Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į "Only Norbertine College of the World"

Nuo 1121 m. Norberto Xanteno įsteigtos religinės kryptys pritarė radikalaus svetingumo tradicijai. Šiandien, St. Norbert College , ta pati tradicija entuziastingai tęsia jus. Sveiki atvykę į St. Norbert.

Vieta jūsų istorijoje

Nesvarbu, koks jūsų išsilavinimas, tinkamo kolegijos pasirinkimas gali būti nepaprastas. Tai turi būti tinkama tam, kas jūs esate - tas, kuris suteikia žvaigždžių akademines galimybes ir paslaugų dvasią kitiems, kartu išlaikant linksmą ir draugišką universiteto miestelio patirtį.

Mūsų miestelis yra bendruomenės varomas ir orientuotas į jūsų kuriamą istoriją. Mes esame įsipareigoję plėtoti jūsų asmeninę kelionę kaip ir jūsų profesiniai siekiai. St. Norbert College yra jūsų istorijos atsiskleidimo vieta.

Mūsų istorija. Tavo ateitis.

Šventasis Norbergas, kaip vienos iš didžiausių šalies katalikų laisvųjų menų koledžų, turi didžiulę istoriją ir tradicijos pagrindą. Kai 12-ajame amžiuje Norbertas Xantenas įkūrė Norbertijos kunigų ordiną, jis galėjo šiek tiek įsivaizduoti, kokį poveikį savo gyvenimui ir misijai turėjo pasaulis beveik devynis šimtmečius vėliau. Šiandien St. Norbert College dvasia gyvena šia modernia, šiukšlinga upės bendruomenės bendruomene, skirta pertvarkyti ir suteikti naujos kartos pasaulinio keitimo sugebėjimus.

Komunijos dvasia ir tradicija

Kaip Norbertas kvietė kitus prisijungti prie jo, siekiant abipusės pagarbos, pasitikėjimo, nuoširdumo, tikėjimo ir atsakomybės, mes kviečiame jus prisijungti.

Žodis apie gilų bendruomenės jausmą, kurį rasite čia, Šv. Norberte, yra bendruomeninis . Tai išgyventa per atvirą dialogą, konsultacijas ir bendradarbiavimą. „Communio“ skatina mus individualiai ir kolektyviai reaguoti į vietinių ir globalių bendruomenių poreikius.

St. Norbert College gana dažnai išgirsite žodį communio , tačiau tai yra mūsų didžioji viltis, kad jūs patirsite tai kiekvieną dieną.

121176_985dc5ef-b1fa-4ede-bdec-dcaadf2e96f3-hs_file_upload-SNC-Arch-1.jpg

Katalikas. Laisvųjų menų. Norbertine.

Kviečiame jus prisijungti prie mūsų siekdami ir gyventi tris pagrindines tradicijas, kurios sudaro mūsų misiją pasaulyje:

Katalikiška tradicija, kuri mus ragina:

  • Gerbkite šventą visų asmenų orumą.
  • Ieškokite tiesos vykstant dialogui tarp tikėjimo, proto ir kultūros.
  • Pasitelkite žinias, kad paskleistumėte Evangelijos teisingumo viziją.

Norbertino tradicija, kuri mus ragina:

  • Melskitės ir reflektuokite bendruomeniškai ir individualiai, sveikindami visus dalyvauti.
  • Siekite taikos ir susitaikymo Norberto dvasia.
  • Reaguoti į mūsų pasaulinių ir vietinių bendruomenių poreikius.

Laisvųjų menų tradicija, kuri mus ragina:

  • Dialogas su įvairiomis kultūromis, perspektyvomis ir įsitikinimais.
  • Ugdykite meilę visą gyvenimą, įkvėptą puikaus mokymo.
  • Mąstykite kritiškai, kaip atsakingi visuomenės nariai.121269_SNC_FallScenes_00591.jpg

Viso žmogaus raida

Kolegija skatina intelekto, dvasinį ir asmeninį tobulėjimą tiek klasėje, tiek už jos ribų. Mes skatiname sveikų asmenų ugdymą ugdydami studijų, apmąstymų, maldos, sveikatingumo, žaidimo ir veiksmo praktikas.

Kaip vienintelė norbertinų aukštojo mokslo įstaiga pasaulyje, mūsų šaknys, tradicijos ir įsipareigojimai sukuria unikalią edukacinę patirtį, kuri paruošia mus gerbti Dievą, tarnauti žmonijai ir rūpintis visais.

Mūsų devizas

Docere Verbo ir Exemplo - mokyti žodžiu ir pavyzdžiu

120890_best-friends-blond-hair-bonding-1574650.jpg

Puikūs kolegos bus pastebėti

Nesvarbu, kaip prisijungsite prie St. Norbert College , pajusite pagreitį. Mes statome kitą puikų tautos laisvųjų menų kolegiją, ir, kaip matote, sutinka daugelis kitų.

