Oficialus aprašymas

Jūs augsite, pavyks ir tarnauti

Mūsų sparčiai besikeičiančiame pasaulyje mes bombarduojami su informacija ir naujomis technologijomis.

Moksliniai atradimai kelia grėsmę mūsų manymu.

Kultūros revoliucijos daro įtaką mūsų veiklai.

Mes pasiruošę jums augti, sėkmingai dirbti ir tarnauti šiai nuolat besikeičiančiai aplinkai. Per mūsų mokymosi tikslus ir mūsų novatorišką centrinę mokymo programą mes raginame jus atrasti ir galvoti kitaip apie save ir pasaulį.

Sužinokite ekspertų dėstytojų, kurie yra ne tik mokytojai, bet mentoriai, rankose. Jie atvers jūsų akis į naujas perspektyvas. Išmokite, kad būtumėte intelektualiai lankstus. Paruoškite kritiškai mąstyti ir aiškiai bendrauti skirtingose ​​disciplinose. Padėkite jums sukurti tvirtą savęs jausmą. Ir suteiksite daugiau supratimo apie jus supantį pasaulį.

Jūs būsite labai išsilavinęs asmuo, labai vertinamas rinkoje. Jūs turite įgūdžių, kuriuos darbdaviai nori. Ir bus gerai pasirengę pasiekti pasiekimus, lyderystę ir aptarnavimą.

Siūlo daugiau nei 100 pagrindinių ir nepilnamečių

Galite rinktis iš didžiųjų, nepilnamečių ir tarpdisciplininių programų vienoje iš dviejų mokyklų: Menų ir mokslo mokykloje bei Sigmundo Weisio verslo mokykloje.

Nesvarbu, kokį pasirinktumėte, turėsite asmeniškai pritaikytą, kokybišką išsilavinimą, apie kurį mums žinoma. Jūs turėsite mažas klases, kurias dėsto fakulteto absolventų padėjėjai ir daug galimybių mokytis praktiškai.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Susquehanna University

Tvirtų bendravimo įgūdžių mokymas yra visų departamento programų pagrindas, nesvarbu, ar bendrausite su naujienomis, spaudos pranešimais, tinklapiais, televizoriais ar ak ... [+]

Tvirtų bendravimo įgūdžių mokymas yra visų departamento programų pagrindas, nesvarbu, ar bendrausite su naujienomis, spaudos pranešimais, tinklapiais, televizoriais ar akis į akis.

Mes siūlome tris akcentus su septyniais takeliais. Nesvarbu, kurioje komunikacijos srityje jus domina, mes turime jums padengti.

Majorai

Reklama

Paraiška įdarbinimo kontroliniam sąrašui

Užbaigta internetinė paraiškų priėmimo procedūra (paraiškos mokestis netaikomas). Susquehanna tarptautinė paraiška arba bendroji paraiška arba koalicijos paraiška.

Jei pateikėte el. Pašto adresą naudodami savo internetinę paraišką, konsultantai pateikia mokyklos ataskaitos formas. Arba paprašykite savo vidurinės mokyklos administratoriaus nusiųsti mokyklos ataskaitos formą tiesiai į Priėmimo tarnybą. Jei nesiųsite mokyklos pranešimo formos, turėsite siųsti oficialius arba patvirtintus akademinius nuorašus iš visų vidurinių mokyklų, vidurinių mokyklų ir universitetų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Selinsgrove
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Susquehanna University

Mūsų fizikos studentai susiduria su klasikinės fizikos ir naujoviškų naujų metodų deriniu. Pridėkite prie šio 3-2 kooperacinio susitarimo su Kolumbijos universiteto inžin ... [+]

Pagalvokite apie pasaulį nauju būdu

Ir pasiruoški jį pakeisti.

Mūsų fizikos studentai susiduria su klasikinės fizikos ir naujoviškų naujų metodų deriniu. Pridėkite prie šio 3-2 kooperacinio susitarimo su Kolumbijos universiteto inžinerijos programa, ir jūs tikrai galite tai padaryti visame Susquehanna.

Klasikiniai fizikos kursai mechanikoje, elektra ir magnetizmas, optika ir elektronika - su pasirinktomis klasėmis kvantinėje erdvėje - suteikiamos pagrindinės žinios tęstiniam mokymui, žingsniui karjeroje ar mokymui naujos kartos einšteino. Jūs nerandate šios specialybės ir pasirinkimų spektrą kitose mokyklose, kurios yra tokios pat asmeninės kaip Susquehanna.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Selinsgrove
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Susquehanna University

Prabangūs prekės ženklai verta šimtų milijardų dolerių ir yra pasirengę augti dar daugiau. Jūs suprasite unikalias valdymo ir rinkodaros strategijas, kurių reikalauja vie ... [+]

Eik į turtingųjų ir garsių pasaulį

Sporto automobiliai, į kuriuos įeina galvos, prabangūs penkių žvaigždučių kurortai ir madingų prekių ženklai, kuriais gražūs pagrindiniai kilimo ir tūpimo takai - prekyba ir prabangių prekių ženklų valdymas, pvz., Yra specializuotų žinių ir mokymų.

Prabangūs prekės ženklai verta šimtų milijardų dolerių ir yra pasirengę augti dar daugiau. Jūs suprasite unikalias valdymo ir rinkodaros strategijas, kurių reikalauja viename iš vienintelių universiteto bakalauro laipsnį šalyje.

Jūs puikiai susipažinsite su vartotojų elgsena ir santykių valdymu, kuris yra gyvybiškai svarbus siekiant išlaikyti šiuos ženklus konkurencingoje rinkoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Selinsgrove
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba