Oficialus aprašymas

St. Ambrose University

Dinaminis universiteto gyvenimas

Mes siūlome daugiau nei 60 didžiųjų įmonių, lanksčiai pritaikydami didžiausius, nepilnamečius ir pasirenkamuosius, kad atitiktų jūsų interesus. Be to, mūsų nuotaikinga bendruomenė yra žinoma dėl savo atletikos, ypatingų įvykių ir neįvykdytų gyvenamųjų patalpų.

SAM studentai yra įkvėpti mūsų katalikiškos intelektualios tradicijos ir įsipareigojimų socialiniam teisingumui. Tiesą sakant, jie savanoriškai dirba tūkstančius valandų kasmet - per metus daugiau kaip 150 000 valandų!

ŽVILGSNIU

SAU užėmė 5 vietą Koledžo konsensuso (2018 m.) Geriausiuose universitetuose ir universitetuose Iowoje, o 13-oje kategorijoje „Best Regional Universities-Midwest“, remiantis paskelbtų reitingų ir studentų atsiliepimų vidurkiu. Užėmė 38 vietą (kaklaraištis)

MŪSŲ LOCATONAS

Tiesiai į bet kurią vietą, kur norite eiti!

St. Ambrose University yra Davenport, Ajova, dalis Quad Cities - dviejų valstybių (Ajovos ir Ilinojaus) metropolinės zonos, esančios vienintelis pagrindinės Misisipės upės, kuri eina iš rytų į vakarus, ruožas.

KODĖL SAU

Rasti savo tikslus gyvenime St. Ambrose University

Kai kurie studentai labiau linkę pasimesti minioje dideliuose universitetuose. Būdamas vienas asmuo veidų jūroje, jie gali išeiti į pasaulį, nežinodami, kas jie yra ar koks yra gyvenimas.

Bet tu esi skirtingas. Norite kokybiško išsilavinimo mažesnėje mokykloje, kur jūsų profesoriai jus pažįsta pagal vardą, kur jūs iš tikrųjų galite atlikti mokslinius tyrimus pirmaisiais metais ir kur jūsų tikėjimas ir atsidavimas tarnauti kitiems suteikia jums ir jūsų draugams didesnį gyvenimo tikslą. Jei esate tokio tipo studentas, mes norime susitikti su jumis!

Valstybinės mokyklos akademiniai ištekliai, mažosios kolegijos draugiškumas

Gaukite geriausius abu pasaulius

"St. Ambrose" siūlo daugybę didžiųjų ir tų pačių aukščiausio lygio akademikų, kuriuos galima rasti didesniuose Ajovos universitetuose ir kolegijose. Iš tikrųjų "Ambrose" akademinės galimybės - stažuotės, moksliniai tyrimai, praktinis mokymasis - viršija daugelį mūsų valstybinių ir privačių mokyklų konkurentų.

Bet tai, kas mus išskiria, yra mūsų mažų klasių dydžiai ir artėjantys dėstytojai, kurie susipažįsta su tau ir yra skirti tavo instrukcijoms, suteikdami jums galimybių, kurių negalėtum gauti kitose Quad Cities ar kitose kolegijose.

"Ambrosian Values" yra sėkmingo pastato fondas

SAU yra tinka Jums

Mūsų "Ambrosian" akademinės kompetencijos vertybės ir įsipareigojimai laisviems menams, socialiniam teisingumui ir bendruomenei padeda padėti sukurti sėkmingą studento, jūsų karjeros ir padaryti pasaulį geresnę vietą.

KAIP PAPILDOMA MOKYKLĄ?

SAU College of Business turi išsamią stažuotės programą, kad suteiktų Jums kokybišką praktiką. Vadybos studentai internuoti daugelyje regioninių ir nacionalinių korporacijų, įskaitant "Rock Island Arsenal", "MidAmerican Energy" ir "Deere"

Mūsų studentai taip pat gali naudotis savo mokymosi realiais projektais, kurie leidžia jums mokytis iš Quad City bendruomenės ir prisidėti prie jo.

KAS YRA POTENCIALIOS KARJEROS PATHS?

Valdymo specialistai gali patekti į daugelį karjeros sričių, įskaitant rinkodarą, finansinę veiklą, keliones, bankininkystę, pramogas ir dar daugiau. Keletas mūsų absolventų prisijungė prie savo šeimos verslo.

Jūsų įgūdžius taip pat labai vertina įmonės, orientuotos į mažmeninę prekybą, svetingumą, bankininkystę, gamybą, transportavimą ir pramogas.

Mūsų absolventai dažnai kalba apie "St. Ambrose" švietimo kokybę ir vertę.

Neseniai SAU koledžo absolventų apklausoje buvo nustatyta, kad 97% absolventų mokykloje dirbo visą arba neakivaizdinę mokyklą, toliau mokosi arba tuo metu ieškojo darbo.

KURIEMS BŪTINA BŪTINA BŪTINA ŠI PROGRAMA?

  • Wes Erickson '12, '14 MOL manė, kad jis eis į ginkluotąsias pajėgas, bet užuot įsitikinęs savo aistra valdymo ir rinkodaros srityje. Nors jis pasiekė nepilnamečių šiose srityse, jo žinios ir interesai - taip pat Weso mėgstamiausių dėstytojų patarimai - paskatino jį magistro laipsniu organizacinėje lyderystėje SAU. Kaip "UnityPoint Health" įmonių valdymo programų biuro projektų vadovas, "Wes" sėkmingai dirba su gerai suplanuotu ir daugiadisciplininiu išsilavinimu, kurį jis uždirbo "Ambrose".
  • "Elijah Grant IV" 15-osios specializavosi vadyboje ir rinkodaroje, o dabar dirba savo žiniasklaidos firmoje "Grant Media" Davenporte. Žinant, kaip įtakoti pokyčius ir įkvėpti žmones, tai, ką Elijas paėmė iš Šv. Ambrozės. "Vadovavimo galimybės universitetuose manė, kad verta laiko šv. Ambrose. Būdamas tuose vadovų vaidmeniuose, studentai paruošė mane vadovauti ne klasėje ir padėjo man augti kaip žmogus".

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

St. Ambrose University

Ar jūsų tikslas yra pradėti mažą verslą, valdyti mažmeninės prekybos tinklą ar vadovauti komandoms iš daugiašalės "Fortune 500" įmonės, "St. Ambrose" turi programą, kuri ... [+]

Ar jūsų tikslas yra pradėti mažą verslą, valdyti mažmeninės prekybos tinklą ar vadovauti komandoms iš daugiašalės "Fortune 500" įmonės, "St. Ambrose" turi programą, kuri padėtų pasiekti jūsų tikslus.

Mūsų absolventai dirba "Charles Schwab", "Enterprise Car Rental", "Northwestern Mutual", "TAG Communications" ir daugeliui kitų.

ŽVILGSNIUSAU užėmė 5 vietą Koledžo konsensuso (2018 m.) Geriausiuose universitetuose ir universitetuose Iowoje, o 13-oje kategorijoje „Best Regional Universities-Midwest“, remiantis paskelbtų reitingų ir studentų atsiliepimų vidurkiu. Užėmė 38 vietą (kaklaraištis)Ambrose PrivalumaiIšskirtinis verslo mokymasRealiame pasaulyje perspektyvaGalimybės... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos „Davenport“
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

St. Ambrose University

Jei jums patinka dirbti su skaičiais ir juos manipuliuoti, analizuoti rezultatus ir padėti kitiems suprasti, kaip jiems gali būti naudingi duomenys, " St. Ambrose Univers ... [+]

Jei jums patinka dirbti su skaičiais ir juos manipuliuoti, analizuoti rezultatus ir padėti kitiems suprasti, kaip jiems gali būti naudingi duomenys, " St. Ambrose University duomenų mokslų ir "Analytics" laipsnis pasiruošs jūsų uždaviniams pasiekti didelę paklausą.

Ambrose PrivalumaiStažuotės aukščiausių nacionalinių kompanijųMažos klasės dydžiaiSužinokite apie etinių duomenų praktiką

Šv. Ambrose universitetas yra pripažintas Kolegija, kad būtų laikomasi sėkmingų rezultatų, puikiai dėstoma, kuriama energinga bendruomenė ir mokomi įsitraukę studentai.

„St. Ambrose Fall Drone“ turas Vimeo Šv.

ŽVILGSNIUSAU užėmė 5 vietą Koledžo konsensuso (2018 m.) Geriausiuose universitetuose ir universitetuose Iowoje, o 13-oje kategorijoje „Best Regional Universities-Midwest“, remiantis paskelbtų reitingų ir studentų atsiliepimų vidurkiu. Užėmė 38 vietą (kaklaraištis)Ką aš mokysiu?... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos „Davenport“
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
St. Ambrose University

Manote, kad kompiuterinės programos pagerina gyvenimą, organizacijų funkciją ir išteklių valdymą. Ir jūs norite turėti ranką į technologinę pažangą. Nesvarbu, ar norite k ... [+]

Manote, kad kompiuterinės programos pagerina gyvenimą, organizacijų funkciją ir išteklių valdymą. Ir jūs norite turėti ranką į technologinę pažangą. Nesvarbu, ar norite kurti programas mobiliesiems ar įmonių programinės įrangos sprendimus, SAU gali pasiruošti sėkmingai IT karjerai.

Mūsų absolventai dirba "Apple Inc.", "Carleton Life Support", "Google", "HNI Corporation" ir "Southern Imperial Inc." bei daugeliui kitų.

ŽVILGSNIUSAU užėmė 5 vietą Koledžo konsensuso (2018 m.) Geriausiuose universitetuose ir universitetuose Iowoje, o 13-oje kategorijoje „Best Regional Universities-Midwest“, remiantis paskelbtų reitingų ir studentų atsiliepimų vidurkiu. Užėmė 38 vietą (kaklaraištis)Ambrose PrivalumaiVisapusis ugdymasPraktinės patirties4 1 MSITM programa... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos „Davenport“
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
St. Ambrose University

Ar jūsų tikslas yra išplėsti energetikos sektorių, kurti visuomenines vandens sistemas ar prižiūrėti įrangos ir produktų gamybą, St. Ambrose University turi programą, kur ... [+]

Ar jūsų tikslas yra išplėsti energetikos sektorių, kurti visuomenines vandens sistemas ar prižiūrėti įrangos ir produktų gamybą, St. Ambrose University turi programą, kuri padėtų pasiekti jūsų tikslus.

Mūsų absolventai dirba "Accenture", "ExxonMobil", "Genesis Health System", "Boeing Charleston", "Deere"

ŽVILGSNIUSAU užėmė 5 vietą Koledžo konsensuso (2018 m.) Geriausiuose universitetuose ir universitetuose Iowoje, o 13-oje kategorijoje „Best Regional Universities-Midwest“, remiantis paskelbtų reitingų ir studentų atsiliepimų vidurkiu. Užėmė 38 vietą (kaklaraištis)Ambrose PrivalumaiPlatus "Hands-on Research"Išskirtinės laboratorinės priemonėsAsmeninis dėmesys: fakultetas sutelkia dėmesį į jus... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos „Davenport“
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
St. Ambrose University

Nesvarbu, ar norite pakeisti gamybos pasaulį, padidinti produktų kokybę vartotojams ar darbuotojų saugumui, ar prižiūrėti darbų patobulinimus, "St. Ambrose" turi programą ... [+]

Nesvarbu, ar norite pakeisti gamybos pasaulį, padidinti produktų kokybę vartotojams ar darbuotojų saugumui, ar prižiūrėti darbų patobulinimus, "St. Ambrose" turi programą, leidžiančią pasiekti jūsų tikslus ir dar daugiau.

Mūsų absolventai dirba "ExxonMobil", "Ford Motor Company", "Genesis Health System", NASA, "Boeing Charleston", "Deere"

ŽVILGSNIUSAU užėmė 5 vietą Koledžo konsensuso (2018 m.) Geriausiuose universitetuose ir universitetuose Iowoje, o 13-oje kategorijoje „Best Regional Universities-Midwest“, remiantis paskelbtų reitingų ir studentų atsiliepimų vidurkiu. Užėmė 38 vietą (kaklaraištis)Ambrose PrivalumaiPlatus "Hands-on" tyrimų ir dizaino patirtisFakultetas sutelkia dėmesį į jusAkredituota programa... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos „Davenport“
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

St. Ambrose University

Address
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
„Davenport“, Ajova, Jungtinės Amerikos Valstijos