Vienas iš geriausių

„The Princeton Review“ geriausios 366 kolegijos paskelbė, kad Šv. Norbertas buvo paskelbtas vienu iš 2018 m. Geriausiu „Midwest“. Prinstono apžvalgos tikslas yra nustatyti atskiras kolegijas ir universitetus kiekviename šalies regione.

Pastato charakterio reputacija

Šv. Norbertas buvo įvardytas Johno Templetono fondo garbės ženklu „Charakterių formavimo koledžai“ kaip kolegija, turinti pavyzdines programas, įkvepiančias studentus gyventi etiškai ir pilietiškai.

Pirmaujanti katalikų laisvųjų menų kolegija

Savo 2018 m. Vadove „Geriausios Amerikos kolegijos“ Šv. Norbertas buvo pripažintas vienu iš geriausių nacionalinių laisvųjų menų kolegijų, todėl jis pateko į 10 geriausių katalikų laisvųjų menų kolegijų.

Puikus mokymas, sėkmingi rezultatai

Skirtumo kolegos ir toliau pripažįsta St. Norbert College 2018–19 metais už užimtus studentus, puikų mokymą, ryškią bendruomenę ir sėkmingus rezultatus.

Tarp populiariausių Amerikos kolegijų

Žurnalo „Forbes“ žurnale „Amerikos geriausios kolegijos“ St. Norbert College užima 37 vietą iš 650 reitinguotų kolegijų ir universitetų.

Didelė vertė

Turėdamas reitingą, kuriame derinama švietimo kokybė, prieinamumas ir absolventų sėkmė, žurnalas „Money“ Sent Norbertą Nr. 294 iš 727 įvertino viena iš 2018 m. „Geriausių kolegijų už jūsų pinigus“.

Pavyzdinis bendruomenės įsitraukimas

Carnegie fondas, skirtas mokymo tobulinimui, pasirinko St. Norbert College už pavyzdinę bendruomenės dalyvavimo praktiką.

Ketverių metų absolventų garantija

Per 10 metų Sent Norbertas laiku baigė didesnį procentą studentų nei bet kuris kitas Viskonsino koledžas ar universitetas. Tai padeda mokiniams sumažinti skolas ir greičiau patekti į darbo vietą ar pagrindinę mokyklą. Mūsų ketverių metų baigimo garantija yra paprasta: Jei per ketverius metus nepabaigsite mokslų dėl savo kaltės, mes pasirinksime skirtuką likusiems kursams, reikalingiems baigti jūsų laipsnį.

Parama nepakankamai aptarnaujamiems studentams

St. Norbert College buvo pripažintas Studentų galimybių centro prieinamumu

Visiškai akredituota nuo 1934 m

St. Norbert College yra akredituotas Šiaurės Centrinės kolegijų ir mokyklų asociacijos (HLC) Aukštojo mokslo komisijos. Akreditacija yra tarpusavio peržiūros procesas, skirtas užtikrinti, kad aukštosios mokyklos atitiktų priimtiną kokybės lygį.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

St. Norbert College

Kaip ekonomikos studentas tapsite tinkamas derinti kiekybinę analizę su žmogaus elgesio supratimu ir skaičiuoti skaičius su sveriančiais kultūriniais veiksniais, kad geri ... [+]

Ekonomika dažnai vadinama racionalaus elgesio mokslu; jis pabrėžia formalų, sistemingą ir analitinį mąstymą.

Ekonomika

Jei planuojate atlikti ekonominę karjerą, žinote, kad ši dinaminė sritis yra daug daugiau nei pinigai. Tai apie tai, kaip žmonės, įmonės ir tautos yra tarpusavyje susiję, nes jie naudoja išteklius gerovei gerinti.

Kaip ekonomikos studentas tapsite tinkamas derinti kiekybinę analizę su žmogaus elgesio supratimu ir skaičiuoti skaičius su sveriančiais kultūriniais veiksniais, kad geriau suprastumėte visuomenę. Kaip ekonomistas, visuomenės nagrinėjamos problemos - sveikatos apsauga, tarptautiniai santykiai, pajamų nelygybė ir kita.

... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Žalioji įlanka
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
St. Norbert College

Jei jus domina psichologija, greičiausiai domitės žmonėmis - kas juos erzina, kodėl jie daro tai, ką daro ir kaip padėti jiems rasti kelią į geresnį, prasmingesnį gyvenim ... [+]

Norite atsakyti į klausimus, kurie ilgą laiką buvo svarbūs mąstant apie žmonių patirtį? Tuomet psichologija gali būti jums svarbiausia.

Psichologija

Žmogaus mintis, jausmas ir elgesys yra be galo sudėtingi ir be galo įdomūs. Psichologija išnagrinėja šį sudėtingumą, sujungdama mokslą ir humanitarinius mokslus, kad būtų galima tirti psichinius procesus, siekiant pagerinti žmogaus orumą ir gerovę.

Jei jus domina psichologija, greičiausiai domitės žmonėmis - kas juos erzina, kodėl jie daro tai, ką daro ir kaip padėti jiems rasti kelią į geresnį, prasmingesnį gyvenimą.

St. Norbert College galite įgyti psichologijos bakalauro laipsnį. Arba tu gali būti nedidelė lauke.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Žalioji įlanka
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BBA

St. Norbert College

Kai studijuojate buhalteriją, atkreipiate dėmesį į prasmingas detales ir išsiugdote verslo įžvalgą, vadybos įgūdžius ir tvirtą etiką, būtiną pasaulinėje rinkoje. Kaip dal ... [+]

Mūsų apskaitos programa paruoš jus įvairiems iššūkiams ir įvairiems profesionalams.

Apskaita

Apskaita yra daug daugiau nei skaičiai. Buhalteriai gyvena meno ir mokslo sankirtoje, analizuoja ir praneša apie finansinę būklę, kad būtų galima skatinti sėkmę visų tipų organizacijose.

Kai studijuojate buhalteriją, atkreipiate dėmesį į prasmingas detales ir išsiugdote verslo įžvalgą, vadybos įgūdžius ir tvirtą etiką, būtiną pasaulinėje rinkoje.

Kaip dalį Šv. Norberto apskaitos programos, jūs uždirbate verslo administravimo bakalauro laipsnį apskaitoje. Taip pat galite lankyti papildomus kursus, kad gautumėte atestuoto valstybinio buhalterio egzaminą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Žalioji įlanka
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

St. Norbert College

Kai studijuojate biologiją Šv. Norberdeje, jūs dalyvaujate šiame išmintingame tyrime. Klasės laboratorijos patirtis ir bendradarbiavimas su fakulteto moksliniais tyrimais ... [+]

Rasite, kad moksliniai tyrimai ir darbas yra logiškas mūsų biologijos mokymo programos pratęsimas ir neatsiejama mūsų akademinės kultūros dalis.

Biologija

Nuo mažiausių mikroorganizmų iki aukščiausių medžių biologai tiria gyvenimo paslaptis. Jų atradimai, labiau aktualūs dabar nei bet kada, padeda išlaikyti pusiausvyrą tarp ekosistemų, atkurti aplinką, pašarinti alkanas ir išgydyti ligas.

Kai studijuojate biologiją Šv. Norberdeje, jūs dalyvaujate šiame išmintingame tyrime. Klasės laboratorijos patirtis ir bendradarbiavimas su fakulteto moksliniais tyrimais padės ugdyti savo jaudulį lauke, kai sukurs savo įgūdžius pagal mokslinį metodą.

Šventojo Norberto universitete biologijos bakalauro laipsnį galite pasirinkti vieną iš dviejų koncentracijų:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Žalioji įlanka
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
St. Norbert College

Kompiuterių mokslininkai sukuria ir optimizuoja šią skaitmeninę aplinką dirbdami ten, kur žmonės ir technologijos, kuriomis jie remiasi, susikerta kiekvieną dieną. Kaip k ... [+]

Informatikos studijos paruoš jums patekti į greitai augančią, įdomią ir nuolat besikeičiančią profesiją.

Kompiuterija

Mes gyvename visiškai skaitmeniniame pasaulyje. Nesvarbu, ar mokote, bendravote, dirbate ar žaidžiate, technologijų veiksniai yra beveik viskas.

Kompiuterių mokslininkai sukuria ir optimizuoja šią skaitmeninę aplinką, dirbdami ten, kur žmonės ir technologijos, kurioms jie priklauso, kasdien kerta. Kaip kompiuterių mokslininkas, siekiate elegancijos funkcijomis ir išvaizda, nes jūs kuriate naujoviškus programinės įrangos sprendimus, kurie praplečia darbą ir gyvenimą.

St. Norbert College galite dirbti didelėje arba nepilnamečio informacinių technologijų srityje. Norėdami gauti mokslo bakalauro laipsnį kompiuterių mokslo srityje, jūs pasirinksite vieną iš trijų koncentracijų:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Žalioji įlanka
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

St. Norbert College

Verslui globalioje aplinkoje reikia ne tik techninių žinių. Tam reikalinga rafinuota pasaulėžiūra ir aštrus sugebėjimas analizuoti procesus, derėtis dėl santykių ir grumt ... [+]

Mūsų programa remiasi Šv. Norberto laisvųjų menų tradicijomis, suteikdama intelektinį griežtumą jūsų vadybos įgūdžių ugdymui.

Verslo administracija

Verslo vykdymas globalioje aplinkoje reikalauja daugiau nei techninių žinių. Tam reikia sudėtingo pasaulėžiūros ir aštrumo, galinčio analizuoti procesus, derėtis dėl santykių ir ramybės instinkto su intelektu.

Tokių įgūdžių nelengva lengva. Jūs galite ne tik studijuoti verslą; jūs turite tapti greita verslo studija.

Tarptautinė Šv. Norberto laisvųjų menų aplinka padeda jums tai padaryti tik uždirbant verslo administravimo bakalauro laipsnį vienoje iš trijų didžiųjų bendrovių:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Žalioji įlanka
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba