Oficialus aprašymas

Apie St. Ambrose University

Dinaminis universiteto gyvenimas

Mes siūlome daugiau nei 60 didžiųjų įmonių, lanksčiai pritaikydami didžiausius, nepilnamečius ir pasirenkamuosius, kad atitiktų jūsų interesus. Be to, mūsų nuotaikinga bendruomenė yra žinoma dėl savo atletikos, ypatingų įvykių ir neįvykdytų gyvenamųjų patalpų.

SAM studentai yra įkvėpti mūsų katalikiškos intelektualios tradicijos ir įsipareigojimų socialiniam teisingumui. Tiesą sakant, jie savanoriškai dirba tūkstančius valandų kasmet - per metus daugiau kaip 150 000 valandų!

Žvilgsniu

26 vieta (susieti) su JAV naujienomis

Kitose kategorijose - "US News"

Mūsų vieta

Tiesiai į bet kurią vietą, kur norite eiti!

St. Ambrose University yra Davenport, Ajova, dalis Quad Cities - dviejų valstybių (Ajovos ir Ilinojaus) metropolinės zonos, esančios vienintelis pagrindinės Misisipės upės, kuri eina iš rytų į vakarus, ruožas.

Kodėl SAU?

Rasti savo tikslus gyvenime St. Ambrose University

Kai kurie studentai labiau linkę pasimesti minioje dideliuose universitetuose. Būdamas vienas asmuo veidų jūroje, jie gali išeiti į pasaulį, nežinodami, kas jie yra ar koks yra gyvenimas.

Bet tu esi skirtingas. Norite kokybiško išsilavinimo mažesnėje mokykloje, kur jūsų profesoriai jus pažįsta pagal vardą, kur jūs iš tikrųjų galite atlikti mokslinius tyrimus pirmaisiais metais ir kur jūsų tikėjimas ir atsidavimas tarnauti kitiems suteikia jums ir jūsų draugams didesnį gyvenimo tikslą. Jei esate tokio tipo studentas, mes norime susitikti su jumis!

Valstybinės mokyklos akademiniai ištekliai, mažosios kolegijos draugiškumas

Gaukite geriausius abu pasaulius

"St. Ambrose" siūlo daugybę didžiųjų ir tų pačių aukščiausio lygio akademikų, kuriuos galima rasti didesniuose Ajovos universitetuose ir kolegijose. Iš tikrųjų "Ambrose" akademinės galimybės - stažuotės, moksliniai tyrimai, praktinis mokymasis - viršija daugelį mūsų valstybinių ir privačių mokyklų konkurentų.

Bet tai, kas mus išskiria, yra mūsų mažų klasių dydžiai ir artėjantys dėstytojai, kurie susipažįsta su tau ir yra skirti tavo instrukcijoms, suteikdami jums galimybių, kurių negalėtum gauti kitose Quad Cities ar kitose kolegijose.

"Ambrosian Values" yra sėkmingo pastato fondas

SAU yra tinka Jums

Mūsų "Ambrosian" akademinės kompetencijos vertybės ir įsipareigojimai laisviems menams, socialiniam teisingumui ir bendruomenei padeda padėti sukurti sėkmingą studento, jūsų karjeros ir padaryti pasaulį geresnę vietą.

130 metų stipri

Mes ir toliau klestėjame, ir jūs taip pat galite.

Nuo pat savo įkūrimo St. Ambrose pasveikino studentus iš visų religinių tikėjimų, etninių grupių ir ekonominių aplinkybių - atvirumo, kuris tuo metu buvo neįprastas katalikų mokykloms.

Šis dėmesys skiriamas karjeros rengimo programoms, mokomoms katalikų ir laisvųjų menų tradicijų kontekste, iki šiol tebebuvo pagrindinė institucija. Visą laiką tradicijos, pavyzdžiui, glaudus ryšys tarp fakulteto ir studentų, asmeninis dėmesys studentų tikslams, saugumui, įsipareigojimui tarnauti ir katalikų tapatybei, buvo šiuolaikiniai.

Universitetas per pastaruosius dešimtmečius labai išaugo, o kartu su paslaugomis ir parama, kad mūsų studentai, dėstytojai ir darbuotojai turėtų geriausią aplinką mokytis, gyventi ir dirbti. Mūsų darbas ir įsipareigojimas siekti aukštojo išsilavinimo tebevyksta.

Prisijunkite prie įvairių besimokančiųjų bendruomenės

Misija

St. Ambrose University Ambroso St. Ambrose University savarankiškas, vyskupijos ir katalikų - leidžia savo studentams intelektualiai, dvasiškai, etiškai, socialiai, meniškai ir fiziškai ugdyti savo ir kitų gyvenimus.

Vizija

Šv. Ambrozė bus pripažinta pirmaujančia Midwestern universitete, įsitvirtinusiu vyskupijos paveldo ir katalikų intelektualinėje tradicijoje. "Ambrosians" yra linkę siekti akademinės kompetencijos, laisvųjų menų, socialinio teisingumo ir paslaugų.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

St. Ambrose University

Ar jūsų tikslas yra pradėti mažą verslą, valdyti mažmeninės prekybos tinklą ar vadovauti komandoms iš daugiašalės "Fortune 500" įmonės, "St. Ambrose" turi programą, kuri ... [+]

Ar jūsų tikslas yra pradėti mažą verslą, valdyti mažmeninės prekybos tinklą ar vadovauti komandoms iš daugiašalės "Fortune 500" įmonės, "St. Ambrose" turi programą, kuri padėtų pasiekti jūsų tikslus.

Mūsų absolventai dirba "Charles Schwab", "Enterprise Car Rental", "Northwestern Mutual", "TAG Communications" ir daugeliui kitų.

Ambrose PrivalumaiIšskirtinis verslo mokymasRealiame pasaulyje perspektyvaGalimybės

Mūsų ekspertų fakultetas suteikia jums išsilavinimą ir galimybes kurti karjeros didinimo valdymo įgaliojimus, leidžiančius pasiekti jūsų ambicijas.

Ką aš mokysiu?

Fondo kursai suteiks jums plačią išsilavinimą apskaitos, makro ir mikroekonomikos, finansų, argumentacijos, rinkodaros ir verslo etikos. Specializuoti kursai apima valdymo strategijas, naujų įmonių planavimą, žmogiškuosius išteklius, darbo vietų įvairovę ir lytį bei operacijas ir tiekimo grandinės valdymą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Davenport
January 2020
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

St. Ambrose University

Jei jums patinka dirbti su skaičiais ir juos manipuliuoti, analizuoti rezultatus ir padėti kitiems suprasti, kaip jiems gali būti naudingi duomenys, " St. Ambrose Univers ... [+]

Jei jums patinka dirbti su skaičiais ir juos manipuliuoti, analizuoti rezultatus ir padėti kitiems suprasti, kaip jiems gali būti naudingi duomenys, " St. Ambrose University duomenų mokslų ir "Analytics" laipsnis pasiruošs jūsų uždaviniams pasiekti didelę paklausą.

Ambrose PrivalumaiStažuotės aukščiausių nacionalinių kompanijųMažos klasės dydžiaiSužinokite apie etinių duomenų praktikąKą aš mokysiu?

Jūs kursitės tikimybes ir statistiką; statistinis modeliavimas su duomenų analize; kompiuterių mokslas; Išplėstinė matematika; o per pastaruosius metus - projekte esantį kapstaną.

Per savo bakalauro studijas jūs sužinosite, kaip pagalvoti apie duomenis ir taikyti statistines sąvokas bei skaičiavimus, kad duomenys būtų paversti sprendimais ir įžvalgomis. Duomenų mokslo studija SAU reiškia, kad kai jūs atvykstate prie išvados, visada atsižvelgsite į galimas etines ir socialines bei ekonomines pasekmes.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Davenport
January 2020
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
St. Ambrose University

Manote, kad kompiuterinės programos pagerina gyvenimą, organizacijų funkciją ir išteklių valdymą. Ir jūs norite turėti ranką į technologinę pažangą. Nesvarbu, ar norite k ... [+]

Manote, kad kompiuterinės programos pagerina gyvenimą, organizacijų funkciją ir išteklių valdymą. Ir jūs norite turėti ranką į technologinę pažangą. Nesvarbu, ar norite kurti programas mobiliesiems ar įmonių programinės įrangos sprendimus, SAU gali pasiruošti sėkmingai IT karjerai.

Mūsų absolventai dirba "Apple Inc.", "Carleton Life Support", "Google", "HNI Corporation" ir "Southern Imperial Inc." bei daugeliui kitų.

Ambrose PrivalumaiVisapusis ugdymasPraktinės patirties4 1 MSITM programa

Mūsų fakultetas yra naujausių technologijų ir naujovių informacinių technologijų srityje. Jie dirba kartu su savimi, kai mokosi teorijos vertimo, techninio meistriškumo įgijimo ir savo įgūdžių pritaikymo realiame pasaulyje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Davenport
January 2020
Dieninės
4 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
St. Ambrose University

Ar jūsų tikslas yra išplėsti energetikos sektorių, kurti visuomenines vandens sistemas ar prižiūrėti įrangos ir produktų gamybą, St. Ambrose University turi programą, kur ... [+]

Ar jūsų tikslas yra išplėsti energetikos sektorių, kurti visuomenines vandens sistemas ar prižiūrėti įrangos ir produktų gamybą, St. Ambrose University turi programą, kuri padėtų pasiekti jūsų tikslus.

Mūsų absolventai dirba "Accenture", "ExxonMobil", "Genesis Health System", "Boeing Charleston", "Deere"

Ambrose PrivalumaiPlatus "Hands-on Research"Išskirtinės laboratorinės priemonėsAsmeninis dėmesys: fakultetas sutelkia dėmesį į jus

Mūsų griežta, bet naudinga, mašinų inžinerijos programa suteikia jums praktišką, realaus pasaulio patirtį. Jums bus vadovaujama eksperto ir užsiimančio fakulteto įgyti įgūdžių, kurie padės jums ieškomą turtą darbo jėgos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Davenport
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
St. Ambrose University

Nesvarbu, ar norite pakeisti gamybos pasaulį, padidinti produktų kokybę vartotojams ar darbuotojų saugumui, ar prižiūrėti darbų patobulinimus, "St. Ambrose" turi programą ... [+]

Nesvarbu, ar norite pakeisti gamybos pasaulį, padidinti produktų kokybę vartotojams ar darbuotojų saugumui, ar prižiūrėti darbų patobulinimus, "St. Ambrose" turi programą, leidžiančią pasiekti jūsų tikslus ir dar daugiau.

Mūsų absolventai dirba "ExxonMobil", "Ford Motor Company", "Genesis Health System", NASA, "Boeing Charleston", "Deere"

Ambrose PrivalumaiPlatus "Hands-on" tyrimų ir dizaino patirtisFakultetas sutelkia dėmesį į jusAkredituota programa

Mūsų griežta, bet naudinga, pramoninės inžinerijos programa suteikia jums praktinės ir realios patirties. Jums bus vadovaujama eksperto ir užsiimančio fakulteto įgyti įgūdžių, kurie padės jums ieškomą turtą darbo jėgos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Davenport
January 2020
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Fall at SAU

Welcome Week

Address
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
Davenport, Iowa, Jungtinės Amerikos Valstijos