žmones.

Jūs mokysite dėstytojus, kurie yra aukštos kvalifikacijos, mokydami anglų kalbą tarptautiniams studentams. Turėsite akademinių patarėjų, kurie padės jums kiekvieną žingsnį. Mūsų bendradarbiaujantis koledžų tinklas padės jums lengviau patekti į jūsų pasirinktą Amerikos universitetą.

Jūs augsite kultūriškai ir akademiškai. "The Language Company" remiamos veiklos funkcijos leidžia ieškoti bendruomenių ir miestų, kuriuose gyvenate amerikietiškas gyvenimo būdas.

Bendrieji tikslai

 • Sukurti ir pristatyti kokybės programas su aiškiai kvalifikuotais darbuotojais ir pristatymo sistemomis, kurios užtikrina klientų ir rėmėjų pasitenkinimą.
 • Užtikrinti veiksmingą valdymą, lyderystę ir bendravimą visoje organizacijoje.
 • Užtikrinkite stiprią bendrovės finansinę bazę.
 • Nustatykite standartus ir užtikrinkite profesinio augimo ir vystymo galimybes visiems darbuotojams.
 • Sukurti ir teikti kokybiškas paslaugas, siekiant užtikrinti klientų ir rėmėjų pasitenkinimą.
 • Užtikrinti įmonės gyvybingumą per klientų įvairovę ir fiskalinį valdymą.
 • Užtikrinti, kad įmonės strateginė veikla ir planavimas atitiktų ESL pramonės standartus ir atitiktų bendrovės uždavinius.

Greiti faktai

 • Maždaug 5 100 studentų kiekvieną rudenį užregistruoja SWOSU miesteliu.
 • SWOSU siūlo daugiau kaip 100 skirtingų didžiųjų ir 1000 skirtingų klasių.
 • Mūsų didžiulė tradicija apima stiprias akademines programas ir aukštos kvalifikacijos dėstytojus.
 • SWOSU turi 14 nacionaliniu mastu akredituotų akademinių programų - labiausiai tarp Oklahomos regioninių universitetų.
 • Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.swosu.edu
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Southwestern Oklahoma State University

BS biologinių mokslų laipsnis rengia studentus patekti į daugiau nei šimtą skirtingų karjeros. Biologijos mokslų fakultetas yra patyrę patarėjai ir padės jums pasirinkti ... [+]

Apžvalga

BS biologinių mokslų laipsnis rengia studentus patekti į daugiau nei šimtą skirtingų karjeros. Biologijos mokslų fakultetas yra patyrę patarėjai ir padės jums pasirinkti tinkamiausią jums kelią.

Jūsų kolegijos išsilavinimas bus susijęs ne tik su kursais. Būdami biologijos mokslų laipsnį, turėsite galimybę dalyvauti seminaruose, kuriuose kalbėsiančios ir išeinančios kalbos apie įvairius su biologija susijusius dalykus, galimybę atlikti tyrimus SWOSU ar kitoje įstaigoje ar tyrimų centre, galimybė dalyvauti ar net dalyvauti valstybiniame, regioniniame, nacionaliniame ar tarptautiniame moksliniame susitikime, arba galimybė naudotis savo švietimo paslaugomis universitetui ir bendruomenei. Norėdami sužinoti daugiau apie šią švietimo dalį, turėtumėte aplankyti kitas šios svetainės sritis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Weatherfordas
Rugsėjis 2020
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southwestern Oklahoma State University

Kompiuterių mokslo ar informacinių technologijų bakalauro laipsnis gali atverti daug dureles jūsų ateityje. Galite nedelsdami pradėti savo karjerą arba nuspręsti, ar baig ... [+]

Užsiimkite informacinių technologijų ar informacinių technologijų bakalauro laipsnį

Kompiuterių mokslo ar informacinių technologijų bakalauro laipsnis gali atverti daug dureles jūsų ateityje. Galite nedelsdami pradėti savo karjerą arba nuspręsti, ar baigti studijas keliose programose. SWOSU kompiuterinės mokslų bakalauro laipsnis yra toks:

Kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų parinktysŽaidimo dizaino galimybėsTinklo saugumo mokymaiHPC programavimasMokslinių tyrimų galimybės

Atrakinkite savo karjerą kompiuterių moksle ar IT su laipsnį iš SWOSU. Mūsų absolventai išgyveno sėkmingą karjerą technologijų įmonėse, vyriausybinėse agentūrose, energetikos korporacijose, finansų institucijose ir gamybos įmonėse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Weatherfordas
Rugsėjis 2020
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Southwestern Oklahoma State University

Į akademine ir patirtimi Chemijos fakulteto nariai ir jų įsipareigojimą aukštos kokybės švietimo įvairovė suteikia Southwestern Oklahoma State University chemija svarbų k ... [+]

Bendra informacija

Į akademine ir patirtimi Chemijos fakulteto nariai ir jų įsipareigojimą aukštos kokybės švietimo įvairovė suteikia Southwestern Oklahoma State University chemija svarbų konkurencinį pranašumą sėkmę. Kiekvieną specializacijos sritį moko instruktorius su daktaro laipsniu. tokioje srityje kaip organinė chemija, analitinė chemija, neorganinė chemija, biochemija ar fizinė chemija. Mažosios klasės ir laboratoriniai dydžiai leidžia plačiai aptarti mokymus ir individualiai bendrauti su instruktoriumi. Studentai turi daug galimybių paklausti jų instruktorių klausimų.

Gerai paruošto chemiko laboratorijos patirtis yra labai svarbi. Chemijos programa SWOSU akcentuoja šią cheminio išsilavinimo pusę per įvairias laboratorijų klases, kurias kiekvienas dėsto daktaro laipsniu. chemikas. Jaunesniųjų ir vyresniųjų studentų, dirbančių pagal BS laipsnio pasirinktį, pasirinkite tyrimo projektą vadovaujant chemijos profesoriui. Tai leidžia individualiai mokytis apie esamus mokslinius interesus atitinkančius projektus. Studentai įgis patirties ne tik tradicinėse chemijos technikose, bet ir galės valdyti šiuolaikines mokslines priemones. Pasirinkti laboratoriniai eksperimentai sujungti tiesiogiai su kompiuteriais, kad būtų patogiau rinkti ir manipuliuoti duomenimis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Weatherfordas
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southwestern Oklahoma State University

Sveiki atvykę į SWOSU Inžinerinių technologijų departamentą, kuriame mes suteikiame savo studentams puikų išsilavinimą, rengdami juos techninėms darbo vietoms pramonėje. ... [+]

Užsirašykite SWOSU savo inžinerijos technologijos laipsnį

Sveiki atvykę į SWOSU Inžinerinių technologijų departamentą, kuriame mes suteikiame savo studentams puikų išsilavinimą, rengdami juos techninėms darbo vietoms pramonėje.

Taikyti dabarInžinerijos technologijų laipsniai siūlomiInžinerijos technologijos bakalauro laipsnis, su galimybe gaminti inžinerijos technologijasInžinerijos technologijos bakalauro laipsnis su galimybe naudotis kompiuterinės elektronikos inžinerijos technologijomisInžinerijos technologijos bakalauro laipsnis, su galimybe naudotis aplinkos inžinerijos technologijomisBachelor of Science in Industrial Technology su galimybe Electronics Technologijos ir gamybos technologijosKodėl SWOSU yra inžinerijos technologijos vieta... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Weatherfordas
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southwestern Oklahoma State University

Muzikos terapijos programa buvo įkurta 1980 metais. Tai yra vienintelė Oklahomos valstijos muzikinės terapijos programa. Studentai gali siekti arba muzikos terapijos muzi ... [+]

Muzikos terapija Bendra informacija

Muzikos terapijos programa buvo įkurta 1980 metais. Tai yra vienintelė Oklahomos valstijos muzikinės terapijos programa. Studentai gali siekti arba muzikos terapijos muzikos bakalauro arba muzikos terapijos lygiavertiškumo / registracijos į SWOSU, tiek atitikti reikalavimus, reikalingus muzikinių terapų nacionaliniam atestavimo egzaminui, skirtiems muzikos terapijos valdybos patvirtintam pažymėjimui (MT-BC).

Norėdami baigti muzikos bakalauro muzikos terapiją, pradinis mokinys ir studentams, turintiems klaviatūros, balso ar instrumentinių akcentų, turi atitikti Bendrojo ugdymo, fundamentinės muzikos ir muzikos terapijos pagrindų mokymo programos reikalavimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Weatherfordas
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southwestern Oklahoma State University

Psichologija yra viena iš populiariausių bakalauro laipsnių pasaulyje. Tai suprantama, nes psichologijos laipsnis suteikia studentams asmeninio augimo galimybes, atverdam ... [+]

Užsidirbk psichologijos laipsnį SWOSU

Psichologija yra viena iš populiariausių bakalauro laipsnių pasaulyje. Tai suprantama, nes psichologijos laipsnis suteikia studentams asmeninio augimo galimybes, atverdamas duris daugeliui įdomių ir sudėtingų karjeros. Be to, šis laukas suteikia studentams galimybę pritaikyti savo edukacinę patirtį ir studijų programas, kad būtų galima sutelkti dėmesį į konkrečias sritis, kurios kreipiasi į konkrečius interesus. Psichologijos studentai mokosi apie žmogaus ir gyvūno elgesį bei jų psichinius procesus.

Taikyti dabarSiūlomi laipsniai

SWOSU psichologijos katedra siūlo vieną magistrantūros studijų programą, šešis nepilnamečius bakalauro studijas, keturias magistrantūros studijų programas ir vieną specialią programą LPC mokymo programai. Šios programos apima:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Weatherfordas
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southwestern Oklahoma State University

Verslo ir informatikos katedra siūlo studentams profesinį išsilavinimą verslo ir informatikos srityje, kurie palengvins asmeninę tolesnės karjeros plėtrą. ... [+]

Gaukite verslo ar kompiuterių mokslo laipsnį SWOSU

Verslo ir informatikos katedra siūlo studentams profesinį išsilavinimą verslo ir informatikos srityje, kurie palengvins asmeninę tolesnės karjeros plėtrą.

Taikyti dabarSiūlomi laipsniaiBBA apskaitosBBA VerslininkystėjeBBA FinansaiBBA vadybojeBBA rinkodarosKompiuterių mokslų bakalaurasMBAValdymo MSOrganizacinė lyderystė

Asociacijos dekanas: dr. Patsy Parkeris 580.774.3284 Katedra: dr. Trisha Wald 580.774.3061 Programos direktorius: Madeline Baugher 580.774.3122

Departamento dėstytojai ir darbuotojai stengiasi kurti ir palaikyti profesinį požiūrį bei glaudžius darbinius santykius su studentais. Be dėmesio aukštos kokybės mokymui klasėje, fakultetas skatina moksleivius elgtis etikos požiūriu ir išplėsti savo mokymąsi už klases, dalyvaudamas aktyviuose verslo ar kompiuterių mokslo klubuose miesteliuose.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Weatherfordas
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Southwestern Oklahoma State University
Interneto svetainė