Tennessee Technological University - Graduate Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Tennessee Tech“ gamina praktiškus, pasirengusius dirbti absolventus iš įvairių akademinių disciplinų, pasirengusių konkuruoti technologiškai valdomame pasaulyje. Čia studentai turi laisvę atrasti ir siekti savo aistrų, žinodami, kad už jų yra palaikanti bendruomenė. Plėtodami savo aistras į šimtus studentų klubų ir organizacijų, „Tech“ studentai daro įtaką miesteliui, bendruomenei ir visame pasaulyje.

Transformuojanti patirtis yra „Tech“ tradicija. Mūsų studentai visą gyvenimą ugdo norą sužinoti apie mėgstamus dalykus arba siekia visiškai naujų interesų, vadovaujantys išmanantiems ir palaikantiems dėstytojams. „Tech“ yra tikra dėstytojų, darbuotojų ir absolventų bendruomenė, pasiryžusi mesti iššūkį visiems, kad jie padėtų kuo geriau, ir palaikyti vienas kitą akademiniame, asmeniniame ir profesiniame tobulėjime. Šie užsiėmimai sukuria sąžiningus, visą gyvenimą trunkančius ryšius, kurie yra toli už klasės ribų.

Įstojęs daugiau nei 10 000 studentų, „Tech“ siūlo laipsnius aštuoniose akademinėse mokyklose ir kolegijose: žemės ūkio ir žmogaus ekologijos, menų ir mokslų, verslo, švietimo, inžinerijos, vaizduojamojo meno, tarpdisciplininių studijų ir slaugos.

Vietos

Cookeville

Address
William L Jones Drive,1
38505 Cookeville, Tenesis, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis