Susquehanna University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jūs augsite, pavyks ir tarnauti

Mūsų sparčiai besikeičiančiame pasaulyje mes bombarduojami su informacija ir naujomis technologijomis.

Moksliniai atradimai kelia grėsmę mūsų manymu.

Kultūros revoliucijos daro įtaką mūsų veiklai.

Mes pasiruošę jums augti, sėkmingai dirbti ir tarnauti šiai nuolat besikeičiančiai aplinkai. Per mūsų mokymosi tikslus ir mūsų novatorišką centrinę mokymo programą mes raginame jus atrasti ir galvoti kitaip apie save ir pasaulį.

Sužinokite ekspertų dėstytojų, kurie yra ne tik mokytojai, bet mentoriai, rankose. Jie atvers jūsų akis į naujas perspektyvas. Išmokite, kad būtumėte intelektualiai lankstus. Paruoškite kritiškai mąstyti ir aiškiai bendrauti skirtingose ​​disciplinose. Padėkite jums sukurti tvirtą savęs jausmą. Ir suteiksite daugiau supratimo apie jus supantį pasaulį.

Jūs būsite labai išsilavinęs asmuo, labai vertinamas rinkoje. Jūs turite įgūdžių, kuriuos darbdaviai nori. Ir bus gerai pasirengę pasiekti pasiekimus, lyderystę ir aptarnavimą.

Siūlo daugiau nei 100 pagrindinių ir nepilnamečių

Galite rinktis iš didžiųjų, nepilnamečių ir tarpdisciplininių programų vienoje iš dviejų mokyklų: Menų ir mokslo mokykloje bei Sigmundo Weisio verslo mokykloje.

Nesvarbu, kokį pasirinktumėte, turėsite asmeniškai pritaikytą, kokybišką išsilavinimą, apie kurį mums žinoma. Jūs turėsite mažas klases, kurias dėsto fakulteto absolventų padėjėjai ir daug galimybių mokytis praktiškai.

Vietos

Selinsgrove

Address
University Avenue,514
17870 Selinsgrove, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis