Toccoa Falls College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Toccoa krioklys College yra Kristus orientuotą švietimo įstaiga, kuri rengia vyrų ir moterų profesinio ir profesines pareigas,. Kolegija yra įsikūręs Šiaurės Rytų Gruzijos kalnai papėdėse. TFC šiuo metu siūlo 29 didžiųjų ir 39 nepilnamečiai per tris mokyklas: profesinės studijos, menų ir mokslų, ir krikščionių ministerijos.

Absolventai tarnauti visoje JAV ir visame pasaulyje, atitinkantis įkūrėjas dr svajonę Rojaus Forrest, kuris sakė: "Saulė niekada nesileidžia apie Toccoa Falls kolegijos absolventų."

Misija

Iš Toccoa Falls kolegijos misija yra šlovinti Dievą per Ieškau ir plėtoti krikščionių tarnautojo lyderiai, kurie bus paveikti savo pasaulį su meile ir pranešimą apie Jėzų Kristų.

misija Distinctives

Toccoa krioklys kolegija yra švietimo įstaiga, charakteris-gamybos įmonė, ir dvasinis formavimasis bendruomenė, visi integruoti į unikalų gyvenimo būdą. Jos pagrindinis tikslas yra šlovinti Dievą siūlant gyvenamųjų programas, rengiančias vyrų ir moterų gyvenime asmeniniam pasitenkinimui ir krikščionių tarnautojo lyderio į bažnyčią ir pasaulyje. Juo taip pat siekiama šlovinti Dievą siūlant negyvenamųjų Kristus orientuotas programas į Bendriją didelis.

misija Tikslai

Dvasinis: orientuotis, motyvuoti ir vadovauti studentų emocinės brandos, krikščionių įsipareigojimą, ir dvasinio gylio Akademinis: pateikti Biblijos supratimą kaip už krikščioniško gyvenimo ir minties per Kolegijos ataskaitoje tikėjimo kontekste pagrindu ir supažindinti studentus į bendrą žinių amžių Intelektinės: skatinti studentus tobulinti smalsus ir kūrybingi protai, kad turėti įrankius kritinės analizės ir motyvuoti juos tęsti intelektinės užsiėmimų Moralas: teikti atmosferą, motyvacija, paramos sistemą, plėtoti pajaučia pagrįstus gyvensenos sveikas požiūris ir etikos principų Profesionalus: parengti absolventus, kompetentingas krikščionių paslaugą žmonijai savo individualių pasirinkimų srityse

Vizija

Toccoa krioklys kolegija bus žinomas kaip "Premier Christian College, kad unikaliai sujungia biblinę tiesą, akademinės kompetencijos ir tyčinio dvasinio ugdymo per rūpestinga krikščionių bendruomenės.

TFC Tikėjimo išpažinimas

Toccoa krioklys kolegija mokyti ir ginti istorinių ir pagrindines doktrinas evangelikų krikščionybės, kaip antai:

Žodinis įkvėpimo iš Šventosios Rašto, kaip iš pradžių suteikta; Egzistavimas ir pasireiškimas vieną Dievą trijuose asmenų, Tėvas, Sūnus ir Šventoji Dvasia; Įsikūnijimas "ir" Virgin gimimas Dievo Sūnaus; Žmogaus išpirkimo iš netiesioginės mirties Kristaus ant kryžiaus; Kūno prisikėlimas iš kapo; Faktas, kad visi žmonės yra nusidėję ir todėl turi būti regeneruojamas Dievo malonės veikimu; Pagrindimas tikėjimu; Šventinimo darbas Šventosios Dvasios tikinčiojo, gaminanti gyvenimo šventumu ir galios įteikti; Praktinis tikėjimas Kristaus pakankamumo dvasinio, laiko ir fizinių poreikių; Valymo viltis Viešpaties neišvengiamo grįžimo; ir Iš skelbdamas Evangeliją visai žmonijai, kad vyrai gali būti išgelbėti nuo amžinojo sprendimo skubumą. Minėtas kolegija, nors ne sektantas, turi būti atliekami pagal tikėjimo ir mokymo krikščionių ir Misionierių aljanso.

Pastaba: Tikėjimo pareiškimas negali būti pakeista ar keičiama už konstitucijos. Patikėtinių taryba priėmė pareiškimą 1999 metų spalio mėnesį, kad jis suprato, kad minėta kolegija būtų atliekami pagal tikėjimo ir mokymo krikščionių ir Misionierių aljanso, nes jie buvo 1955 m.

Kodėl TFC

Tuo Toccoa Falls kolegijos mes turėjome tą pačią misiją nuo 1907 m. Ši misija yra labai paprasta. Mūsų misija: kurti charakterį su intelektu. Kai kalbame apie kuriant charakterį kalbame apie kuriant Dievų charakterį. Siekiant užtikrinti mūsų kolegijos bendruomenę su kai gaires dėl Dieviškojo charakterio vystymąsi mes naudojame keturis kertinius akmenis, kurie apima:

Raštas: Mes tikime, kad Biblija yra inerrant, autoritetingas Dievo žodis. Kaip, pavyzdžiui, Biblija pateikia visą kryptį turime sukurti Dievų charakterį.

Tiesa: Mes manome, kad yra absoliutūs tiesos atskleisti Dievo. Nepaisant konkuruojančių pasaulėžiūros mūsų kultūroje šiandien, mes suprantame, kad Dievo absoliutus tiesos visada atlaikyti laiko išbandymą.

išmintis: Mes suprantame, kad faktų kaupimas gali būti beprasmiška be žinių ir Biblijos supratimo integracija. Mes taip pat suprantame, kad ieško Dievo išmintį per žmogiškosios išminties svarbą. Tiesa supratimas ateina iš Dievo.

Paslaugos: Mes aiškiai suprantame, kad Biblija aiškiai parodo, kad mes esame tarnauti kitiems tiek lokaliai, tiek visame pasaulyje. Mūsų studentai, dėstytojai ir darbuotojai tarnauti savo vietos bendruomenės, regiono, valstybės, tautos ir remti žmonės šalyse visame pasaulyje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Online BScs »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

B.A. in Sustainable Community Development

Su bendrabučiu Dieninės 127 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Toccoa Falls

Pasaulinis Ministerijos departamentas (GMD) ne Toccoa Falls College siūlo Major tvaraus Bendrijos vystymosi klausimais (SCD). Darnus vystymasis yra pasaulinė prioritetas. Tvarumas reiškia susitikime pristato visuomenės poreikius, nemažinant ateinančių kartų galimybėms patenkinti savo poreikius. "Pagalvokite globaliai, veik lokaliai" atspindi pragmatišką įsitikinimą, kad darnus vystymasis turi būti Bendrijos veikla. [+]

Pasaulinis Ministerijos departamentas (GMD) ne Toccoa Falls College siūlo Major tvaraus Bendrijos vystymosi klausimais (SCD). Darnus vystymasis yra pasaulinė prioritetas. Tvarumas reiškia susitikime pristato visuomenės poreikius, nemažinant ateinančių kartų galimybėms patenkinti savo poreikius. "Pagalvokite globaliai, veik lokaliai" atspindi pragmatišką įsitikinimą, kad darnus vystymasis turi būti Bendrijos veikla.

Studentai įgyja praktinius įgūdžius SCD ūkyje, kur teorija tampa praktika kaip jie kompostas, pakeisti dirvą, pasirinkite sėklas, auginti augalus, rūpintis gyvūnais ir įgyti praktinės patirties maisto gamyboje per taikomųjų technologijų kursus.... [-]


Ba mokytojų rengimo specialybėse ankstyvoje vaikystėje, vidurinėse klasėse ir vidurinėje mokykloje

Su bendrabučiu Dieninės 126 - 128 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Toccoa Falls

Klasės mokytojas niekada nebuvo svarbesnis mūsų visuomenei. Kvalifikuoti dėstytojai ateityje yra labai paklausūs. Krikščioniškieji mokytojai, aistringai tikėdami savo reikalais, turi įsiskverbti į mokyklų miestelį, kuriame demonstruojamos žinios, stipri mokymo įgūdžiai ir biblinis pobūdis, į kurį bus įtraukta jų kultūra. [+]

Kuo mes tikime

Klasės mokytojas niekada nebuvo svarbesnis mūsų visuomenei. Kvalifikuoti dėstytojai ateityje yra labai paklausūs. Krikščioniškieji mokytojai, aistringai tikėdami savo reikalais, turi įsiskverbti į mokyklų miestelį, kuriame demonstruojamos žinios, stipri mokymo įgūdžiai ir biblinis pobūdis, į kurį bus įtraukta jų kultūra.

Mokytojų rengimo departamentas yra skirtas parengti krikščioniškus studentus būti klasių mokytojais, kurie imituojasi biblinio mąstymo, kompetencijos pasirinktoje turinio srityje ir puikių mokymo įgūdžių. Šis pasiruošimo procesas dinamiškai integruoja tikėjimą ir mokymąsi per mokymo programas, lauko patirtį ir charakterį.... [-]


BSc

B.S. in Sport Management

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 126 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Toccoa Falls + 1 daugiau

[+]

Nacionalinė instruktavimas sertifikatas įtraukti po baigimo Pasigyrimas 100% baigimo norma (darbo į sporto pramonėje per šešis mėnesius nuo baigimo) Gyvenimo ir kursų pavadinimai Organizacija ir administravimas sporto Sportas Teisė ir etika Sportas Finansų valdymas Pirmoji pagalba, BNR & LIFE FITNESS Prevencija ir priežiūra traumų treniruotės technika Įvykio & Priemonės valdymas Sport & Entertainment Sportas BIB 213 hermeneutika BSF 103 Pamatai dvasinio ugdymo NTE 103 Įvadas į Naująjį Testamentą NTE ___ Naujasis Testamentas Pasirenkamasis OTE 103 Įvadas į Senąjį Testamentą OTE ___ Senasis Testamentas Pasirenkamasis 303 Įvadas į teologijos 3 valandos teologija Pasirenkamieji 6 valandos Biblijos / Teologija pasirenkant iš bet BIB, KMI, GRK 333, 343, HEB 223, 333, 343, NTE, OTE, The ar patvirtino integruotos kursus. ... [-]

Bs muzikos ir muzikos mokymo

Su bendrabučiu Dieninės 126 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Toccoa Falls

Muzikos departamente yra parengti krikščioniškus muzikantus už karjeros spektaklį, mokymą, bažnytinę muziką ir įvairius su muzika susijusius pašaukimus. Studentai kuria ir dalijasi savo Dievo suteiktais gebėjimais, dalyvaudami ansambliuose, konstatuojamosiose dalyse, koncertuose, paslaugų projektuose ir ministerijose. [+]

Atlikite savo aistra muzikai TFC!

Muzikos departamente yra parengti krikščioniškus muzikantus už karjeros spektaklį, mokymą, bažnytinę muziką ir įvairius su muzika susijusius pašaukimus. Studentai kuria ir dalijasi savo Dievo suteiktais gebėjimais, dalyvaudami ansambliuose, konstatuojamosiose dalyse, koncertuose, paslaugų projektuose ir ministerijose.

Per šią patirtį Muzikos departamentas įtraukia visą asmenį į mokymosi procesą, integruojant ugdymo turinį ir bendrojo ugdymo veiklą, numatant tikėjimo ir mokymosi integraciją kartu su savybe ir intelektu. Šis požiūris, kartu su muzikos teorijos, muzikos istorijos, spektaklio, garsinių įgūdžių, muzikos technologijų, humanitarinių mokslų ir Biblijos teologijos kursais, suteikia studentams įgūdžius tapti labai vertingu savo pasirinktoje srityje.... [-]


BS psichologinė pagalba

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 126 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Toccoa Falls + 1 daugiau

[+]

Disciplinų apima konsultavimo psichologas, nuotykių pagrindu Patarėjas, Pastoraciniame patarėjas ir dvi licencijuojamas Profesionalūs konsultantai, vienas iš jų specializuojasi Žmogaus lytiškumo ir lytinės tapatybės klausimais. Jų platus spektras patirtimi bus suteikti jums idealią mokymus ateityje ministerija bet konsultavimo kontekste.

BIB 213 hermeneutika BSF 103 Pamatai dvasinio ugdymo NTE 103 Įvadas į Naująjį Testamentą 6 valandos Biblijos / Teologija pasirenkant iš bet BIB, KMI, GRK 333, 343, HEB 223, 333, 343, NTE, OTE, SYT, The ar patvirtino integruotos kursai KOM 113 Įvadas į komunikacijos LIT 113 pirmakursis Sudėtis Aš LIT 123 pirmakursis Sudėtis II HUM 103 Vakarų minties ir kultūros 3 valandos Filosofija Pasirenkamieji iš PHY 113 ar PHY 243 3 valandos Literatūra Pasirenkamieji iš AML arba ENG BSG 113 Įvadas į konsultavimas PSY 113 Bendroji psichologija 3 valandos Istorija Pasirenkamieji 3 valandos socialinių mokslų Pasirenkamieji iš ANT, ECO, GHY, savo, POL, ar SOC MAT 253 Įvadas į statistikos BST 113 mokslinį raštingumą ar kitą Mokslas Pasirenkamasis 3-4 valandos Pasirenkamieji iš BIO, CHM, CSC, motina, PHS ar BST BSG 233 konsultavimas įgūdžiai Aš BSG 243 konsultavimas Įgūdžiai II BSG 473 konsultavimas Stažuotė arba [-]

Verslo administravimo BS internetas

Internetinės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Toccoa Falls

Būdamas verslo administravimo magistras, jūs gausite plačią išsilavinimą, kuris ne tik suteiks jums verslo patirties ir realaus pasaulio pasirengimo, bet padės jums įgyti komunikacijos ir analitinių įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai atlikti dabartinę ekonomiką. [+]

Būdamas verslo administravimo magistras, jūs gausite plačią išsilavinimą, kuris ne tik suteiks jums verslo patirties ir realaus pasaulio pasirengimo, bet padės jums įgyti komunikacijos ir analitinių įgūdžių, reikalingų norint sėkmingai atlikti dabartinę ekonomiką. TFC taip pat suteikia pakankamai pasirenkant programą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į asmeninio intereso ar kompetencijos sritį, pvz., Rinkodarą, kurioje jūs galite klestėti. Mokoma iš Biblijos perspektyvos, integruojančios tikėjimą ir praktiką, verslo kursai suteikia jums žinių apie geriausią verslo praktiką, įgūdžius, kurie yra būtini rinkoje, ir biblinio pobūdžio vystymosi galimybes tapti krikščionių tarnų lyderiais, turinčiais stiprius etikos ir moralės standartus, komercijos, pramonės , ne pelno organizacijos, krikščionių ministerijos ir kt.... [-]


Bakalauras

B.A. in Cross-Cultural Studies

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės 126 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Toccoa Falls + 1 daugiau

Kryžminis Kultūros studijos pagrindinis suteikiančias ateities tarnautojo lyderiams žinių, įgūdžių ir charakterio susijusią bendrauti Jėzaus Kristaus Evangeliją žmonėms, kitų kultūrų iš Biblijos pasaulėžiūrą. Natūralu nustatytas nuo biblinių principų, pagrindinių siūlo tiek teorijos ir praktinio taikymo tarpkultūrinių įgūdžių ir ministerijos per antropologijos kursuose be įgūdžių ugdymo strategijas. [+]

Kryžminis Kultūros studijos pagrindinis suteikiančias ateities tarnautojo lyderiams žinių, įgūdžių ir charakterio susijusią bendrauti Jėzaus Kristaus Evangeliją žmonėms, kitų kultūrų iš Biblijos pasaulėžiūrą.

Ant 363 religinių įsitikinimų sistemos Ant 372 sociolingvistika Anti 483 antropologijos tyrimų projektas ICS 113 Dovanos, orientavimas, ir tikslai ICS 323 Pasaulio Religijos

Kryžminis Kultūros studijos branduolys (26 valandos)

ICS 253 istorija misijų ICS 273 Bažnyčia Apželdinimas ir plėtros ICS 383 Mokymas ir ugdydamos ICS 393 Įvadas į Bažnyčios augimas ICS 453 tarpkultūrinė Bendravimas ICS 463 strategija misijų ICS 473 miestų ministerija ir Praktikumas ICS 493 Missiology strategija projektas ... [-]

B.A. in Outdoor Leadership and Education

Su bendrabučiu Dieninės 126 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Toccoa Falls

[+]

3 valandos Pasirenkamieji iš bet kurio kompiuterio, mokslo ar matematikos CED 113 Pamatai krikščionių ministerijų CED 453 Lyderystė formavimas CED 463 Dvasinis formavimas OLE 103 Pamatai Lauko Vadovavimas ir švietimo OLE 203 Wilderness Pirma Atsako OLE 213 stovykla Programavimas ir lyderystė OLE 223 nutolusiose Švietimas OLE 233 Upės ir uolos: Sunku įgūdžiai OLE 313 nuotykis remiantis Švietimas OLE 323 Aplinkosauginio švietimo OLE 343 Ekspedicija modulis OLE 433 Lauko programa valdymas OLE 463 Seminaras Lauko Vadovavimas ir švietimo OLE 473 Lauko Vadovavimas ir švietimo Stažuotės [-]

B.S. in Biology (Pre-Med) Major

Su bendrabučiu Dieninės 126 valandos September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Toccoa Falls

Biologija / chemija departamentas prie Toccoa Falls kolegijoje įsikūręs Clara-Bernadotte mokslo pastatas ir siūlo esminį mokymą gamtos mokslų dėl laisvųjų menų mokymo dėsto iš Biblijos požiūriu. [+]

Glaudžiai bendradarbiaujant su dėstytojų taip pat lemia galimybes medicinos misijos darbą, taip pat padėti ir literatūros off-kampusie mokslinių tyrimų galimybes. BSF 103 Pamatai dvasinio ugdymo NTE 103 Įvadas į Naująjį Testamentą NTE ___ Naujasis Testamentas Pasirenkamasis OTE 103 Įvadas į Senąjį Testamentą OTE ___ Senasis Testamentas Pasirenkamasis SYT 303 Įvadas į teologijos 3 valandos teologija Pasirenkamieji iš SYT arba 6 valandos Biblijos / Teologija pasirenkant iš bet BIB, KMI, GRK 333, 343, HEB 223, 333, 343, NTE, OTE, SYT, The ar patvirtino integruotos kursai KOM 113 Įvadas į komunikacijos LIT 113 pirmakursis Sudėtis Aš LIT 123 pirmakursis Sudėtis II HUM 103 Vakarų minties ir kultūros 3 valandos Literatūra Pasirenkamieji iš AML ar ENG at 200- arba 300-lygio PSY 113 Bendrosios psichologijos ar PSY 243 Raidos psichologija 3 valandos Istorija Pasirenkamieji tuo 100-, 200- arba 300-lygio 6 valandos pasirenkant iš ANT 203, CSG 113, ECO 213, 223, GHY 213, POL 213 arba SOC 213 BIO 114 Biologija Aš BIO 124 Biologija II MAT 253 Įvadas į statistikos MAT 323 elementai skaičiavimas [-]

Vaizdo įrašai

video 1

video 2

Kontaktai
Vietos adresas
107 Kincaid Dr.
Toccoa Falls, Georgia, 30598 US